Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 1:53
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
fedeztetés, kölykök
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 231 oldal [5762 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 229, 230, 231 Következő
Szerző Üzenet
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 9. Kedd 9:46    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Nikol-Zizu írta:
Szalárd írta:
Sziasztok!
Egy kérdés motoszkál bennem már jó ideje.Lehet,hogy butaság,de azért leírom.A fickó,akitől Lizy-t vettük,azt mondta-és most szó szerint idézem-,hogy le lehetne kérni a törzskönyvét,de ez sok pénzbe kerül.Akkor annyira nem érdekelt ez a dolog,de most egyre inkább!Szerintetek elképzelhető ez?Lehet,hogy a szülőknek van törzskönyve?Vagy ez csak amolyan duma??Én szívesen utánajárnék a dolognak,ha egyáltalán van értelme.Egyrészt megtudnám,hogy Lizy honnan származik,másrészt lehetne jelezni a "felmenők"gazdái felé,hogy a kutyák örökletes betegség hordozói.

http://www.kennelclub.hu/info/tkszab_hu.html

Azóta ez a dolog némiképp módosult; a tetoválás helyett chipezés történik és ennek sorozatszáma kerül fel a törzskönyvre.

Azt hiszem, hogy Te sajnos nem tudod elintézni,hogy Lizy törzskönyves legyen. Szomorú
A szülők törzskönyvének másolatát el tudod kérni onnan,ahonnan vetted Lizy-t, persze nem lehetsz benne biztos,hogy valóban annak a két kutyának a papírjait kapod meg..
Attól tartok,hogy az olyan gazdit, aki nem törzskönyvezteti a kicsiket (és aki ilyen feltétellel azt a szukát befedezteti) nem nagyon érdekelné,hogy beteg utód(ok) születtek. Szomorú

Minőségi tenyésztés esetén a legkisebb ráfordítás a papírok elintézése - ez bármely komoly tenyésztő alá tudja támasztani, hiszen a kan kutya fedeztetési díját is ki kell fizetni, a babákat és a mamát is állatorvossal kell felügyeltetni, minőségi táppal etetni stb...

Igen, nem ártana, ha a MEOE frissítené az oldalát.
Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 9. Kedd 9:38    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Szalárd írta:
Sziasztok!
Egy kérdés motoszkál bennem már jó ideje.Lehet,hogy butaság,de azért leírom.A fickó,akitől Lizy-t vettük,azt mondta-és most szó szerint idézem-,hogy le lehetne kérni a törzskönyvét,de ez sok pénzbe kerül.Akkor annyira nem érdekelt ez a dolog,de most egyre inkább!Szerintetek elképzelhető ez?Lehet,hogy a szülőknek van törzskönyve?Vagy ez csak amolyan duma??Én szívesen utánajárnék a dolognak,ha egyáltalán van értelme.Egyrészt megtudnám,hogy Lizy honnan származik,másrészt lehetne jelezni a "felmenők"gazdái felé,hogy a kutyák örökletes betegség hordozói.

Azóta ez a dolog némiképp módosult; a tetoválás helyett chipezés történik és ennek sorozatszáma kerül fel a törzskönyvre.

Azt hiszem, hogy Te sajnos nem tudod elintézni,hogy Lizy törzskönyves legyen. Szomorú
A szülők törzskönyvének másolatát el tudod kérni onnan,ahonnan vetted Lizy-t, persze nem lehetsz benne biztos,hogy valóban annak a két kutyának a papírjait kapod meg..
Attól tartok,hogy az olyan gazdit, aki nem törzskönyvezteti a kicsiket (és aki ilyen feltétellel azt a szukát befedezteti) nem nagyon érdekelné,hogy beteg utód(ok) születtek. Szomorú

Minőségi tenyésztés esetén a legkisebb ráfordítás a papírok elintézése - ez bármely komoly tenyésztő alá tudja támasztani, hiszen a kan kutya fedeztetési díját is ki kell fizetni, a babákat és a mamát is állatorvossal kell felügyeltetni, minőségi táppal etetni stb...
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 9. Kedd 9:01    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szalárd írta:
Sziasztok!

Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 9. Kedd 8:16    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szalárd írta:
Sziasztok!

Szerintem csak duma. Ha a szülőknek van törzskönyve, gondolom legalább az egyik kutya az övé, akkor a fénymásolás kb.50 Ft. A másik szülő gazdijától is el lehet kérni egy fénymásolatot a törzskönyvről, ha van neki. De a te kutyádhoz törzskönyvet kiállíttatni, főleg utólag vsz. reménytelen. Gondolom erről Judit (Muhaklán) precízebb infókat tud adni...
puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu

ui: az igazi tenyésztők egyébként érdeklődnek a tulajoknál a kiskutyáik után, hogy ha valami rendellenesség (rejtett here stb) merül fel, kizárják a szülőket a tenyésztésből.
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 9. Kedd 7:50    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 8. Hétfő 12:58    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Szalárd írta:
Kriszta-Fügi írta:
Zsófi585 írta:
Sziasztok!!

Nekem van egy másfél éves,életerős gyönyörű Edwárdom,akinek párt keresek fedeztetés céljából.Nem kérek mást cserébe csak egy ki ismerkedés és barátkozás után,ha sikerül a frigy akkor egy kis bébit! Mosoly
Mi Budapestiek vagyunk,várom hogy jelentkezzetek!!!!

Szia! Mielőtt fedeztetnéd a westiedet, kérlek olvasd el a pet.site közleményeket. De linkelem is:
http://pet.site.hu/topic-1052.html
http://pet.site.hu/topic-431.html
http://pet.site.hu/topic-413.html
http://pet.site.hu/topic-2747.html

Köszönjük...

nagy vigyor
csak másoltam Zsé üzenetéből...
Sziasztok!
Pár gondolatot szeretnék én is hozzáfűzni ehhez a témához.Lizy egy gyönyörű,ránézésre teljesen hibátlan westie.Ezt nem csak én mondom, az állatorvosunk is mondta,és ugyanez volt a véleménye a westie-kozmetikusnak is.Sajnos ma már tudom,hogy mi is egy szaporítótól vásároltuk.Kissé szégyenkezem is most itt előttetek.Előbb vásároltunk,de csak utólag "művelődtem ki",hogy hogyan kellett volna eljárni.Történt ugyanis,hogy mi azt sem tudtuk,hogy mi az a westie.Tavaly Karácsony előtt pár nappal egy hideg estén egy fehér szőrmók szegődött a nyomomba.Nagyon kitartó volt,és nagyon hideg volt,így befogadtuk éjszakára.Reggelre reménytelenül beleszerettünk aranyos pofijába,okos szemeibe.Délutánra előkerült a gazdija és hazavitte-két utcával odébb laknak.Akkor döntöttünk úgy,hogy mi is ilyent szeretnénk,de azonnal!Hát így történt.Interneten találtunk rá Lizire,viszonylag közel volt,és az ára sem volt túl "húzós".Mindkét szülője nagyon szép volt,csak ápolatlan,Lizy nagyon megtetszett bájos pofikájával.Persze az oltási könyvön kívül más papírja nem volt,de akkor nekünk csak a kutya kellett!...Közben rájöttem,hogy talán nem így kellett volna kutyát vásárolni,de miután hozzáértő emberek megnyugtattak,hogy hatalmas mázlim volt,szorongásom elmúlt.Nem is tért vissza,csak amikor júniusban elkezdett sántítani,és én elkezdtem kutakodni az interneten...A Perthes-kór nem volt a homlokára írva csecsemő korában!Természetesen jeleztem a "szaporító"felé,de meggyőződésem,hogy továbbra is gyártani fogják a kis westie-ket,és ki tudja,hány beteg kiskutya fog születni,és az biztos,hogy valamennyi hordozó lesz.Ha őket is majd tovább szaporítják...nem is jó belegondolni. Egy percig se bántam meg,hogy így történt.Tudom,hogy Lizynek ránk volt szüksége,hogy megkaphassa a megfelelő kezelést,ápolást,szeretetet.Nem vagyok benne biztos,hogy mindenki-főleg aki ilyen igénytelenül vásárol kutyát,mint mi-,bevállalta volna a meglehetősen drága műtétet,és az ezzel járó gondokat!Hálás vagyok a Sorsnak,hogy ezt a bűbájos lényt az utunkba vezérelte,hálás vagyok,hogy segíthettem rajta,hogy szerethetem.Nagyon szépen gyógyul,pár hónap múlva nyoma se lesz a műtéteknek.De azt a sok szenvedést,félelmet,izgalmat,amin keresztül mentünk-főlg Lizy!-soha nem fogjuk elfelejteni!..Hát ennyit a pároztatásról!

puszitküld puszitküld puszitküld
Köszönöm! puszitküld puszitküld puszitküld
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 7. Vasárnap 17:31    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szalárd írta:
Kriszta-Fügi írta:
Zsófi585 írta:
Sziasztok!!

Nekem van egy másfél éves,életerős gyönyörű Edwárdom,akinek párt keresek fedeztetés céljából.Nem kérek mást cserébe csak egy ki ismerkedés és barátkozás után,ha sikerül a frigy akkor egy kis bébit! Mosoly

Szia! Mielőtt fedeztetnéd a westiedet, kérlek olvasd el a pet.site közleményeket. De linkelem is:

Köszönjük...

nagy vigyor
Sziasztok!
Pár gondolatot szeretnék én is hozzáfűzni ehhez a témához.Lizy egy gyönyörű,ránézésre teljesen hibátlan westie.Ezt nem csak én mondom, az állatorvosunk is mondta,és ugyanez volt a véleménye a westie-kozmetikusnak is.Sajnos ma már tudom,hogy mi is egy szaporítótól vásároltuk.Kissé szégyenkezem is most itt előttetek.Előbb vásároltunk,de csak utólag "művelődtem ki",hogy hogyan kellett volna eljárni.Történt ugyanis,hogy mi azt sem tudtuk,hogy mi az a westie.Tavaly Karácsony előtt pár nappal egy hideg estén egy fehér szőrmók szegődött a nyomomba.Nagyon kitartó volt,és nagyon hideg volt,így befogadtuk éjszakára.Reggelre reménytelenül beleszerettünk aranyos pofijába,okos szemeibe.Délutánra előkerült a gazdija és hazavitte-két utcával odébb laknak.Akkor döntöttünk úgy,hogy mi is ilyent szeretnénk,de azonnal!Hát így történt.Interneten találtunk rá Lizire,viszonylag közel volt,és az ára sem volt túl "húzós".Mindkét szülője nagyon szép volt,csak ápolatlan,Lizy nagyon megtetszett bájos pofikájával.Persze az oltási könyvön kívül más papírja nem volt,de akkor nekünk csak a kutya kellett!...Közben rájöttem,hogy talán nem így kellett volna kutyát vásárolni,de miután hozzáértő emberek megnyugtattak,hogy hatalmas mázlim volt,szorongásom elmúlt.Nem is tért vissza,csak amikor júniusban elkezdett sántítani,és én elkezdtem kutakodni az interneten...A Perthes-kór nem volt a homlokára írva csecsemő korában!Természetesen jeleztem a "szaporító"felé,de meggyőződésem,hogy továbbra is gyártani fogják a kis westie-ket,és ki tudja,hány beteg kiskutya fog születni,és az biztos,hogy valamennyi hordozó lesz.Ha őket is majd tovább szaporítják...nem is jó belegondolni. Egy percig se bántam meg,hogy így történt.Tudom,hogy Lizynek ránk volt szüksége,hogy megkaphassa a megfelelő kezelést,ápolást,szeretetet.Nem vagyok benne biztos,hogy mindenki-főleg aki ilyen igénytelenül vásárol kutyát,mint mi-,bevállalta volna a meglehetősen drága műtétet,és az ezzel járó gondokat!Hálás vagyok a Sorsnak,hogy ezt a bűbájos lényt az utunkba vezérelte,hálás vagyok,hogy segíthettem rajta,hogy szerethetem.Nagyon szépen gyógyul,pár hónap múlva nyoma se lesz a műtéteknek.De azt a sok szenvedést,félelmet,izgalmat,amin keresztül mentünk-főlg Lizy!-soha nem fogjuk elfelejteni!..Hát ennyit a pároztatásról!

Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 4. Csütörtök 19:03    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Zsófi585 írta:
Sziasztok!!

Köszönjük...

nagy vigyor
Sziasztok!
Vissza az elejére
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 3. Szerda 7:21    Hozzászólás témája: Re: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsófi585 írta:
Sziasztok!!

Köszönjük...

nagy vigyor
Zsófi585
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Nov. 2. Kedd 16:08    Hozzászólás témája: Párt keresek!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Vissza az elejére
Zsófi585 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 9. Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eruska írta:
Sziasztok!
Gyulán lakó westie kislány párt keres magának!
Tudtok westie fiúkról a környéken? Wink

http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=1052
http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=431
http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=413
http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=2747

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Eruska
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Aug. 8. Vasárnap 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Gyulán lakó westie kislány párt keres magának!
Tudtok westie fiúkról a környéken? Wink
Vissza az elejére
Eruska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csotaisaci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 28. Szerda 13:57    Hozzászólás témája: Westie kislány eladó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2010. június 7-én születtek gyönyörű westie kiskutyák kennelünkben.Egy westie kislány még szerető gazdit keres.
A kutyust oltva, chippel, féregtelenítve és törzskönyvvel lehet elvinni augusztus elejétől!
Kiváló vérvonalból, kiállítási és hobbi célra egyaránt!
Apa: XXL Szeli Family Xenon
Anya: Beautiful White Peppermint Vanity Fair
Képek és További infó: www.felixkutyakozmetika.hu
Vissza az elejére
csotaisaci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 8:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Adri & Spiky írta:
Judit!
Megnéztem a heti képeket és meg kell mondjam, hogy nagyon édesek a bébik. Olyan jó lenne, ha nekem is lehetne még egy, de még várat magára.. Szomorú
A kedvenc képem és ő is a kedvenc bébim. A legeslegcukibb. Nagyon Boldog
puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld puszitküld

Köszönjük.
Nagyon sok munkánk van abban,h ők is ilyen gyönyörűek lettek.
Igen jól látod ő az egyik ördögfióka aki nagyon eleven.

Gratulálok hozzájuk! nagytaps
puszitküld
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Judit!
Megnéztem a heti képeket és meg kell mondjam, hogy nagyon édesek a bébik. Olyan jó lenne, ha nekem is lehetne még egy, de még várat magára.. Szomorú

Köszönjük.
Nagyon sok munkánk van abban,h ők is ilyen gyönyörűek lettek.
Igen jól látod ő az egyik ördögfióka aki nagyon eleven.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Judit!
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 21. Hétfő 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Benji ey 15 hónapos gyönyörűséges tenyészszemlés, kiállitási eredménnyel is rendelkező kutyus alkalmi partnert keres, fedeztetés céljából..
Ha valaki hall kutyust kereső lányos gazdiról, említse meg, hogy egy igen fess fiatalember várja a jelentkezőket!
Köszi!

http://benjikutyus.gportal.hu

Itt találtok rólam képeket, ill. itt tudtok is irni nekem.
Vissza az elejére
benjikutyus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kockásfülűnyúl
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 21. Hétfő 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon cukik lol
Látom, szeretik a hasukat.Remélem, h jó gazdikhoz kerülnek majd!
Vissza az elejére
Kockásfülűnyúl jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 21. Hétfő 8:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Babácskáink már ilyen nagyok,betöltötték harmadik hetüket. nagy vigyor
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 3. Csütörtök 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Megszülettek Bonó babái 3 leány 1 fiú. nagy vigyor

Ezúton is gratulálunk és nagyon jó egészséget kívánunk mindenkinek!!!
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 2. Szerda 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Gratulálunk mi is! Nagyon gyönyörűek a kis Drágák! Sok puszitküld Nekik
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Frédike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 1. Kedd 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Nagyon édi bébik Mosoly Mamának és a babáknak is jó egészséget kivánunk.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 30. Vasárnap 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Gratulálok!!!! puszitküld puszitküld
Gyönyörüek!!!!! Razz Razz

Nagyon jó egészséget nektek!! Jó kis hurka Gyurkák!!! nagy vigyor
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 29. Szombat 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
V.Kata
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 18. Vasárnap 17:56    Hozzászólás témája: szulinap:)) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nahat most nezegettem a kepeket es ellagyultam teljesen:)
mar 3 es felevesek a C alom kutyikai:)))
Camelot belgiumot nagyon szereti jol erzi magat itt,itt egyed uralkodo hiszen csak o van velem,de minden napomat beragyogja:)))
ha maganyos vagyok addig bokdos amig egy simike vagy seta nem lesz belole:))
imadom es megegyszer nagyon halas vagyok Juditnak erte:))

udv a tavolbol

ui bocsika de itt nincs ekezetunk:((
Vissza az elejére
V.Kata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 231 oldal [5762 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 229, 230, 231 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu