Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
westi fürdetése
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 28. Vasárnap 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mindenkitől elnézést, de ezt a topicot bezárom. Az ápolás, kozmetika tovább működik.
http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=12
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 5. Péntek 22:15    Hozzászólás témája: Re: westi fürdetése Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rendi1991 írta:
Szia!Azt szeretném tudni hányszor fürdethetem a kiskutyámat és
mivel.Mert én 3 naponta fürdetem mert kint szoktam délután hagyni
szeret kint futkározni és öszepiszkolja magát és nem tudom mivel tisztitsam a szörét.
De mostanába nagyon sokat vakarja magát sebesre.
Elöre is köszönöm a válaszokat.

Szia,
Nem vagyok szakértő sajnos, de az biztos, hogy nem szabad sűrűn fürdetni egy westie kutyust. Ha nagyos sáros, ahogy Mari is leírta már, tiszta vizzel kell kiöbliteni maximum, vagy megvárni mig megszárad és utánna ki lehet kefélni szépen. Prézli kutyusomnak olyan jó a szőre szerencsémre, hogy akár mennyire is piszkos, reggelre kiszárad belőle. nagy vigyor
Ha esetleg nincs jó illata, akkor ajánlom neked a száraz sampont, attól nagyon finom illata lesz a kutyusnak és szép fehér tiszta lesz.
Lehet már kapni olyan fajtát, ami kimondottan fehér kutyusoknak van.
Remélem én is segithettem.
Illetve még annyi eszembe jutott, hogy ha nagyon vakarózik, akkor én ajánlanám az orvost is, mivel lehet más oka is, mint a fürdetés.
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 5. Péntek 15:31    Hozzászólás témája: Re: westi fürdetése Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ajaj... ÉVENTE 2-3 alkalommal szabad csak samponnal fürdetni, ha koszos lesz, keféld ki a sarat a szőréből, vagy tiszta vizzel sampon NÉLKÜL mosd meg a lábát.
A vakarózás a sok fürdetéstől van.

Mari&Manó
www.westimano.blog.hu

rendi1991 írta:
szeret kint futkározni és öszepiszkolja magát és nem tudom mivel tisztitsam a szörét.
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rendi1991
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 5. Péntek 11:52    Hozzászólás témája: westi fürdetése Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
rendi1991 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu