Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Feb. 28. Kedd 1:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  
Golden retriever
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 63 oldal [1558 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 61, 62, 63 Következő
Szerző Üzenet
ekszergyar
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 20. Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kutyás medálokat, talizmánokat készítünk ezüstből, aranyból

Ha igazán élethű mására vágysz kedvencednek ékszer formájában, keress minket.

Golden retriver medál, talizmán elkészült, boxer, németjuhász, rotveiler hamarosan rendelhető lesz.

ékszergyár webáruház
Vissza az elejére
ekszergyar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
petke01
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:
És ha már visszataláltam, rakok ide pár képet a kutymorgóimról:

Megnőtt a Spero is, már nagyfiú! nagy vigyor

Édik! Majd jöhetne aktuálisabb kép is! Mosoly
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Héj többiek!
Mi van veletek? Hogy telt a nyár?
Itt semmi különös nincs, nem nagyon voltunk sehol.
Maya már 1 hónapja váltja a szőrét, de teljesen kivagyok tőle, mindenhol csak szőr van, úgy száll a lakásban a szőr, mint amennyire mostanában kint esik... lassan abba hagyhatná.

Képzeljétek, van új kutya a házban.
Az a család fogadta be, akiké volt már a Szotyi, a keverék kutyus akivel a Maya összetűzésbe keveredett.
De szegény kiskutyusnak nincs olyan jó története. A szomszéd lány ment hazafele (egyébként kutyakozmetikusként dolgozik) és a Móricz Zsigmond környékén 1 játszótéren meglátott 1 nagy táskát és amikor közelebb ment, akkor látta meg, hogy egy kis kutyus ki van kötve a padhoz.
A kutyus vagy 6 hetes volt akkora és szerintem nem élte volna meg az éjszakát. A táskába ott volt mindene, pelenka, oltási könyv, stb.
De hogy az emberek hogy csinálhatnak ilyet. Kikötni 1 kiskutyát 1 padhoz, akkor vinné legalább menhelyre..
A kiskutya is egy keverék, Nitro lett a neve.

Egyébként ti hogy ápoljátok a kutyátoknak a fogát. Én leginkább sehogy, szóval lehet el is viszem a Pedigré fogápolási hónapban egy állatorvhoz őket, hogy ő mit mond. Besszi fogai már elég rossz állapotban vannak.

Na írjatok!! Mosoly
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szyszy020 írta:
pocka írta:
Sziasztok!
Nos, az első dolog amit tenned kell ilyen esetben:
-egy hatalmas seggberúgás
-leüvöltöd a fejét

Pláne, ha a másik behódolt neki. Tilos lenne amúgy is bántania más kutyát, de így meg végképp.
A kutyasuliban nálunk már ha morgás is történik a másikra, akkor rántást alkalmazunk a pórázzal, és jön a hangos "nem szabad!!!"
Durvább támadás esetén simán seggbe kell rúgni és kiabálni vele.
A lényeg: tudatod vele hogy kettőtök közül mindíg te vagy a főnök, és a jelenlétedben nem támadhat senkire, amíg te nem engeded neki.
Másik dolog: vegyél neki egy szájkosarat, és úgy engedd oda a másikhoz. Kárt nem tud tenni a másik kutyusban, de megnézheted hogyan reagál. Ha majd jól viselkedik, lekerülhet a szájkosár. (vannak ezek a nylon-ok, nekünk is van, és az viszonylag kényelmes, olyan 600-700 ft)
Légy szigorú. Ettől még a kutyád imádni fog. Én is szeretem az enyémeket, de ha kell, rendet rakok köztük! lufi
Majd írj, bevált-e a dolog!

cya mindenkinek.

azt szeretném kérdezni, hogy az lehetséges hogy egy goldi ne szeresse a vizet? =)
Mert ugyan is az enyém ki nem állhatja. Erre akkor jöttünk rá mikor fürdetéskor semmi baja nem volt,de mikor már egy félméteres gumimedencében akartunk vele játszani akkor a elfutott és bemenekült a házba.

Nagyon megköszönném a segítségedet,

Amúgy a kutya most 6 éves ilyenkor még lehet ezen javítani?

Előre is köcce Szyszy 020

Szia!
Hát nekem ameddig kicsi volt a Maya, addig fél a víztől. Nem nagyon mert messzebbre menni, csak kb a térdéig.
Aztán tavaly beugrott a Dunába kacsákat kergetni, hát én úgy meghatódtam.
Idén már ki is vittem a Velencei tóhoz, hogy had úszkáljon.
Mondjuk Maya a szomszéd kisgyerek medencéjébe is gond nélkül beleugrik, ami nálunk eléggé kínos, mivel ők utálják a kutyát...
Hát majd tavasz, nyáron próbálkozhatnál valami tóparttal vagy vízparttal hátha kedve támad hozzá.
De lehet, hogyha eddig nem úszott akkor már nem is akar.
Bár én megkockáztatom azt is, hogy a medencétől ijedt meg. Maya megijed mindentől, szemeteszsák, stb. Megijed a számára ismeretlen dolgoktól.
Szóval szerintem ha pancsoltatni akarod akkor vízpartra vidd, ne pedig medencével próbálkozz.
Vissza az elejére
szyszy020
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 19. Hétfő 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:
Sziasztok!
-leüvöltöd a fejét

Pláne, ha a másik behódolt neki. Tilos lenne amúgy is bántania más kutyát, de így meg végképp.
A kutyasuliban nálunk már ha morgás is történik a másikra, akkor rántást alkalmazunk a pórázzal, és jön a hangos "nem szabad!!!"
A lényeg: tudatod vele hogy kettőtök közül mindíg te vagy a főnök, és a jelenlétedben nem támadhat senkire, amíg te nem engeded neki.
Másik dolog: vegyél neki egy szájkosarat, és úgy engedd oda a másikhoz. Kárt nem tud tenni a másik kutyusban, de megnézheted hogyan reagál. Ha majd jól viselkedik, lekerülhet a szájkosár. (vannak ezek a nylon-ok, nekünk is van, és az viszonylag kényelmes, olyan 600-700 ft)
Légy szigorú. Ettől még a kutyád imádni fog. Én is szeretem az enyémeket, de ha kell, rendet rakok köztük! lufi

cya mindenkinek.

azt szeretném kérdezni, hogy az lehetséges hogy egy goldi ne szeresse a vizet? =)
Mert ugyan is az enyém ki nem állhatja. Erre akkor jöttünk rá mikor fürdetéskor semmi baja nem volt,de mikor már egy félméteres gumimedencében akartunk vele játszani akkor a elfutott és bemenekült a házba.

Nagyon megköszönném a segítségedet,

Amúgy a kutya most 6 éves ilyenkor még lehet ezen javítani?

Előre is köcce Szyszy 020
Vissza az elejére
szyszy020 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 4. Szombat 5:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És ha már visszataláltam, rakok ide pár képet a kutymorgóimról:

Megnőtt a Spero is, már nagyfiú! nagy vigyor
Vissza az elejére
pocka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 4. Szombat 4:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
-leüvöltöd a fejét

Vissza az elejére
pocka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 1. Szerda 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

talaura írta:
Szia kedves Maya gazdája.
Én még csak 12 éves vagyok, de ismerem ezt a helyzetet.
Nekünk is van egy 6 éves spániel tacskó keverék 31cm-es kutyánk.
Februárban hoztunk hozzá egy kis goldit.
Ők is ismerkedtek először, de aztán az idősebb kutya rátámadt.
Szegény kicsi annyira megíjedt, hogy sírt mint egy kisbaba és 2 embert lepisilt.
Akkor bevittük.
Az a lényeg, hogy február óta szoktatjuk a két kutyát egymáshoz, és csak most merjük őket egyedül otthon hagyni.
A szoktatási módszereink: -az első pár hétben, vagy amíg nem látsz javulást a kicsi kutyát mindig fogjátok. A nagyot ahogy látod foghatod is meg nem is.
Ami után már így nyugodt meg lehet próbálni a két kutyát külön pórázra tenni, és úgy szoktatni. Amikor már ígyis jó, a veszekedő kutyát lelehet venni a pórázról. Amikor már így is minden nyugott szabadon lehet őket engedni, de csak felügyelettel.aímikor már így se bántják egymást, akkor lehet őket egyedül kinthagyni a kertbe. De persze ezt is csak úgy, hogy otthon van valaki. ha ez így jó éjszakára is kint lehet hagyni őket.
ha így is minden jól megy, akkor lehet megkísérelni, hogy teljesen egyedül hagyjuk őket. De itt mi úgy csináltuk, hogy nem rögtön hosszú időre, hanem először csak egy fél órára aztán egy órára aztán 2 órára és így tovább. Sokan azt mondják, hogy a kutyákat semleges területen jó szoktatni.

Szia
Remélem segítettem.

Szia!
Hát nem, itt nem ez a helyzet.
Itt kér felnőtt kutyáról van szó, és a Maya a területét védi indokolatlanul, mivel Szotyi megadta magát, hogy ő nem vesz részt a harcban.
Mi egy nap összesen ha egy órát vagyunk kint, lakásban lakunk, oda csak játszani visszük le őket.
És igaz, hogy jó lenne ha a két kutya szeretné egymást, de a lényegesebb az, hogy ne legyen harc.
Maya teljesen megkattan ha meglát 1 kutyát sétálás közben, pl erről is eléggé le kéne szoktatni.
Vissza az elejére
talaura
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 1. Szerda 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia kedves Maya gazdája.
Én még csak 12 éves vagyok, de ismerem ezt a helyzetet.
Nekünk is van egy 6 éves spániel tacskó keverék 31cm-es kutyánk.
Februárban hoztunk hozzá egy kis goldit.
Ők is ismerkedtek először, de aztán az idősebb kutya rátámadt.
Szegény kicsi annyira megíjedt, hogy sírt mint egy kisbaba és 2 embert lepisilt.
Akkor bevittük.
Az a lényeg, hogy február óta szoktatjuk a két kutyát egymáshoz, és csak most merjük őket egyedül otthon hagyni.
A szoktatási módszereink: -az első pár hétben, vagy amíg nem látsz javulást a kicsi kutyát mindig fogjátok. A nagyot ahogy látod foghatod is meg nem is.
Ami után már így nyugodt meg lehet próbálni a két kutyát külön pórázra tenni, és úgy szoktatni. Amikor már ígyis jó, a veszekedő kutyát lelehet venni a pórázról. Amikor már így is minden nyugott szabadon lehet őket engedni, de csak felügyelettel.aímikor már így se bántják egymást, akkor lehet őket egyedül kinthagyni a kertbe. De persze ezt is csak úgy, hogy otthon van valaki. ha ez így jó éjszakára is kint lehet hagyni őket.
ha így is minden jól megy, akkor lehet megkísérelni, hogy teljesen egyedül hagyjuk őket. De itt mi úgy csináltuk, hogy nem rögtön hosszú időre, hanem először csak egy fél órára aztán egy órára aztán 2 órára és így tovább. Sokan azt mondják, hogy a kutyákat semleges területen jó szoktatni.

Szia
Remélem segítettem.
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 18. Csütörtök 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jaj, segítsetek!
ez a maya egyre rosszabb.
A házunka költözött kb fél éve 1 kutya, és első alkalommal 1 bizonyos pontig eljátszottak a kertben, aztán amikor szotyi megpróbálta megtartani maya labdáját, maya megtámadta.
és ez ma csak rosszabb lett.. lehozták a kutyát, maya rögtön ellenségesen lépett fel vele szemben, szotyi kb teljes mértékig behódolt a mayának, de maya ennek ellenére is ellenséges maradt vele szemben. aztán felvitték a kutyát, én azt hittem már fent vannak, így elengedtem a mayát, aki erre elrohant a kutyához, és megtámadta. úgy jött vissza, hogy folyt a szájából a vér, én teljesen rosszul lettem, szerencsére csak 1 kis seb lett a nyelvén. de akkor se maradhat így, hogy ilyen agresszív legyen másokkal szemben.
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22. Szerda 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajjj, nagyon édes! Elolvadok Mosoly
Hiányzik az, hogy Mayci ilyen kis vakarék legyen.
Mayának születtek tesói, küldött a nő fényképeket, majd felteszem én is őket.
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 19. Vasárnap 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A nagy őrzője, Mázli:

És mi:

lufi
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 19. Vasárnap 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jucc, köszi! Nagyon Boldog
Apum nagyon kedvesen fogadta, meg is lepődtem. De örülök nagyon hogy így lett!
Képeket teszek fel hamarosan! nagy vigyor

Willi, ez természetes dolog. Nekünk is van egy idősebb keverék, mellé jött a Mázli (aki már 2 éves). Amíg a Mázli ivarérett nem lett, addig ők is jól megvoltak. De utána a Mázli 1 éves kora környékén egyszercsak nagyon összeugrottak, valami csonton. Sajnos ez várható is volt, hiszen kan kutyák. Azóta más a viszonyuk is. Nem bántják egymást, de azért fenntartásaik vannak egymással szemben. De ettől függetlenül szeretik egymást. Ezt csak ők rendezhetik maguk között. Ha nem durvul el nagyon, nem is kell vele foglalkozni. A féltékenység pedig szintén természetes. Nálunk is mindíg jön a másik is, ha az egyik simogatva van. Szemforgató
Vissza az elejére
Willi93
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 23

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 19:14    Hozzászólás témája: Golden retriever
Téma leírása: Nemértjük
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne h van két golden retrieverünk egyik 1 éves a másik majdnem 2 és h van még egy kis keverék kutyánk is nos a probléma h a két nagy mostanában morog egymásra nemtudom h ez miért lehet és a családom se ha tudnátok segíteni nagyon megköszönnem Nagyon Boldog ( jah általában ha a másikkal vagy a kicsi keverkék kutyussal foglalkozunk )
Vissza az elejére
Willi93 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jucc84
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Pocka! NAGGYON ARANYOS AZ ÚJ CSALÁDTAG...apud, hogy fogadta?

Nekem sajna még mindig nincs kiskutyám... nagyon bizalmatlan lettem a tenyésztőkkel kapcsolatban...volt az elmúlt hetekben pár nem túl jó élményem... nehéz olyan tenyésztőt találni, aki egészséges kutyust reális áron adna (nekem sem szükséges a törzskönyv)...no mindegy...de neked nagyon örülök....képeket kérek MÉG!!!!
Vissza az elejére
Jucc84 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 1. Szerda 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

K.Ági írta:
Sziasztok!

Szeretnék még egy goldi kiskutyát , van ötletetek, vagy tanácsotok, hogy hol találok szép, egészséges kutyust?

Szia!
Törzskönyveset vagy törzskönyv nélkülit keresel?
Most törzskönyves szülőktől származó törzskönyv nélküli picikék vannak Szőnyben (Komárom mellett)
Én onnan hozok most egy picit jövő héten. És onnan van a 2 éves goldenem is. Egészségesek, szépek! Igazán gondozva vannak! Képek lejjebb Mosoly
Vissza az elejére
K.Ági
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 1. Szerda 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretnék még egy goldi kiskutyát , van ötletetek, vagy tanácsotok, hogy hol találok szép, egészséges kutyust?
Vissza az elejére
K.Ági jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 1. Szerda 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát....hol laksz? Wink
Kocsival, vagy vonattal-kutyával, nem tudom! Mosoly
Ez csak egy lehetőség! Mi csináljuk ezt a kutyás napot. Nagyon jó lesz, alig várom! lol
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 31. Kedd 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:

Nem hangzik rosszul, dehát hogy én hogy kerülnék le pápára? Neutral
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 31. Kedd 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Kukk ide:
http://pet.site.hu/viewtopic.php?p=144819#144819
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 29. Vasárnap 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon aranyosak, főleg ahogy egymáson alszanak!
Sokszor eszembe jut, hogy milyen volt picinek a Maya, és nekem hiányzik. Anyu szerint jobb, hogy már nagy kutya, de kicsin a legédibbek. baba
Vissza az elejére
Liddy
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 29. Vasárnap 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="pocka"]Na meghoztam a képeket! Íme a kupac kutya: Mosoly

Aztán megjött a mami:

És a kiválasztott:

Na és a papi:

Sziasztok!

Üdv újra Mindenkinek a fórumon! Mosoly
Nagyon helyes az új kiskuty-választottad, Pocka!Mosoly
Bár, ahogy elnézem a képeket, én még választani se tudnék. Mosoly még jó, hogy inkább a kiskutyák választják ki leendő gazdijukat... :DDD
Liddy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 29. Vasárnap 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na meghoztam a képeket! Íme a kupac kutya: Mosoly

Aztán megjött a mami:

És a kiválasztott:

Na és a papi:

lufi
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:
Üdv itt újra! Mosoly
Örülök hogy rendbejött a kutyus! Már mi is tavaszolunk! (kullancsok ellen meg pláne)
Igen, lesz új picim! Szemforgató
De nagyon kell rá vigyáznom. Valószínű kullancs miatt halt meg a kis Szperó kutyusom. Amúgy az új pici megörökli a nevét.
Holnap megyek megnézni őket, és kiválasztani! Nagyon Boldog Már alig várom! Majd lefotózom őket! baba
És tessék gyakrabban felnézni ide!!! robogó

Jaja, újra itt a kullancsöves szezon.
Igyekszem gyakrabban felnézni, a képeket pedig követelem! Mosoly
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv itt újra! Mosoly
Örülök hogy rendbejött a kutyus! Már mi is tavaszolunk! (kullancsok ellen meg pláne)
Igen, lesz új picim! Szemforgató
De nagyon kell rá vigyáznom. Valószínű kullancs miatt halt meg a kis Szperó kutyusom. Amúgy az új pici megörökli a nevét.
Holnap megyek megnézni őket, és kiválasztani! Nagyon Boldog Már alig várom! Majd lefotózom őket! baba
És tessék gyakrabban felnézni ide!!! robogó
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 63 oldal [1558 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 61, 62, 63 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu