Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 23:24
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
néha begurul
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Gitta
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 4. Vasárnap 20:17    Hozzászólás témája: Re: néha begurul Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Gitta írta:
Sziasztok
mi teljesen uj tagok vagyunk Kate val Cool , most vagyunk 1 éves és 4 hónaposak. Van 3 kutyus a családban - 1 goldenünk van, Ő Lordika, és 1 csivava tüneményün, Ő Pipuka és az én Katem,westikém szinte állandóan együtt vannak a kutyik, hatalmasakat játszanak, együtt alszanak, semmi gond nincs velük, kivéve azt az egy számomra érthetetlen problémát, hogy az én Katem néha minden ok nélkül nekiesik a kis csivavának. Sír vagy nagyon szomorú
Először azt gondoltam, hogy a kis Pipu az, aki provokál, de be kell látnom hogy nem! Sajnos Kate a támadó fél. Teljesen lelapítja a füleit, nyakát előreszegezi, és mint a torpedó, kilő! Komolyan mondom , hogy félelmetes. Soha nem volt bántva, vagy arra tanítva hogy támadjon, imádják egymást a 3 kutya,. Tud erre valaki valami magyarázatot? Márt csak azért is, mert ha így marad, akkor nem lehet más kutyikkal egyben, hisz soha nem tudom, mikor kezd támadni.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, hogy az én kis drágám rendben legyen.
Köszönöm

Szia!
Leírásod alapján én is azt tudom mondani, hogy játék. Épp tegnap (is) sétáltunk a kutyámmal és találkoztunk megint Dáris haverjával aki egy kölyök goldi. Már meglátta messziről és lefeküdt. Nagyon Boldog A fejét is letette a talajra, füle hátracsapva és támadóállás ill. támadófekvés. Nagyon Boldog De mindig így reagál amúgy minden kutyusra. Aztán hívom és szalad mint az őrült. Csóválja a farkát és kekeckedik. Úgye mi póráz nélkül sétálunk a legtöbb kutyus akivel találkozunk az meg pórázon és úgye így Wendy bátran hergeli őket. Bezzeg ha elengednék...a nagyobb kutyusoknak mindig megadja magát. Füle, farka behúzva Mosoly Amint írtad, hogy szeretik egymást szerintem nem lehet gond. Vagyis figyeld amikor ezt csinálja akkor pontosan mit és hogy. Van-e farokcsóválás...morog-e?! Pipuka ilyenkor mit csinál? Elfut, megijed, morog, megadja magát? Remélem nincs ok aggódalomra! Wink

Helló mindenkinek Mosoly
Köszönöm a segítséget mindenkinek Wink ! Nálunk játékból igazán nincs hiány, Razz a gondom csak az, hogy ilyenkor nagyon nehéz szétválasztani őket. Pipuka a maga 1,7 kilójával és cseppet sem visszafogot Evil or Very Mad stílusával válaszol, és egy igazán nagy és heves öszekiabálás van.. De nagyon durván nyomják ! Persze egyikük se hátrál dühbegurul meg, utána meg úgy ver a szivük, hgy szinte nkm fáj Szemforgató Már megbeszéltem egy talit az itteni westie szakértővel, megyünk ,, tanácsadásra,, Mosoly, utána tudatom veletek, hogy mire jutottunk, ha eseleg valakinek még lsz hasonló esete.
sok- sok puszitküld minden kis westie kutyinak, mert ők az igazi társak szerelmes1
Vissza az elejére
Gitta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 25. Péntek 16:29    Hozzászólás témája: Re: néha begurul Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gitta írta:
Sziasztok
mi teljesen uj tagok vagyunk Kate val Cool , most vagyunk 1 éves és 4 hónaposak. Van 3 kutyus a családban - 1 goldenünk van, Ő Lordika, és 1 csivava tüneményün, Ő Pipuka és az én Katem,westikém szinte állandóan együtt vannak a kutyik, hatalmasakat játszanak, együtt alszanak, semmi gond nincs velük, kivéve azt az egy számomra érthetetlen problémát, hogy az én Katem néha minden ok nélkül nekiesik a kis csivavának. Sír vagy nagyon szomorú
Először azt gondoltam, hogy a kis Pipu az, aki provokál, de be kell látnom hogy nem! Sajnos Kate a támadó fél. Teljesen lelapítja a füleit, nyakát előreszegezi, és mint a torpedó, kilő! Komolyan mondom , hogy félelmetes. Soha nem volt bántva, vagy arra tanítva hogy támadjon, imádják egymást a 3 kutya,. Tud erre valaki valami magyarázatot? Márt csak azért is, mert ha így marad, akkor nem lehet más kutyikkal egyben, hisz soha nem tudom, mikor kezd támadni.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, hogy az én kis drágám rendben legyen.
Köszönöm

Szia!
Leírásod alapján én is azt tudom mondani, hogy játék. Épp tegnap (is) sétáltunk a kutyámmal és találkoztunk megint Dáris haverjával aki egy kölyök goldi. Már meglátta messziről és lefeküdt. Nagyon Boldog A fejét is letette a talajra, füle hátracsapva és támadóállás ill. támadófekvés. Nagyon Boldog De mindig így reagál amúgy minden kutyusra. Aztán hívom és szalad mint az őrült. Csóválja a farkát és kekeckedik. Úgye mi póráz nélkül sétálunk a legtöbb kutyus akivel találkozunk az meg pórázon és úgye így Wendy bátran hergeli őket. Bezzeg ha elengednék...a nagyobb kutyusoknak mindig megadja magát. Füle, farka behúzva Mosoly Amint írtad, hogy szeretik egymást szerintem nem lehet gond. Vagyis figyeld amikor ezt csinálja akkor pontosan mit és hogy. Van-e farokcsóválás...morog-e?! Pipuka ilyenkor mit csinál? Elfut, megijed, morog, megadja magát? Remélem nincs ok aggódalomra! Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 25. Péntek 7:40    Hozzászólás témája: Re: néha begurul Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gitta írta:
Sziasztok
Köszönöm

Szia, üdv közöttünk integet
Én se vagyok egy nagy "szakértő", de én azt figyeltem meg a két westimnél, hogy ránézére elég durván játszanak egymással. Nálunk is van ilyen fül hátracsap és rohanás a másikhoz, de csakis játékból. Lehet hogy nálatok is erről van szó? Igaz nem láttam hogy a kutyid hogy csinálja és mi történik utána.
Eleinte még Suzy volt az egyetlen westink még anyósoméknál latkunk és az ő pincsijükkel is így játszott. Mivel nem egy vérmérséklet volt a két kutyi, így a pincsi nagyon gyorsan menekülőre fogta a dolgot, mert neki már túl durva volt a játék.
Persze mindenképp olvass utána szakkönyvekben, mert amit írtam az csak az én tapasztalatom.
Minden jót nektek és sok simi a kutyiknak puszitküld
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 24. Csütörtök 17:00    Hozzászólás témája: Re: néha begurul Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gitta írta:
Sziasztok
Köszönöm

szia! üdv közöttünk! Mosoly sajnálom, hogy ilyen a helyzet nálatok. nekem egy kutyusom van, akin soha nem láttam még ehhez hasonló jeleket sem, így sajnos nem nagyon tudok segíteni.
esetleg olvass bele a kutyapszichológia című könyvbe, (ha nincs meg szívesen elküldöm mailben) hasonló esetekkel is foglalkoznak benne.
próbáld megfigyelni, hogy mi és mikor válthatja ki belőle ezt a viselkedést.. (pl. etetéskor, játék közben...stb. ) utána könnyebb lesz megoldást találni.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gitta
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 24. Csütörtök 15:02    Hozzászólás témája: néha begurul Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok
Köszönöm
Vissza az elejére
Gitta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu