Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Júl. 25. Kedd 3:29
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  
mops forum
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Maxine
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 3. Szombat 18:58    Hozzászólás témája: Mopszos póló lányoknak Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Itt a jó idő, ajánlom ezeket a mopszos pólókat, trikókat:

http://kutyaspolo.hu/5-mopsz
Vissza az elejére
Maxine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
camy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 12. Péntek 10:17    Hozzászólás témája: Betegség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mopsz gazdik.
Van egy csodaszép imádnivaló 9 hónapos kutyusom.
Valaki segítsen ha tud.Tavaly novenber környékén elkezdett a mellkasán foltokban kihullni a szőre.Természetesen elvittük a dokibácsijához,azt mondta allergia.Már azóta többször is voltunk mert nem nagyon múlik neki.Pedig mindenre kezeltük már.Lenne egy lehetőség ami megmondja mire allergiás de sajna az nagyon drága.Ha esetleg valaki találkozott már evvel szívesen venném ha elmondaná a véleményét.Szegénykémnek már az egész elején nincsen szőr pedig mindent megteszünk érte.Segítsetek légyszi!
Vissza az elejére
camy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kati85
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 8. Hétfő 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten!
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)
24 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat).

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu
Wink
Vissza az elejére
kati85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
maci25
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: roszaság Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok egy hete van mopszom.Most 21-én volt 6 hetes.Az lenne a kérdésem hogy minden kölyök ilyen rossz?Megeszi a lábamat és ha a mellemre rakom egyből torokra megy és szét rág.Kissé vad de nagyon szeretem.Ezt vajon kinövi vagy mindig ilyen kis gyilkos lesz. lol
Vissza az elejére
maci25 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Csatlós Gerda
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 15. Péntek 16:08    Hozzászólás témája: Sétáltatás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Van egy öt hónapos Zeusz nevű mopszom, mivel társasházban lakunk muszáj levinni, viszont ha más kutyákkal találkozunk megugatja őket. Szeretném ha barátságosabban viselkedne a többi kutyával, nem tudtok erre valami jó tippet?
Köszönöm
Vissza az elejére
Csatlós Gerda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agilav
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 13. Szerda 10:45    Hozzászólás témája: ELVESZETT mopsz kutyánk Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ELVESZETT !!!
MOPSZ KUTYÁNK JANUÁR 10-ÉN A XI. HEGYALJA ÚTRÓL!
6 ÉVES BÉZS KAN KUTYA, NAGYON BARÁTSÁGOS, KEDÉLYES.
FEJE TETEJÉN GOMBÁS FERTŐZÉSBŐL ADÓDÓ SEB, MELY ORVOSI KEZELÉS ALATT ÁLL!
ÉTELLALERGIÁS, CSAK SPECIÁLIS TÁPOT KAPHAT, KÜLÖNBEN SÁNTÍT.
NAGYON AGGÓDUNK ÉRTE, A MEGTALÁLÓ KOMOLY JUTALOMBAN RÉSZESÜL!
30-371-7227
Vissza az elejére
agilav jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
madrid001
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 29. Vasárnap 21:53    Hozzászólás témája: .
Téma leírása: .
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok. Esetleg ha tudna valaki segíteni mopsz szobatisztaságra szoktatásához az vegyen fel msn-re : fakkju@windowslive.com
Vissza az elejére
madrid001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmesza
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 21. Péntek 6:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, kezdő mopsz-gazdi vagyok, és egy nagyon fontos kérdésem lenne Hozzátok. Augusztus elején hoztam el 8 hetes kis szukámat egy neves tenyészetből. Gyönyörű volt a kutyus, és eleven is, de időnként -és éjszaka szinte folyamatosan- borzalmasan köhögött. Ilyesztő hangokat adott ki magából, a köhögés, a tüsszentés, az öklendezés, fuldoklás, brekegés, és sárkányhangok egyvelegét. Ilyenkor hozzá sem lehetett érni, látszott rajta, hogy szenved. Szeme, köldöksérve, kis feneke kidülledt, melle behorpadt, fülét hátralapította, egész teste megfeszült, és remegett az erőlködéstől. Nagyon szomorú látvány volt. Több orvosnál jártam, mindegyik mást mondott.. Végül kénytelen voltam viszavinni a tenyésetbe szegénykémet, ahol nagyon készségesen kicserélték, bár értetlenül álltak a történtek előtt, ilyesmi még nem fordult elő náluk. Az új kutyust 2 napja hoztam el, más alomból származik, mint az előző, ő is gyönyörű, és ő is eleven, rosszcsont, átékos, kiváló étvággyal, akár az előző. Viszont elkezdett ő is köhögni. Teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom, hogy sikerült-e 2x ugyanolyan beteg kutyusba belenyúlnom, vagy ez a mopszoknál teljesen normális jelenség? Írjatok, kérlek! Köszönöm...
Vissza az elejére
mmesza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxine
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 11:02    Hozzászólás témája: Sztárok és mopszaik Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Sztárok és mopszaik a Szobacirkáló blogon:

http://szobacirkalo.blog.hu/2009/07/02/oleb_elit_2_resz

Olvassátok el! Mosoly

Maxine
Vissza az elejére
Maxine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
M-ügynök
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van egy imádnivaló mopszom. De sajnos a párom túletette, így most 11 kilós, szegénykém. Eléggé leredukáltam a kajadagot, de ez nem elég. Abszolút nem fogyott, egy dekát sem. Talán sportoltatni kellene, de a sétán kívül nem tudok mást. Tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogyan segíthetnék rajta?

A másik gondunk a pisilés... Azt olvastam róluk, hogy gyorsan tanulnak. Nos, a milyénk valahogy kiesik ebből a szórásból. Széthugyozta a szőnyeget, meg az asztal lábát (ami fémből van, így már tiszta rozsda). Nem tanulja meg a szobatisztaságot.

Várom válaszotokat.
Egy aggódó anyuka
Vissza az elejére
M-ügynök jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lidkakitka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26. Csütörtök 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem is lesz egy mopszikámNagyon Boldog nagy vigyor Vééégre,olyan régóta vágyom rá.
Áprilisban hozhatom el .Tegnap választottam ki,egy hetesen..
Azt szeretném kérdezni,h mi a garancia arra,h tényleg Őt fogom megkapni?
Köszönöm előre is a segítséget!
Vissza az elejére
lidkakitka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Luczy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 18. Szerda 16:11    Hozzászólás témája: Fedező mopsz fiúcskát keresek! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tüzelő 16hónapos hölgyemény mopszocskámnak keresek vőlegényt!5 max 10ezer forintig Nógrád megyében,Budapesten vagy környékén élő mopsz úrfik jelentkezését várjuk!
érdeklődni:luccccus@citromail.hu címen

kép a kisasszonyról:
Kleó1
Kleó2
Kleó3
Vissza az elejére
Luczy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pruntyoke
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
2 napja már énb is mops kiskutyatulajdonos vagyok! Mosoly))
Már annyira feloldódott, hogy egy kis ördögfióka lett, de egy tünemény!Mosoly))
Vissza az elejére
pruntyoke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bzs87
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 8:09    Hozzászólás témája: Ilyen buta a Mopsz?:) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok. Nemrég vettem egy Mopsz fajtatiszta kis kan kutyát, most lesz 11 HETES. Azt szeretném megtudni hogy az normális-e hogy ennyi időssen még nem hallgat a nevére, és még nem szobatiszta? Hogy lehet ezt a kutyust tanítani? Próbálkoztam jutalom falattal, de mihelyt megérzi a kaja szagát behülyül és ugrál össze vissza, és már nem figyel a feladatra... Aki tudna nekem segíteni azt kérem hogy írjon a bzs87@freemail.hu címemre. Köszönöm. [img]http://gallery.site.hu/d/3324767-1/DSCF1007.JPG[/img]
Vissza az elejére
bzs87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 9. Csütörtök 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szan12 írta:
sziasztok
új vagyok an egy négy hónapos mopszunk mindent felesz mitcsináljak hogy ne egyen fel mindent?

Szia!
Aranyos csöpség Mr. Green
Mit jelent az, hogy mindent felesz? Szerintem csak úgy tudod ezt megakadályozni, hogy mindent elteszel előle, amit nem szabad megennie olyan helyre, hogy ne férjen hozzá nagy vigyor vagy adj neki elég kaját, hátha nem akar majd nasizni Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szan12
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

írjato[k Nagyon Boldog
Vissza az elejére
szan12 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
szan12
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
új vagyok an egy négy hónapos mopszunk mindent felesz mitcsináljak hogy ne egyen fel mindent?
Vissza az elejére
szan12 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Van egy másfél éves kisfiam, aki az egyik "a kutya" újság elején lévő mopszba lett "szerelmes". Mindig megnézi és mondja, hogy "moszi".
Szóval előbb-utóbb kénytelen leszek venni egy csöpséget, de jó házból valót szeretnék tenyésztési céllal. Tudnátok valamit ajánlani, mondjuk nem sűrgős... Ja van egy 17 hónapos német dog szukám is, nem tudom megférnének-e?
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Bojcoládé
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 31. Kedd 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok:)
Örültem,h rátaláltam erre az oldalra:)
Vissza az elejére
Bojcoládé jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Csicsari
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19. Hétfő 17:03    Hozzászólás témája: Találtunk egy MOPSZ kutyust Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
17-én hajnalban Budapesten a Vezér út és az Egressy út sarkán találtunk egy zsemleszínű szuka MOPSZ kutyust. 6-7 éves lehet. Barna bolha nyakörv van rajta. Aki tud valamit a gazdijáról, vagy befogadná, kérem hívja Csicsári Ildikót a 06/20-242-64-41-es számon.
Előre is köszönjük
Csicsári Erika
Vissza az elejére
Csicsari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mopsz007
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

Boldog békés új esztendőt szeretnék kívánni minden kutya talajdonosnak! és persze kutyájuknak!
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mopsz007
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

Örülök hogy elindult a forumunk! Igaz még nem sokan de kezd alakulni!
Itt van a saját forumon is ide is irhatok!
[url]http://www.huncutmops.atw.hu [/url]
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 14. Hétfő 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát nagyon eltűnt mindenki!

Remélem, azért Mesemanó mégiscsak bevállalta a mopszigyereket!
Vissza az elejére
Muci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 28. Szerda 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves mesemano!

A kismopsz szerintem ugyanúgy tűri az egyedüllétet, mint egyéb más fajta kölyökkutya, rosszul.
Ha unatkozik ugyanazt csinálja mint kölykök általában, rágcsál, széthord mindent, sőt bepisil.
Én munkanapon próbálok mindig hazamenni ebédszünetben, de mi 5en lakunk, így ha nem érek haza időben, akkor is otthon van vele valaki.
Szerencsére nálunk Woody nem egyedüli kutya, így vele van még Roxi a másik kutyám + 2 macsek.

muci lol
Vissza az elejére
Muci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mesemano
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 23. Péntek 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Egy óriási kérdésem lenne felétek! Szemforgató
Szeretnék egy édes aranyos kiskutyát, azaz mopszot. Ám nem tudom, hogy munka melett is vállalhatom-e.
Szeretnék gondoskodó gazdája lenni, de félek, hogy napközben jó pár órára magára kell maradnia.
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy meddig bírja az egyedüllétet a Mopszi? Nálatok hogy működik, gondolom Ti is dolgoztok valamit?
Remélem mielöbb válaszoltok.
Szép napot!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [36 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu