Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 15:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tenyésztés vs. szaporítás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 23 oldal [566 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:
Adri & Spiky írta:
http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-21574099/

Az ilyen embert úgy pofán káromkodik egy péklapáttal. (meg lenne még egy-két hirdető...)

Ez tuti egy szaporítóóóó galád állat... rosszkedvû rosszkedvû rosszkedvû dühbegurul dühbegurul dühbegurul Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Mi van már nem megy a westie piac?!? rosszkedvû vagy már nem tud többet szűlni a kutyus.. izom izom
Tényleg megérdemelne pár keresetlen szót, de kár vele szóba állni, mert úgy sm érdekelné, csak olyan szomorúúúú kitiltva letartóztat gépóver szomorú szó se lehet róla szomorú raketa

Szerencsére mostanában tényleg nem megy a westie piac, kifutó model... Most a yorkie a menő... dühbegurul kitiltva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

Az ilyen embert úgy pofán káromkodik egy péklapáttal. (meg lenne még egy-két hirdető...)

Ez tuti egy szaporítóóóó galád állat... rosszkedvû rosszkedvû rosszkedvû dühbegurul dühbegurul dühbegurul Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Mi van már nem megy a westie piac?!? rosszkedvû vagy már nem tud többet szűlni a kutyus.. izom izom
Tényleg megérdemelne pár keresetlen szót, de kár vele szóba állni, mert úgy sm érdekelné, csak olyan szomorúúúú kitiltva letartóztat gépóver szomorú szó se lehet róla szomorú raketa
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Júl. 15. Csütörtök 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 7. Szombat 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

apaszka írta:
Fehérváron merre van menhely? Szeretnék nézni egy kutyust a honlapomon az egyik barátomnak! 12 éves kutyusát ütötték el SIÓFOKON a háza előtt!!! igaz nem volt fajtatiszta ,mert UV de nagyon oda vannak szegények!!!!!

Be akartam úgy is tenni,hogy egyből látszódjon a kép,de nem jön össze! fejvakar

Segítettem Wink Adri
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 7. Szombat 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

apaszka írta:
Fehérváron merre van menhely? Szeretnék nézni egy kutyust a honlapomon az egyik barátomnak! 12 éves kutyusát ütötték el SIÓFOKON a háza előtt!!! igaz nem volt fajtatiszta ,mert UV de nagyon oda vannak szegények!!!!!

Szióka!!!!

Van Siófokon is menhely,esetleg érdemes ott is szétnézni!
Fehérváron az Állatkórháznál is van,illetve a Takaródó úton a HÉROSZ.
Hasonló kutyus van most Pesten a Minimenhelynél Propeller néven.

http://gallery.site.hu/d/11343397-1/Kep_151_001.jpg

http://gallery.site.hu/d/11343393-1/Kep_154.jpg
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
apaszka
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 7. Szombat 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Számomra egy dolog érthetetlen.
Az ilyen embereknek nincsen szívük?
Vannak olyan élőlények amikért nem kimondottan rajongok, de ettől függetlenül, nem ölném meg őket soha, sőt ha tehetném még akkor is segítenék nekik ha bajban lennének.(pl kígyó, béka meg társaik) Véletlenül sem ölném meg nem bántanám.
Ezek meg minden gond nélkül művelnek ilyen szörnyű dolgokat.
Nekem már az is elég amikor kimegyek a menhelyre és végigmegyek a kennelek között. Potyognak a könnyeim a sok kis szerencsétlen árva láttán akik sokkal többet érdemelnének ennél. Olyan hálásak amikor az ember visz nekik egy kis meglepit. Jutalom falatot vagy tápot. Én pl az állatok világnapján mindig viszek be legalább két nagy zsák kutyatápot. Sőt ha tehetem és anyagi helyzetem engedi máskor is.
El sem tudom képzelni azok akik ilyen dolgokat művelnek, hogyan tudnak aludni.

Vissza az elejére
apaszka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 15. Szerda 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
mai nap kedvence a teszveszről:
"Mindkét kiskutya szuka oltás és törzskönyv nélkül.Az ár darabonként értendő." ezigen, csak így tovább... dühbegurul
LINK

Szegénykéim... Sír vagy nagyon szomorú Oltás nélkül és már elvihetők... mérges Tényleg írnék levelet...nem tudja valaki,hogy kell?
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 15. Szerda 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mai nap kedvence a teszveszről:
"Mindkét kiskutya szuka oltás és törzskönyv nélkül.Az ár darabonként értendő." ezigen, csak így tovább... dühbegurul
LINK
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 29. Hétfő 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem rossz... Mai jelenet a vonaton:

Mukikám a feleségével utazik, megcsörren a telefon, egy szerencsétlen érdeklődik kiskutty iránt.

-Hát, van "bígli" (!) meg erdélyi kopó. Ja, hogy nagyobb kéne? Mennyit ad egy bernáthegyiér?

Kb mintha egy zsák krumplira alkudna a piacon... dühbegurul dühbegurul dühbegurul
Vissza az elejére
mon-dieu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 26. Péntek 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy ismerősöm (huszonéves lány, van pénz nem számít, mindent megkapunk amit akarunk típus) elhatározta, hogy neki yorki kell. Igaz hogy tavasszal még a mopsz volt a menő, de hát változnak az idők.
Talált is magának egy helyet, ahonnan hozott egy kutyit. Persze nem törzskönyves, mert minek az Döbbent , meg úgy már nagyon drága lett volna, így csak 80 e volt. Mondtam is, hogy nem normális. Pont hogy így lesz drága, mikor majd kiderülnek a kutyi mindenféle betegségei (de inkább ne legyen így, a kutya érdekében).
Az se semmi, hogy milyen tanácsokat kapott (már amit hallottam). Azért jó a yorki a második emeleti lakásba, mert nincs mozgásigénye és akkor se lesz semmi baja, ha 3 napig nem viszed le sétálni fejvakar
Ja és évente elletni kell őket, különben betegek lesznek.
Na nekem ennyi elég is volt, hogy megalkossam a véleményem erről a "tenyésztőről". Plusz az emberi hülyeség, hogy nem olvasunk utána, hogy a nekünk tetsző kutya milyen természetű, mik az igényei stb.
Az a baj, hogy amíg ilyen "felelős" gazdik vannak, szaporítók is lesznek. Azt hiszem itt is igaz a mondás, olcsó húsnak híg a leve.
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 26. Péntek 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Már megint "híresek" vagyunk a világban Döbbent
Zsebkutyaexport

Benéztem a cikkben hivatkozott oldalra is Razz
Ez valami vicc ?
Brazil weszti

A cikk az elszomorító. Egyszerűen nem értem, hogy lehetnek ilyen lelketlen emberek, akik csak 20-30 000 Ft-ot látnak,nem egy édes,szeretnivaló kiskutyát. Nagyon fel tudok háborodni az ilyenen dühbegurul

Ez a brazil westie komoly? Kérdés Kérdés Jó, aranyos kis kutyus van a képen, na de hogy az westie? Nem vagyok tenyésztő, de én még ilyen westit nem láttam.
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 15. Kedd 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
T.J. írta:

Ez valami vicc ?
Brazil weszti

http://www.pupcity.com/puppies-for-sale/puli.asp

azért az első puli sem a szokványos típus! fejvakar nagy vigyor

nagy vigyor Sőt, a második sem. nagy vigyor bandzsal
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 15. Kedd 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Ez valami vicc ?
Brazil weszti

http://www.pupcity.com/puppies-for-sale/puli.asp

azért az első puli sem a szokványos típus! fejvakar nagy vigyor

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 13. Vasárnap 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NA ezt a story-t!!!Megyek az utcán Coco-t sétáltatok párommal.Zebránál kelnénk át és arra szalad egy fickó ordítozva jaj várjunk már egy pillanatot!Nézek nagy gülü szemekkel hát vajon mit akar...azt hittem ismer.Kérdi: a kutya nem fiú véletlenül?Nézünk nagyokat...természetessen nem,miért?Mert van egy szukája és pont tüzel gondolta belemenne a kutya. Döbbent Döbbent Döbbent MMMMIIII???gondolom én magamban...ez hülye???erre most mit mondjak? dühbegurul
Mégha fiú lenne sem lenne benne-szólok erre.Párom helyesel.
Erre ő:
-Miért?Az a kutyának jó levezetés!

bandzsal másnapos
Párom még odamondta neki...szaporításban nem vagyunk benne!

Hát basszus!Az emberek ilyen hülyék??????? Kérdés Kérdés
És ha beteg a kutyám?allergia,vagy csontbetegség...mégcsak nem is rejtett hanem tök egyértelmű bajok.És mi van ha testvérek?Meg még sorolhatnám a hülye ember mire nem gondol.Szerintem ha én olyan ember lettem volna és azt mondom,persze hol a szuka akkor előhúzza a kocsiból és heló töcstöcs hello...ez lett volna minden papír vagy előzetes ismerkedés vagy akármi nélkül...felháborító!!! dühbegurul
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 11. Péntek 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Zsebkutyaexport

Ez valami vicc ?
Brazil weszti

Most nézem csak....
Vagy félrefordították vagy viccelnek, de ez ugye tényleg nem lehet komoly????? Szemforgató Összezavart
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14. Szombat 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsebkutyaexport

Ez valami vicc ?
Brazil weszti
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13. Péntek 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Komolyan mondom én szégyellem, hogy ember vagyok. Egyszerűen leírhatatlan, hogy mi mozog a fejembe miután megnéztem ezt.Képtelen vagyok leírni, de lehet jobb is.
http://www.youtube.com/watch?v=GGGuO396-yw

Szomorú nem tudtam megnézni nem is akarom! Beletekertem... 3mp volt amit láttam,de így sem tudok mit mondani! Az a 3mp is fájt Sír vagy nagyon szomorú

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13. Péntek 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Számomra egy dolog érthetetlen.
Az ilyen embereknek nincsen szívük?
Vannak olyan élőlények amikért nem kimondottan rajongok, de ettől függetlenül, nem ölném meg őket soha, sőt ha tehetném még akkor is segítenék nekik ha bajban lennének.(pl kígyó, béka meg társaik) Véletlenül sem ölném meg nem bántanám.
Ezek meg minden gond nélkül művelnek ilyen szörnyű dolgokat.
Nekem már az is elég amikor kimegyek a menhelyre és végigmegyek a kennelek között. Potyognak a könnyeim a sok kis szerencsétlen árva láttán akik sokkal többet érdemelnének ennél. Olyan hálásak amikor az ember visz nekik egy kis meglepit. Jutalom falatot vagy tápot. Én pl az állatok világnaopján mindig viszek be legalább két nagy zsák kutyatápot. Sőt ha tehetem és anyagi helyzetem engedi máskor is.
El sem tudom képzelni azok akik ilyen dolgokat művelnek, hogyan tudnak aludni.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bonbon írta:
Úristen!! Ez nagyon borzasztó. mérges Emberek hogy tudnak ilyet tenni???!!! dühbegurul

Bevallom nektek, én nem néztem meg. Azok alapján amit írtatok, én nem akarom látni, mert napokig kísértenek az ilyenek a szemem előtt.
Bonbon
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úristen!! Ez nagyon borzasztó. mérges Emberek hogy tudnak ilyet tenni???!!! dühbegurul
Vissza az elejére
Bonbon jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nooiiiii
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Komolyan mondom én szégyellem, hogy ember vagyok. Egyszerűen leírhatatlan, hogy mi mozog a fejembe miután megnéztem ezt.Képtelen vagyok leírni, de lehet jobb is.

Uramisten.......... szomorú Most egy kicsit befordultam. Összezavart
Az egész durva, de az utolsó 10 másodperc........ Sír vagy nagyon szomorú Hogy tud valaki ilyet megtenni?Nincs az ilyeneknek szivük!?!?!? Az összessel azt tenném, amit ők az állatokkal. dühbegurul
Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:

Csatlakozom...
Én már 2 percnél bezártam, nem volt erőm végig nézni, azt a 2 percet is úgy néztem, hogy belepörgettem.
Szörnyű. Szomorú

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:

Hasonlóan érzek... csak nekem írni sincs erőm... Sír vagy nagyon szomorú
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 12. Csütörtök 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 6. Péntek 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
vikcey írta:
Az se semmi, de ez mindent visz: " Weszti 3-éves felnőtt szuka kölykök leválasztása utánn eladó!!!
Elvihető: június 6-tól , ár 20000.- " bõgõmasina raketa

Amit gondolok, az ide leírhatatlan. Nem lehetne, hogy valaki az ilyen embereket csak egy ideig olyan körülmények között tartsa, mint ők ezeket a szegény kutyákat???
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 23 oldal [566 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 21, 22, 23 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu