Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Dec. 2. Szerda 15:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Egészség - betegség
Ugrás:  
Kullancsriadó!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Valter
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Ápr. 9. Szombat 6:45    Hozzászólás témája: babézia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Valter kutyánk sajna babéziás lett. Kapott mindent, imizol (2) már nem véres a vizelete. Szervei nem sérültek. Ami viszont nagyon elkeserítő, hogy még mindig nem eszeik. 5 napja. Naponta doki, ott szuri és infúzió. Nem tud valaki valamilyen megoldást h egyen, mert igen szomrkás vagyok. Előre is kösz ha valaki segít: István
Vissza az elejére
Valter jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orsilány
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Jan. 26. Szerda 16:45    Hozzászólás témája: Fertőzés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

Én mindig Andvantix-ot szoktam hazsnálni a kutyánál, és szinte törvényszerűen ahogy elfelejtettem becsöpögtetni múlt héten és egy kis enyhűlés volt az időben egyből kullancs ment a kutyába ami úgy néz ki fertőzött is volt. Ma reggel voltunk az állatorvosnál, kapott 3 injekciót, amivel elvileg holnapra jobban kéne lennie. Most még lázas, nem tudom mikor kellene elkezdenie javulni, de persze ha ez nem történik meg akkor vissza az állatorvoshoz...
Csak szeretném ha valaki írna nekem egy két bíztató szót, h igenis ki tud gyógyulni ebből a kórból!!!

Vigyázzatok nagyon a kutyáitokra és ne legyetek ilyen figyelmetlenek mint én, mert a legrosszabkor jön a baj!
Vissza az elejére
Orsilány jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
molli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 22:30    Hozzászólás témája: Kullancsriadó!
Téma leírása: Hatásos szerek a kullancsok ellen
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ismét itt a kullancsszezon. Szomorú Ezek a kis élősködők megkeserítik a kutyások életét. Mi rengeteget kirándulunk a kutyánkkal és sajnos már sokszor találtunk benne kullancsot. Eddig szerencsére nem észleltünk semmi problémát nála, de nagyon féltjük, mert már sok rossz történetet hallottunk.
Ti mit használtok kullancs ellen? Találtatok már valami hatékony szert? Kérlek osszátok meg a jó és rossz tapasztalataitokat!

Nekünk a Frontline egyáltalán nem vált be, a Kiltix nyakörv kicsit jobb volt, de nem nagyon szeretem, hogyha a kutyám szőrén vegyszer terjeng. Most a Scalibor nyakörvet javasolták nekem, mert az a kutya zsírrétegében hat, nem a szőrén, így nem büdös és nem nyúlkálunk bele, nem nyalja le. Jól hangzik, de még nem próbáltam..
Vissza az elejére
molli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Egészség - betegség
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu