Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Ápr. 9. Csütörtök 5:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Általános ebcsevely
Ugrás:  
Mi legyen a kutyám neve??
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
petuszk13
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 24. Szombat 19:07    Hozzászólás témája: Mi legyen a kutyám neve??
Téma leírása: Aki nem tudja hogy mi legyen a kutyája neve akkor csak irja le milyen is az a kutya és mit akarsz akkor segitünk!! Csak irj nyugodtan :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Nagyon boldog vagyok. Nem tudom mikor de meg fog születni kiskutyám (a kutyamama gazdija azt monda KB 2 vagy 3 hónap). Szóval azt már tudom hogy imádni fogom és amint lehet meglátogatom. Pekingi palota kutyim lesz. Cuki lesz. Imádni fogom. Nagyon Boldog
Fehér Pekingi Palota kutyi. Lány lesz.Nagyon csajos kis kutyuska. Nagyon imádom pedig még meg sem születet. Meg sem fogant. De én már most nagyon boldog vagyok.
Egy talpig rózsaszin dologba fog belle csöppeni de szeretni fogom.
Sok ezer nevet végig olvastam és legaláb 10000 oldalt olvastam el eről a témáról de még mindig nem találtam neki nevet. És is ezzel küzdök. De akinek van ötlete az szólhat. Én is ezt fogom tennni. Szóval ez lenne a kis történet a még meg sem születet kiskutyáról akinek a gazdája (vagyis én) nem talál nevet. De szükség lesz rá. Na szisztok (vagy szia mert szerintem nem nagyon lesz látogató ebben a témában pedig elég nagy dilem a neves kérdés). Petuszk nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
Szóval egy nagy vigyor mindenkinek
Vissza az elejére
petuszk13 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Általános ebcsevely
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu