Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Máj. 27. Szombat 14:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  
Megtaláltam:-))
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
panka1982
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 28. Szerda 11:03    Hozzászólás témája: kutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia nekem az a gondom hogyan legyen a kutyám szobatiszta kérlek segíts nekem
Vissza az elejére
panka1982 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 19. Vasárnap 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia, Paula!

Ne hari, hogy csak most írok, de két hétig nem voltam a neten. Hogy sikerült a szombati tali? Nekem nincs bullom, egyszerűen csak nagyon kedvelem ezt a fajtát. A mi falkánkba egy tacsi és egy husky-mintás nj tartozik, lásd Tagbemutató - Bemutatkozunk topic.
Nagyon jó, hogy suliba jársz Danival, így valóban sokkal könnyebben elfogadják az emberek. Az én coctailomra is ráférne az oskola, csak sajna nem tudom elvinni.
Ha van kedved, írj Daniról mindenfélét!

Üdv: Zsuzsa
PaulaJ
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 6. Hétfő 16:11    Hozzászólás témája: Előítéletkről Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Samara Morgan írta:
Csatlakozom Ancsához, csak gratulálni tudok a választáshoz. Arra azért számíts, hogy a harcikutya-mizéria ha már nem is tombol, de teljesen nem ért még véget. Ezt a következőre alapozom: tavaly voltunk a Pecsában kisállat-kiállításon, ahol megsimiztem két tündéri, barátságos 6 vagy 8 hónapos bullyt, nem emlékszem pontosan a korukra (olyan az agyam, mint a szita), a lényeg az, hogy kb. két óra alatt, amit ott töltöttünk, senkit nem láttam odamenni hozzájuk, pedig tömeg volt. Mindenki nagy ívben kikerülte őket, hiába csak kölykök voltak. Remélem, a környezeted nem így fog reagálni!

Szia Samara Morgan,

Köszi, hogy megszólítottál. Igen csak kaptam már negatív visszajelzést egyesektől.. DE. Ha a kutyám fegyelmezett (na jó, olyan bullysan), látják rajta, hogy foglakoznak vele, egész szépen elfogadják. A kutyasuliban pl ő az egyik kedvenc. Esküszöm sok kutyabarát, aki eddig semmibe nézte ezt a fajtát kedvteléssel méregeti. Nagyon meggyőző, ahogy Danikám a feladatokban halad, amennyire jámbor, amilyen könnyed. Igaz, ha nincs kedve valami idiótasághoz (pl percekig csk ülni egy helyben, amikor ott az a sok kedves kutyaismerős, akikkel még pórázon is olyan pompás játszani), hát akkor pörög, de én ezt is imádom benne. Hogy egyéniség!!!!!! Igen, ebben a fajtában szerintem ez a legeslegszebb. És talán pont ezért nem kedvelik azok, akiknek a kutya vagy munkakutya, vagy státusszimbólum, akik nem érzik, hogy jó szeretet adni, szavak nélkül. És a bullyk pont erre vannak kitalálva.

Jó lenne találkozni a 18-i bully-sétán. Nagyon készülök rá!!

Üdv

Paula
Samara Morgan
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26. Csütörtök 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csatlakozom Ancsához, csak gratulálni tudok a választáshoz. Arra azért számíts, hogy a harcikutya-mizéria ha már nem is tombol, de teljesen nem ért még véget. Ezt a következőre alapozom: tavaly voltunk a Pecsában kisállat-kiállításon, ahol megsimiztem két tündéri, barátságos 6 vagy 8 hónapos bullyt, nem emlékszem pontosan a korukra (olyan az agyam, mint a szita), a lényeg az, hogy kb. két óra alatt, amit ott töltöttünk, senkit nem láttam odamenni hozzájuk, pedig tömeg volt. Mindenki nagy ívben kikerülte őket, hiába csak kölykök voltak. Remélem, a környezeted nem így fog reagálni!
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 20. Péntek 22:48    Hozzászólás témája: Re: Megtaláltam:-))
Téma leírása: Végre megtaláltalak Benneteket, bullyrajongókat!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulaJ írta:
Életem egy nagyon súlyos tragédiáját követően hirtelen feltámadt bennem az igény, hogy keressek magamnak egy kutyát. Tudom, ez egy pótcselekvés volt részemről, de mára életem teljesen átalakult általa. Nagyon tudatosan kezdtem a kutyakeresésbe. SOHA, értitek SOHA SEMMI FÉLE ÁLATOM nem volt eddig (ami 38 évemet tekintve nem nagy dicsőség, bár azt hiszem, szégyelnem sem kell). Megfogalmaztam, kit is szeretnék, aztán rászabadultam a netre. Elovastam kb 200 fajtaleírást (csak azokról a fajtákról, akik rövid szőrűek, izmosak, rövid lábúak). Úgy emlékszem, már az első körben a bullyk fogtak meg igazán. annyi de annyi jót írtak a jelleméről, hogy mélyebbre és mélyebbre ástam, hátha valahol kapok valami olyan jelzést, miszerint ne ezt a fajtát preferéljam, de sehol... egy-két cikk a "harcikutya" korszakból, ami a mérlegem lassan tonnányi oldalával szembe egy száraz zsömlével sem értek föl. Még egy-két hét, amikor aszintén a neten tenyésztő után kutattam, és elindultam háztűznézőbe. És megtaláltam 3 tinikorú gyermekem mellé életem új értelmét, a Danit.
Küldök róla kettő képet, mert szeretném ország-világgal tudatni, hogy Ő van NEKÜNK!

Jól választottál!Nekem 14 éves a bullom,szuper fazon az öreg.Soha senkit nem bántott.
A Bullterrier Baráti Társaság weboldalát és fórumát ajánlanám szeretettel.
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
PaulaJ
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13. Péntek 15:53    Hozzászólás témája: Megtaláltam:-))
Téma leírása: Végre megtaláltalak Benneteket, bullyrajongókat!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Életem egy nagyon súlyos tragédiáját követően hirtelen feltámadt bennem az igény, hogy keressek magamnak egy kutyát. Tudom, ez egy pótcselekvés volt részemről, de mára életem teljesen átalakult általa. Nagyon tudatosan kezdtem a kutyakeresésbe. SOHA, értitek SOHA SEMMI FÉLE ÁLATOM nem volt eddig (ami 38 évemet tekintve nem nagy dicsőség, bár azt hiszem, szégyelnem sem kell). Megfogalmaztam, kit is szeretnék, aztán rászabadultam a netre. Elovastam kb 200 fajtaleírást (csak azokról a fajtákról, akik rövid szőrűek, izmosak, rövid lábúak). Úgy emlékszem, már az első körben a bullyk fogtak meg igazán. annyi de annyi jót írtak a jelleméről, hogy mélyebbre és mélyebbre ástam, hátha valahol kapok valami olyan jelzést, miszerint ne ezt a fajtát preferéljam, de sehol... egy-két cikk a "harcikutya" korszakból, ami a mérlegem lassan tonnányi oldalával szembe egy száraz zsömlével sem értek föl. Még egy-két hét, amikor aszintén a neten tenyésztő után kutattam, és elindultam háztűznézőbe. És megtaláltam 3 tinikorú gyermekem mellé életem új értelmét, a Danit.
Küldök róla kettő képet, mert szeretném ország-világgal tudatni, hogy Ő van NEKÜNK!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu