Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 16. Kedd 3:22
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  
Ide gyertek mopsz rajongók!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Maxine
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 3. Péntek 11:04    Hozzászólás témája: Sztárok és mopszaik Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Sztárok és mopszaik a Szobacirkáló blogon:

http://szobacirkalo.blog.hu/2009/07/02/oleb_elit_2_resz

Olvassátok el! Mosoly

Maxine
Vissza az elejére
Maxine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tóth Lászlóné Éva
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 29. Péntek 15:54    Hozzászólás témája: Nekem is van egy gyönyörü mops kutyám.
Téma leírása: Bearanyozza az életem. A család kedvence. A neve Junior.
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

fidel írta:

nekem is van már másfél éve egy tüneményes "gyermekem". Háááát? Mit is mondjak? Teljesen megváltoztatta az életemet!!! Ez most hülyén hangzik, de az tudja ezt értékelni, aki már átélte ezt a csodát... Mert az én mopszom maga egy CSODA!!!!
Vissza az elejére
Tóth Lászlóné Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fidel
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23. Péntek 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nekem is van már másfél éve egy tüneményes "gyermekem". Háááát? Mit is mondjak? Teljesen megváltoztatta az életemet!!! Ez most hülyén hangzik, de az tudja ezt értékelni, aki már átélte ezt a csodát... Mert az én mopszom maga egy CSODA!!!!
Vissza az elejére
fidel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pruntyoke
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 11:30    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
2 napja már nekem is van egy mopsz kiskutyám, mindig is vágytam rá!Mosoly
Már annyira feloldódott, hogy egy kis ördög lett!!!Mosoly
Egy tünemény!Mosoly
Vissza az elejére
pruntyoke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csicsari
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19. Hétfő 9:51    Hozzászólás témája: Találtunk Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Június 17-én hajnalban Budapesten az Egressy út és a Vezér út sarkán találtunk egy zsemle színű, szuka Mopsz kutyust. 6-7 éves lehet. Barna bolha nyakörv van a nyakán. Keressük eredeti gazdiját, vagy egy szerető örökbefogadót. Sajnos nem tudjuk megtartani, van egy Masztiffunk.
Jelentkezzetek, ha tudtok valamit a gazdijáról, elsősorban Őt szeretnénk megtalálni.
06/20-242-64-41 számon Csicsári Ildikót
Előre is köszönkük
Csicsári Erika
Vissza az elejére
Csicsari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mopsz007
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16. Hétfő 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Látogassatok el az uj honlapunkra és tiszteljetek meg bennüket az új forumunkban!
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lean
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia mopsz007!Most már itt vagyok. Majd át nézegetek ide is ha lesz időm.Addig is szia.Rudi gazdia,Lean.
Vissza az elejére
Lean jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mopsz007
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 17:11    Hozzászólás témája: Ide gyertek mopsz rajongók!!!
Téma leírása: mopszokkal kapcsolatos forum,
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlök itt mindenkit!!!
Jó idő töltést kívánok nektek!!!

http://www.gportal.hu/mops
http://www.huncutmops.atw.hu
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu