Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Máj. 27. Szombat 14:59
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Szánhúzók - csoport
Ugrás:  
Husky kedvelők
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Eccer123
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Márc. 5. Péntek 18:48    Hozzászólás témája: Re: Tanácskérés
Téma leírása: Husky tartása
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Peti77 írta:
Szeretnék egy Husky - t vásárolni és a hozzáértőktől szeretnék kérdezni :

Igaz az, hogy a Husky - t nem szabad sokáig egyedül hagyni?
( a "sokáig" alatt azt értem, hogy reggeltől estig lenne egyedül, mert napközben dolgozom)

Azt tudom, hogy szereti az embereket és nagyon társasági lény. Így azt gondolom, hogy ha nincs vele senki, akkor szomorú lesz és, hát társaságot kereshet magának, ami úgy történhet, hogy megszökik. Legalábbis szerintem.

Ha esetleg igaz lenne a fenti állítás, akkor szeretnék tanácsot kérni, bár nekem is van néhány gondolatom.
1. kell mellé egy társ, egy másik kutyus, akit eltűr.
2. nem fogok Husky - t tartani.

Vagy esetleg hozzá lehet valahogy szoktatni az egyedülléthez?
Bár a természete miatt ebben nem vagyok biztos.

Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni, kérem, hogy írja le a tapasztalatait!

Nem szeretném, ha boldogtalan lenne ez a kutyus.

Előre is köszönöm a segítséget!

nos. az én otthonom közélében tartanak egy huskyt, aki mellett van egy puli (vagy afféle). A gazdája sosincs otthon, így nem harap, nem ugat (de ez biztos csak azért van, mert már óvodáskorom óta ismerem). Mindig a kerítésnél szokott feküdni, ha nem, hátul szokott lenni, de a telek, ahol lakik, elég kicsi, kb. 200 négyzetméter, vagy annyi se. Mindig együtt van ma már a pulival, de elég bánatos a tekintetük - folyton. Szóval, szerintem vegyél mellé egy másik kutyát, mert a husky ált. jól kijön más kutyákkal. Remélem, segítettem Wink
Vissza az elejére
Eccer123 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mr Dog
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 11. Csütörtök 14:29    Hozzászólás témája: www.mrdog.hu Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.

Találtam egy új oldalt ami hasonlít a myviphez de ez CSAK kutyásoknak szól.
Érdemes megnézni. a Regisztráció ingyenes és meghívó sem kell.Még kutyádnak is tudsz profilt létrehozni. Szerintem nagyon jó pofa

www.mrdog.hu
Vissza az elejére
Mr Dog jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HUSKY
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 28. Szerda 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem nem engedik hogy legyen kutyám pedig nekem kell.Azt mondják hogy szétszedi a ku....a virágokat!!!!!!!!!!!!! dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul
Vissza az elejére
HUSKY jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peti77
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 1. Szerda 17:51    Hozzászólás témája: Tanácskérés
Téma leírása: Husky tartása
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szeretnék egy Husky - t vásárolni és a hozzáértőktől szeretnék kérdezni :

Igaz az, hogy a Husky - t nem szabad sokáig egyedül hagyni?
( a "sokáig" alatt azt értem, hogy reggeltől estig lenne egyedül, mert napközben dolgozom)

Azt tudom, hogy szereti az embereket és nagyon társasági lény. Így azt gondolom, hogy ha nincs vele senki, akkor szomorú lesz és, hát társaságot kereshet magának, ami úgy történhet, hogy megszökik. Legalábbis szerintem.

Ha esetleg igaz lenne a fenti állítás, akkor szeretnék tanácsot kérni, bár nekem is van néhány gondolatom.
1. kell mellé egy társ, egy másik kutyus, akit eltűr.
2. nem fogok Husky - t tartani.

Vagy esetleg hozzá lehet valahogy szoktatni az egyedülléthez?
Bár a természete miatt ebben nem vagyok biztos.

Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni, kérem, hogy írja le a tapasztalatait!

Nem szeretném, ha boldogtalan lenne ez a kutyus.

Előre is köszönöm a segítséget!
Akiteki
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 18

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 16. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://olcsokutya.uw.hu

ajánlom, hogy itt nézzen körül apukád, mielőtt hozzáfog.
Vissza az elejére
Akiteki jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ibcsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vagyis nem én hanem apukám...
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 8:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tudtok nekem ajánlani egy Husky tenyésztőt??? Fontos lenne mert én is tenyészteni akarok de nincs kanom.
Ibcsi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 8:39    Hozzászólás témája: Husky kedvelők
Téma leírása: a husky kutyafaj

Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Szánhúzók - csoport
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu