Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Ápr. 24. Hétfő 4:32
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kölyökfórum
Ugrás:  
Gazdi kereső
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [20 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
csingo74
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 18. Hétfő 18:53    Hozzászólás témája: Ajándék kiskutya! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ajándék kiskutyák!Véletlen frigyből (ivartalanítás előtt, Lhasa Apso anyuka kontra törpepincser apuka)kiskutyák keresik gazdijukat. A kutyusok most 5 hetesek.
http://gallery.site.hu/d/15760206-2/picik.jpg
Vissza az elejére
csingo74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szálkástacsis
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15. Péntek 16:57    Hozzászólás témája: Drótszőrű német vizsla kiskutyák gazdit keresnek! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Drótszőrű német vizsla kiskutyák (szül: 2007.06.15), vadászó, törzskönyves szülőktől eladók, július végén elvihetőek.
Ár: 15.000 Ft.
Érdeklődni:06-70/378-1819
Vissza az elejére
Szálkástacsis jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nyirfa22
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10. Hétfő 13:25    Hozzászólás témája: gazdi kereső
Téma leírása: keverék kutyusoknak keresünk gazdit
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Héthetes közepestermetű keverék kölyköknek keresünk gazdit. A kutyusok oltást, féreghajtót kaptak. Ajándékba elvihetők.
Érdeklődni a 06702483191 telefonszámon vagy a lenka@freemail.hu e-mail címen lehet.
Képek a http://gallery.site.hu/u/lenka_/ albumban.
Vissza az elejére
nyirfa22 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26. Hétfő 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Június 3-án született Havanes babáknak keresek szerető gazdikat!
Augusztusi elvitellel!
http://gallery.site.hu/d/827371-2/Ham06_24.JPG
http://gallery.site.hu/d/827368-2/G_06_24.JPG
http://gallery.site.hu/d/827374-2/Sze06_24.JPG

Érd.:
MSN: IWG@hotmail.com
Tel: 06 70 2843148
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 31. Péntek 8:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Kedves Mindenki!
Ez az öt keverék kutya keresi a gondos gazdiját. Hat hetesek, makk
egészségesek, vidámak. Ingyen elvihetők.
Jeletkezni: 30/ 628 48 42 tel számon.
Üdv. és kösz minden segitőnek.
Léna"

kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 29. Szerda 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Gazdit keresünk a képen látható kutyusnak, akit a barátaim Székesfehérváron vettek meg hajléktalanoktól! Azt mondják picike, és valószínűleg nem lesz egy nagy kutyus!

A következő számon érdeklődhettek!
Szántó János 70/271-91-26
anild
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 29. Szerda 7:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na szep kilátások, jól van! Mi is veled örülünk! Mikor lesznek meg a kicsik?[/quote]

Már fogalmam sincs. Az apuka kb 1 hétig lakott nálunk, nem tudom, honnan számítsam a napokat, lehet, hogy holnap, de lehet még akár 5 nap is.... A lényeg, hogy egészségesek legyenek.
Ha meglesznek a kicsik, teszek fel képeket!!!
Aida-Baba
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anild írta:
Aida-Baba írta:
anild írta:
SOS!!!

Szia!

Segítséget szeretnék kérni. A gondom az lenne, hogy hamarosan (1-3 napon belül) Bogi kutyánknak kiskutyái lesznek. Én mindenképpen szeretnék egynek gazdit találni, de ha többre is lenne jelentkező, az se lenne gond...
Az anyuka egy Cane Corso - tudom, ritka kutya, kevesen ismerik, ezért küldök róla képet
Az apuka egy Újfullandi. Biztos szépek lesznek a kicsik, viszont az is tény, hogy nagyra fognak nőni, így csak kertesházba érdemes őket elvinni. (kb 50 kg-ra fog megnőni). Kiskorában sokat eszik, de mire felnő, nem eszik többet egy átlag kutyánál.
Ha nem találok gazdit, el kell őket altatni.....
Ezért kérlek, ha tudsz segíts! Nekem az jó, ha nem Neked, hanem egy ismerősödnek kell, csak ne kelljen elpusztulniuk!
Kérem, csak biztos gazdi jelentkezzen, mert nálunk több kutyus nem maradhat (így is van kettő)
Ha valakinek kell, kb 6 hét múlva lehet őket elvinni.

Köszönöm

Antal Ildikó

Képek az anyukáról: http://pet.site.hu/u/anild/Bogi/

Sok sikert kívánunk! Majd a neten mi is kérdezösködünk nektek.

Köszönöm szépen!
Már találtam 4 kicsinek gazdit!!!! Annyira örültem neki!!! lol Nagyon Boldog

Na szep kilátások, jól van! Mi is veled örülünk! Mikor lesznek meg a kicsik?
anild
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aida-Baba írta:
anild írta:
SOS!!!

Szia!

Segítséget szeretnék kérni. A gondom az lenne, hogy hamarosan (1-3 napon belül) Bogi kutyánknak kiskutyái lesznek. Én mindenképpen szeretnék egynek gazdit találni, de ha többre is lenne jelentkező, az se lenne gond...
Az anyuka egy Cane Corso - tudom, ritka kutya, kevesen ismerik, ezért küldök róla képet
Az apuka egy Újfullandi. Biztos szépek lesznek a kicsik, viszont az is tény, hogy nagyra fognak nőni, így csak kertesházba érdemes őket elvinni. (kb 50 kg-ra fog megnőni). Kiskorában sokat eszik, de mire felnő, nem eszik többet egy átlag kutyánál.
Ezért kérlek, ha tudsz segíts! Nekem az jó, ha nem Neked, hanem egy ismerősödnek kell, csak ne kelljen elpusztulniuk!
Kérem, csak biztos gazdi jelentkezzen, mert nálunk több kutyus nem maradhat (így is van kettő)

Köszönöm

Antal Ildikó

Köszönöm szépen!
Már találtam 4 kicsinek gazdit!!!! Annyira örültem neki!!! lol Nagyon Boldog
Aida-Baba
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anild írta:
SOS!!!

Szia!

Köszönöm

Antal Ildikó

Aida-Baba
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 28. Kedd 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mivel ebben a Fórumban nincs admin. jogom, így küf beírását nem tudom szerkeszteni, de a kérésének eleget téve igyexem úgy "megismételni a beírást, hogy a képek is láthatóak legyenek. (remélem valóban a jó képeket szúrtam be Embarassed )

küf írta:
Két kis cairn terrier kutyusunknak keresünk nagyon jó gazdit. A sötétebb kislány, a világosabb fiú. 2,5 hónaposak, ma kapják a 3. oltást, chipjük, törzskönyvük van. Családban nevelkedtek, ezért kizárólag olyan helyre adjuk őket, ahol hasonló körülmények között, szerető gazdi mellett élhetnek.
Tel: 06-30-9144-411

Tünemenyek ezek a picik. Van már gazdi ugye?
anild
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 21. Kedd 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOS!!!

Szia!

Köszönöm

Antal Ildikó

jj
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 9. Csütörtök 0:34    Hozzászólás témája: Kölyök kutyák gazdit keresnek (Budapest)
Téma leírása: http://kiskutya.lapja.hu
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

9 egészséges kiskutya
Nem fajtatiszták, de leginkább labradorhoz hasonlítanak
Féregtelenítettek
2006. március 15-ig, amikor elérik a 6 hetes kort, védőoltást is kapnak.. de természetesen előbb is elvihetők

Bővebb információ és képek a http://kiskutya.lapja.hu oldalon.

érdeklődni lehet:
Gombos Éva
Tel: 06-70-381-80-53
E-mail: egombi007@t-online.hu
Vissza az elejére
jj jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 10. Péntek 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mivel ebben a Fórumban nincs admin. jogom, így küf beírását nem tudom szerkeszteni, de a kérésének eleget téve igyexem úgy "megismételni a beírást, hogy a képek is láthatóak legyenek. (remélem valóban a jó képeket szúrtam be Embarassed )

küf írta:
Két kis cairn terrier kutyusunknak keresünk nagyon jó gazdit. A sötétebb kislány, a világosabb fiú. 2,5 hónaposak, ma kapják a 3. oltást, chipjük, törzskönyvük van. Családban nevelkedtek, ezért kizárólag olyan helyre adjuk őket, ahol hasonló körülmények között, szerető gazdi mellett élhetnek.
Tel: 06-30-9144-411

küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 10. Péntek 8:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tel: 06-30-9144-411 <br><br>
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vilana
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 19. Csütörtök 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy nagyon édes keverék kan kutyusnak keresek gazdit! Az előző gazdája sajnos meghalt, ezért új helyet kell talánunk neki. Középtermetű, bundája sötétbarna, a pofáján és a hasán zsemleszínű. Okos, nagyon emberszerető, ragaszkodó. Nagyon barátságos és nyugodt kutyus, szereti a gyerekeket. Eddig kertesházba, ezért kérem csak azok jelentkezzenek, akiknek kertjük van.

Akit érdekel a kutyus az írjon erre a címre:salem66@freemail.hu
Vissza az elejére
vilana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Akasha
bébi
bébi

Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 21:05    Hozzászólás témája: Bolyhoska Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! A helyi bolt környéken hetek óta kóborol egy keverék kölyök!7-8 hónapos,hosszú szőrű foltos /fehér-barna/,közepes termetűre fog nőni várhatóan /tibeti terriernél kissé nagyobb lesz/ !Más kutyákkal behódoló,fogékony,tanítható kis eb!Agilityre,vagy gyermekes családba,tudom ajánlani!Izgága kis szuka,de rettentően fázik szőrkabátkája ellenére... Szomorú Fél,valószínűleg bánthatták de hamar bizalmába fogadja az embert pár finom falatka után!Én etetem, haza nem hozhatom egy kölyöknek pedig nem az utcán a helye!Képeket a napokban készítek róla,érdeklődni magánüziben! Hely: Bács-Kiskun megye,Hercegszántó. E-mail : lovashugi@citromail.hu
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 2. Szerda 19:41    Hozzászólás témája: Westie Baby Eladó!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2005.09.10. született

törzskönyvezett, oltva, féreghajtva, chippel

Azonnal elvihető!

Irányár: 60.000Ft

Anya: Fittnes of Surprise
Apa: Copyright of Surprise

Érd.: 30/595-7461
Vissza az elejére
Blanzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 15. Szombat 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ezt most kaptam:

Magyar vizsla kölykök szerető gazdit keresnek! Ha tudod, küldd tovább, hátha kellene kiskutyus valakinek. Gazdijuk: Kása Károly, a 70/278-67-48 számon érhető el.

Ő az anyukájuk

A többi kép itt érhető el: http://pet.site.hu/gallery/palbum770
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bioda
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 1. Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Gazdi kereső
Téma leírása: Kölyök kutyák gazdára várnak

8 hetes kiskutyák, öten születtek, 3 kislány még szerető gazdára vár.
Anyukájuk drót szőrű foxi-szerű keverék, apukájuk izmos vizslaszerű keverék.
A kutyák Budapesten tekinthetők meg.

Janek Éva
Tel: 06-20-4963068
Email: bioda@extra.hu
Internet, képek: http://www.extra.hu/bioda/kutyak.html
Vissza az elejére
bioda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [20 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kölyökfórum
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu