Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Nov. 22. Szerda 8:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Óraátállítás
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 15. Szerda 3:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fanny II. írta:
Újra bajok vannak az órával!

Jogos!
Köszi a jelzést, máris korrigáljuk!
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fanny II.
Vendég

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 12. Vasárnap 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Újra bajok vannak az órával!
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Adri & Spiky írta:
Sziasztok!

Gonodoltam szólok, hogy majdnem 2 órával hamarabb van a fórum órája szerint. Embarassed

Jogos a felvetés, javítottuk is.

Köszi a jelzést! Mosoly

Én köszi, hogy ilyen hamar megcsináltátok! puszitküld
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Sziasztok!

Gonodoltam szólok, hogy majdnem 2 órával hamarabb van a fórum órája szerint. Embarassed

Jogos a felvetés, javítottuk is.

Köszi a jelzést! Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Teljesen igazad van, egyenlore ideiglenes megoldassal, de korrigaltuk Mosoly

Látom, látom! Nagyon Boldog Köszönöm.
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 23:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Nem akarok izélni, de már megint egy órával korábban van itt a fórumon lol

Bár én per pillanat tudnék neki örülni, ha máshol is ez lenne... Wink

Tok igazad van, sajnos a problema osszetett..de orvosoljuk hamarosan

Teljesen igazad van, egyenlore ideiglenes megoldassal, de korrigaltuk Mosoly
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem akarok izélni, de már megint egy órával korábban van itt a fórumon lol

Bár én per pillanat tudnék neki örülni, ha máshol is ez lenne... Wink

Tok igazad van, sajnos a problema osszetett..de orvosoljuk hamarosan
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sn00py írta:
óvónéni írta:
Joe! A férjem gépe 16,19 percet mutat,de a fórumon még 3,19 perc van. látom, hogy már Csiki írt be,és írtátok, hogy orvosolva! Kell itthon valamit beállítani????Köszi!

Én speciel olyan hibát tapasztaltam, hogy a topic listában még a régi idő szerint jelzi az utolsó hozzászólás időpontját.... Topicon belül viszont már a jó időt mutatja!

problama es problama.

remelhetoleg 1-2 oran belul jo lesz Mosoly
sn00py
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Joe! A férjem gépe 16,19 percet mutat,de a fórumon még 3,19 perc van. látom, hogy már Csiki írt be,és írtátok, hogy orvosolva! Kell itthon valamit beállítani????Köszi!

Én speciel olyan hibát tapasztaltam, hogy a topic listában még a régi idő szerint jelzi az utolsó hozzászólás időpontját.... Topicon belül viszont már a jó időt mutatja!
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 22:38    Hozzászólás témája: Re: Óraátállítás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Orvosolva

Kösznöm! Mosoly
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 17:32    Hozzászólás témája: Re: Óraátállítás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Sziasztok!

Én úgy vettem észre, hogy itt a fórumon még a téli időszámítás szerint ketyeg az idő, ami már párszor bezavart lol Lehetne-e ezt orvosolni?
(asszem nem az én készülékemben van a hiba, mert a gép órája már okés)

Köszi!

Orvosolva
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 8:50    Hozzászólás témája: Óraátállítás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én úgy vettem észre, hogy itt a fórumon még a téli időszámítás szerint ketyeg az idő, ami már párszor bezavart lol Lehetne-e ezt orvosolni?
(asszem nem az én készülékemben van a hiba, mert a gép órája már okés)

Köszi!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [14 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu