Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Feb. 28. Kedd 1:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Belga Juhászkutya
Ugrás:  
Belga Juhászkutya
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [31 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
LiloFeri
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 20. Szerda 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tenyésszemlével kapcsolatban van valakinek itt tapasztalata?
Komolyan veszik vagy ugyanolyan nevetséges mint minden más a magyar kutyázásban?
A magyar viszonylaton gondolok itt arra, hogy vittek már szemlére olyan kutyát ami védőkart nem látott, vagy BH vizsgán a kutyavezetőt ott hagyja a kutya esetleg jutalomfalatot használt a kutyavezető. Mindezek ellenére a vizsga sikeres volt:S

Válaszotokt előre is köszönöm!
Addig is egy BH1es videó a 2010es oroskupáról melyet lejáratásképp tettek fel a youtubera,de ez nem számítNagyon Boldog
Nem tökéletes ez tény, de lehet belőle tanulni.
http://www.youtube.com/watch?v=V7vR2uIgEs0
Eccer123
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 1. Hétfő 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én sajnos nem tartok belgát, de nagyon rajongok értük. remélem, itt a többiek leírásaiból tovább okosodhatok róluk Mosoly
Vissza az elejére
Eccer123 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
marcsitita
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26. Szerda 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok
Nekem egy 4 honapos groendael nosteny kutyusom van Kira.Imadom ot,10 honapos kisfiunk is.Nagyon elvannak egymassal.
Vissza az elejére
marcsitita jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsike1234
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 31. Kedd 9:40    Hozzászólás témája: Belga Juhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszi a választ. Gondoltam amúgy. Annyira okos kutyák, de nekik is kell a szabadság, a terület, ahol a mozgásigényüket levezethetik. Megnézem a linket amit küldtél.
Vissza az elejére
Zsike1234 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsike1234
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 31. Kedd 9:39    Hozzászólás témája: Belga Juhász Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszi a választ. Gondoltam amúgy. Annyira okos kutyák, de nekik is kell a szabadság, a terület, ahol a mozgásigényüket levezethetik. Megnézem a linket amit küldtél.

gerdakoma írta:
Szia,
én nem tartanék belgát lakásba. Szegénynek nagyon rossz lenne a 4fal között, várva a gazdit. Nagy a mozgásigénye, sok közülük elég ugatós, házőrző típus. A szőre is ápolásra szorul.

A kutya élete szerintem nem lenne teljes, bármennyire is fáradoznátok, és nem utolsó sorban, magatoknak is elég nagy gondot okoznátok.

Ez a fórum eléggé ül, de nagyon sok jó tanáccsal látnak el a következő helyen, írj azért oda is: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6721

Üdv: Gerda
Vissza az elejére
Zsike1234 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,
én nem tartanék belgát lakásba. Szegénynek nagyon rossz lenne a 4fal között, várva a gazdit. Nagy a mozgásigénye, sok közülük elég ugatós, házőrző típus. A szőre is ápolásra szorul.

A kutya élete szerintem nem lenne teljes, bármennyire is fáradoznátok, és nem utolsó sorban, magatoknak is elég nagy gondot okoznátok.

Ez a fórum eléggé ül, de nagyon sok jó tanáccsal látnak el a következő helyen, írj azért oda is: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6721

Üdv: Gerda
Vissza az elejére
gerdakoma jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsike1234
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 22. Vasárnap 6:40    Hozzászólás témája: Sziasztok!
Téma leírása: belga
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Lakásba ajánljátok a Belga Juhászt? Hogy viselkedne szerintetek? Gyakran lenne sétáltatva, dehát ugye dolgozik is az ember, és addig muszáj lenne egyedül lennie.
Vissza az elejére
Markóné2
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 25. Szerda 9:17    Hozzászólás témája: Belga Juhász nevelése Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!
Sajnos nekem már nincs meg a belgám, mert 3 éve meghalt /Tervueren/. Azt elmondhatom, hogy a világ egyik legjobb kutyafajtája, és ez nem túlzás. Órákon át tudnék mesélni róla. Őrült nagy szerelem volt kettőnk közt. Még mindig fáj az elvesztése. Nem lehet pótolni, csak helyettesíteni.
A belgák későn érő típusúak /igazából 2 éves korára érik be/, ezért a kiképzését csak nagyon óvatosan, játékosan lehet elkezdeni, pontosan azért, mert hihetetlenül értelmesek és esetleg örökre bevésődhetnek rossz szokások, mozdulatok. Egy éves kora előtt sok-sok játék, jutalmazás, dícséret, ha jól végezte a feladatot /ez növeli az önbizalmát/. Verni SOHA!!!! Ez nem roti, hogy észhez kelljen téríteni, hogy ki a főnök. Egy belga soha sem akar falkavezér lenni a gazdája felett. KÖVETKEZETESSÉG a másik legfontosabb szabály. Amit egyszer tilos, azt soha sem szabad megengedni, mert akkor összezavarodik.
Hát dióhéjban ennyit....
Éva, egy volt belgás
Vissza az elejére
Markóné2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 22. Csütörtök 13:26    Hozzászólás témája: Re: Hobbi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

köszi a jótanácsokat, megfogadom. És semmiépp sem okoskodás!
Ami zavar az, hogy egy kicsit félős. Persze még csak 4 hónapos.. remélem kinövi! Amúgy nagyon jó jelző kutyus, és imád engem, na és persze én is őt! Nagyon Boldog Talán néha, még túlzásba is visszük.. Kicsit szigorúbbnak, keményebbnek kéne lennem, de ránézek, és elolvadok.

TÜNDIBÜNDI LEHET A KIS DRÁGA. GONDOLOM, HOGY A LÁBAD MELLŐL EL SEM LEHET RUGDALNI. AZ ENYÉMEK IS ILYENEK, PEDIG KETTEN VANNAK, AZT HITTEM MAJD CSAVAROGNAK. HÁT NEM. KETTŐ LESI EGYSZERRE, MERRE MENNEK A LÁBAIM. IMÁDOM ŐKET.

FIGYI. NEM AKAROK VÉSZMADÁRKODNI, DE NÁLUNK IS AZ EGYIK FÉLŐSEBB. Ő KICSINEK IS OLYAN VOLT MÁR AZNAP MIKOR ODAKERÜLT. ÉS OLYAN IS MARADT, DE NAGYON SOKAT FEJLŐDÖTT. MONDJUK AZ A PECH, HOGY Ő A 2. ÉS NEM A FŐNÖK, DE Ő NEM AZÉRT LETT FÉLŐS,HANEM MERT OLYAN VOLT EREDETILEG IS. HA KIVÁLASZTOTTÁK VOLNA RENDŐRKUTYÁNAK, NEM MENT VOLNA ÁT A TESZTEKEN. (KIOLVASTAM, HOGY MIK A FELTÉTELEI) A MÁSIKKAL AKÁRMIT CSINÁLOK, NEM RENDÜL(T) MEG AZ ÖNBIZALMA, MERT MELLETTE DIREKT PETERDÁT IS DOBÁLHATNAK....A VIHAR, SZILVESZTER PERSZE KIVÉTEL. :)SAJNA
ÉN LEGALÁBBIS ÍGY TAPASZTALTAM, UGYANIS AZT MÁR 4-6 HETESEN KISZŰRIK, HOGY VALAMELYIKNEK LÖVÉSÁLLÓ -E PL, HA NEM AKKOR NEM FELEL MEG A TENYÉSSZEMLÉN SEM ÚGY TUDOM.
MINDEGY. NEM AZ A LÉNYEG. HANEM AZ, HOGY BOLDOG LEGYEN ÉS OLYAT VÁRJ TŐLE EL AMIRE ALKALMAS. HA NEM ALKALMAS VALAMIRE A SZEMÉLYISÉGE, AKKOR SOHA NE ERŐLTESD, ÚGYIS MEG FOGOD LÁTNI.
A PÁROM (FÉRFI UGYE) NAGYON SZIGORÚ ÉS MÉLYHANGÚ. LÁTSZIK IS HOGY MELYIK AZ Ő KUTYÁJA, ÉS A BELGA FAJTA NEM ŐHOZZÁ RAGASZKODIK JOBBAN. NEM JÓ HA FÉL. LEGYEN MINDIG EGÉSZSÉGES ÖNBIZALMA, ÚGYSEM ÉL VELE VISSZA. PERSZE EZ NEM AZT JELENTI, HOGY NEM RÁNGATTUK KISKORÁBAN 20 M-ES KÖTÉLEN, ÉS HOGY NE JÖNNE MINDIG ODA HA HÍVOM. SOKAT KELL FOGLALKOZNI, AMÚGY KI IS KÖVETELI, UGAT, HOZZA A LABDÁT, HA NINCS BOTOT, HA AZ SINCS AKKOR RONGYOT. HA AZ SINCS, AKKOR CSAK UGAT, HOGY "MIVAN NEM LESZ JÁTÉK?" de persze ezt már 4 hónaposan csinálja. A MÁSIK KEVÉSBÉ ILYEN, DE MONDOM NÁLUNK MÁS A FELÁLLÁS, MERT AZ ELŐJOG MINDENBEN A FŐNÖKÉ.

AZ ÖNBIZALMUKAT 1 PERC ALATT LETÖRHETED - HA VALAMELYIK EGYED OLYAN - ÉS HÓNAPOKIG, VAGY AKÁR SOHA NEM HOZOD VISSZA. EGY NÉMETJUHÁSZNÁL NINCS ILYEN. NEM AGRESSZÍV GAZDÁNAK VALÓ, VISZON IRTÓ KÖVETKEZETESSÉGRE KELL NEVELNI ŐKET,MERT MEGÉRTIK ÉS OKOSAK. ÉS NEM ÉLNEK VELE VISSZA, NEM GONOSZAK ÉS NEVETNEK A MARKUKBAN MINT PL. EGY ANGOL KOPÓ HA ELMEGY 2 NAPRA VADÁSZNI....AZOM IS VOLT.
NAGYON IGYEKEZNEK, HOGY MEGFELELJENEK.

Mit javasolsz, mikor álljak neki, úgy komolyabban tanítgatni? A gyere ide/ül/fekszik már megy neki.. Ti milyen munká(ka)t végeztek a kertben?

EBBEN NEMIGEN TUDOK TANÁCSOT ADNI, ÉN CSAK HOBBISZINTEN FOGLALKOZOM EGY KIS PÁLYÁN OTTHON VAGY MÉG AZON SEM, DE A JUTALOM A LABDA MINDENKÉPPEN, SOHA NEM KAJA. EZ GENETIKAI KÓD BENNÜK. DE VIGYÁZZ. A LABDÁÉRT MÉG MEG IS HALNAK. BÁRMILYEN AKADÁLYT LEGYŐZNEK MIATTA.
TENYÉSZTŐT KÉRDEZD, NEM LEHET TÚL KORÁN KEZDENI, DE HA EREDMÉNYT AKARSZ ELÉRNI, AKKOR MUSZÁJ.
NEKEM EURÓPA- VILÁGBAJNOK AZ APJUK. MÉGIS NAGY DILEMMA VOLT, HOGY AZ ELSŐ KIÁLLÍTÁS UTÁN FOLYTASSAM -E A NAPI 5-6 ÓRÁS UTAZÁST VELÜK, VAGY INKÁBB BOLDOGABBAK A 2 HEKTÁROS KERTBEN BIRKÁT, LABDÁT ÉS MACSKÁT KERGETVE. AZ UTÓBBI MELLETT DÖNTÖTTEM. DE NAGY VÁGYAM VOLT AGILITYZNI VELÜK. AZ EGYIK NAGYON IGÉRETES IS.

DE AMÚGY A VÉLEMÉNYEM IS MEGVOLT A KIÁLLÍTÁSRÓL, NEKÜNK FRANCIA BÍRÓNK VOLT, ÉS A FAJTAKIÁLLÍTÁSRA MENTEM EL.
LE VAN OSZTVA MINDEN LAP ELŐRE SAJNOS, A TENYÉSZTŐK ÍGÉRETES KUTYÁI KÖZÖTT, DE AZÉRT NE CSÜGGEDJ.EZ MAGÁNVÉLEMÉNY.

És kiállításra viszed őket? Én ma adom fel a jelentkezésemet a szombathelyi cacib-ra. Meglássuk, mit mondanak.. bár nekem úgy is a világ legszebb kutyusa!!! lol

HA VAN LEHETŐSÉGED, ÉS ELÉG HELYED, VEGYÉL MELLÉ MÉG EGYET. CSODÁLATOSAN ELJÁTSZANAK EGYÜTT KETTEN ÉS A NAPJUK IS BOLDOGABB. DE EGYNÉL MÉG JOBB A KETTŐ, KETTŐNÉL MEG HÁROM....STB Mosoly NA NEMTOM.
NÉZD MEG AZ AGILITY.LAP.HU -T ÉS A KUTYA.LAP.HU-T.

éljenek a belgák!!!
SZ.
Vissza az elejére
Duncóka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 22. Csütörtök 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor hát már nálad van,
és ahogy olvasom, nem is tétlenkedtek..
bocs a tudatlanságomért, de mi az a "klikkerel"?

Pár tanítási fortéllyal el tudsz látni engem is?
További örömteli munkát, és mindenkinek jó kutyázást!!!

bjulius írta:
http://pet.site.hu/u/bjulius/100_2220.JPG.html
Sziasztok Ö Kira 9 hetes.
Nagyon rendes kislány!
Klikkerel tanítom és már megy az ültetés fektetés neki.
Nagyon élvezi a mukát!
Vissza az elejére
gerdakoma jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 22. Csütörtök 9:33    Hozzászólás témája: Re: Hobbi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia,

köszi a jótanácsokat, megfogadom. És semmiépp sem okoskodás!
Ami zavar az, hogy egy kicsit félős. Persze még csak 4 hónapos.. remélem kinövi! Amúgy nagyon jó jelző kutyus, és imád engem, na és persze én is őt! Nagyon Boldog Talán néha, még túlzásba is visszük.. Kicsit szigorúbbnak, keményebbnek kéne lennem, de ránézek, és elolvadok.

Mit javasolsz, mikor álljak neki, úgy komolyabban tanítgatni? A gyere ide/ül/fekszik már megy neki.. Ti milyen munká(ka)t végeztek a kertben?

És kiállításra viszed őket? Én ma adom fel a jelentkezésemet a szombathelyi cacib-ra. Meglássuk, mit mondanak.. bár nekem úgy is a világ legszebb kutyusa!!! lol

Duncóka írta:
Helló!

Amúgy nekem is hobbikutyák, én Paksi vagyok, és szerettem volna feljárni velük (Halász Ildi félébe, amúgy tőle való az egyik tervueren) de nem igazán vált be a több óra autózás.
A kertben megoldjuk a munkákat, és rengeteget foglalkozom velük, irtó értelmes kutyák. Ilyet még nem láttam és nagyon könnyen taníthatók még akár 2 évesen is vagy bármikor.
A hobbizásnak is megvan az előnye, az a lényeg, hogy sokat foglalkozzanak velük és nagyon boldogok. Vigyázz rá amíg kicsi, mert sajnos hallottam már többet, hogy lopják. A helyzet az, hogy nálunk csak egy hónap és két hét van köztük, de elég ahhoz, hogy ki legyen a főnök és ez így is jó. Belgák nélkül *kakit* sem ér az élet, na persze a németjuhászt sem becsülöm alá, de azt hiszem - nekem volt ez is az is - a belga mellett tettem le a voksok. Csodálatos kutyák.
Vigyázz rájuk viharban, tüzijáték idején és szilveszterkor. Bocsika, többet nem okoskodom.

jó kutyázást, és képet tegyél fel ha tudsz, hogy virtuálisan is megzabálhassuk Mosoly

Sz.

gerdakoma írta:
Minekünk is egy németjuhász kutyusunk van még, 5 hónapos lesz Wink
Szóval jól elvannak a kis kölykök, a szerepek azt hiszem már le vannak osztva..
Férjemé a nj -persze én is imádom- rendkívül értelmes, és gyorsan tanul.
Én a belgával szíves agilityznék, csak Szombathelyen sajnos nincs pálya Szomorú majd meglátjuk!!
Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 15. Csütörtök 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://pet.site.hu/u/bjulius/100_2220.JPG.html
Sziasztok Ö Kira 9 hetes.
Nagyon rendes kislány!
Klikkerel tanítom és már megy az ültetés fektetés neki.
Nagyon élvezi a mukát!
Vissza az elejére
bjulius jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 12:51    Hozzászólás témája: Hobbi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!

Amúgy nekem is hobbikutyák, én Paksi vagyok, és szerettem volna feljárni velük (Halász Ildi félébe, amúgy tőle való az egyik tervueren) de nem igazán vált be a több óra autózás.
A kertben megoldjuk a munkákat, és rengeteget foglalkozom velük, irtó értelmes kutyák. Ilyet még nem láttam és nagyon könnyen taníthatók még akár 2 évesen is vagy bármikor.
A hobbizásnak is megvan az előnye, az a lényeg, hogy sokat foglalkozzanak velük és nagyon boldogok. Vigyázz rá amíg kicsi, mert sajnos hallottam már többet, hogy lopják. A helyzet az, hogy nálunk csak egy hónap és két hét van köztük, de elég ahhoz, hogy ki legyen a főnök és ez így is jó. Belgák nélkül *kakit* sem ér az élet, na persze a németjuhászt sem becsülöm alá, de azt hiszem - nekem volt ez is az is - a belga mellett tettem le a voksok. Csodálatos kutyák.
Vigyázz rájuk viharban, tüzijáték idején és szilveszterkor. Bocsika, többet nem okoskodom.

jó kutyázást, és képet tegyél fel ha tudsz, hogy virtuálisan is megzabálhassuk Mosoly

Sz.

gerdakoma írta:
Én a belgával szíves agilityznék, csak Szombathelyen sajnos nincs pálya Szomorú majd meglátjuk!!
Vissza az elejére
Duncóka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 12:45    Hozzászólás témája: Galéria Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!

A galéria merre is látható? Megnézném.

Sz.

gerdakoma írta:
Sziasztok,

én is boldog belgatulajdonos vagyok (immáron 3 teljes hete!!), egy szürke tervuerené. Nézzétek meg a galériámat, szerintem érdemes!!! lol
Még csak ismerkedem a rendszerrel.. de majd sűrűbben jelentkezem

Hajrá belgák!!
Voltatok szfehérváron a vb-én?
Én sajnos sem Sír vagy nagyon szomorú
üdv
gerda
Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát az tényleg baj hogy nincs pálya, de ne add fel már csak a kutyus miatt se.
Vissza az elejére
bjulius jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én Tatán lakom.Sportkutyázom 93 óta, szerepeltem a 98-as Meppeni FCI VB-n.Van már egy 15 hónapos németjuhászom.
Vissza az elejére
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gondolom, tiszta türelmetlen vagy!!
Én is az voltam, szinte számoltam vissza a napokat, mikor hozhatjuk már el??
Hova valósi vagy?
Fondorlatosról olvastam én is egy másik fórumon, mindig hozzászól a tenyésztő, sőt több képet is megosztott a jelenlévőkkel.
És te is inkább munkakutyának, vagy inkább kiállítási kutyának szánod? Vagy csak egészen egyszerűen hobbynak, azaz a Mindennek..??! Ötlet
És egyedüli kutyus lesz, vagy van/lesz társa is?

most egyszerre ennyi kérdés.. bocs ha sok(k) voltam.. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia ! Nekem még 2 hét van hátra aztán hozom a kis Juniort(mali) haza !
Voltam a VB sajnálhatod amiért nem voltál!!
Vissza az elejére
gerdakoma
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17. Szerda 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

én is boldog belgatulajdonos vagyok (immáron 3 teljes hete!!), egy szürke tervuerené. Nézzétek meg a galériámat, szerintem érdemes!!! lol
Még csak ismerkedem a rendszerrel.. de majd sűrűbben jelentkezem

Hajrá belgák!!
Voltatok szfehérváron a vb-én?
Én sajnos sem Sír vagy nagyon szomorú
üdv
gerda
Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem is igéretes kölyök !!
Már most zsákmányol 5 hetesen!
Vissza az elejére
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látom!

Megnéztem a neten.Szóval mali. Az nem semmi Mosoly
Vissza az elejére
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De az melyik alom? Honnan való?
Vissza az elejére
bjulius
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Válasz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !
Anya : Quinny des Teutones
Apa : Carlos von Dorlatos (Danger)
Vissza az elejére
Duncóka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15. Hétfő 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Melyik alomból lesz várható? Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [31 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Belga Juhászkutya
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu