Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 20. Péntek 17:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
fel fog állni a füle?
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 16. Szerda 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Loli írta:
Solymi írta:
zsera írta:
tuncineni írta:
Sziasztok! Köszönöm szépen a hozzá szólásokat, ha így marad az se baj. A füléről a szőrt rendszeresen vágom de így is a vége vissza konyul. Gondolom sok westienek vissza van vágva azért áll és azért olyan pici.Így is imádom mert nagyon mókás lol

Bocsánat, de csak azért írok, nehogy valami elvetemült visszavágja a westieje fülét, aki olvassa a fórumot: a westiek fülét SOHA semmilyen körülmények között nem vágják vissza, NEM szabad!
Az viszont igaz, hogy egyeseknek kisebb, másoknak nagyobb a fülecskéje. Egyeseknél azért látod kisebbnek a fület szerintem, mert vagy fel van tupírozva a fején szőr, és takarásban van (pl. kiállításokon) vagy valóban valamennyivel kisebb méretű a füle. Én is találkoztam már olyan westievel, akinek láthatóan kisebb volt, mint Marcimé.
Ha nem kiállítási kutyus, nem probléma, hogy nem áll a fülecskéje, imádnivalóak úgy is! Korábban még fel lehetett volna ragasztani, olyan 4-5 hónapos korában, nekünk is így állt fel végleg az egyik + szedtük a cal-d-phos kálciumtablettát Mosoly
puszitküld

Szerintem aranyos egy lekonyuló fülecske is, viszont prézlit mi is 8 hetes korában hoztuk el és akkor már szépen is állt a fülecskéje:

Pedig hatalmas fülei voltak lol lol lol

Én meg már azt hittem, hogy csak az én Lilimnek voltak ilyen nagy fülecskéi. Mosoly
Egyébként neki is álltak már 7 hetesen, Marcinknak viszont több időbe telt.

Hatalmas füleink voltak, mára hozzá nőtt a fejecskéje, illetve a szőrtől már arányosodott a buksi. Én is úgy gondoltam, hogy egyedi jelzőnk ez a hatalmas fülecske. nagy vigyor nagy vigyor
De akkor ez jellemző a westie babákra. Nagyon Boldog lol lol lol
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Loli
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Solymi írta:
zsera írta:
tuncineni írta:
Sziasztok! Köszönöm szépen a hozzá szólásokat, ha így marad az se baj. A füléről a szőrt rendszeresen vágom de így is a vége vissza konyul. Gondolom sok westienek vissza van vágva azért áll és azért olyan pici.Így is imádom mert nagyon mókás lol

Bocsánat, de csak azért írok, nehogy valami elvetemült visszavágja a westieje fülét, aki olvassa a fórumot: a westiek fülét SOHA semmilyen körülmények között nem vágják vissza, NEM szabad!
Az viszont igaz, hogy egyeseknek kisebb, másoknak nagyobb a fülecskéje. Egyeseknél azért látod kisebbnek a fület szerintem, mert vagy fel van tupírozva a fején szőr, és takarásban van (pl. kiállításokon) vagy valóban valamennyivel kisebb méretű a füle. Én is találkoztam már olyan westievel, akinek láthatóan kisebb volt, mint Marcimé.
Ha nem kiállítási kutyus, nem probléma, hogy nem áll a fülecskéje, imádnivalóak úgy is! Korábban még fel lehetett volna ragasztani, olyan 4-5 hónapos korában, nekünk is így állt fel végleg az egyik + szedtük a cal-d-phos kálciumtablettát Mosoly
puszitküld

Szerintem aranyos egy lekonyuló fülecske is, viszont prézlit mi is 8 hetes korában hoztuk el és akkor már szépen is állt a fülecskéje:

Én meg már azt hittem, hogy csak az én Lilimnek voltak ilyen nagy fülecskéi. Mosoly
Egyébként neki is álltak már 7 hetesen, Marcinknak viszont több időbe telt.
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Láttatok már felnőtt Dobbermant vágatlan fűllel és farokkal nagyon vicces úgy nézki mint egy kopó felismerhetetlen.

Jelenleg állatkínzás lett a fülek és a farkok csonkítása így a standardok is megváltoztak.

Ezt csak azért írom mert tényleg viccesen néznek ki egyes fajták plusz azért h véletlenül se jusson senkinek az eszébe a westie fülét levágatni Mosoly

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
tuncineni írta:

puszitküld

Legutóbb Solymi szerkesztette (2009 Dec. 15. Kedd 14:39), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tuncineni írta:

puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tuncineni írta:

Édes lehet a kutyusod a kis konyuló fülecskéjével! nagy vigyor Én úgy tudom, hogy a westiek fülét nem vágják vissza, magától áll fel szépen. pl. Zsebike 8 hetesen úgy került hozzám, hogy már állt a fülecskéje, Málnácskának viszont kb. 4 hónaposan lett stabil felálló füle! Mosoly Biztosan fülmérettől is függ ez! Mosoly
tuncineni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 15. Kedd 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
tuncineni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
DRAZSÉ
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 11. Péntek 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!Nekem most yorki kutyusom van,már egy éves,neki sem állt fel a füle.Azt mondta a kozmetikus hogy nem is fog már,hiába nyirta le róla a szőrt.Ettől függetlenül nagyon aranyos rosszcsont,kicsi szépséghibával....
Vissza az elejére
DRAZSÉ jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 10. Csütörtök 12:28    Hozzászólás témája: Re: fel fog állni a füle?
Téma leírása: westie kutyám 10 hónapos de még nem áll a füle
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tuncineni írta:
Sziasztok!
arni kutyám 10 hónapos de még nem áll a füle. Vajon fog állni vagy így marad?

Szióka!!!

Hát én annyira nem értek hozzá,de lehet,hogy már nem! Szemforgató
Próbáld meg levágni a nagy szőrt a füléről,kb. a füle közepétől a hegyéig.
Nem tudom,hogy ilyenkor segít-e még a porcerősítő,illetve a fül felragasztása.Hátha jár majd erre Judit,vagy Mónika,ők értenek ehhez.
Amennyire én tudom 10 hónapos korra már állni kéne annak a fülecskének!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tuncineni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 9. Szerda 23:09    Hozzászólás témája: fel fog állni a füle?
Téma leírása: westie kutyám 10 hónapos de még nem áll a füle
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
arni kutyám 10 hónapos de még nem áll a füle. Vajon fog állni vagy így marad?
Vissza az elejére
tuncineni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [10 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu