Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 5:09
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Német dog
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [105 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
dandog87
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 23. Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: SoS
Téma leírása: Hibás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Én most regisztráltam és volna pár kérdésem.
Van egy német dog kutyusom rakok fel rola képet is de sajnos a szinhibály mellet van fülhibája is és az utobbi okoz egy kis gondot.
Hallotam már a fülfelvágos dologrol de ezt hanyagolnám viszont a füllekötés az érdekelne csak az a baj hogy nem igazán tudom mivel kössem le és mivel probáltam már de minden reggel kötözés nélkül jött elém és tanácstalan vagyok .
Szerintem nem csunya de azért ha lógna a füle szebb lenne .
Ha valaki tudna valami tanácsot adni azt megköszöném.
Vissza az elejére
dandog87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adordetti
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 13. Szerda 11:59    Hozzászólás témája: fedeztetés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A képen látható német dog kan kutyámmal fedeztetést vállalnék. Érd.: adordetti@gmail.com

http://www.expressz.hu/pictureGallery.do?rid=1&cid=1243&aid=10113952&iid=31737294
Vissza az elejére
adordetti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 17. Vasárnap 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Szia Hemu!
Úgy látom elkél a lelkesítés, vagy lehet, hogy pont a honlapon dolgozol és azért nem vagy mindkétszemöldökfel
Találtam fajtaismertetéseket, egy párat lol
Itt
Remélem elég és remélem motivál Mr. Green

Helló!
Bocs, csak közben sok dolog akadt! Köszönöm, amit küldtél! Sajna még nem tudtam belekezdeni, pontosabban csak anyaggyűjtési fázis van! Mosoly Lassan, de biztosan!
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 16. Szombat 5:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Hemu!
Úgy látom elkél a lelkesítés, vagy lehet, hogy pont a honlapon dolgozol és azért nem vagy mindkétszemöldökfel
Találtam fajtaismertetéseket, egy párat lol
Itt
Remélem elég és remélem motivál Mr. Green
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Húú!
Dinamikus és mozgékony simán lehet, de flash-ben sajnos nem vagyok otthon, ezért én maradnék a hagyományosnál. Egyszer keszítettem egy adatbázisbóldolgozó falsh oldalt és nagyon gyötrelmes volt. Most már a html+javascript is sok látványos dolgot tud!
Aleírásokat pedig köszönöm! Ha tudsz segíteni, az nagyon jól jön, mert van némi motiváció is és nem lesz annyira egyoldalú a weblap.

Na látod erre írtam, hogy nem akarok hülyeséget mondani, a megjelenítés mikéntjéhez te értesz...van már valami ötlet?
Ja, küldök majd, bár lehet hogy majd csak holnap, leírást!
Ezen a kutyatípus-választón gondolkoztam, azért azt az algoritmust kidolgozni nem lesz egyszerű Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Húú!
Dinamikus és mozgékony simán lehet, de flash-ben sajnos nem vagyok otthon, ezért én maradnék a hagyományosnál. Egyszer keszítettem egy adatbázisbóldolgozó falsh oldalt és nagyon gyötrelmes volt. Most már a html+javascript is sok látványos dolgot tud!
Aleírásokat pedig köszönöm! Ha tudsz segíteni, az nagyon jól jön, mert van némi motiváció is és nem lesz annyira egyoldalú a weblap.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 5:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Ejj, de nagy a csend!
Koy! Nem tudsz esetleg olyan oldal(aka)t, ahol magyarul, vagy angolul vannak fajtaleírások? Elkezdenék anyagot gyűjtögetni. Ja! És van esetleg tipped a dizájnra? Abban nagyon gyenge vagyok! Mosoly

Majd utána nézek a leírásoknak!
Dizájn...mindenképpen flashelt oldalt tudnék elképzelni, nagyon mozgalmas bannerekkel,egyszóval: dinamikus megjelenítést-remélem nem írtam le hülyeséget nagy vigyor
Nagyon szívesen segítek a kialakításban, ha van egy ötleted küld el és megbeszéljük, de majd én is nézegetem az oldalakat és jegyzem/küldöm mi a jó!
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 13. Szerda 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ejj, de nagy a csend!
Koy! Nem tudsz esetleg olyan oldal(aka)t, ahol magyarul, vagy angolul vannak fajtaleírások? Elkezdenék anyagot gyűjtögetni. Ja! És van esetleg tipped a dizájnra? Abban nagyon gyenge vagyok! Mosoly
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10. Vasárnap 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nincs mit!
Részemről nem használom, ha valami kell, azt a saját szerveremen elintézem, csak mivel eredetileg webhosztingra lett kitalálva, mindig bajban vagyok a hellyel. Mosoly
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10. Vasárnap 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Koy írta:
Hemu!
Bocs, hogy offolok itt, de el tudnád nekem mondani, hogy hogyan is lehet serveren keresztül torrentezni és milyen lehetőségeim vannak, mint egyszerű felhasználónak Kérdés
Mondjuk engem főleg a feltöltés gyorsítása érdekelne nyíl seedelés, pokoli lassú 128/kbs Összezavart

Helló!
Vannak mindenféle seed serverek, amiken megadott összegért, megadott tárhelyet és sávszélességet lehet venni. A kezelés távoli asztalos bejelentkezéssel történik, a letöltés meg sima ftp-vel.
Ilyen pl.: ez is.

Köszi!
Meg is néztem, nem is hangzik rosszul Mr. Green
Te használsz valamilyet, vagy netán pont ezt Kérdés
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10. Vasárnap 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hemu!
Bocs, hogy offolok itt, de el tudnád nekem mondani, hogy hogyan is lehet serveren keresztül torrentezni és milyen lehetőségeim vannak, mint egyszerű felhasználónak Kérdés
Mondjuk engem főleg a feltöltés gyorsítása érdekelne nyíl seedelés, pokoli lassú 128/kbs Összezavart

Helló!
Vannak mindenféle seed serverek, amiken megadott összegért, megadott tárhelyet és sávszélességet lehet venni. A kezelés távoli asztalos bejelentkezéssel történik, a letöltés meg sima ftp-vel.
Ilyen pl.: ez is.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 9. Szombat 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hemu!
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
integet
Nagyon diplomatikusan nem válaszoltál az előzőre... makacs
Mindegy Cool
Ti milyen kiállítást/okat céloztok meg, egyáltalán kiállítási céllal tartod a kutyákat, vagy "szerelemből"?
Sajnos az én Szonjámnak (dog), egy pár milliméteres előre harapása van, ezért az ő karrierje derékba tört Összezavart
Dodó a sharpom, meg nem kimondottan társasági kutya, sajnos egy kicsit alulszocializált: gyakorlatilag minden kutya ellenség, így őt meg nem merem vinni, pedig eléggé renben van külsőleg nagy vigyor

Ja bocs! Kimaradt a válaszból. Nem szeretnék neveket emlegetni, már csak azért sem, mert ahogy kezdem átlátni a dolgokat, egyre nagyobb katyvasz kerül elő, de ebből még nem mutatható rá x-re vagy y-ra 100%-osan, hogy na ő rossz. Azt tudom, hogy ki jó biztosan! Mosoly
Részemről idén halmozni szeretnénk a kiállításokat, ami csak belefér! Mosoly
A kutyák szerelem, de nem zárkózom el egy-egy alomtól sem, mivel később szeretnék ezzel foglalkozni.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 7. Csütörtök 5:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet
Nagyon diplomatikusan nem válaszoltál az előzőre... makacs
Mindegy Cool
Ti milyen kiállítást/okat céloztok meg, egyáltalán kiállítási céllal tartod a kutyákat, vagy "szerelemből"?
Sajnos az én Szonjámnak (dog), egy pár milliméteres előre harapása van, ezért az ő karrierje derékba tört Összezavart
Dodó a sharpom, meg nem kimondottan társasági kutya, sajnos egy kicsit alulszocializált: gyakorlatilag minden kutya ellenség, így őt meg nem merem vinni, pedig eléggé renben van külsőleg nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Koy írta:
hemu írta:
Koy írta:
Pont most akartam szólni lol

Bizonybizony! És gyönyörű kutyik vannak benne!
Remélem rövidesen német dogot is láthatunk majd! Jó lenne egy kicsit jobban megismerni a magyar kenneleket, legalább újságból.

Most vettem meg, de csak az elejét láttam, rögtön eszembe is jutottál nagy vigyor
Nagy kép azzal a kis mexikóival lol
Igen, dogos lehetne én is kíváncsi lennék egy-két történetre Cool

Bizony, kicsit hiányzik a "dogos közélet"! Örülök, hogy itt azért van valami mozgás. A netboard-on eléggé pörög a téma, de nekem laikusnak egy kicsit őőőő hideg és zárt, nem tűnik túl befogadónak, arról nem is beszélve, hogy nem sok jót hallottam arról a "körről".
Ti nem jöttök majd idén valami kiállításra?

Milyen körről van szó?
Nem járok a Netboardra, úgyhogy nem tudom, mi ott a helyzet...mondjuk nem is nagyon érdekel Wink
Itt az a néhány ember aki ide vetődik hálistennek nem magának való...
Az Európa kiállításra szeretnék elmenni, de majd meglátjuk...
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
hemu írta:
Koy írta:

Remélem rövidesen német dogot is láthatunk majd! Jó lenne egy kicsit jobban megismerni a magyar kenneleket, legalább újságból.

Most vettem meg, de csak az elejét láttam, rögtön eszembe is jutottál nagy vigyor

Bizony, kicsit hiányzik a "dogos közélet"! Örülök, hogy itt azért van valami mozgás. A netboard-on eléggé pörög a téma, de nekem laikusnak egy kicsit őőőő hideg és zárt, nem tűnik túl befogadónak, arról nem is beszélve, hogy nem sok jót hallottam arról a "körről".
Ti nem jöttök majd idén valami kiállításra?
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Koy írta:

Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:

Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
farkas97 írta:
Szia Hemu! Most találtam rá erre a fórumra és örömmel látom, hogy van itt egy ír farkasos... Nagyon Boldog Nagyon Boldog (Ez egy dogos topicban kicsit OFF, úgyhogy bocs!). Szóval írtam az ír farkasos topicba egy kicsit, hátha "feléled"! Cool

Helló!
Üdv itt! Szabad kíváncsiskodni, hogy a Te íred melyik kennelből való? Jahh! És hátha újat mondok: az ehavi "a kutya" magazin az ír farkasokkal foglalkozik! Mosoly

Vissza az elejére
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rendben, akkor ott találkozunk! Mosoly Egyre odébb megyünk... Mr. Green
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, sajna nem olyan gyakori fajta, pedig végiggondolva iszonyúan jó jellem. Ezt szívesen kitárgyalom, de akkor menünk át a Van másik-ba Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Viszonylag jól. Elég régóta járok kiállításokra és gyakran találkozunk.

Sajnos én is így vagyok vele. Legközelebb Szombathelyen voltak írek, de már évek óta nincsenek ott sem. Az egyik barátnőm szintén aktív kutyás, szinte egymás mellett lakunk, gyakran járunk együtt kiállításra és persze kutyát sétáltatni - de nekik tacskóik és foxijuk van. Nagyon Boldog Ionának legalább van hozzá hasonló állandó társasága, Fannynak sajnos egyelőre nincs. Szomorú
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Igen, elképzelhető, hogy azt gondolták, rám fér egy kis nevelés! Mosoly
Kár, hogy messze vagytok, úgy szeretnék már összeszedni egy olyan kisebb-nagyobb társaságot, akiknek nagytestű kutyáik vannak és tudnánk menni hétvégenként nagyobb sétákra, a mostani "felhozatal" a szigeten szinte csak kistestűből áll és a lányok nem tudnak igazán játszani, pedig a dogr ráférne egy kis jóleső/fogyasztó ugrabugra! Jól ismered Csilláékat?
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet, hogy Csilláék úgy látták, megérdemled, hogy legyen egy NAGYON rossz kutyád! lol

Nem, Nyugat-Magyarországon lakom, Sárváron. Ezek szerint messze vagyunk egymástól... Szomorú
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Neki ismerem a tesóit! lol És a szüleit is! A tesókból kiindulva egy édes pofa lehet a kislány!
Az én Fannym is édes pofa, de emellett egy égetnivaló rosszcsont. Ő két éves volt januárban, érett hölgy lett a télen, de még komolyodnia kell... Mr. Green
Megkeresem a képet, köszi! Gyűjtöm a fotókat.

Na ez megnyugtató! Mármint, hogy eddig azt hittem, hogy rámsózták a világ legroszabb kutyáját4 Nagyon Boldog
Ezek szerint az égetnivalóság CU sajátosság! Mosoly
Egyébként pesten vagy a közelében laktok?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 5 oldal [105 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu