Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Nov. 18. Szombat 5:21
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Havanese
Ugrás:  
Hol vagytok havanese-sek?
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 14 oldal [350 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 12, 13, 14 Következő
Szerző Üzenet
Hettice
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 8. Péntek 12:15    Hozzászólás témája: Talált Havanese
Téma leírása: Gazdit keresem
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2010.01.02.án Találtam egy fehér, 2-3év körüli kan HAVANESE kiskutyát!
Keresem gazdiját!
06-70-511-56-99
Vissza az elejére
Hettice jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Luy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 3. Csütörtök 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na most sikerült, de tul nagy lett, nem gondoljátok????
Vissza az elejére
Luy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Luy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 3. Csütörtök 14:47    Hozzászólás témája: Segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én szerettem volna beszúrni 1 képet, de mégsincs ott, miért???
Vissza az elejére
Luy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 3. Csütörtök 14:43    Hozzászólás témája: megérkeztem Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, én most találtam rá erre az oldalra, és én is szertenék csatlakozzni hozzátok. Nekem is van egy fekete - fehér havaneisem, 1,5 éves, kan. De nem sok mindent tudok rolluk, van sok dolog ami az eggyik nap mükődik a másik nap nem, egyik nap ezt eszik, másnap rá sem tudd nézzni. És nem értem a miértjét?? Sokan azt mondják nagyon el van kényeztetve, de szerintem nem. Csak nem tudom kitalálni, hogy mi a jo neki.. Mivel nekem ő az első kiskutyám, akit én nevelek. Kérlek segítsetek.
Vissza az elejére
Bömbike
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19. Szombat 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Sziasztok!
Én még csak most regeltem itt, de épp nézem, hogy minek is...hiszen ez az oldal kihalt, mint anno a dinoszauruszok, hát inkább el is megyek.... mankó integet
Vissza az elejére
Bömbike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
beyond
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 26. Szombat 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon köszike rendes tőled, regisztráltam is na majd ott meet
pápá
Mosoly Exclamation
Vissza az elejére
beyond jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mazsola2
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 26. Szombat 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

beyond írta:
Sziasztok, mindenkinek Üdv!

Én nem rég kaptam a szülinapomra egy kicsi havanese kutyust és annyira kutya mániás lettem, mondjuk eddig is az voltam mert volt egy kis uszkár kutyulim, de az sajnos nem rég elhunyt....
De gondoltam én is szeretnég egy ilyen fórum tag lenni, hisz több emberrel akiket ugyan az érdekli meg tudom osztani gondolataimat[/i][/b]

Szia! Üdv a havanesek közt! Sajnos ez egy elég kihalt fórum..... esetleg nézz át ide : http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6722
beyond
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, mindenkinek Üdv!

Én nem rég kaptam a szülinapomra egy kicsi havanese kutyust és annyira kutya mániás lettem, mondjuk eddig is az voltam mert volt egy kis uszkár kutyulim, de az sajnos nem rég elhunyt....
De gondoltam én is szeretnég egy ilyen fórum tag lenni, hisz több emberrel akiket ugyan az érdekli meg tudom osztani gondolataimat[/i][/b]
Vissza az elejére
beyond jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mazsola2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 13. Vasárnap 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát igen, de hol vannak a többiek? Döbbent

Hahóóóóóó! Havanesesek! Összezavart
Éva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 3. Csütörtök 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mazsola2 írta:
Fúúúú, de kihalt ez a topic.
Ideje lenne ujjáéleszteni

Szia!
Jó gondolat! Nagyon ritkán vetődik ide valaki Szomorú .
mazsola2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fúúúú, de kihalt ez a topic.
Ideje lenne ujjáéleszteni
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 3. Szombat 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Féltem, hogy rosszul végződik a történet.
Nagyon remélem, hogy vigyázni fog rá az új gazdája.
Vissza az elejére
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="mirzababa"][quote="mirzababa"]
mirzababa írta:
Sziasztok!

Ezt találtam, aki látja, adja tovább: hátha tud valaki segíteni!!!

Idézet:
Most hívott az állatorvosom mert elakarnak altattatni egy 1 éves bichon havanese kisfiú keverék kutyust aki kiköpött bichon....a kutyus tricolor színű....megkértem hogy tartsa egy kicsit holnap csinálok róla képet DE SOS ideiglenes gazdi vagy végleges gazdi kéne neki!!!
a régi gazdijának meg azt kívánom hogy ott essen össze ahol van
0630-4290463 a számom

A KISKUTYA MEGÉRKEZETT AZ ÚJ CSALÁDJÁHOZ!

Végül is egy olyan családba került, ahol van egy tíz éves kislány. És nincs másik kutya. Kapott szőrmével kibélelt ágyacskát, egy akkora plüssmacit, mint amekkora ő.
Nincs vele probléma, nem sír, nem szomorú, szobatiszta. Szeret tévézni, ágyban aludni, és szereti a vajaskenyeret olajbogyóval.
A lány, aki elhozta a régi gazdától és elvitte az új gazdához, nagyon szomorú, mert nagyon a szívéhez nőtt közben a kiskutya. De nagyon kedves volt, azzal zárta a beszámolót, hogy "megmentettünk egy lelket" .

Kép róla itt:
http://gallery.site.hu/d/1668794-2/picur7.jpg
Vissza az elejére
csibe2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mirzababa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25. Csütörtök 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mirzababa írta:
mirzababa írta:
Sziasztok!

Idézet:
Most hívott az állatorvosom mert elakarnak altattatni egy 1 éves bichon havanese kisfiú keverék kutyust aki kiköpött bichon....a kutyus tricolor színű....megkértem hogy tartsa egy kicsit holnap csinálok róla képet DE SOS ideiglenes gazdi vagy végleges gazdi kéne neki!!!
0630-4290463 a számom

Szóval, ez van az idézetben:
0630-4290463 a számom

Újabb fejlemények a kutyusról:
Sziasztok!!! fejlemény az előbb beszéltem a gazdival!

A kutyus ivartalanított 1 éves kisfiú
lakásban lakik szobatiszta
bújos bökdödős puszis és pitizni is tud
Nagyon szeretik csak van egy spanieljük aki szintén fiú és ő állandóna bitorolja már így is hívják hogy a kis bitorló mert mindent magának akar! Ezért egyedüli kedvencnek vagy lány kutyus mellé meg lehet próbálni!!!
a gyerekeket szereti emberekkel sincs semmi baja a mcskákkal nem volt még kapcsolata....
A kutyus a 13.kerületben lakik meglátogatható elvitel előtt és a gazdi mondta hogy nyugodtan lehet hívni csak mindig mondjátok hogy kutya ügyben keresitek.... "

"
Vissza az elejére
mirzababa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25. Csütörtök 7:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="mazsola
nem tudom miért, de az itteni szóváltásokról nem is jött értesités, azt hittem itt már a madár se jár, és most mikor ránéztem csak ugy az oldalra, veszem észre, hogy hát itt lenne "élet", csak nem tudtam róla....

Örülök, hogy jól vagytok, kiváncsi lennék milyen lett Füge gyerek. Irj magadról mi ujság![/quote]

Szia, Mazsi, szerintem ide is be kellen kukkantani mindig, amikor az ember a géphez ül. Nekem sem jön értesítés.
Vissza az elejére
csibe2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mirzababa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mirzababa írta:
Sziasztok!

Idézet:
0630-4290463 a számom

Szóval, ez van az idézetben:
0630-4290463 a számom
Vissza az elejére
mirzababa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mirzababa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Idézet:
0630-4290463 a számom
Vissza az elejére
mazsola2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 20. Szombat 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="feva"][quote="csibe"][quote="feva"][quote="Éva"]
feva írta:
lol Sziasztok Exclamation

Most én is elhanyagoltam egy kicsit ezt a fórumot, bár sajnos nincs más, ahol beszélgessek, de ide is ritkán jár mindenki. Sír vagy nagyon szomorú
...
GRATULÁLOK A KÖNYVEDHEZ Exclamation Nagyon Boldog Nagyon Boldog Egyébként azért mert nem írok be a boardos fórumba, még elszoktam olvasni. Razz

Sziasztok Lányok! Mind a két Évát a kuty-képekről ismertem fel lol
nem tudom miért, de az itteni szóváltásokról nem is jött értesités, azt hittem itt már a madár se jár, és most mikor ránéztem csak ugy az oldalra, veszem észre, hogy hát itt lenne "élet", csak nem tudtam róla....

Örülök, hogy jól vagytok, kiváncsi lennék milyen lett Füge gyerek. Irj magadról mi ujság!
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kerestelek mindenfelé, de aztán megtaláltam a beírásodat a netboardon.
Örülök, hogy jól vagy.
Vissza az elejére
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 23. Szombat 17:30    Hozzászólás témája: Re: vakarózás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálunk Babucinál pontosan ez van, a vakarózásra is kap gyógyszert, és vitaminokat is kap. Nálunk nagy valószínűséggel nem volt jó a sampon, mert szárította. Ha most kaptatok jó sampont, akkor az jó lesz. Egyébként mi a neve? Lehet, hogy rajtunk is segítene.

Mások azt mondják, hogy a pedigree nem jó, ha ilyen probléma van. Mi szárazat a RC-t adjuk, pépeset meg a Cesart. Ki lehet kísérletezni, ha kaja okozza: előbb elveszel valamit, és figyeled a hatást, ha nincs változsá, visszaadod azt, és elveszel mást. Lehet, hogy csirkehúsra allergiás, az szokott még lenni a havanesek-nél, ha így van, akkor kerülni kell az olyan tápot, amiben csirke van.

Egyébként az allergiától majdnem nem lehet megszabadulni. Az a lényeg, hogy ne bolha legyen, mert attól mást is lehet kapni.
Vissza az elejére
Beny
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 22:56    Hozzászólás témája: vakarózás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Most sikerült felfedeznem ezt a fórumot és tanácsra volna szükségem!Végre boldog havannese tulajdonosok lehettünk és leírhatatlan mekkora
örömet okoz nekünk ez a kiskutya!Viszont egy óriási problémával állunk szemben,iszonyatosan vakarózik a mi kis drágánk és nem tudunk rájönni miért!Az állatorvos a büzmirigyét kinyomta,de nem segített!Kicsit száraz a bőre azt mondta,kapott rá egy méregdrága gyógyszeres sampont,de nincs változás!Talán az étrend?Pedigree juniort kap és royal canint,ja és persze olajos halat amit szintén az állatorvos tanácsolt!Kérem írjon valaki aki tapasztalt hasonló problémát az ő kiskutyájánál!Ja!Nem bolhás az 100%!Köszi!
Vissza az elejére
Beny jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 14. Csütörtök 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Írjál a Fórumunkba! Regisztrált látogató vagy, ott is lehet beszélgetni! Nagyon helyes lánnyal beszélgetek ott, szeretem őt is, és a kutyusát is.
Vissza az elejére
feva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 11. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="csibe"][quote="feva"][quote="Éva"]
feva írta:

Most én is elhanyagoltam egy kicsit ezt a fórumot, bár sajnos nincs más, ahol beszélgessek, de ide is ritkán jár mindenki. Sír vagy nagyon szomorú

Na szép... És Csibe és Babuci honlapján a Fórum? Vagy az Indexes, vagy a Bichonhavanese.fw-s fórum? Csupa kedves ember. Nézz csak körül!!!! KÜlönben láttam, hogy Te is indítottál fórumot, meg találtál is új barátokat. Szóval várunk mindenfelé, csak gyere!!!!!!

lol Szia Exclamation Azt az oldalt már régen indítottam, de nem igazán jár oda sem rajtam kivül senki, ha a netboardos Tata és környéke barátainak körére gondolsz. Sír vagy nagyon szomorú
Találtam még egy másik oldalon valakit, aki elhagyta a fórumot rajtam kivül, Zsuzsára találtam egy barátkozós oldalon. lol
Én megyek az oldaladra csak a társalgódba nem tudok beleírni, szeretnék beszélgetni, de engem valamiért nem enged, pedig látom, hogy elmegy a hozzászólás, de nem jelenik meg. Sír vagy nagyon szomorú

GRATULÁLOK A KÖNYVEDHEZ Exclamation Nagyon Boldog Nagyon Boldog Egyébként azért mert nem írok be a boardos fórumba, még elszoktam olvasni. Razz
csibe2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 10. Vasárnap 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="feva"][quote="Éva"][quote="feva"]lol Sziasztok Exclamation

Na szép... És Csibe és Babuci honlapján a Fórum? Vagy az Indexes, vagy a Bichonhavanese.fw-s fórum? Csupa kedves ember. Nézz csak körül!!!! KÜlönben láttam, hogy Te is indítottál fórumot, meg találtál is új barátokat. Szóval várunk mindenfelé, csak gyere!!!!!!
Vissza az elejére
feva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 10. Vasárnap 4:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Éva írta:
feva írta:

Aki ismer bennünket elmondom, hogy Füge már nagyot nőtt, aranyos, jó kiskutya, szépen alszik éjjel, a szobatisztasággal azért van egy kis baj, de majd ha nagyobb lesz az is rendeződik. Sokat van dajkálva, főleg a lányom kényezteti. lol, majd jól ellesz rontva. Szemforgató Most vettem szuper jó tápot, nagyon ízlik neki, egész pici kis gömbök, semmi szinezék nincs benne, csak természetes anyagok.
Ami a lényeg, az egész család imádja, még a vejem is Exclamation lol lol lol

Szia!!!
Örülök, hogy hallok már RÓLATOK vmit!!!, S, hogy az jóó!!!!Mosoly Sajnos mostanság nagyon elfoglalt vok, ritkán jutok géphez Szomorú Lakás ügyben vmi hír???
Puszi mindannyiótoknak!!!!!

lol Szia Évi Exclamation
Én is örülök, hogy hallok rólad. Nagyon Boldog Nagyon Boldog
A lakás még ügyintézés alatt van, eddig úgy néz ki, hogy összejön és már nagyon várjuk a Dáviddal, hogy végre elköltözzünk innen. Szemforgató
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 14 oldal [350 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 12, 13, 14 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Havanese
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu