Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 25. Péntek 3:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Akinek van Westie kutyusa ide írjon!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 18 oldal [428 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18 Következő
Szerző Üzenet
mazsola_6
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 13. Hétfő 19:24    Hozzászólás témája: kin tartott kutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nekünk van egy 6 éves westi kan kutymorgónk. Mindig is kint volt, a legnagyobb hidegben is. Így lett szoktatva. Igaz nem olyan hófehér és a bundája sem olyan selymes.
Kertes ház ellenére 2-3 naponta sétáltatva van és naponta játszunk vele kb. fél órát. Jó időben amikor szinte kiköltözünk a házból akkor persze szinte mindenhová követ, de van olyan, amikor elvonul mert nincs szüksége ránk, de akkor is olyan helyet keres, ahonnan lát minket.
Télen szeret a hóesésben rohangálni és túrja a havat, mint egy vakond.
Szerintem annak ellenére, hogy kint tartjuk egy igazán kiegyensúlyozott kutya.

A hugomnak egy beagle-je van és amikor dolgozik akkor kint van, amikor megjön a munkából akkor pedig bemegy a házba lefekszik a helyére és csak nézi őt vagy a macskával játszik.

Ezek régebben kinti kutyák voltak és csak az utóbbi évtizedben lettek szobakutyák.
Senkit nem akarok megbántani, úgy tartja saját kutyáját, ahogy jónak látja.
Vissza az elejére
mazsola_6 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Frédike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 1. Kedd 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Frédike írta:
Szia Mardelke!

Ne haragudj de Neked nagyon felelőtlen szüleid vannak, hogy lehet egy kutyust egy westit kint tartani és magára hagyni. Döbbent Külön épületbe tartani én a szüleidet zárnám oda. Ez olyan mintha börtönbe zártad volna a kutyust.
Minden kutya, de különösen a westie igényli a társaságot, ideális szobakutya.
Egyik napról a másikra nem lesz szobatiszta erre nevelni, szoktatni, sétáltatni kell. A miénk 5 hónaposan lett szobatiszta .
Javaslom a szüleidnek, hogy olvasgassák itt a neten a westis oldalakat.

Elnézését, hogy így kiakadtam elég régen jártam erre , de nagyon felháborított amit írtál a szüleid hozzáállásáról.

Üdv. a régi és az új gazdiknak kutyusoknak: Éva, Frédike

puszitküld puszitküld Szia Éva!!

Örülök,hogy látlak!!!!!

Szia Erzsike!

Mostanában nem sok időm van és elég ritkán járok erre felé. Remélem jól vagy puszi
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Suzzy
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 31. Hétfő 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Suzzy írta:
Szia Mardelke!

Csak úgy egy történet a szülőkről... Az én szüleim már elmúltak 60 évesek, apám igazi régi vágású paraszt ember, állattenyésztéssel foglalkoznak. Mindig azt mondta, hogy a kutya az udvarra való, nem is volt saját kutyám. Egy éve elköltöztem, lett egy westiem. Panelban laktunk. Két hónapja úgy alakult, hogy haza kellett költöznöm. Persze nem volt kérdés, Lizzy velem jött. És az én apám, aki 64 éves, és világ életében úgy állt a kutyákhoz, hogy csak egy állat, kb egy hónapja, amikor mentem hajnalban dolgozni, bejött a szobámba, és azt mondta, majd ő alszik Lizzyvel, hogy ne maradjon egyedül... Egyik este felhozta az ölében az udvarról, mondta, hogy hoztam az unokámat... Szerintem ha az ő hozzáállása ennyire megváltozott, akkor bárki megtud. Ha nem, akkor add oda azt a kutyust olyannak, ahol annyira szereti mindenki a családban ahogyan kell.
Sajnálom, hogy ezt mondom, de nem a középkorban élünk, ezzel a maradi hozzáállással... Ennyi erővel a gyereket is ki kell tenni az udvarra, mert nem tud wc-re járni... Annyira felbosszant a mai világban ez a hozzáállás. Hogy amikor meglátok egy kutyát lácraverve meghasad érte a szívem... Miért ilyenek az emberek?
Ha mégis annyira szereted a kis kutyust ahogy írod, és azt mondják a szüleid, hogy akkor aludj vele, akkor meg aludj vele ott Te is, majd belátják a szüleid, mennyire szereted. Nekem Lizzy olyan, mintha a gyerekem lenne, sőt én embert még sosem szerettem ennyire, mint őt. Mindig őt figyelgetem, nincs e vmi baja, megszakad a szívem amikor dolgozni kell mennem, és hallom, hogy "sír" utánam...
Szóval Mardelke, sürgősen dönts el, mit is érzel a kutyus iránt, amint láttam 21 éves vagy, nem gyerek, ne csak a szüleid vádold, tehetsz ellene Te is. Olyan nincs, hogy "nem tehetek semmit", ilyen nincs.
Nem megbántani szeretnélek, csak a kutyusnak olyan környezetet amilyet megérdemel!

Jó volt olvasni az első pár soraidat!
Az én nagymamám is ilyen volt!
Úgy megszerette az első westimet, hogy ha már 3 napig nem vittük el hozzá, akkor már hiányolta. Mosoly
Sajnos már 2 éve egyikük sincs közöttünk. Szomorú

Sajnálom, hogy már nincsenek Veled...
Egy biztos, aki egy westie-t nem tud megszeretni, annak nincs szíve...
Vissza az elejére
Suzzy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 31. Hétfő 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Suzzy írta:
Szia Mardelke!

Csak úgy egy történet a szülőkről... Az én szüleim már elmúltak 60 évesek, apám igazi régi vágású paraszt ember, állattenyésztéssel foglalkoznak. Mindig azt mondta, hogy a kutya az udvarra való, nem is volt saját kutyám. Egy éve elköltöztem, lett egy westiem. Panelban laktunk. Két hónapja úgy alakult, hogy haza kellett költöznöm. Persze nem volt kérdés, Lizzy velem jött. És az én apám, aki 64 éves, és világ életében úgy állt a kutyákhoz, hogy csak egy állat, kb egy hónapja, amikor mentem hajnalban dolgozni, bejött a szobámba, és azt mondta, majd ő alszik Lizzyvel, hogy ne maradjon egyedül... Egyik este felhozta az ölében az udvarról, mondta, hogy hoztam az unokámat... Szerintem ha az ő hozzáállása ennyire megváltozott, akkor bárki megtud. Ha nem, akkor add oda azt a kutyust olyannak, ahol annyira szereti mindenki a családban ahogyan kell.
Sajnálom, hogy ezt mondom, de nem a középkorban élünk, ezzel a maradi hozzáállással... Ennyi erővel a gyereket is ki kell tenni az udvarra, mert nem tud wc-re járni... Annyira felbosszant a mai világban ez a hozzáállás. Hogy amikor meglátok egy kutyát lácraverve meghasad érte a szívem... Miért ilyenek az emberek?
Ha mégis annyira szereted a kis kutyust ahogy írod, és azt mondják a szüleid, hogy akkor aludj vele, akkor meg aludj vele ott Te is, majd belátják a szüleid, mennyire szereted. Nekem Lizzy olyan, mintha a gyerekem lenne, sőt én embert még sosem szerettem ennyire, mint őt. Mindig őt figyelgetem, nincs e vmi baja, megszakad a szívem amikor dolgozni kell mennem, és hallom, hogy "sír" utánam...
Szóval Mardelke, sürgősen dönts el, mit is érzel a kutyus iránt, amint láttam 21 éves vagy, nem gyerek, ne csak a szüleid vádold, tehetsz ellene Te is. Olyan nincs, hogy "nem tehetek semmit", ilyen nincs.
Nem megbántani szeretnélek, csak a kutyusnak olyan környezetet amilyet megérdemel!

Jó volt olvasni az első pár soraidat!
Az én nagymamám is ilyen volt!
Úgy megszerette az első westimet, hogy ha már 3 napig nem vittük el hozzá, akkor már hiányolta. Mosoly
Sajnos már 2 éve egyikük sincs közöttünk. Szomorú
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Suzzy
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 30. Vasárnap 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mardelke!

Vissza az elejére
Suzzy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 30. Vasárnap 9:51    Hozzászólás témája: Re: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
óvónéni írta:

Óvónéni, ez a kép nagyon kedves!

Köszönöm!!!! puszitküld
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 30. Vasárnap 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Frédike írta:
Szia Mardelke!

Ne haragudj de Neked nagyon felelőtlen szüleid vannak, hogy lehet egy kutyust egy westit kint tartani és magára hagyni. Döbbent Külön épületbe tartani én a szüleidet zárnám oda. Ez olyan mintha börtönbe zártad volna a kutyust.
Egyik napról a másikra nem lesz szobatiszta erre nevelni, szoktatni, sétáltatni kell. A miénk 5 hónaposan lett szobatiszta .

Elnézését, hogy így kiakadtam elég régen jártam erre , de nagyon felháborított amit írtál a szüleid hozzáállásáról.

puszitküld puszitküld Szia Éva!!

Örülök,hogy látlak!!!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 29. Szombat 18:11    Hozzászólás témája: Re: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
mardelke írta:
Szia!
hát sajnos nem engedték h benti kutyus legyen!
ez olyan melléképület ami közvetlenül kapcsolódik a házhoz.
elég sokat vagyok vele, de most hogy ilyen rossz idő van, nem tudom olyan sokszor kiengedni, mint szeretném
de sokszor kimegyek hozzá...
én sem egészen így gondoltam a kutyatartást, de az ősök...

Sajnálom!!!!!Ezek a kutyusok nem "kintinek" valók!!
Bár szerintem egyik kutyus se való annak!Szeretik az ember közelségét.Főleg egyedül egész nap,mert még ha lenne egy idősebb kutyusotok,azzal talán jobban feltalálná magát!!!
Mielőtt vállaltad nem mondták a szüleid?????

Óvónéni, ez a kép nagyon kedves!
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Frédike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 29. Szombat 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mardelke!

Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mardelke
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 16. Vasárnap 19:53    Hozzászólás témája: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is így vagyok vele!
anyut még meglehetne fűzni, de aput...ha annyira a kutyámmal akarok lenni aludjak vele kint...
hisztizhetek, toporzékolhatok (bár kicsit öreg vagyok már hozzá) legfeljebb annyit érek el vele h vagy kinevet vagy felmérgelem..:S
hiába mondom h de hát szegény egyedül van...mondjuk napközben sokat vagyok vele, de az nem olyan...
és bár imádom, ő a mindenem, néha mondom anyunak h lehet nem kellett volna ez a kutya (csak is azért mert én bentre szeretném és nem kirakni)
ettől függetlenül nagyon szeretem naponta fésülködünk és tisztán tartom a helyét...de mégsem olyan...
Vissza az elejére
mardelke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 16. Vasárnap 19:03    Hozzászólás témája: Re: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Szia!
elég sokat vagyok vele, de most hogy ilyen rossz idő van, nem tudom olyan sokszor kiengedni, mint szeretném

fejvakar
Te jóóóóóóó Ég!!
Ne haragudj,de ezzel az erővel egy Németjuhászt vagy egy Bernáthegyit is kérhettél volna...
Tudom ,nem te tehetsz róla.
A Westieket(Óvónéninek igaza van,egyik fajtát sem) nem lehet csak úgy kirakni egy használaton kivüli épületbe...főleg egyedül! fejvakar Döbbent Döbbent Döbbent
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 16. Vasárnap 17:15    Hozzászólás témája: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
hát ez egész az úgy volt h mondogattam h mennyire szeretnék kutyust, de ők ellenezték..végül megleptek vele
először a konyhában volt, de apu azt mondta h jobb helye lesz neki a másik helyiségben (padlószőnyeg, linóleum)
én teljesen kiakadtam rajta hogy "ki kell rakni", de nem tudtam mit csinálni
bár ma anyu azt mondta h jó lenne ha bent lenne, de azért ódzkodik tőle, mert hogy pisil és kakál...és ha bent lenne akkor össze-vissza tenné meg ezt, hiába mondtam a kutyapelust...:S
van idősebb kutyunk is, de mivel van másik "kölyök" kutyánk is, ő egy stafi de nem akarjuk hogy féltékeny legyen ezért nem "vesszük el" tőle
anyu még rávehető lenne a dologra, de apu az esélytelen:(
amúgy szerintem sem kintre való, de nem tudok ellene tenni:(
neked hogy tűri meg a macska a kutyust?
az enyém az mindig kergeti, bár a mi macskáink elég érdekesek...
Vissza az elejére
mardelke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 16. Vasárnap 17:01    Hozzászólás témája: Re: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Szia!

Sajnálom!!!!!Ezek a kutyusok nem "kintinek" valók!!
Bár szerintem egyik kutyus se való annak!Szeretik az ember közelségét.Főleg egyedül egész nap,mert még ha lenne egy idősebb kutyusotok,azzal talán jobban feltalálná magát!!!
Mielőtt vállaltad nem mondták a szüleid?????

Vissza az elejére
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 15. Szombat 15:43    Hozzászólás témája: re Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Vissza az elejére
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 15. Szombat 15:20    Hozzászólás témája: Re: szobatisztaság Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy Nektek mennyi idő alatt lett szobatiszta a kutyus?
1 hete van nálam...
raktam neki ki papírt, de egy istenért sem akar rápisilni, kakilni...
végülis nem akkora probléma, mert a melléképület egy nem használt helyiségében van, mégis jobban szeretném, ha "szobatiszta" lenne
Valakinek van valami ötlete?
Szép hétvégét mindenkinek!

Szia Mardelka, Mondd mit csinál az a kutyus a használaton kívüli melléképületben mérges ? Ugye nem azt akarod mondani, hogy ott van egyedül... dühbegurul

Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 15. Szombat 10:45    Hozzászólás témája: szobatisztaság Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy Nektek mennyi idő alatt lett szobatiszta a kutyus?
1 hete van nálam...
raktam neki ki papírt, de egy istenért sem akar rápisilni, kakilni...
végülis nem akkora probléma, mert a melléképület egy nem használt helyiségében van, mégis jobban szeretném, ha "szobatiszta" lenne
Valakinek van valami ötlete?
Szép hétvégét mindenkinek!
Vissza az elejére
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 8. Szombat 7:51    Hozzászólás témája: Re: első éjszaka:S Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
ma hazahoztam a kiskutyumat...eddig úgy néz ki hogy Lolának hívják.
szegénykém most kint nyüszít az alsó konyhában...Szomorú
olyan kérdésem lenne hogy ti milyen idős korban kezdtétek el fürdetni?
ő most 8 hetes, de szeretném megtisztítani a kosztól és a kellemetlen szagoktól
előre is köszönöm a válaszokat
kellemes hétvégét mindenkinek!
nekem már meglesz:)

Szia,
Mi a Biogance sampont használjuk és nagyon bevált. Nem irritálja a bőrét, nem vakarózik utána (persze felhigítva kell használni, ahogy a többiek is írták.) Én is úgy tudom, hogy nem szabad gyakran fürdetni samponnal, mert az árt nem csak a szőrnek, hanem kiszárítja a bőrét is és a westiek bőre érzékeny.
Ha most 8 hetesen megfürdeted samponnal, akkor legközelebb ráérsz ősszel fürdetni (kivéve, ha valami büdösbe meghempergetőzik, mint Manó). A kosztól tiszta vízzel is megszabadíthatod, de a sár kipereg a szőréből, ha átkeféled. A Biogance-nek van száraz samponja is, ami szintén nem irritálja a kutyust, de azt sem kell gyakran használni.
Jó hétvégét, lufi szia:

Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 7. Péntek 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép jó estét!
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
azért szeretném "megfürdetni", mert egy kicsit büdi.. Szemforgató
meg most eléggé esős idők járnak és egy kicsit sáros is lett játék közben
nem szeretném sűrűn fürdetni, csak most szeretném kiszedni belőle a piszkot
holnap megyek és veszek neki olyan tenyérfésűt hogy szokja
köszönöm a tanácsokat
jó éjszakát mindenkinek!

puszitküld
Vissza az elejére
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 7. Péntek 21:13    Hozzászólás témája: Re: első éjszaka:S Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
mardelke írta:
Sziasztok!

Szióka!!!

Gratulálok!!!
Csak csinján a fürdetéssel!!
Ő még olyan baba,nem tudom,hogy milyen rossz szaga van! Szemforgató
Ha nagyon büdi,akkor óvatosan törölgesd meg a popójánál,esetleg a kis lábait langyos vízben simán lemosni,illetve egy pici samponnal.Esetleg a kis testét meg sima hintőporral beszórod,és utána jól kifésülöd.
A szőrüknek nem jó a fürdetés,nagyon ritkán kell őket samponnal fürdetni.

Ó igen azt elfelejtettem írni, hogy mi is csak hígitott samponnal, azaz nagyon kevés sampon, nagyon sok vízben hígitva fürdettük meg. Óvatosan, hogy a szemébe ne menjen és ne legyen neki rossz élmény a fürdetés. puszitküld
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 7. Péntek 21:10    Hozzászólás témája: Re: első éjszaka:S Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!

Szióka!!!

Gratulálok!!!
Csak csinján a fürdetéssel!!
Ő még olyan baba,nem tudom,hogy milyen rossz szaga van! Szemforgató
Ha nagyon büdi,akkor óvatosan törölgesd meg a popójánál,esetleg a kis lábait langyos vízben simán lemosni,illetve egy pici samponnal.Esetleg a kis testét meg sima hintőporral beszórod,és utána jól kifésülöd.
A szőrüknek nem jó a fürdetés,nagyon ritkán kell őket samponnal fürdetni.
Vissza az elejére
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 7. Péntek 21:10    Hozzászólás témája: Re: első éjszaka:S Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!

Szia!
Szerintem a Lola jó név! Nagyon Boldog
Mi megfürdettük 8 hetes korában, mikor haza hoztuk. Hiszen otthon két gyerek várta és úgy gondoltam, biztos ami biztos. nagy vigyor
Nagyon figyelj arra, hogy samponból is jó minőségűt használj és nagyon alaposan öblitsd ki a szőréből a sampont. Nagyon jó termékek szerintem a Hery, Oster, Biogance termékek. Persze én nem vagyok kozmetikus. Szemforgató Viszont később szerintem csak végszükségben fűrdesd egy hónapnál sűrűbben.
puszitküld puszitküld
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 7. Péntek 20:00    Hozzászólás témája: első éjszaka:S Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 2. Vasárnap 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy cikk a westiekről http://kutya.hu/Cikk.aspx?id=6827 lol

Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 30. Péntek 21:03    Hozzászólás témája: Re: fülragasztás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
Tudom sok nyűgöm van, de megint segítségre szorulok!
most a fülragasztással kapcsolatban van kérdésem hogy hogyan csináltátok és meddig
ha esetleg képekkel tudnátok "illusztrálni" megköszönném.
privibe is írhattok
puszitküld

Nekem nincs tapasztalatom fülragasztással kapcsolatban. Szerintem csak 8-10 hetes kora után szoktak elkezdeni ezzel foglalkozni. Nekünk Prézlinek már 8 hetes állt a füle. Nagyon Boldog
Viszont ajánlom neked a Cal-D Phos nevű kalcium tablettát, mert az nagyon jó, és szükséges is a babucikának. Azt nem tudom mennyi idő kortól lehet adni neki, de szerintem amint el van választva mindenképpen kell. Ráadásul, azon ritka tabletták közé tartozik, ami finom és kutyák imádják. Így biztosan nem kidobott pénz. Nagyon Boldog puszitküld
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 30. Péntek 13:27    Hozzászólás témája: fülragasztás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tudom sok nyűgöm van, de megint segítségre szorulok!
most a fülragasztással kapcsolatban van kérdésem hogy hogyan csináltátok és meddig
ha esetleg képekkel tudnátok "illusztrálni" megköszönném.
privibe is írhattok
puszitküld
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 18 oldal [428 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu