Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Feb. 26. Vasárnap 17:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bordeaux-i dog
Ugrás:  
Bordeaux-i dog
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [16 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Katalin3
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23. Csütörtök 11:52    Hozzászólás témája: Debora
Téma leírása: első bordeuxi a családban
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok ! Mosoly Nevem Debora ,2009.jan.26-án jöttem a világra. baba Tegnap voltan 12 hetes lányka. puszitküld
Vissza az elejére
Katalin3 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tike81
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30. Péntek 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://
Vissza az elejére
Tike81 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tengerisaláta
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mire képes egy kutya ha valami újat kap Razz a felvétel megmutatja Nagyon Boldog
http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1196/reporter/count
Vissza az elejére
Tengerisaláta jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 14:20    Hozzászólás témája: Re: BD
Téma leírása: Videó feltöltés
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szőkeildi írta:
joe7 írta:
Megjegyezném, hogy nem kell messzire menni, hisz nálunk is lehet feltölteni videókat is! Egészen 14MB-os méretig. Mosoly
gallery.site.hu

Részletes magyar leirást kérnék. dühbegurul

Szivesen valaszolunk barmilyen kerdesre, kiindulasnak addig is egy kis leiras:
http://pet.site.hu/index.php?f=143
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szőkeildi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 13:18    Hozzászólás témája: Re: BD

joe7 írta:
Megjegyezném, hogy nem kell messzire menni, hisz nálunk is lehet feltölteni videókat is! Egészen 14MB-os méretig. Mosoly
gallery.site.hu

Részletes magyar leirást kérnék. dühbegurul
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 13:11    Hozzászólás témája: Re: BD

gallery.site.hu
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szőkeildi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 11:51    Hozzászólás témája: Re: BD

Naughty írta:
Sziasztok!

Örülök,hogy van topic a Bordeaux-i dogokról,de sajnálattal tapasztalom,hogy senki sem ír róluk semmit. Összezavart
Nekem van egy 5és fél éves kanom,és úgy érzem napokig tudnék róla-esetleg a fajtáról- mesélni,beszélgetni.
Lehet,hogy csak elfogult vagyok-bár szerintem nem-de azt hiszem annakidején nem választhattam volna számomra tökéletesebb fajtát Wink
Sokan ijesztőnek,egyesek kifejezetten csúnyának tartják Összezavart .Sok ismerősöm kedvelte meg a fajtát az én kutyámnak köszönhetően. Csak meg kell őket ismerni.Én egy ismerősöm szukájának köszönhetem,hogy beleszerettem a BORDEAUX-I DOGba nagyszerû

TUDSZ VIDEÓT TÖLTENI ERREAZ OLDALRA ÉS BERAKHATOD A FÓRUMRA
http://www.freevlog.hu/play?v=u469a56d8889c5
Remélem megtudod nézni és ti is bátran tegyetek fel nincs több bordeauxi fent a videón.
szőkeildi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 21. Szombat 11:45    Hozzászólás témája: Re: BD
Téma leírása: Bordeauxi dog fórum

Naughty írta:
Sziasztok!

Örülök,hogy van topic a Bordeaux-i dogokról,de sajnálattal tapasztalom,hogy senki sem ír róluk semmit. Összezavart
Nekem van egy 5és fél éves kanom,és úgy érzem napokig tudnék róla-esetleg a fajtáról- mesélni,beszélgetni.
Lehet,hogy csak elfogult vagyok-bár szerintem nem-de azt hiszem annakidején nem választhattam volna számomra tökéletesebb fajtát Wink
Sokan ijesztőnek,egyesek kifejezetten csúnyának tartják Összezavart .Sok ismerősöm kedvelte meg a fajtát az én kutyámnak köszönhetően. Csak meg kell őket ismerni.Én egy ismerősöm szukájának köszönhetem,hogy beleszerettem a BORDEAUX-I DOGba nagyszerû

Itt imádjuk a bordeauxi dogot Nancy nagyon sokat szerepel benne ha ugy gondolod beszélni akarsz gyere az oldalra szívesen látunk,
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=7261&x_p=1
Keres engem Nancy gazdája vagyok Vajnorák Jánosné néven regisztrálva.http://www.freevlog.hu/play?v=u469a56d8889c5
A hisztis kutyám.
szőkeildi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 18. Hétfő 15:48    Hozzászólás témája: Re: Bordeaux-i dog Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jszilvia írta:
Sziasztok!

Szeretném ha lenne egy topic a bordeaux-i dogokról. Szerintem van mit írni róluk.
Köszönöm.

van egy oldal ahol nagyobb számba leveleznekhttp://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=7261&x_p=1
Nancy is ott van.
Naughty
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 22. Szerda 11:19    Hozzászólás témája: BD Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi! Wink
Vissza az elejére
Naughty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 22. Szerda 1:08    Hozzászólás témája: Re: BD Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Naughty írta:
Feltöltöttem néhány képet a galériába Mosoly
Bénáztam egy kicsit mire rájöttem,hogy mi a manót kell csinálni Embarassed, kategorizálni meg hasonlók.Tudom,hogy béna vagyok,na lol
A végeredmény a lényeg.Most láthatjátok őkelmét REMBRANDT-ot Nagyon Boldog
Lesz majd még... Ezt lehet fenyegetésnek is venni... lol

Mosoly
Ezek azok ugye? http://pet.site.hu/u/Naughty/
(eltevedt kicsit mas albumaba, de kiraktam a helyere:) )
Naughty
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21. Kedd 23:43    Hozzászólás témája: BD Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Feltöltöttem néhány képet a galériába Mosoly
Bénáztam egy kicsit mire rájöttem,hogy mi a manót kell csinálni Embarassed, kategorizálni meg hasonlók.Tudom,hogy béna vagyok,na lol
A végeredmény a lényeg.Most láthatjátok őkelmét REMBRANDT-ot Nagyon Boldog
Lesz majd még... Ezt lehet fenyegetésnek is venni... lol
Vissza az elejére
Naughty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21. Kedd 13:26    Hozzászólás témája: Re: BD Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Naughty írta:
Sziasztok!

Szia!
Esetleg láthatunk képeket a "példányaidról"? Mosoly
Naughty
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 23:39    Hozzászólás témája: BD Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20. Hétfő 12:50    Hozzászólás témája: Re: Bordeaux-i dog Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jszilvia írta:
Sziasztok!

Szeretném ha lenne egy topic a bordeaux-i dogokról. Szerintem van mit írni róluk.
Köszönöm.

Szia Jszilvia!

Elkészült az bordeux-i alfórum és galéria !
jszilvia
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20. Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Bordeaux-i dog Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszönöm.
Vissza az elejére
jszilvia jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [16 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bordeaux-i dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu