Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Márc. 29. Szerda 10:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Rottweiler
Ugrás:  
Mindent a rotikról
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [21 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
gyuri25
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Dec. 16. Szerda 6:56    Hozzászólás témája: sziasztok beteg a rottvejlerem Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a segitségeteket szeretném kérni mert a rotim aki 4hónapos a ninámSzomorú nagyon beteg lett tegnap már csak a veszetsgi oltás van hátra de már le hordom lehet h elkapott valammit? és más fajta tápot is kapott amit meg sokott közre játszhat ez is?..a kutya habosat hányt és amikor hány fosik is
nem iszik,bátyadt.láztalan,erőtlen,a széklete normális nem véres hig ,az éjszaka fojamán 3 szor volt neki ez,nagyon szivesen várom a válaszotokat s.o.s ben mert a ugynézki a kutya mint aki szószerint haldoklik remélem minél több segitséget kapok és minnél hamarabb de szerintem az uj táptól van de aki többet tud remélem ir nafontos lenne köszönettel gyuri25
maruszja
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18. Vasárnap 12:01    Hozzászólás témája: Re: szia
Téma leírása: roti kutyus
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

maruszja írta:
Zse1987 írta:
Sziasztok! Szeretnék egy Rotit, csak azt nem tudom hogy kanit vagy szukát? Állítólag a szuka kezesebb, könnyebb nevelni, szófogadóbb, és engedelmesebb, kevésbé domináns mint a kan. Ez igaz? egyébként a szuka mennyivel kisebb egy kan-nál? Remélem elenyésző a különbség Mosoly

Nekem általábn rotiházaspár van már 15 éve beleszerettem a rotiba. A kannál kb 10-15 kg-mal kevesebb a szuka súlya. Nekem a kan sem domináns, ő is igényli a napi szeretet, úgyanúgy mint egy kisgyerek hozzámbújik, ölembe fekszik és nagyon értelmes. ezeket augusztus előttre értsd, mert elpusztult szívelégtelenségbe. Oltogatta 1 hétig az állatorvos napi 5 ezerért, de ennek ellenére elment. Most két szuka van. Az egyik az teniszlabda mániás, a másik pedig két lábon szerfet lenni a karomra támaszkodva. Gyerekimádóak, sosem szedtek szét gyereket.
Vissza az elejére
maruszja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maruszja
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11. Vasárnap 7:35    Hozzászólás témája: szia
Téma leírása: roti kutyus
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zse1987 írta:
Sziasztok! Szeretnék egy Rotit, csak azt nem tudom hogy kanit vagy szukát? Állítólag a szuka kezesebb, könnyebb nevelni, szófogadóbb, és engedelmesebb, kevésbé domináns mint a kan. Ez igaz? egyébként a szuka mennyivel kisebb egy kan-nál? Remélem elenyésző a különbség Mosoly

Nekem általábn rotiházaspár van már 15 éve beleszerettem a rotiba. A kannál kb 10-15 kg-mal kevesebb a szuka súlya. Nekem a kan sem domináns, ő is igényli a napi szeretet, úgyanúgy mint egy kisgyerek hozzámbújik, ölembe fekszik és nagyon értelmes. ezeket augusztus előttre értsd, mert elpusztult szívelégtelenségbe. Oltogatta 1 hétig az állatorvos napi 5 ezerért, de ennek ellenére elment. Most két szuka van. Az egyik az teniszlabda mániás, a másik pedig két lábon szerfet lenni a karomra támaszkodva. Gyerekimádóak, sosem szedtek szét gyereket.
Vissza az elejére
maruszja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
muerte
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 11. Csütörtök 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok gyerekek!!
Ezt mindenkinek látni kell.Véletlenül találtam rá és nem tudom mi lesz a vége de eddig fantasztikus.www.jackotami.mlap.hu
Szerintem fantasztikus főleg ha meg is történt. baba
Vissza az elejére
muerte jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zse1987 írta:

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9877

www.roti.hu/sos
PET-Á.K. Egyesület
Ők roti mentők, ajánlom fordulj hozzájuk bizalaommal. Mosoly)),

http://www.roti.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=57

http://www.pet-ak.hu/
Vissza az elejére
eva56 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zse1987
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Zse1987 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 17. Kedd 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sürgősen gazdát keres
Fester, a rottweiler és Rush, az amerikai bulldog!
Gazdájuk halála miatt kénytelenek új gazdát keresni.
Mindketten 7 év körüli kan kutyák, egymással nagyszerűen kijönnek, jó
házörzők. Most egy kicsit meg vannak zavarodva, nem értik mi történik körülöttük, velük, nem tudják mire vélni, hogy a szomszéd eteti őket. Egy kicsit lassan oldódnak idegenek társaságában, de ez sem meglepő, mert egyenlőre saját területükön tartózkodnak, amit természetesen őriznek.

Új gazdára találásuk sürgős, (együtt vagy akár külön is!) mivel ellátásuk már csupán a héten megoldott!
Tel: 06 70 458-0358

Rottweiler-S.O.S.
PET-ÁK Egyesület
Vissza az elejére
eva56 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 19. Szerda 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Sajnos újra vannak rotik az Illatos úti sintértelepen.A telep,mint sokan tudjátok,nem menhely,így a gazdit nem találó kutyákat elaltathatják helyhiány miatt.
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hegyimazsola
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 1. Szerda 18:30    Hozzászólás témája: 6 honapos kan roti
Téma leírása: nevelés

Sziasztok! Nekem van egy 6 honapos kan rottweilerem! Ez a kutya nekem már a 2.rotim.
Van egy óriási problémám, mégpedig az , hogy borzasztoan eleven és ezáltal kezelhetetlen a kutya, mindent a szájába vesz...a szartol a ködarabig mindent megeszik és ha rászolok, mert elakarom venni töle ö ezt játéknak fogja fel és mint a hülye elrohan! És ez még csak egy a rossz tulajdonságai közül! Folytatnám a dolgot azzal, hogy itthon kibontja a fotelokat hiába kapta meg a mücsontját...akkor is a fotel kell neki:(
És mielött arra gondolnátok, hogy nincs eleget foglalkozva a kutyával ez nem igy van!
A másik, hogy közel nem olyan ragaszkodo állat mint az elözö volt! Tisztában vagyok vele, hogy ez egy ilyen korszak nála és valoszinüleg kinövi...de egyszerüen össze sem lehet hasonlitani az elözövel! Átgondoltam már párszor, hogy mit ronthattam el...és arra jutottam,hogy aprobb hibákon kivül nem követtem el semmi rosszat a nevelésében...és tisztában vagyok azzal is , hogy a kutya nem szabad megverni, mert megjegyzi! Föleg akkor nem szabad ezt tenni ha a kutya mondjuk már nem tudja miért kapja!
Arra kellett rájönnöm, hogy ennek a kutyának teljesen más a viselkedése és máshogy kell vele bánni! Ha van valakinek valami értelmes ötlete, tapasztalata vagy tud valaki egy jo kutya sulit Budán az szoljon! Elöre is köszi!
Vissza az elejére
Hegyimazsola jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kende
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Balázs, mi lenne ha itt beszélgetnénk?
Vissza az elejére
Kende jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
liborbalazs
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 17. Szombat 6:58    Hozzászólás témája: Re: Mindent a rotikról
Téma leírása: zold betonvas, egeszseges fogak ;)

joe7 írta:
Kende írta:
Én is itt vagyok, most. A képek után szövegben is. Nem jut eszembe semmi fontos.

akkor kerdezek en egy erdekeset Wink
Egyszer meg mikor a tvmaci rendszeresen kopott estenkent es engem erdekelt is ez a tema, tehat akkor volt egy ismerosunknek egy rotija..
annyi maradt meg bennem a dologbol, hogy iszonyat nagy es szep allat volt, a gazdaja meg azzal hencegett, hogy helybol atharapja a 8(vagy talan csak 6 de a lenyegen nem valtoztat) millis betonvasat! Wink
Picit viccesnek tunik ez igy ahogy van, de valoban kozel ennyire eros a harapasuk? Mosoly

ÁÁÁÁ!Eleve mért harapna bele a vasba? hogy letörje a fogát Nagyon Boldog Meg 6mm-eres vas elég ritka az a kutya amelyik hajlandó egyáltalán vasat szájába venni. Az én rottim annyira apportos hogy eldobtam a fém sörös dobozt és az át harapta de az kb 1mm-es alu.De rettentő erős fogásuk van az tény
Vissza az elejére
liborbalazs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10. Szombat 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

XVI,kerületből,kétsoros láncnyakörvvel befogott roti kan az Illatoson!
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kende
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 9. Péntek 12:10    Hozzászólás témája: Re: Mindent a rotikról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 Nagyon Boldog ááááááááááááááá! A kis hencegő, könnyű a gyereket ijezgetni.
kb 900 kp harapásról mesélt a fáma- ez sok, de vasat?! Miért tenné?
"hülye azért nem vagyok" mondaná a rottweiler!
Vissza az elejére
Kende jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
liborbalazs
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is itt vagyok már!
Vissza az elejére
liborbalazs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Jazzy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 1. Csütörtök 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hellóóó!!!

Teljesen ingyen elvihető egy meseszép,
8 hetes roti kislány
, aki rosszul lát
és ezért a tenyésztő al akarja altatni,
úgyhogy SOS!!! nem

06-70/451-9075
Vissza az elejére
Jazzy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 22. Hétfő 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megint roti az Illatoson:max.1 éves kan,bűbájos!
Vissza az elejére
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 20. Szombat 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,az Illatos úton gazdira vár egy II.kerületből befogott,szép roti kan.
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 17. Szerda 16:58    Hozzászólás témája: Re: Mindent a rotikról
Téma leírása: zold betonvas, egeszseges fogak ;)

Kende írta:
Én is itt vagyok, most. A képek után szövegben is. Nem jut eszembe semmi fontos.

akkor kerdezek en egy erdekeset Wink
Egyszer meg mikor a tvmaci rendszeresen kopott estenkent es engem erdekelt is ez a tema, tehat akkor volt egy ismerosunknek egy rotija..
annyi maradt meg bennem a dologbol, hogy iszonyat nagy es szep allat volt, a gazdaja meg azzal hencegett, hogy helybol atharapja a 8(vagy talan csak 6 de a lenyegen nem valtoztat) millis betonvasat! Wink
Picit viccesnek tunik ez igy ahogy van, de valoban kozel ennyire eros a harapasuk? Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kende
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 12. Péntek 15:22    Hozzászólás témája: Mindent a rotikról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
N1C0L3
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 2. Kedd 14:31    Hozzászólás témája: Re: Mindent a rotikról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Rotisok Ide! Mosoly

Én már itt vagyok! Van még itt valaki aki rotti rajongó?
Vissza az elejére
N1C0L3 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 2. Kedd 14:23    Hozzászólás témája: Mindent a rotikról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rotisok Ide! Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [21 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Rottweiler
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu