Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 22. Csütörtök 15:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  
Beszélgessünk!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [63 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Szerző Üzenet
zsu888
bébi
bébi

Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2010 Máj. 11. Kedd 9:11    Hozzászólás témája: Működő Bolognese Fórum
Téma leírása: Gyertek a Bolognese index Fórumra!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9040942
Ha kérdésetek van a bolognese kutyussal kapcsolatban, klikkeljetek a fenti linkre, vagy másoljátok ba a böngészőbe.
Vissza az elejére
zsu888 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
megyton
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 8. Csütörtök 9:37    Hozzászólás témája: Bolo Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a kutyust csak imádni lehet.Hogy tudnám mihamarabb szobatisztaságra nevelni?A kutyapelus jó?
Vissza az elejére
megyton jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 17. Szerda 13:20    Hozzászólás témája: Re: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mr Dog írta:
Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu

Jó lehetőség, már be is regiztem:)
Vissza az elejére
zsu888 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:37    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez vagy iwiwhez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nyuszimókus
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 11. Hétfő 10:23    Hozzászólás témája: kutya táska
Téma leírása: :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nagyon szeretnék a bolognese kiskutyámhoz egy kutyatáskát. Rendeltem már egyet, de 9000 ft volt, szeretném olcsóbban megúszni majd a nyári változatot:) Olyat keresek, amiből kilóg a fejecskéje, szóval tipikus kutyus táskát. A legjobb lenne, ha egyedileg lehetne valahol készítettni..láttam, hogy valaki beírt címet, de nekem az jött le, hogy az oldal már nem elérhető:S Szerintetek mekkora tskára van szükség? 45X30 elég?

üdv:nyuszimókus:)
Vissza az elejére
Nyuszimókus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
hodi0630
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 10. Csütörtök 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát nekünk volt pár esete...Nagyon Boldog de bármit megadnék elviselném dupla annyiszor bármilyen rosszat csinálna,csak lenne:S de sajnos nincs...
a legviccesebb sztori az az amikor télen a töltésen sétáltattam,és támadt egy ötlete vagy nem tudom,és lefutott a töltésen...vagyis inkább ugrált ki a hóból!!aztán vissza és ezt egész hosszú ideig...minden ugrás előtt és után csak a füle látszott ki a hóból!!!a legijesztőbb pedig az volt amikor sétáltattam az utcán,és meglátott egy macskát... futokutyus meghúzta a pórázt nekem meg kicsúszott a kezemből...utánakaptam gyorsan de csak a lábammal tudtam rálépni a póráz végére...:S Döbbent a szívem megállt,de ez nem volt elég,ahogy ráléptem,olyan nagy lendülettel indult meg hogy elszakadt a póráz,és ő meg rohant előre... és 5 méterre már út volt,ami elég forgalmas...akkorát kiabáltam h szegény úgy megijedt,de szerencsére megállt...utána leszidtam,hogy miért kell rám hoznia a frászt!!! de ennél durvább eset nem volt...csak az az 1...:S Sír vagy nagyon szomorú
na mennem kell,szép napot neked is Nagyon Boldog
Hodi0630
Vissza az elejére
hodi0630 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 10. Csütörtök 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hodi0630 írta:
remélem azért jönnek mások is majd:Dés nem csak mi tartjuk ebben a témában a lelket Nagyon BoldogNagyon Boldog
a rágós eset elég kellemetlen...nekünk egyszer szegény tiszta kullancs lett!!!
ki lett víve a Dunára,a legelőre,és ott tele volt minden kullanccsal...először észre sem vettük,de amikor egyik ismerősünk megsimogatta és beletúrt a bundájába hozzáért egyhez és kiderült h kb. 10 ha nem több darab volt benne!!!:S
De nem történt semmi,kapott a szőrére ilyen cseppeket,és egy idő után eltűntek nagy vigyor de a mi kis ebünknek megvolt a maga kis rossz szokása... Összezavart Nagyon Boldog amikor kinyitottuk a kaput( családi ház) mert mennünk kellett suliba,mindig kijött...és persze észrevettük és beküldtük akkor mindig mint akit lelőttek úgy vonszolta magát,és minden második lépésénél visszanézett.aranyos volt.
Meg volt egy időszaka amikor szökős volt...többször is a Dunánál a töltésen találták meg,vagy a szomszéd utcában...egyszer anyum elkapta a szomszéd utcában nem szólt semmit,hazavitte,és hát ott kapott...nem nagyot,de megértette mert nem vonyított...biztos tudta miért kapta...este 11 volt:S Utána nem csinált több ilyet!!!de persze anyum az olyan hogy ő mondta a magáét,mind egy volt hogy kutya nem kutya nagy vigyor Nagyon Boldog

Hál'Isten nekünk nem voltak ilyen sztoriink. Ha meglógna, még a szívem is megállna:( Még szerencse, hogy megtaláltátok a kis szökevényt:) Nagyon sok olyan hirdetést olvasok itt a neten, amiben eltűnt kutyikat keresnek. A szívem sajog bele, meg abba is, hogy mi lehet a picurkákkal.
A zárható kukát még nem vettem meg, talán hétvégén sor kerül rá!
Amikor reggel készülődünk, ott van mindíg a lábunk alatt Marci. Amikor már az ajtónál állunk és köszönünk neki, felül a kanapéra és onnan néz ránk. Aranyosan kivárja, hogy hazaérjünk:) Akkor "fakad sírva", ha még hallja a hangunkat a ház előtt.
Most megyek, mert dolgom van:) Szép napot Neked! Zsu
Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 10. Csütörtök 8:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

remélem azért jönnek mások is majd:Dés nem csak mi tartjuk ebben a témában a lelket Nagyon BoldogNagyon Boldog
a rágós eset elég kellemetlen...nekünk egyszer szegény tiszta kullancs lett!!!
ki lett víve a Dunára,a legelőre,és ott tele volt minden kullanccsal...először észre sem vettük,de amikor egyik ismerősünk megsimogatta és beletúrt a bundájába hozzáért egyhez és kiderült h kb. 10 ha nem több darab volt benne!!!:S
De nem történt semmi,kapott a szőrére ilyen cseppeket,és egy idő után eltűntek nagy vigyor de a mi kis ebünknek megvolt a maga kis rossz szokása... Összezavart Nagyon Boldog amikor kinyitottuk a kaput( családi ház) mert mennünk kellett suliba,mindig kijött...és persze észrevettük és beküldtük akkor mindig mint akit lelőttek úgy vonszolta magát,és minden második lépésénél visszanézett.aranyos volt.
Meg volt egy időszaka amikor szökős volt...többször is a Dunánál a töltésen találták meg,vagy a szomszéd utcában...egyszer anyum elkapta a szomszéd utcában nem szólt semmit,hazavitte,és hát ott kapott...nem nagyot,de megértette mert nem vonyított...biztos tudta miért kapta...este 11 volt:S Utána nem csinált több ilyet!!!de persze anyum az olyan hogy ő mondta a magáét,mind egy volt hogy kutya nem kutya nagy vigyor Nagyon Boldog
Vissza az elejére
hodi0630 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 9. Szerda 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsu888 írta:
hodi0630 írta:
Nem tudom hol van mindenki!? Szomorú
Én naponta egyszer feljövök hogy megnézzem történt e valami!!
régebben többen voltak

Nézegetem én is, hogy történik-e valami, de csak mi ketten sopánkodunk itt:(
Nincs valami megvitatni valónk? Valami bolis:) Egyik nap egy rágógumit kellett kivágnom a bolim szőréből. A kis butus kiszedte volna a lányom papírkosarából..., hát így sikerült. Most egy olyan papírkosarat kell vennem, aminek van teteje:) Végül is mi voltunk a figyelmetlenek, igaz? Nah, csók a családnak!!! Megyek: robogó

Ő a mi kis bolink: http://bolognese.hupont.hu
Nagyon Boldog
Vissza az elejére
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 9. Szerda 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hodi0630 írta:
régebben többen voltak

Nézegetem én is, hogy történik-e valami, de csak mi ketten sopánkodunk itt:(
Nincs valami megvitatni valónk? Valami bolis:) Egyik nap egy rágógumit kellett kivágnom a bolim szőréből. A kis butus kiszedte volna a lányom papírkosarából..., hát így sikerült. Most egy olyan papírkosarat kell vennem, aminek van teteje:) Végül is mi voltunk a figyelmetlenek, igaz? Nah, csók a családnak!!! Megyek: robogó
Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 8. Kedd 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

régebben többen voltak
Vissza az elejére
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 8. Kedd 11:56    Hozzászólás témája: :)
Téma leírása: :D

hodi0630 írta:
Hát nem sajnos nem lett semmi,viszont lehet h kapunk ismerősöktől havanese keverék kiskutyát,de még nem biztos Nagyon BoldogNagyon Boldog
ha az sem jön be akkor tuti hogy veszünk egyet Nagyon BoldogNagyon Boldog
majd tavasszal

Szia! Látom, néha Te feljössz ide, ez nagyon jó! De hol vannak a többiek? Szép napot!
Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 27. Péntek 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát nem sajnos nem lett semmi,viszont lehet h kapunk ismerősöktől havanese keverék kiskutyát,de még nem biztos Nagyon BoldogNagyon Boldog
ha az sem jön be akkor tuti hogy veszünk egyet Nagyon BoldogNagyon Boldog
majd tavasszal
Vissza az elejére
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 27. Péntek 11:59    Hozzászólás témája: :)
Téma leírása: :o

hodi0630 írta:
Most akitől a Fifit kaptuk,megint úgy volt hogy lesznek kölykök,de szerintem nem lesz semmi belőle...ha igen annak nagyon fogok örülni lol
de kicsi az esélye!!!szüleimet most győzködöm hogy ha ez nem jön be akkor vegyünk egyet Mosoly de nem igazán szeretnék Szomorú

Végül is elfelejtettem megkérdezni, van-e már kiskutyád?
Zsu
Vissza az elejére
zsu888
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 27. Péntek 11:54    Hozzászólás témája: :)
Téma leírása: :)

hodi0630 írta:
Most akitől a Fifit kaptuk,megint úgy volt hogy lesznek kölykök,de szerintem nem lesz semmi belőle...ha igen annak nagyon fogok örülni lol
de kicsi az esélye!!!szüleimet most győzködöm hogy ha ez nem jön be akkor vegyünk egyet Mosoly de nem igazán szeretnék Szomorú

Sziasztok!
Nem nagyon pörgős itt az élet, nagyon sajnálom! A bolik pedig azt érdemlik, hogy 0-24-ig bszéljenek róluk, akár az ember gyerekekről. Hol vagytok boli gazdik? Nagyon várlak benneteket! Nekem is van egy boli "fiam", imádom, él-hal érte a család. Nov. 23-án múlt egy éves. Nélküle már elképzelhetetlen lenne az életünk:) Beszélgessünk hát róluk!
üdv.: Zsu
Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 17. Kedd 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 17. Kedd 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nyuszimókus,szerintem ha a kutya kiskorától a nyuszi társaságában van,nem lesz semmi gond,a bolognesek nagyon értelmes kutyák,nekem is volt másfél évig,de a mi hibánkból belefulladt a medencénkbe...(el is lett adva...mindenki ki volt,mert hát családtag lett az a kis idő alatt is,próbálom azt gondolni hogy ennek így kellett lennie,de nehéz)amikor megkaptam húsvétra,egy elég izgága kis kutya volt és nagyon szeretett a lábak között vagy az ölben aludni...amikor ki lett szoktatva,sokáig beszökött,de egy idő után megtanulta a dorgálásból hogy nem szabad,és azután a nyitott ajtó előtt állt és ''szuggerált'' hogy mikor engedi be valaki...nekünk családi házunk van és nagy udvar,ott aztán keresztül kasul rohangált egész nap,főleg ha volt ki játsszon vele...ő volt a tökéletes kutya...értelmes volt engedelmes játékos...kár hogy ilyen hamar elment... Szomorú Sír vagy nagyon szomorú
lényeg a lényeg,ha együtt vannak sokáig,akkor megszokják egymást és nem lesz semmi baj...a bolognesek meg szerintem annyira nem ugatósak...csak ha muszáj...remélem tudtam segíteni Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nyuszimókus
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 14. Szombat 9:50    Hozzászólás témája: bolognese és nyuszi
Téma leírása: Segítség!!

Sziasztok!

Én most "várom" a bolognese kiskutyám érkezését, kb 2 hét múlva fog megszületni. Az anyukáját már réóta ismerem, és miatta szerettem bele ebbe a fajtába(L). Azonban van egy icipici problémám és a tanácsotokat szeretném kérni. Van egy nyuszim a neve Dorka, ő szabadon él a lakásban és imááádom:) Nagyon sokat foglalkozom vele, ezért nagyon komunikatív, okos és jól nevelt. Szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok ki fogtok jönni? A kutyus akit ismerek egy borzatsztóan édes, kedves okos kiskutyus, nem tudnám elképzelni, hogy kárt tenne benne. Egyszer összehoztuk őket, de a Dorka akkor még pici volt, a kutyus meg már nagy és a nyuszi kicsit félt, de a kutya oda volt teljesen..Mosoly Felvettem a kapcsolatot egy nyusziklubbos hölggyel, és ő azt írta, h semmiképpen ne tartsam együtt, nem jó ötlet. Hallott olyanokról, hogy a nyuszit halálra harapta egy bolognese(???), meg a bolognese nagyon ugatós(ezt nem tapasztaltam??) és a nyuszit halálra fogja stresszelni. Kérlek írjatok mit tegyek!!
Vissza az elejére
Nyuszimókus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Nyuszimókus
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 14. Szombat 9:49    Hozzászólás témája: bolognese és nyuszi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én most "várom" a bolognese kiskutyám érkezését, kb 2 hét múlva fog megszületni. Az anyukáját már réóta ismerem, és miatta szerettem bele ebbe a fajtába(L). Azonban van egy icipici problémám és a tanácsotokat szeretném kérni. Van egy nyuszim a neve Dorka, ő szabadon él a lakásban és imááádom:) Nagyon sokat foglalkozom vele, ezért nagyon komunikatív, okos és jól nevelt. Szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok ki fogtok jönni? A kutyus akit ismerek egy borzatsztóan édes, kedves okos kiskutyus, nem tudnám elképzelni, hogy kárt tenne benne. Egyszer összehoztuk őket, de a Dorka akkor még pici volt, a kutyus meg már nagy és a nyuszi kicsit félt, de a kutya oda volt teljesen..Mosoly Felvettem a kapcsolatot egy nyusziklubbos hölggyel, és ő azt írta, h semmiképpen ne tartsam együtt, nem jó ötlet. Hallott olyanokról, hogy a nyuszit halálra harapta egy bolognese(???), meg a bolognese nagyon ugatós(ezt nem tapasztaltam??) és a nyuszit halálra fogja stresszelni. Kérlek írjatok mit tegyek!!
Vissza az elejére
hodi0630
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 3. Csütörtök 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!Csak most találtam meg ezt az oldalt úgyhogy új vagyok!!!kölyökkutyát szeretnék vásárolni,viszonylag olcsón!!!vagy ha valakinek van ajándékba az még jobb lenne nagy vigyor nagy vigyor az én másfél éves Bolognese kutyám Fifi egy hete halt nyugodj békében és (bár nem lesz olyan mint ő)szeretnénk pótolni azt az űrt!!!nagyon nagy egyéniség volt egy angyal...ha valaki tud segíteni annak nagyon megköszönném!!!
Vissza az elejére
Zsófia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 5. Szombat 17:52    Hozzászólás témája: Re: Találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Snowball írta:
Zsófia írta:
Sziasztok

Van egy 1éves Bolognese kiskutyám és sokat nézegetek a neten különböző cikkeket.Egyszer egy oldalon láttam hogy Havanese találkozót tartanak. Lehet hogy buta kérdés de szoktak Bolognese találkozót is tartani? mert erre utaló hirdetést nem láttam még.Én elég új vagyok itt szóval ha tudtok válaszoljatok .
Előre is köszi

Szia!
Én sem találtam a neten Bolognese találkozót! Írtam a Havanese klubnak és azt írták szívesen látják a "rokonokat". Azt javaslom, hogy járjunk oda s ha már mi is többen leszünk akkor majd szervezhetünk magunknak is talit.

Köszi ,hogy te is érdeklődtél szerintem is a te megoldásod lesz a nyerő.Ha gondolod MSN címet is cserélhetünk (kedvencünkel való tapasztalat cserére, vagy csak a csínyek megosztására amiket elkövetnek)
Vissza az elejére
Zsófia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Snowball
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 14. Péntek 10:20    Hozzászólás témája: Re: Találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsófia írta:
Sziasztok

Van egy 1éves Bolognese kiskutyám és sokat nézegetek a neten különböző cikkeket.Egyszer egy oldalon láttam hogy Havanese találkozót tartanak. Lehet hogy buta kérdés de szoktak Bolognese találkozót is tartani? mert erre utaló hirdetést nem láttam még.Én elég új vagyok itt szóval ha tudtok válaszoljatok .
Előre is köszi

Szia!
Én sem találtam a neten Bolognese találkozót! Írtam a Havanese klubnak és azt írták szívesen látják a "rokonokat". Azt javaslom, hogy járjunk oda s ha már mi is többen leszünk akkor majd szervezhetünk magunknak is talit.
Vissza az elejére
Snowball jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsófia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 10:24    Hozzászólás témája: Találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Előre is köszi
Vissza az elejére
Zsófia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 15:52    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grétosz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 9. Vasárnap 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mindenki!
Nagy öröm ért,képzeljétek...Mosoly)
Időközben rátaláltam a Szerelmemre.Igazából egy nap alatt döntöttem. :)Meglátni és....Ezert is voltam elveszve,mert minden szabadidőmet a kis Chiara (Kiárá)-val töltök.

Szóval gyönyörű,hibátlan kiállítási minőségű kiskutya.Egy nagyon kedves,profi,elhivatott tenyésztőtől van,akinek csodálatos kutyái vannak és sok szeretettel neveli őket..Ez a kiegyensúlyozottságán is látszik,és hogy jó evő,alvó,boldog kutyus.Ha gondoljátok szívesen küldök róla képeket.Hadd dicsekedjek már... Mosoly)))Most is itt fekszik az ölemben,ahogy írok.. baba Grétosz
Vissza az elejére
Grétosz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [63 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bolognese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu