Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Júl. 25. Kedd 3:36
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Vizsla
Ugrás:  
Magyar Vizsla kölykök
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
daburan
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 5. Szombat 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Edina létezik él és virul, és elérhető is. 20/9870-414
Nekem sikerült, vele beszélni.
A kiskutyák jól vannak van még 2 db kan.
Nagyok már 7 kg-os fenevadak.
Az áruk 30 000 Ft+az oltás néhány ezer forint még.
Egy picit fel volt zaklatva Edina, hogy valaki kiírta hogy INGYEN mikor nem ingyen adja, jaaa és Zalaegerszegen vannak a kis kutyusok, ha valakit érdekel.
Mivel én debreceni vagyok ezért baromira messze vannak. Sőt törzskönyv nélkül nem tudom mennyi lenne az áruk. Hogy reális-e a 30 000 Ft... Tényleg nem tudom. Szerintem ha valaki kutyust akar, akkor beszélje meg Edinával bátran. Mosoly

zsera írta:
essoka írta:
Hello!

Én már 3 napja folyamatosan próbálkozom Edinát azon a számon elérni, mert mi elvinnénk egy kiskutyát. De vagy nem veszik fel, vagy foglalt, esetleg ki van kapcsolva.. Szomorú Valaki tud valamit?

Köszönöm
Eszter

Sziasztok! Próbálkoztam én is elérni Edinát, de nekem sem sikerült, pedig hagytam üzenetet is.
Felhívom a barátnőmet, aki továbbította az üzenetet, szerintem ő közelebbről ismeri, és hátha tud mondani valamit.
Vissza az elejére
daburan jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bella.vizsla.
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 24. Hétfő 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!tud nekem valaki ingyen vizslát???felnőtt és kölyök is jó mind 1 meik!!ha lehet bp közelében! Nagyon Boldog
Köszi! Mosoly
bogiprod
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 12. Szerda 14:44    Hozzászólás témája: 2009.június 17.-én született vizslakölykök eladók Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hibátlan alomból származó vizslafiú és 4 vizslalány várja a szerető gazdit.
Oltva, féregtelenítve, gyerekekhez szoktatva.
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 11. Kedd 9:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

essoka írta:
Hello!

Én már 3 napja folyamatosan próbálkozom Edinát azon a számon elérni, mert mi elvinnénk egy kiskutyát. De vagy nem veszik fel, vagy foglalt, esetleg ki van kapcsolva.. Szomorú Valaki tud valamit?

Köszönöm
Eszter

Sziasztok! Próbálkoztam én is elérni Edinát, de nekem sem sikerült, pedig hagytam üzenetet is.
Felhívom a barátnőmet, aki továbbította az üzenetet, szerintem ő közelebbről ismeri, és hátha tud mondani valamit.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
essoka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 7. Péntek 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Köszönöm
Eszter
Vissza az elejére
essoka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kmonika
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 5. Szerda 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Zsera,

LÁtom a hirdetés teljesen up to date, Edinát viszont nem lehet elérni.
Esetleg elkeltek a kiskutyák máris?

Köszi
Vissza az elejére
kmonika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 5. Szerda 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Édes kis vizslák keresik majdani gazdijukat.. . Mamijuk
meghalt, jelenleg cumisüvegből etetik őket... Aki szeretne
vizslát, bátran jelentkezzen. Aki nincs abban a helyzetben
(sajnos ebből vagyunk többen) azt arra kérem, reklámozza,
küldje tovább, mert azzal is segíthetnénk.
Nagy Edina tud bővebb felvilágosítást adni, a száma: 06-20-9870-414

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fajtiszta magyar vizslák ingyen gazdira várnak.
Ha valakit érdekel, akkor jelezzen (Molnar.Zsuzsa@preciz.videoton.hu), vagy következő e-mail címen:
dobler.mariann@preciz.videoton.hu

McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 31. Hétfő 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2 db lövésérzékeny vizsla ingyen keresi gazdáját. 1,5 évesek, kedvesek, emberbarátok, egy fiú, egy lány
jelentkezni lehet: gizka@c2.hu
Blanzs
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11. Szerda 18:01    Hozzászólás témája: Ajándékba fajtiszta magyar vizsla kölyök! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Befogadtunk néhány hete egy nagyon kedves, fél év körüli fajtiszta magyar vizsla kölyökkutyát, nagyon szerettük volna megtartani, de sajnos úgy tűnik nem bírja a paneléletet, nagy a mozgás igénye, viszont szívesen futkározna új gazdája kertjében.
Könnyen barátkozik, szereti a gyerekeket, jó házőrző.

Érdeklődni lehet: Schönborn-Farkas Judit: 70/452-3935
Vissza az elejére
Blanzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Süti
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 12:23    Hozzászólás témája: Magyar Vizsla kölykök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eladó 3 gyönyörű fajtatiszta magyar vizsla szuka kölyök. Törzsköny nélkül. Augusztus 19.-étől elvihetők.

Ár: 7000.-Ft + oltás, féreghejtás

Érdeklődni: 06-70/546-0278
(Rétság)
Vissza az elejére
Süti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Vizsla
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu