Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 19. Kedd 5:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » Siófoki Állatvédő Alapítvány
Ugrás:  
kóbor kutyusok
Moderátorok:  Ngabi
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
KOBORLO
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 19. Péntek 18:37    Hozzászólás témája: Re: kóbor kutyusok
Téma leírása: nem tudod titkolni te bunkovagy nem csak annak tűnsz
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

titkos írta:
sziasztok
nekem elég nagy problémám van.nagyon sok kobor kutya van tabon,és senki nem tesz semmit,azt már tudom hogy a siofoki polgármesteri hivatalba hiába szolok be.bocsanat ha bunkonak tunok,de ez tény.ilyenkor mi a teendö?és sokszor e az alapitvany miért mondja azt hogy nem az ö hatásköre?akkor melyiké?ha állatvédök,akkor miért van hatáskör?sok helyröl szólnak be,és nincs messze tab se.nem az állatok az elsök?kint áznak,fagyok vannak,és itt tabon bandában járnak kutyusok.tudom,ez az emberek hibája is,de ha van állatvédö alapitvány,akkor miért nem segit ezeken a kutyusokon?hova kell még fordulni hogy tegyenek valamit?nem akartam bunko lenni,de ez felháborito.
Vissza az elejére
Ngabi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16. Péntek 6:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Siófoki önkormányzatnak semmi köze Tabhoz.Mivel külön település.
Amíg pedig nem tudod miről beszélsz,válogasd meg a szavaidat!Majd ha támogatod valamivel az alapítványt,akár 10 fillérrel is,akkor durrogj!
mérges
Az alapítványnak 1 olyan embere van,aki egész nap rohangál kutya ügyekben,beszerzi az élelmet,stb.Ha valaki behoz egy kutyát,mert találta,azt előzetes egyeztetés után befogadják!De mivel állandóan kb dupla létszám van a férőhelyekhez képest,így nem könnyű elhelyezni őket!És ilyenkor bizony igenis előnyt élveznek azok a települések,akikkel szerződés van.És Tabbal ugyan nincs!Tehát az ottani önkormányzathoz menj,hogy tegyenek valamit,mert csak ők tehetnek!!!
Egyébként pedig van egy csomó tabi kutyánk most is...
Azért még elmondom,hogy ezt az alapítványt csak adományokból tartják fennt.Mégis mindenki úgy beszél velünk,mintha a cselédjeik lennénk!Parancsolgatnak,követelőznek,pedig ehhez semmi joguk nincs,mert egy szalmaszálat sem tettek keresztbe!
A nevedet persze nem merted vállalni! mérges Jellemző,csak a homályból vagdalkozol,nagyon szép... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Ngabi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
titkos
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 15. Kedd 0:10    Hozzászólás témája: kóbor kutyusok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
nekem elég nagy problémám van.nagyon sok kobor kutya van tabon,és senki nem tesz semmit,azt már tudom hogy a siofoki polgármesteri hivatalba hiába szolok be.bocsanat ha bunkonak tunok,de ez tény.ilyenkor mi a teendö?és sokszor e az alapitvany miért mondja azt hogy nem az ö hatásköre?akkor melyiké?ha állatvédök,akkor miért van hatáskör?sok helyröl szólnak be,és nincs messze tab se.nem az állatok az elsök?kint áznak,fagyok vannak,és itt tabon bandában járnak kutyusok.tudom,ez az emberek hibája is,de ha van állatvédö alapitvány,akkor miért nem segit ezeken a kutyusokon?hova kell még fordulni hogy tegyenek valamit?nem akartam bunko lenni,de ez felháborito.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » Siófoki Állatvédő Alapítvány
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu