Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Nov. 22. Szerda 8:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Bejelentések
Ugrás:  
Nem működik a kategorizálás!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 15. Szerda 3:03    Hozzászólás témája: Re: Nem működik a kategorizálás!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

B.Jenő írta:
Nem sikerül kategorizálni az albumomat. Én a németjuhászokhoz szeretném de akárhányszor megpróbálom hibaüzenet jelenik meg. Már kértem segítséget az Admintól de nem válaszol a leveleimre.

Vannak még így mások is?
Mit lehetne tenni?

Kedves Jenő!

Elnézését kérjük ha nem kapott volna választ emailben, természetesen szivesen segítünk, kérem írja le a pontos hibát!
izom
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
B.Jenő
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 26. Péntek 20:17    Hozzászólás témája: Nem működik a kategorizálás!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem sikerül kategorizálni az albumomat. Én a németjuhászokhoz szeretném de akárhányszor megpróbálom hibaüzenet jelenik meg. Már kértem segítséget az Admintól de nem válaszol a leveleimre.

Vannak még így mások is?
Mit lehetne tenni?
Vissza az elejére
B.Jenő jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Bejelentések
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu