Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 13:23
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Ápolás, kozmetika
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 150 oldal [3739 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 148, 149, 150 Következő
Szerző Üzenet
vikici83
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2011 Márc. 26. Szombat 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Észak írországban lakom jelenleg és úgy vettem észre hogy a westiket itt inkább nyírják. dühbegurul
De én szeretném ha trimmelve lenne.
Szerintetek meg tudom én ezt itthon csinálni? Jövő héten vasárnap megyek haza 1 hétre és szeretném megvenni a hozzá való dolgokat ollók, trimmelőkés, meg ilyenek. De igazság szerint nem pontosan tudom mi kell még hozzá. Próbálok dvd-t is keresni a trimmelésről amiről meg tudomk tanúlni de nem sok sikerrel Sír vagy nagyon szomorú
Valaki segítsen légyszi légyszi légyszi
Köszönöm szépen Happyke nevében is Mosoly
vikici83 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Odett29
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 15. Kedd 9:09    Hozzászólás témája: Re: Furminator
Téma leírása: új kefeszerűség ami azt igéri eltüneti az aljszőrzetet....
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A vaterán 3500 ft-ba kerül postaöltséggel együtt. (az S méret) A trimmelésért fizetett összeg fényében, sztem ez már nem sok. Persze az eredeti ára az nagyon, de az rablás. Mosoly

Én valószínűleg veszek egy small-t, mivel kistestű kutyának fölösleges M-es méret.

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek. Mosoly
Vissza az elejére
Odett29 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 14. Hétfő 18:34    Hozzászólás témája: Re: Furminator
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Odett29 írta:
Sziasztok!

Hallottatok már a furminátorról? Használja valamelyikőtök westienél? Mivel vedlős kutyusoknak ajánlják a westie nem kifejezetten célközönség, de az aljszőrzetét megtalálom, még ha nagyon minimális mennyiségben is. Vélemény?

Az a baj ezzel a Furminatorral, hogy baromi drága. (Igaz csak 1x kell megvenni.) Én 2 havonta viszem Zizut trimmeltetni, mert a fején már akkora tud lenni a szőr (a teste még kibírná 3-4 hónapig is), így nekünk nem éri meg.
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 14. Hétfő 18:16    Hozzászólás témája: Re: Furminator

Odett29 írta:
Sziasztok!

Hallottatok már a furminátorról? Használja valamelyikőtök westienél? Mivel vedlős kutyusoknak ajánlják a westie nem kifejezetten célközönség, de az aljszőrzetét megtalálom, még ha nagyon minimális mennyiségben is. Vélemény?

Beszéltem egy westie tenyésztővel aki profi a fajta kozmetikázásában is.
Azt mondta, hogy megfelelő az aljszőr kiszedésnél, de az M-es méretet válasszuk.
Sajnos nekünk most nincs rá szükségünk, de ha valaki ezek után használja kérem írja le tapasztalatait.
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angiretro
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 14. Hétfő 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Furminátort nagyon dicsérik! Én is már venni akartam hátha használna, most télen meghagytuk Dömi bundáját és kefével is sok szőr kijön belőle!

http://www.youtube.com/watch?v=LVTJSk-TJCw

Szerintem azért hatásos lenne!
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 14. Hétfő 13:26    Hozzászólás témája: Re: Furminator

Odett29 írta:
Sziasztok!

Szia!Én nem hallottam róla,de kíváncsi lennék,hogy mi az! puszitküld
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Odett29
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 13. Vasárnap 12:23    Hozzászólás témája: Furminator

Sziasztok!

Vissza az elejére
Odett29 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 10. Csütörtök 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
anime írta:
Shannonbaby írta:
Sziasztok!

A westi csajszimnak elég gyér a szőre. Főleg a szoknyájánál, és a fején. Kaptam már tanácsot, hogy szedjen B vitamin complexet, mert attól szép lesz a szőre. Most már lassan 2 hónapja szedi, és semmi. Hullik a szőre, van amikor csomókban jön ki. Mit tegyek, hogy erősebb, dúsabb és szebb legyen a bundija?

Kedves Shannonbaby!

Nem vagy egyedül a problémával!
Az én kutyusom is nemrég múlt 2 éves és ugyancsak nagyon kopaszodik.
Főleg a szoknyánál, a fején és a mellkasánál.
Rengeteg szőre kihullott, nem győzök takarítani
Nálunk tavaly ugyan ez volt a téli hónapokban és most újra elő jött.
Az állatorvos is tanácstalan mert nem gombás, nem atkás és nem is vakarózik csak csomókba hullik a szőre.
Nem fürdetem gyakran és Héry sampont használok.
Az állatorvos arra tippel, hogy köze lehet a fűtéshez(száraz a levegő vagy jobban száll a por a lakásban).
Kaptunk Imaverol oldatok azzal fürdetjük most, hogy nehogy még gombás is legyen.
Tápból is sprémiumot eszik bárányos rizseset és majdnem minden nap szedi a Béres minera cseppeket így vitamin hiánya sem lehet(ezért is nem értem miért alakult ki)
Két hónapos bőrtápláló kezelésbe kezdtünk, a Dr. Herz féle bőrtápláló oldatot szedi- nagyon szuper mert elkezdett nőni a szőre -Ezt tudnám neked is ajánlani.

Megjegyzem, hogy a tél elmúltával megszűnt a probléma, csak az a szörnyű, hogy mire a kutyán kezdett normálisan kinézni addigra újra előjött és a kéz év alatt nagy nehezen kinőtt szoknyája két hónap alatt majdnem eltűnt pedig azt szeretem rajta a legjobban. Sír vagy nagyon szomorú
Arról az érzésről már nem is beszélek, mikor megjegyzik, hogy hogy néz ki főleg az idegen westisek-mintha leprás lenne és szegény kiskutyát így elhanyagolják a kegyetlen gazdái. Sír vagy nagyon szomorú Pedig különbül gondozom és szeretem mint egyes kutyások a sajátjukat.
Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam csak már egy éves elkeseredés tört fel belőlem Embarassed
Nektek azért mielőbbi gyógyulást kívánok!

Szomorú Ez nagyon szomorú. Remélem rendbe jön a ti kutyusotok is. Sok gyógypuszit küldünk neki. puszitküld

Nagyon szépen köszönjük. Wink Nagyon Boldog
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Shannonbaby írta:
Sziasztok!

A westi csajszimnak elég gyér a szőre. Főleg a szoknyájánál, és a fején. Kaptam már tanácsot, hogy szedjen B vitamin complexet, mert attól szép lesz a szőre. Most már lassan 2 hónapja szedi, és semmi. Hullik a szőre, van amikor csomókban jön ki. Mit tegyek, hogy erősebb, dúsabb és szebb legyen a bundija?

Kedves Shannonbaby!

Az állatorvos is tanácstalan mert nem gombás, nem atkás és nem is vakarózik csak csomókba hullik a szőre.
Az állatorvos arra tippel, hogy köze lehet a fűtéshez(száraz a levegő vagy jobban száll a por a lakásban).
Kaptunk Imaverol oldatok azzal fürdetjük most, hogy nehogy még gombás is legyen.
Tápból is sprémiumot eszik bárányos rizseset és majdnem minden nap szedi a Béres minera cseppeket így vitamin hiánya sem lehet(ezért is nem értem miért alakult ki)
Két hónapos bőrtápláló kezelésbe kezdtünk, a Dr. Herz féle bőrtápláló oldatot szedi- nagyon szuper mert elkezdett nőni a szőre -Ezt tudnám neked is ajánlani.

Megjegyzem, hogy a tél elmúltával megszűnt a probléma, csak az a szörnyű, hogy mire a kutyán kezdett normálisan kinézni addigra újra előjött és a kéz év alatt nagy nehezen kinőtt szoknyája két hónap alatt majdnem eltűnt pedig azt szeretem rajta a legjobban. Sír vagy nagyon szomorú
Arról az érzésről már nem is beszélek, mikor megjegyzik, hogy hogy néz ki főleg az idegen westisek-mintha leprás lenne és szegény kiskutyát így elhanyagolják a kegyetlen gazdái. Sír vagy nagyon szomorú Pedig különbül gondozom és szeretem mint egyes kutyások a sajátjukat.
Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam csak már egy éves elkeseredés tört fel belőlem Embarassed

Szomorú Ez nagyon szomorú. Remélem rendbe jön a ti kutyusotok is. Sok gyógypuszit küldünk neki. puszitküld
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shannonbaby írta:
Sziasztok!

Kedves Shannonbaby!

Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shannonbaby írta:
Most februárban lesz 2 éves a drága. Látta orvos, azt mondta, hogy nagyon sok időbe és pénzbe kerülne kideríteni, hogy mire allergiás. Annyit mondott, hogy figyelgessük. A bőrével nincs semmi baj, nincs bőrbetegsége. A tápra nagyon odafigyelek. Csak super prémium minőséget kap, abból is csak olyat, ami abszolút nem tartalmaz csirkét. Fürdetni 3-4 hetente fürdetem. A samponra is figyelek. Esetleg van valami javaslat bármire? Akár samponra is.

Szerintem a sok fürdés lesz a ludas. Szomorú Nem szabad! Zizu 16 hónapos, 3x fürdött eddig samponnal. Lábmosás minden séta után van, de csak sima vízzel. Amikor már kezd szaga lenni, akkor szárazsampont használok, ez kb. 3 hetente van. És hetente 2x alaposan át van kefélve a szőre, az is kipergeti az esetleges koszt a bundájából.
Vissza az elejére
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shannonbaby írta:
Most februárban lesz 2 éves a drága. Látta orvos, azt mondta, hogy nagyon sok időbe és pénzbe kerülne kideríteni, hogy mire allergiás. Annyit mondott, hogy figyelgessük. A bőrével nincs semmi baj, nincs bőrbetegsége. A tápra nagyon odafigyelek. Csak super prémium minőséget kap, abból is csak olyat, ami abszolút nem tartalmaz csirkét. Fürdetni 3-4 hetente fürdetem. A samponra is figyelek. Esetleg van valami javaslat bármire? Akár samponra is.
Lehet,hogy a fürdés egy kicsit sok,ha mindig samponnal történik!Én Lizyt általában hetente lezuhanyoztatom sima meleg vízzel,így megszabadul portól,kosztól,és jól érzi magát.Ha elmarad valamiért a zuhanyozás,elkezd vakarózni.Samponnal háromszor,vagy négyszer fürdött eddigi élete során (15 hónapos).Gabi babasampont használtam,de nem közvetlenül a bundájára,hanem egy keveset tettem belőle a fürdővizébe.Még eddig semmi baja nem volt a bőrével. Nagyon Boldog remélem,te is megtalálod majd a probléma forrását,és minden rendbe fog jönni! puszitküld
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Shannonbaby
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Shannonbaby jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shannonbaby írta:
Sziasztok!

Szia!A szőrhullás oka nem csupán a vitaminhiány lehet.Mennyi idős a westied?Milyen gyakran fürdeted?Nem lehet,hogy allergiás valamire?(ennivaló,műszálas takaró a fekhelyén,stb.)Látta már állatorvos?Nincs valami bőrbetegsége?Csomó lehetőség,amit mind ki kell zárni!Az érzékeny bőrre nagyon jó az Eucanuba sensitive táp,és lehet kapni egy lazac-olajas táplálék kiegészítőt,ami szintén segíthet. puszitküld
Vissza az elejére
Shannonbaby
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
Shannonbaby jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 4. Péntek 12:22    Hozzászólás témája: Re: Kutyakozmetikus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

westies írta:
Nikol-Zizu írta:
Sziasztok!
Kutyakozmetikust keresek Bp-en. Olyat keresek, aki TUD is és SZERET is westiet trimmelni és nem ragaszkodik az állandó fürdetéshez sem.
Tudtok ajánlani valakit?

http://zizuwestie.blog.hu/

Szia!
Ha még érdekel egy profi westie kozmetikus, én tudok ajánlani egyet. Évek óta ő csinálja a westiemet.Trimmel és imádja a kutyákat! A XX. kerületben van. Illyés Bori a neve. Tel sz: 06 20 662 60 25
Minden jót! Kriszta

Köszönöm, most már jóideje Sallai Gabriellához járunk és tökéletesen meg vagyunk elégedve. Mosoly
Vissza az elejére
westies
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 4. Péntek 8:24    Hozzászólás témája: Kutyakozmetikus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Sziasztok!
Kutyakozmetikust keresek Bp-en. Olyat keresek, aki TUD is és SZERET is westiet trimmelni és nem ragaszkodik az állandó fürdetéshez sem.
Tudtok ajánlani valakit?

Szia!
Ha még érdekel egy profi westie kozmetikus, én tudok ajánlani egyet. Évek óta ő csinálja a westiemet.Trimmel és imádja a kutyákat! A XX. kerületben van. Illyés Bori a neve. Tel sz: 06 20 662 60 25
Minden jót! Kriszta
Vissza az elejére
westies jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csotaisaci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 5. Péntek 9:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia
Miskolcon tudom ajánlani a Félix kutyakozmetikát. Minket is ő csinál. Elérhetőségét megtalálod a www.felixkutyakozmetika.hu-oldalon vagy nálam. nemangyal

Angel&Fairy írta:
Rit írta:
Angel&Fairy írta:
sziasztok!

A kutyusom folyton vakarja a hasánál,harapdálja a lábát. Elvittem orvoshoz se nem száraz a bőre,se nem kiütés,se bolha nem tudjátok akkor miért lehet? Illetve Miskolcon keresnék olyan kozmetikust aki versenyre nyír westit,hogy minél korábban elkezdjem szoktatni ahhoz,hogy nyirbálják,fésülik stb....köszönöm előre is a segítséget!

Szia!

Írtam pü-t. Mosoly

KöszönömMosoly
Vissza az elejére
csotaisaci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angel&Fairy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 3. Szerda 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Angel&Fairy írta:
sziasztok!

A kutyusom folyton vakarja a hasánál,harapdálja a lábát. Elvittem orvoshoz se nem száraz a bőre,se nem kiütés,se bolha nem tudjátok akkor miért lehet? Illetve Miskolcon keresnék olyan kozmetikust aki versenyre nyír westit,hogy minél korábban elkezdjem szoktatni ahhoz,hogy nyirbálják,fésülik stb....köszönöm előre is a segítséget!

Szia!

Írtam pü-t. Mosoly

KöszönömMosoly
Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 3. Szerda 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

Szia!

Írtam pü-t. Mosoly
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 3. Szerda 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

Szióka!!!!

Ha versenyre mész,akkor szigoruan CSAK trimmelés!!!
Igaz a pofijánál,meg még egy-két helyen nyírják ilyenkor is,de a szőrét trimmelni kell,hogy szálkás maradjon.
Sajnos arra nem vagyok ismerős!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angel&Fairy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 3. Szerda 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 23. Szombat 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Sziasztok ! Képzeljétek mi történt ma velem. Reggel volt még két rettenetesen lompos, loncsos és bozontos kutyám, Bonnie és Ashely. Sajnos pár hónapja már, hogy nem jutottunk el kozmetikába, de ma délelőtt Muha Jutdit kezelésbe vette a lányaimat. És visszakaptam KÉT WESTIET !!! Köszönöm szépen Judit, nagyon szépek lettek a lányok és igérem nem hanyagoljuk el ezentul a szépitkezést . puszitküld

Nagyon szívesen Zsu!
Biztos vagyok benne,hogy a lányok is meg könnyebültek a hatalmas bunda után,meg már ki is látnak.millió puszi nektek.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 23. Szombat 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok ! Képzeljétek mi történt ma velem. Reggel volt még két rettenetesen lompos, loncsos és bozontos kutyám, Bonnie és Ashely. Sajnos pár hónapja már, hogy nem jutottunk el kozmetikába, de ma délelőtt Muha Jutdit kezelésbe vette a lányaimat. És visszakaptam KÉT WESTIET !!! Köszönöm szépen Judit, nagyon szépek lettek a lányok és igérem nem hanyagoljuk el ezentul a szépitkezést . puszitküld
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 9. Hétfő 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valakit?

Muha-klán! nagyszerû (bár már írtam a másik topikban is!) nagy vigyor

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 150 oldal [3739 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 148, 149, 150 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu