Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Márc. 26. Vasárnap 19:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Puli
Ugrás:  
Puli kutyák
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [28 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Márc. 14. Hétfő 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elkészült a következő cikk, mely a kutyapanzióról szól: puli kutyapanzió
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 24. Csütörtök 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pulis oldal a facebookon http://www.facebook.com/pulikennel

Ha tetszik, akkor csatlakozzatok! Mosoly
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 6. Vasárnap 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Készítettem az oldalunkra egy pulis cikkekkel foglalkozó lapot, amelyen hasznos írásokat olvashattok a következő címen: puli kellékek

Eddig 8 téma van feldolgozva:
1) puli kutyaház
2) puli ápolás
3) puli táplálás
4) puli gondozás
5) puli nevelés
6) puli agility
7) puli külföldi utazás
8) puli nemzeti kincs

Eddig ezek a témák vannak meg, remélem hasznosak lesznek Nektek. Ha bármi kérdés, javaslat van, akkor írjatok bátran.

A jövőben tervezem, hogy még teszek fel más témákban is új cikkeket.

Jó olvasgatást!

Legutóbb somesz szerkesztette (2011 Feb. 24. Csütörtök 19:50), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
somesz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 19. Vasárnap 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Rábaközi-Nemes Puli Kennelben egy hófehér, 10 hetes, puli kiskutya várja az új gazdáját. Érdeklődni a 06-20/590-95-06-os telefonszámon lehet.

Vissza az elejére
somesz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 24. Szerda 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kép a kennelünkben született puli kiskutyákról Mosoly

Vissza az elejére
somesz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 27. Szerda 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

2009. május közepén született fehér puli kiskutyák fajtatiszta, törzskönyvezett, kiváló vérvonallal rendelkező szülőktől eladók. A kiskutyákat előreláthatólag július elején lehet elvinni.

Érdeklődni: Rábaközi-Nemes Kennel
Telefonszám: 06-20/590-95-06
Honlap: http://www.rabakozi-nemes.hu
E-mail: puli@rabakozi-nemes.hu

Üdv.:

Somesz
Vissza az elejére
Bleck
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 23. Péntek 11:57    Hozzászólás témája: Szioka Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nem reg kaptam egy ojan 2-5 eves puli kutyat mindig mikor ki engedem az udvarra akor ugy ugat mind valami huje es fut felem ugy csinal mindha meg akarna tamadni de nem tamad meg ezt vajon jateknak veszi leci irjatok elore is koszike
es nagyon megjeszt egyszer egyszer dühbegurul
Vissza az elejére
Bleck jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
FloFa
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 17. Szombat 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Képzeljétek leesett nálunk a hó! Nagyon Boldog Neutral
Vissza az elejére
FloFa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
FloFa
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 10. Szombat 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Most találtam az oldalt és regeltem is!Mosoly
Nekem otthon egy fehér szuka pulim van és 18-án lesz 8 hónapos.
Vissza az elejére
FloFa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 20. Szerda 7:19    Hozzászólás témája: Re: Puli, ha támad Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

alvaro írta:
Segítsetek!
Döme, szüleim kétéves kan pulija egyre gyakrabban agesszívkodik. Többször előfordul, hogy ha valami nem tetszik neki, "bepörög", morogva támadást jelez, és Apámat, aki gazdája-falkavezér (emellett inkább gyengéd, megértő és engedékeny vele), csúnyán megharapja. Legutóbb akkor fordult ilyen elő, amikor fodrászhoz vittük, és fel kellett rá tenni a szájkosarat, amit persze jó előre megsejtett. Ilyenkor szabályos hisztirohamot kap, és válogatás nélkül kifejezetten agresszíven támad. Miután lecsillapodik, persze jön "bocsánatot kérni", meg amúgy is egy virgonc-barátságos bűbáj hebrencs, de ez így mégsincs rendjén, hiszen ha a gazdáját képes megtámadni, mire kell még számítanunk a jövőben? Hogyan tehetnénk kezesebbé, tudnánk lecsillapítani dührohamait? Minden tanácsot előre köszönök, és üdvözlöm a pulikat és gazdáikat!

Szia!

Én ugyan nem vagyok pulis,de azért ajánlanék egy könyvet,ami sokat segíthet. Jan Fennel: Kutyapszichológia című könyvét olvassátok el, nagyon-nagyon hasznos lehet egy problémás kutya "helyrerakásában".
Ha gondolod elküldöm e-mailben a könyvet,mert könyvesboltokban nem nagyon lehet kapni. (Írj nekem egy pü-t az e-mail címeddel és máris megy a könyv.) Egyébként 100 oldal körülbelül. Mosoly
alvaro
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19. Kedd 23:59    Hozzászólás témája: Puli, ha támad Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Segítsetek!
Döme, szüleim kétéves kan pulija egyre gyakrabban agesszívkodik. Többször előfordul, hogy ha valami nem tetszik neki, "bepörög", morogva támadást jelez, és Apámat, aki gazdája-falkavezér (emellett inkább gyengéd, megértő és engedékeny vele), csúnyán megharapja. Legutóbb akkor fordult ilyen elő, amikor fodrászhoz vittük, és fel kellett rá tenni a szájkosarat, amit persze jó előre megsejtett. Ilyenkor szabályos hisztirohamot kap, és válogatás nélkül kifejezetten agresszíven támad. Miután lecsillapodik, persze jön "bocsánatot kérni", meg amúgy is egy virgonc-barátságos bűbáj hebrencs, de ez így mégsincs rendjén, hiszen ha a gazdáját képes megtámadni, mire kell még számítanunk a jövőben? Hogyan tehetnénk kezesebbé, tudnánk lecsillapítani dührohamait? Minden tanácsot előre köszönök, és üdvözlöm a pulikat és gazdáikat!
Vissza az elejére
alvaro jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babos721130
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 17. Szombat 9:21    Hozzászólás témája: Találtam egy pulit. Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Soroksáron a 23. kerületben a templom mellett kuporog egy nagyon rossz álapotban lévö fekete puli. Aki tud segitsen mert szenvved. A szöre össze van rastásodva. Nagyon sovány,körülbelül másfélhete került ide. Köszönöm.
Vissza az elejére
babos721130 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
arolF
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 3. Péntek 23:39    Hozzászólás témája: Re: ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:
ari a kutttyiiii

Pumukli írta:

akkor most van kutyád vagy nincs? ha van mennyi idős? te mennnyi vagyyy?

Most nézted meg az albumomat, amiben van egy kutya, miből gondolod, hogy nincsen kutyám???? Szemforgató Öt hozzászólással ezelőtt írtam gördítsd lejjebb, a kora is épp benne van, és az avataromban pedig az én korom is Wink
arolF írta:
Nekem egy westiem van godolom rájöttél az avatarképemről lol
4 éves kislány Lolának hívják, és imádom, egy vagány is csaj . épp itt bóklászik körülöttem és szugerál, hogy vigyem le pipilni. Ilyenkor bököd az orrával és csattogtatja az fogait.

Pumukli írta:

de mesélj a TE kutyuskádról

Pumukli írta:
Mosoly édi lehet

arolF írta:
Pumukli írta:
Mosoly édi lehet nincsen msn-ed?

Sajnos nincsen!!!!!! De itt is jól lehet kommunkiálni nem?

Ez az msn-re vonatkozott
Pumukli
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 3. Péntek 18:51    Hozzászólás témája: ! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali

itt vok. megnéztem az albumod. tök nagyszerû !!! ari a kutttyiiii
az enyimet tegnap előtt "megműtöttem" 2 ragadós növény volt benne. 1ik a fülénél azt kiszeddtem. a másik a bundijában. azt kivágtam. nagyon benne volt esély se lett volona kiszedni!!! Szomorú vannak képek majd feltöltöm!! azokon nagy a bundája!!!! hosszú és dús!!!Mosoly)) vicces posta kutynyelv nagyszerû nagyszerû

most mindjá megyek hajat mosni:D

akkor most van kutyád vagy nincs? ha van mennyi idős? te mennnyi vagyyy?
Vissza az elejére
Pumukli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30. Hétfő 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:
de bizony!! megnézted a galériában a kutyusom albumát??? neked nincsen? Szemforgató Nagyon Boldog Mosoly Döbbent lol Razz

Van albumom, Lola néven vannak a képeink, megnéztem a te albumodat ! Nagyon édes!! Mosoly
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23. Hétfő 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

de bizony!! megnézted a galériában a kutyusom albumát??? neked nincsen? Szemforgató Nagyon Boldog Mosoly Döbbent lol Razz
Vissza az elejére
Pumukli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 20. Péntek 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:

Sajnos nincsen!!!!!! De itt is jól lehet kommunkiálni nem?
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 19. Csütörtök 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:

szia!

mindketten 13mak vagyunk ő szerencsére puli pumi tibetterrier keverék. nem söpri a földet a szőre!!! mi elszoktuk vinni a kozmetikushoz. lehet látni a fejét és nagyon cuki

Nekem egy westiem van godolom rájöttél az avatarképemről lol
4 éves kislány Lolának hívják, és imádom, egy vagány is csaj . épp itt bóklászik körülöttem és szugerál, hogy vigyem le pipilni. Ilyenkor bököd az orrával és csattogtatja az fogait.
Biztos érdekes, hogy egyidős vagy a kutyiddal, a nagyszüleimnek volt egy kutyája, aki kicsit idősebb volt mint én és mindíg olyan büszke voltam rá ezért. Nagyon Boldog .
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18. Szerda 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
Pumukli írta:
szia eléggé jó!

mert a szöre hullámos és olyan mint a legjobb takaró Mosoly jó lábtartónak... najó nagyon cuki. nagyon okos. amikor elmegyek meg van sértődve. Exclamation Exclamation Exclamation
13 éves de olyan mint 1 kölyök!!!Mosoly

majd még írok!! nincsen msn-ed?? Kérdés csáó

13 éves , és Te is 13 éves vagy? Vagy az avatarodban csak a kutyádra vonatkozik és nem rád?
Hosszú a szőre, vagy rövidebb, szoktam látni olyan pulikákat, amiknek a földig ér a szőrük, és nem lehet tudni, hogy hol a fejecskéje...a tiéd is ilyen?
Nem nehéz a szőrét ápolni? Fésülni kell vagy van valamilyen speciális módszer?

szia!

mindketten 13mak vagyunk ő szerencsére puli pumi tibetterrier keverék. nem söpri a földet a szőre!!! mi elszoktuk vinni a kozmetikushoz. lehet látni a fejét és nagyon cuki

Vissza az elejére
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17. Kedd 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:
szia eléggé jó!

mert a szöre hullámos és olyan mint a legjobb takaró Mosoly jó lábtartónak... najó nagyon cuki. nagyon okos. amikor elmegyek meg van sértődve. Exclamation Exclamation Exclamation

13 éves , és Te is 13 éves vagy? Vagy az avatarodban csak a kutyádra vonatkozik és nem rád?
Hosszú a szőre, vagy rövidebb, szoktam látni olyan pulikákat, amiknek a földig ér a szőrük, és nem lehet tudni, hogy hol a fejecskéje...a tiéd is ilyen?
Nem nehéz a szőrét ápolni? Fésülni kell vagy van valamilyen speciális módszer?
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia eléggé jó!

Vissza az elejére
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 16:24    Hozzászólás témája: Re: !!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pumukli írta:
beragadt a billentyűzet vagy lusta vagy írni? letartóztat dühbegurul

Nekem igaz nem pulim van, de szívesen írok neked! Látom már régóta senki nem akar veled beszélgetni, lehet, hogy tényleg mindenkinél bekrepált a gép!
gépóver !
Nekem egy westiem van, és nincsen puli ismerősünk, de kíváncsi lennék milyen lehet pulisgazdinak lenni, mesélj!!!
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10. Kedd 20:46    Hozzászólás témája: !!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

beragadt a billentyűzet vagy lusta vagy írni? letartóztat dühbegurul
Vissza az elejére
Pumukli
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 8. Csütörtök 19:24    Hozzászólás témája: senki?? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hahóóó miért nem írtok?????
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [28 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Puli
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu