Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 18. Kedd 17:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Cairn Terrier
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Sylvi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 3. Csütörtök 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Marcsi,

az oldal tetején találod a Beállítások-at, azon belül válaszd a Profil-t. Ezen belül , valahol a lap alján tudsz Avatar képet feltölteni számítógépről, webcímről vagy a gelériából. Ez a kép fog megjelenni minden hozzászólásodnál.
Lehet, hogy a továbbiakban a CSEVELY-ben folytatjuk a levelezést? Autmatikusan azt nyitom meg, ahogy gondolom a többiek is. Köszi.
Át is váltok. A Csevely-ben folytatom.

Szia

Sylvi /Manó
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 3. Csütörtök 12:30    Hozzászólás témája: kutya randi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsófi!

Remek az ötlet, majd egyeztetünk, tel. számodat felírtam, hálás köszi, mindenképpen keresni foglak!

Csubakkánk kétlaki kutya, ugyanis kertes házban lakunk és mindig ő dönti el, éppen bent, vagy kint akar-e lenni. Ez lehet éjjel kettőkor, vagy délután kettőkor, ha történik valami a környéken, ő nem akar lemaradni, fut ki ezerrel a kapuhoz, nálunk állandó az ügyelet.
Nekünk még nem sikerült lefárasztani, Izzinek hálás leszek, ha neki sikerül!
Egyébként másik neve Macskamedve, mert csakis a macska tápot és konzervet eszi meg, Darling, Pedigree szóba se jöhet! De a macskákat amúgy nem szereti, mióta nálunk van, eltűnt minden cicus a környékről.
Küldenék képet, de amikor be akarom tenni "ezt mégse" jelenik meg, és nem működik a dolog. Ti hogy csináljátok, hogy fel tudjátok tenni a képeket?

üdv

Marcsi
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 3. Csütörtök 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mária!

Gyertek a jövő héten is, és akkor találkozunk Mosoly

Szoktunk továbbá mi Izivel a Normafánál, Gellért hegynél sétálni, ha esetleg valamikor Pesten jártok szóljatok 30/631 3891 és összeengedhetjük a kutyákat. Izi garantáltan lefárasztja Csubit, nagyon tud szaladgálni, és eddig -büszkén jelentem- nem volt kutya aki lefutotta volna Nagyon Boldog
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 2. Szerda 20:06    Hozzászólás témája: találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsófi!

Neked is köszönöm hogy ilyen hamar írtál, bocs, de csak most tudok válaszolni.
Nézegettem a galériába látható képeket a csapatról, remélem hamarosan találkozunk.
Irtó édes Izzy, de szerintem csúnya cairn nem is létezik! Csubakka /inkább Csubi/ rettentően odalenne érte!

Szombaton megyünk a szigetre, remélem mire odaérünk még lesz kint valaki a csapatokból. Sajnálom hogy Ti nem jöttök most, remélem egyszer találkozunk.
Próbáltam Csubakkáról képet feltölteni, de nem engedi a rendszer. Vagy én vagyok ügyetlen.

sziasztok

Marcsi és Csubi
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 2. Szerda 19:45    Hozzászólás témája: Re: Cairn Terrier
Téma leírása: érdeklődés
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sylvi írta:
Klebikné Hollós Mária írta:
Kedves Olvasók!

Két éve vagyok Cair terrier tulajdonos, és azóta egyetlen ilyen fajtájú kutyussal se találkoztam, csak az Interneten.

Nem akar valaki Cair terrier találkozót szervezni? Biztos mindannyian élveznénk, gazdik, kutyák egyaránt! /Pest környékére bárhová elmennénk/

Az én kutyám neve Csubakka, 3 éves és alig várja hogy találkozzon a fajta társaival.
mindenkit üdvözlök!

Kedves Marcsi!

Én is csak 2007-ben fedeztem fel ezt az oldalt, addig, vagyis Manó két éves koráig én sem találkoztam cairn terrierrel. Akkoriban többen voltunk így. Azóta viszont rendszeresen szervezünk Cairn találkozókat, évente két alkalommal, tavasszal és ősszel. Ahogy Zsófi írta, szinte minden hétvégén összejövünk néhányan a szigeten egy közös sétára, dumcsira.
Hasonlóan hozzád, én is /mi is cairn rajongókká váltunk. Nagyon örülnénk, ha csatlakoznál lelkes és belevaló csapatunkhoz. Ha a CSEVELY-t olvasod, mindenről értesülsz. Most szombaton is (mi vasárnap is)szigetezünk, 9-kor találkozunk a Hajógyári-szigeten, a parkolóval szemben, a sétaúton.
A CAIRN KÉPEK között találsz cairn találkozós albumot, Kátó és Kevi albumában is sok-sok képet a tavalyi talikról, Ildi zseniális kommentjeivel.

Sylvi és Manó

Kedves Sylvi! /és persze Manó!/

Nagyon örülök hogy ilyen hamar válaszoltatok! Csak most van érkezésem írni itthonról, , mert napközben dolgozom, és csak délben tudok magáncélú levelezést folytatni.
Csubakka megérezte hogy róla van szó, mert idehasalt a lábamhoz. Szóval a hét végén biztos kimegyünk a szigetre valamikor délelőtt, de sajnos nem túl korán, mivel Fóton lakunk és innen azért időbe telik, még kocsival is. Remélem találkozunk a csapatotokból valakikkel, mert ha hiszed ha nem se én, se a családom még nem találkoztunk cairn terrier kutyusokkal, csakis a mienkkel. Borzasztóan szeretnék végre többet látni és megsimogatni belőlük. Nem gondoltam volna idáig magamról, hogy egy kutyafajtáért ennyire odáig leszek. Volt már belga juhászunk és német juhászunk , de az egy "másik bolygó". Sok-sok kérdésem lenne, de tapasztallataim is, amit szívesen megosztanék a többiekkel.
Most próbálok képet csatolni, remélem nem bénázom el.

üdvözlettel

Marcsi
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 2. Szerda 14:10    Hozzászólás témája: Re: Cairn Terrier
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Klebikné Hollós Mária írta:
Kedves Olvasók!

Két éve vagyok Cair terrier tulajdonos, és azóta egyetlen ilyen fajtájú kutyussal se találkoztam, csak az Interneten.

Nem akar valaki Cair terrier találkozót szervezni? Biztos mindannyian élveznénk, gazdik, kutyák egyaránt! /Pest környékére bárhová elmennénk/

Az én kutyám neve Csubakka, 3 éves és alig várja hogy találkozzon a fajta társaival.
mindenkit üdvözlök!

Kedves Marcsi!

Én is csak 2007-ben fedeztem fel ezt az oldalt, addig, vagyis Manó két éves koráig én sem találkoztam cairn terrierrel. Akkoriban többen voltunk így. Azóta viszont rendszeresen szervezünk Cairn találkozókat, évente két alkalommal, tavasszal és ősszel. Ahogy Zsófi írta, szinte minden hétvégén összejövünk néhányan a szigeten egy közös sétára, dumcsira.
Hasonlóan hozzád, én is /mi is cairn rajongókká váltunk. Nagyon örülnénk, ha csatlakoznál lelkes és belevaló csapatunkhoz. Ha a CSEVELY-t olvasod, mindenről értesülsz. Most szombaton is (mi vasárnap is)szigetezünk, 9-kor találkozunk a Hajógyári-szigeten, a parkolóval szemben, a sétaúton.
A CAIRN KÉPEK között találsz cairn találkozós albumot, Kátó és Kevi albumában is sok-sok képet a tavalyi talikról, Ildi zseniális kommentjeivel.

Sylvi és Manó
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Izzy
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 2. Szerda 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mária!

Minden héten szombaton 8-9 óra fele szoktunk találkozni a Hajógyári szigeten. (A megfogalmazás azért ilyen pórias, mert valakik kint vannak már 8-tól, a picit később kelők 9-kor, a még lelkesebbek pedig még vasárnap is néha:))

Én és a pici kutyám Izi 9-re szoktunk menni, de ez a 7vége úgy néz ki kimarad, de a következőn ott leszünk...
Ildi és Laci, illetve Kevi-Cato nevű kutyusaik a 8-as csoportot erősítik Mosoly
Viki illetve Mandi, és Bella kutyusok 9-kor,
Sylvi és Manó kutty is 9-re szokott talán ha jól emlékszem.

Valamint mostanában nem voltak, de nemsokára újra csatlakozik reményeink szerint Éva-János és a falka: Gingi, Buksi, Zsömi, Morzsi Mosoly

Amint látod, vannak talik és vannak kutyák is szép számmal:)

Várunk!
Klebikné Hollós Mária
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 2. Szerda 12:49    Hozzászólás témája: Cairn Terrier

Kedves Olvasók!

mindenkit üdvözlök!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu