Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 28. Csütörtök 1:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  
találkozzunk!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [64 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Jelentkezés
(5) (1) (0)
Felhasználó Jelentkezett Megerősitve
Wau 2005 Nov. 18. Péntek 16:23
Tina 2005 Nov. 20. Vasárnap 9:39
Szami 2005 Nov. 20. Vasárnap 21:22
pityke 2005 Nov. 22. Kedd 20:10
gpike 2005 Nov. 23. Szerda 2:47
Felhasználó
adik
Felhasználó
Szerző Üzenet
IldiH
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 4. Vasárnap 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2010.04.16-18. -- 42. Kutyás kirándulgatás

Boróka kulcsosház (Márianosztra, Börzsöny): http://www.boroka-sport.hu/

Férőhelyek száma 12, elhelyezés két szobában (emeletes ágyak). Felszerelt konyha, fürdő. Szállás ára 1.700.- Ft/fő/éj fűtési időszakban, anélkül 1.400,- Ft/fő/éj.
Kaja kb 2000,- Ft/fő/hétvége

Honlap: http://www.mixxx-tura.hu
Jelentkezés: info@mixxx-tura.hu

És ha valaki szervezi a nyári programjait kutyával, csatlakozhat:

05.22-24. Tamási (tavakkal)
06.04-06. Rudabányácska (ház előtt saját tóval)
07.16-18. Csókakő (ház előtt saját tóval)
08.19-22. Sarud (Tisza-tó - kutyák fürödhetnek)
Vissza az elejére
IldiH jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gwendolin
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 15. Szerda 12:03    Hozzászólás témája: Jótékonysági Musical Gála Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jótékonysági Musical Gála a Tappancs Állatotthon fennmaradásáért!

Kedves Állatbarátok, Olvasók! - KÜLDD TOVÁBB!

November 9-én, a tatabányai Közművelődés Házában jótékonysági Musicel Gála kerül megrendezésre a tatabányai Tappancs Állatotthon megsegítésére, valamint továbbműködésének céljából.

Időpont: Nov 9. 18 óra.

Helyszín: Tatabánya, Közművelődás Háza,Szent Borbála tér 1.

Fellépők : Keresztes Ildikó,Miller Zoltán, Serbán Attila, Siménfalvy Ágota, Egyházi Géza, Nádorfi Krisztina,Nádasi Veronika, Ágoston Katalin, Hagymási Sándor, Lőrincz Andrea, Merán Bálint, Bordás Barbara, Pirgel Dávid és a lista még nem teljes.

Várunk mindenkit szeretettel, aki szerelmes a Musicalek világába, vagy szeretné az Állatotthon fennmaradását támogatni azzal, hogy ellátogat a rendezvényre.

Egy fantasztikus este, együtt ezekkel a csodálatos musical-színészekkel az állatokért!

Jegyár:3800 ft.

információ: musicalmania@citromail.hu
tappancsalapitvany@gmail.com

Érdeklődni a 0620/402-5533-as telefonszámon(Budapest)vagy a megadott emailcímek,illetve a Tappancsos telefonszámok bármelyikén lehetséges.

Budapesten jegyek kaphatók Pintér Krisztinél (20/402-5533), valamint Budapestről busz is fog indulni.

Jegyek kaphatók:

Közművelődés Házában(Tatabánya, Szent Borbála tér 1.)
Fortuna jegyirodában (Tatabánya,2800 Tatabánya, Kodály Zoltán tér 8.)
Tatai Állatkórházban(Bajcsy Zsilinszky u. 31.)

Aki nem m tud ellátogatni a rendezvényre, de szeretné támogatni ezt az ügyet, lehetősége van úgynevezett "Támogatói jegy" megvásárlására is.

Várunk mindenkit szeretettel!

üdv,

Tappancsék

http://www.kozmuvelodeshaza.hu
http://www.tappancs.atw.hu

SEGÍTS, HOGY SEGÍTHESSÜNK!
Vissza az elejére
gwendolin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eracicu
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 4. Szombat 6:41    Hozzászólás témája: kutyus
Téma leírása: Kutyás találozó
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KUTYÁS ÜGYESSÉGI VERSENYEK NAPJA
KEVERÉK SZÉPSÉGVERSENNYEL!

Október 12-én vasárnap egész napos, nagyszabású kutyás napra várunk minden kutyabarátot a Pestlőrinci Kutyakiképző Iskolában (1182 Bp., Péterhalmi úti „Kiserdő”)!
Versenyezz, nézd meg bemutatóinkat, próbáld ki apportdobó tehetségedet, vagy csak beszélgess, játssz a kutyákkal, drukkolj a többieknek, érezd jól magad!

Reggel 9. 00 órától ingyenes próbaoktatás, minden kezdő, de lelkes gazdit szeretettel várunk kutyájával együtt!
További programok:
Apport elhozó verseny, akadályugró verseny, behívó verseny,
Kutyás ki mit tud verseny?
Keverék szépségverseny
(Kérjük, a szépségversenyen indulni vágyókat, hogy nevezési szándékukat a lejjebb megjelölt telefonszámon jelezni szíveskedjenek! Nevezési díj: 300.- / kutya.)
kutyás tesztsor, apport célbadobás,
Bemutatók:
vakvezető kutya bemutató, vadászkutya bemutató, agility bemutató

Eredményhirdetés 17. 00 órakor, ahol minden versenyszámot jutalmazunk!
A dobogós kutyák és gazdáik értékes és hasznos ajándékokat kapnak!

A versenyek és a bemutatók végén tábortüzes sütögetésre marasztalunk!
Mivel mindenkinek eltérő az ízlése kulináris téren, ezért leegyszerűsítettük a dolgokat és kitaláltuk, hogy mindenki hozzon valamit, ami fogára való. Lényeg az együtt töltött idő!

Minden kutyával érkezőt megkérünk, ne felejtse otthon kutyája oltási könyvét!
A rendezvényről érdeklődni, és a szépségversenyre nevezni a 06-70-39-27-277-es számon lehet.
Vissza az elejére
eracicu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
muerte
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 11. Csütörtök 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok gyerekek!
Bocs hogy ide irok,de ezt minden igazi kutyásnak látnia kell.Véletlenül találtam rá de szerintem ez fantasztikus,főleg ha igaz is.Ugyan még nem tudom hogy mi lesz a vége,de nekem nagyon tetszett,és várom a folytatást.
www.jackotami.mlap.hu puszitküld baba
Vissza az elejére
muerte jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melcheeke
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16. Hétfő 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
Van egy tacskó labrador keverék kutyusom, és nagyon hullik a szőre. nem időszakosan, hanem állandóan és nem tudom hogy segíthetnék rajta.
Ha valaki tud valamiféle cseppet, vagy krémet, ami erre a szőrhullásra jó és van valami tapasztalata, kérem írjon!!!
Nagyon fontos lenne!!!
köszönöm szépen.
Üdv: Melitta :)
Vissza az elejére
melcheeke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19. Hétfő 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Lesz tali januárban is? Nagyon Boldog

szerintem igen , lehet, hogy még most is, decemberben .
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wau
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19. Hétfő 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lesz tali januárban is? Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Tas kivételesen egész este aludt. Cool Még félni is elfelejtett a villamoson. Egyébként mégis föl kellett volna szállni a HÉV-re, mert vagy 2 km-t kellett gyalogolnunk így, de azért valahogy hazaértünk.

Fölraktam az itteni galériába is a képeket, hátha még egy páran kedvet kapnak. Wink

A süti tényleg finom volt! lol

köszi , hogy felraktad, a képeket, ari vagy.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Wau írta:
Egyébként mégis föl kellett volna szállni a HÉV-re, mert vagy 2 km-t kellett gyalogolnunk így, de azért valahogy hazaértünk.

Kár. De a lényeg, hogy hazaértetek lol
Mi odafele keveredtünk el egy kicsit...
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szami
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is köszönöm a sétát! Tényleg nagyon jó volt, a képek is jók, remélem még lesz alkalmunk többet beszélgetni Nagyon Boldog
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tas kivételesen egész este aludt. Cool Még félni is elfelejtett a villamoson. Egyébként mégis föl kellett volna szállni a HÉV-re, mert vagy 2 km-t kellett gyalogolnunk így, de azért valahogy hazaértünk.

Fölraktam az itteni galériába is a képeket, hátha még egy páran kedvet kapnak. Wink

A süti tényleg finom volt! lol
Vissza az elejére
Wau jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tina írta:
gpike írta:
sziasztok.

Adik kár hogy nem jöttél .

többiek , örülök, hogy megismertelek benneteket.Sajnos beszélgetni nem ssokat , tudtam veletek, mert nekem kettő nehéz eset, kutyám van , egyik Makacs másik harcias, de remélem, hogy mindenki jól érezte magát.
képeket itt találtok, és ha van kedvetek akkor rkjatok fel ide, mert nekem ez ugysem megy.
www.kep.tar.hu/gpike
Kutymákok
hajógyári séta ,
Mindenkinek jóó pihit, ja nagyon aranyosak a kutyáitok. Nagyon Boldog

Szia! A képek jók lettek Nagyon Boldog , a kuttyók és mi is nagyon élveztük a sétát, a sütit különösen (ezúton is köszönjük, fincsi volt szájat nyal ).
További jó hétvégét! integet

egészségetekre , a sütit, és remélem máskor is jöttök , akkor többet tudunk beszélni, mert ha kedvesem ott van akkor csak egy kutyára kell figyelnem , igy több idő marad a beszélgetésre, de azért mindenkitől bocsi , hogy most igy alakult.
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
sziasztok.

többiek , örülök, hogy megismertelek benneteket.Sajnos beszélgetni nem ssokat , tudtam veletek, mert nekem kettő nehéz eset, kutyám van , egyik Makacs másik harcias, de remélem, hogy mindenki jól érezte magát.
képeket itt találtok, és ha van kedvetek akkor rkjatok fel ide, mert nekem ez ugysem megy.
www.kep.tar.hu/gpike
Kutymákok
hajógyári séta ,

Szia! A képek jók lettek Nagyon Boldog , a kuttyók és mi is nagyon élveztük a sétát, a sütit különösen (ezúton is köszönjük, fincsi volt szájat nyal ).
További jó hétvégét! integet
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18. Vasárnap 1:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok.

www.kep.tar.hu/gpike
Kutymákok
hajógyári séta ,
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17. Szombat 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

no, mi volt? képeket, történeteket kérek szépen, ha már voltam olyan béna, hogy nem tudtam elmenni Szomorú
mi volt ez a verekedős incidens?
pityke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17. Szombat 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, nos meg volt a találkozó, szerintem nagyon jóra sikeredet. Bocsi, hogy az egyik kutya verésénél késöbb tudtam beszálni, de szerintem akivel gáz lehetet, azt így is leszedtem. Remélem nem lett különösebb baj, legközelebb jobban vigyázunk. Döbbent
Vissza az elejére
pityke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17. Szombat 9:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
akkor a parkoloban tali ,és a számom ugye felirtátok??

06 20 332 11 29

Igen, felírtuk, mégegyszer köszi Nagyon Boldog
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17. Szombat 2:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

akkor a parkoloban tali ,és a számom ugye felirtátok??

06 20 332 11 29
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16. Péntek 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
nyugodtan hivjatok,
szerintem egy darabig a közelben leszünk , és vissza megyünk a későkért ,

Köszi! Nagyon Boldog de azért igyekszünk nem késni Wink
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16. Péntek 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nyugodtan hivjatok,
szerintem egy darabig a közelben leszünk , és vissza megyünk a későkért ,
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16. Péntek 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi elvileg nem késünk, ha mégis, akkor gpike megadott számát hívhatjuk?
Vissza az elejére
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15. Csütörtök 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet, hogy én is késni fogok, de megyek!
Vissza az elejére
gpike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok , akkor ha mindenkinek jó az időpont akkor talizunk .

akik késik megvárjuk , csak a telefonon jelezzen, mert akkor vissza megyünk érte a megbeszélt helyre.

szólok a többi kevisnek is hátha jönnek még , egy páran.
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

foggalmam sincs, hogy mikorra érnék oda, viszont a kozmetikus nem tudott más olyan időpontot adni, amikor nincs vizsgám... esetleg majd dobja vki ide nekem privátban atelefonszámát, és akkor majd jól rátelefonálok, hogy merre jártok és utolérlek.
Wau
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
sziasztok 17-e szombat hajogyári, 14óra jóóó.,mert mire össze verödümk ugyis lessz fél három , és 4kor már sötét van .

2 nekem is jó lesz... Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 3 oldal [64 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Keverék kutyusok - CocTail - Koktél
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu