Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Jan. 19. Kedd 17:02
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Skót terrier
Ugrás:  
Fajtamentés
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [66 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
Skottie Andi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 53

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 6:41    Hozzászólás témája: Re: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

klarissz írta:
Skottie Andi írta:
Köszi János!
Én nem szeretem ezeket a történeteket! dühbegurul
Hogy tehet valaki ilyet azzal az érző lénnyel, aki eddig leste minden kívánságát, neki ő volt az isten, netán még pénzt is hozott a házhoz a szaporulatával, csak úgy simán - mert már nem hoz hasznot - eladja.
Az ilyet én megbüntetném! kekgyilkos

SZIASZTOK !

Szinte gondoltam hogy Nagykőrösön vagy a környékén lakik a hölgy, aki más fajtákat is hirdet (csivava stb...) dühbegurul

Az ilyen szaporítókra szakadjon rá az ég! dühbegurul
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 6:40    Hozzászólás témája: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jannussz írta:
nincs valami hired a skótokról akiket elakart adni??

Sajnos nincsen, aki hallottam, hogy esetleg venne tőlük az is visszalépett, tehát semmi. pirul
jannussz
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 5:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nincs valami hired a skótokról akiket elakart adni??
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
klarissz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 8. Szerda 21:17    Hozzászólás témája: Re: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Skottie Andi írta:
Köszi János!
Hogy tehet valaki ilyet azzal az érző lénnyel, aki eddig leste minden kívánságát, neki ő volt az isten, netán még pénzt is hozott a házhoz a szaporulatával, csak úgy simán - mert már nem hoz hasznot - eladja.

SZIASZTOK !

Szinte gondoltam hogy Nagykőrösön vagy a környékén lakik a hölgy, aki más fajtákat is hirdet (csivava stb...) dühbegurul
klarissz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jannussz
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 18:25    Hozzászólás témája: Re: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Skottie Andi írta:
Köszi János!

nincs mit ! sajna ez van.
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 2. Csütörtök 7:20    Hozzászólás témája: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi János!
jannussz
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 1. Szerda 7:05    Hozzászólás témája: Re: Fajtamentés
Téma leírása: Eladó 5 db skót terrier szuka kutya
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Skottie Andi írta:
Sziasztok!
Tudtok róluk valamit? Gondolom egy szaporító ez a nő! dühbegurul

http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-21955138/

én beszéltem vele telefonon aztmondja hogy egybe ˙(5)kutya odaadná az egész brigádot potom 150 000-ért
sajna én egyszerre 5 kutyust nem is tudnék hova tenni meg pénzem sincsen
de megigértettem vel hogy nem engedi őket szabadon és nem adja őket menhelyre hanem vagy felveszi a kapcsolatot a fajtamentőkkel vagy felhiv engem és majd én keresek nekik átmenetileg valami helyet (még nem hivott) ugyhogy nem tudom mi van velük egyébként nagykőrösön vannak
hát ennyi Döbbent
Vissza az elejére
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 1. Szerda 6:45    Hozzászólás témája: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És ezt láttátok? A Hóbundás kennelben van 40e Ft-ért Szomorú

http://heves.apromix.hu/allat/kutya/skot-terrier-elado-242415.htm
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 1. Szerda 6:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És róla???
http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-21934896/
35e Ft-ért adja a kiskutyát kekgyilkos
dühbegurul
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 1. Szerda 6:39    Hozzászólás témája: Fajtamentés
Téma leírása: Eladó 5 db skót terrier szuka kutya
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tudtok róluk valamit? Gondolom egy szaporító ez a nő! dühbegurul

http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-21955138/
jannussz
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 8. Kedd 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hunor és a skótok
Vissza az elejére
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:41    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skottie Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 6. Szombat 17:37    Hozzászólás témája: Fajtamentés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tényleg nincsen már fent, pár napja még láttam. Sajnos én nem tudok róla semmit. Embarassed
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 5. Péntek 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

klarissz írta:
http://fejermegye.herosz.hu/index.php?oldal=gazdi&allat=kutya

Megnéztem a fejér megyei Herosz honlapját, de már nem találtam ott Mirát.
Tudunk róla valamit? Remélem minden rendben van vele. pirul
klarissz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 25. Hétfő 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Jannussz !

Most van egy búza skót a menhelyen, de láttam hogy már van egy másik skótod is, de aztán a képeid eltüntek a fórumból. Szeretnénk megismerni milyen az uj kutyus?
klarissz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
klarissz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 23. Szombat 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://fejermegye.herosz.hu/index.php?oldal=gazdi&allat=kutya
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 23. Szombat 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

wall írta:
hali

a fehérvári herosznál van egy fehér skót ...

Mina (1620)
Nem: szuka
Kor: 6 éves
Fajta: skót terrier
Ivartalanított: nem
Megjegyzés: nagyon rossz állapotban érkezett, már felgyógyult, kissé félénk

http://fejermegye.herosz.hu/index.php?oldal=gazdi&allat=kutya&from=10&perpage=10

üdv
w

Sziasztok!

Wall hozzászólásában sajnos nem jött be a kép, de megkerestem a neten, itt a link alján találjátok a képet Mináról:

http://fejermegye.herosz.hu/index.php?oldal=gazdi&allat=kutya .
wall
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 21. Csütörtök 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hali

a fehérvári herosznál van egy fehér skót ...

Mina (1620)
Nem: szuka
Kor: 6 éves
Fajta: skót terrier
Ivartalanított: nem
Megjegyzés: nagyon rossz állapotban érkezett, már felgyógyult, kissé félénk

http://fejermegye.herosz.hu/index.php?oldal=gazdi&allat=kutya&from=10&perpage=10

üdv
w
Vissza az elejére
wall jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mancy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 12. Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mentett kutyusokat fél áron kozmetikázok!
www.kutyafodraszat.5mp.eu
klarissz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 25. Szerda 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felnőtt skót terrier kutyusok várnak még szerető gazdira, csak leinformálható helyre , bizonyos feltételekkel.
jannussz
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 4. Vasárnap 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
azt szeretném kérdezni hogy jelenleg a fajtamentőknél van e örökbefogadható kutyus??
mert ha van akkor egy kutyust tudnék vállalni!
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 6. Szombat 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Döbbentem olvasom az itt történteket... és a linketeket is... ez hihetetlen. bandzsal dühbegurul nem jutok szóhoz.
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Wall!

Azt azért még szeretném újra megemlíteni, nehogy bárki elfelejtse, hogy valójában mitől lettünk ennyire gyanakvóak és kétkedők veletek szemben.
Amikor még semmi mást nem tudtunk az ügyről csak amit egy-két helyen lehetett olvasni, akkor az volt az első lépésünk, nekem is és a skót terrier klub elnökének is, hogy felhívtuk Marikát és felajánlottuk, hogy segítünk, és nem csak azt mondtuk, hogy átvállaljuk az állatokat, nemnem, azt mondtuk, hogy ingyen kozmetikát kapnának, tápot vinnénk és pénzt. Erre Marika szinte azonnal támadó hangnemet vett fel, ahogy meghallotta kik vagyunk, és elutasított minden segítséget, miszerint neki van elég pénze, és nekünk semmi keresni valónk ott, és még aznap jelenti a rendőrségen, hogy hívogatják őt, és nem hagyják békén.
Tehát még egyszer! Még semmit nem tudtunk, csak hogy ott vannak a skótok. Csak segíteni akartunk, és egyből azt kaptuk, hogy semmi keresni valónk ott, és hívja a rendőrséget.
Ez egy normális reakció?! Te nem lepődtél volna meg?! Te nem kezdtél volna el szervezkedni?! Innen egyenes út vitt idáig, de ne felejtsük honnan indult!

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

wall írta:
és ezzel a témát lezártam

további szép napot

idelye volt, hasonlókat nektek is !
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wall
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 5. Péntek 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

és ezzel a témát lezártam

további szép napot
Vissza az elejére
wall jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [66 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Skót terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu