Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Márc. 25. Hétfő 18:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Off: Minden más
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 26 oldal [630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 24, 25, 26 Következő
Szerző Üzenet
Archie
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 7. Csütörtök 10:21    Hozzászólás témája: Kérdés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Mindenki!
Ma készítjük az adóbevallást, és kellene az adószámotok!
Utána néztem, de kettőt találtam és nem tudom melyik a jó.
Azt szeretném ha ti kapnátok meg. Nem tudom ezt, hogy lehet kivitelezni.
Várom a választ valakitől! Nagyon köszönöm.Tisztelettel:Éva
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 6. Szerda 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy kis beszámoló a kezelés alatt álló kutyáinkról

Mátyás

Mátyás a körülményekhez képest jól van. A NOÉ kórházban lábadozik. A lányoknak köszönjük az istápolást
A hátán varrasodnak a sebek, de sajnos rágni akarja magát, így tölcsért kell viselnie.
Két nap után pisilt csak, de akkor is félve, mintha bántották volna miatt.
Nagyon helyes, csóválós, reméljük mielőbb rendbejön.
A bőrére jó lenne Aloe Vera First vagy zselé puszitküld

Kobak

Kobak szépen közlekedik 3 lábon, Primán alkalmazkodik a helyzethez (eddig sem használta azt a lábát).
Kicsit morog a többi kutyára, ha túl közel jönnek, de alapvetően ártalmatlan. Full szobatiszta, és már nyomul a simiért
Ő eltanyázik Katánál, de ha valaki beleszeretett, akkor szívesen lemondok az ideigleneseztetéséről

Elefánt

Elefánt túl van a műtéten, Irinci tegnap elhozta a Primavetből Május 14. körül lesz meg a szövetminta eredménye mind a lábából, mind a daganatos heréjéből.
JÓ LENNE NEKI EGY IDEIGLENES BEFOGADÓ, AHOL LÁBADOZHAT.

Jakab

Jakab, a kis vak háromlábúnk, jelenleg a Filagóriában tanyázik. A lábát valószínűleg nem orvos amputálta. Mikor visszük ivartalanításra, akkor ki fog derülni.
A szőrét Mariann lenyírta ollóval, kicsit utána igazítunk hétvégén az új nyírógépünkkel, amit itt is köszönünk a kedves adományozónak
Ha megismerte környezetét, akkor magabiztosan közlekedik még vakon is az ismert terepen.
Neki is szeretnénk ideiglenes befogadót találni.

Patina

Egy hajszálon múlt az élete, de küzdött, élni akart. Tegnap ő is kikerült a kórházból. Még jóideig gyógyszereket kell szednie a teljes gyógyulásig. Visszaköltözött a Minire.

Még várunk két sérült, utógondozásra szoruló kutyát is.

Sandokan boncolási eredménye jövő hét elején lesz meg.

Kérjük, akinek módjában áll, támogassa munkánkat. Bankszámlaszámunk: OTP 11710002-20084606

Köszönjük puszitküld
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 21. Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Re: Szombati örökbefogadónap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Archie!

Köszönjük kedves szavaid. Nagyon féltem pedig, hogy nem lesz mindenkire elég időm. Szeretettel látunk szombatonként. Ha nincs renezvény, akkor is nagyon klassz, csak legalább nyugisabb. lufi

Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
Archie
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 20. Hétfő 14:18    Hozzászólás témája: Szombati örökbefogadónap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerbusztok Minisek!
Szombaton voltam kint chipeltetni kis csivavámat,és persze régen esedékes adományomat leadni. Nagyon jó kis csapat vagytok.
Hihetetlenül kedves volt velem mindenki, ezért szereztetek egy állandó
támogatót.Tavaly április óta olvaslak benneteket, mióta elveszett
kiskutyám,ő Nina a kispesti csivava.Remélem többet tudunk majd találkozni,de addig is ha szükségetek lessz valamire, olvasom, és küldöm.
További jó munkát kivánok, és üdvözletem J. Zsuzsinak!
Vissza az elejére
Treenke
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 6:06    Hozzászólás témája: OFF segítségkérés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tudom, hogy ez nagyon nagyon nagyon off, de nem tudom kihez fordulhatnék.

Ha tudsz X. kerületi és XIV. kerületi (Kőbánya és Zugló) fogyatékkal élő személyt, aki segítséget igényel (szállítás, szórakoztatás, ilyesmi) akkor légyszi írd meg nekem PÜ-ben! Köszönöm.

(Ha nem találunk embereket, a cég becsődöl, és megint munkanélküli leszek... mérges ) Sajnos nekem ezekben a kerületekben nagyon kevés az ismerősöm... Szomorú Ezért merészeltem ide írni, hiszen itt mindenki olyan rendes, és kedves. Embarassed
Vissza az elejére
Treenke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 13. Hétfő 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük. puszitküld Jó az bármikor. lufi nagy vigyor
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Márványgazdi Dóri
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 13. Hétfő 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem a kezünket összetehetjük, ha az ilyen emberek nem vállalnak gyereket... legalábbis nagyon remélem. Egyszer elbeszélgetnék egy ilyen emberrel, hogy mégis mi a francot gondol: a kutyusoknak nincsen lelkük?? Sok kutya több érzelemre és szeretet kimutatására képes mint némelyik embertársunk... Sír vagy nagyon szomorú Minisek, szóljatok, ha akármiben tudok segíteni! (A szeretetcsomagot a Royal Canintől pedig nem felejtettük el, csak idén elég jó volt a készletgazdálkodásuk, de remélem nemsokára lesz olyan táp, amit el lehet hozni...)
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 13. Hétfő 16:50    Hozzászólás témája: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem amikor elhoztatok a kutyát azt mondtátok nekünk kellene visszavinni ami szerintem így is lenne rendjénígy korrekt de gondolom aki 12 órán belül vissza akar adni egy kutyát az lehet kirakta volna a ház elé amekkora bunkó..ilyenkor csak még egy dolog jut eszembe:ezeknek az embereknek valószinüleg gyerekük is van...sajnos
Vissza az elejére
Makkur85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fríz16
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12. Vasárnap 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

Vissza az elejére
fríz16 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12. Vasárnap 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Leendő Gazdik!

Tőlünk, mint tudjátok nem lehet azonnal örökbefogadni, nem lehet ajándékba kutyát vinni. Minden esetben személyesen akarunk találkozni a leendő gazdikkal és ragaszkodunk ahhoz, hogy mi vigyük házhoz a kutyákat. Mindenkinek elmondjuk a személyes találkozáskor, hogy ha van kutyája, hozza el magával, gondolja végig az örökbefogadást, hisz az lenne az ideális, ha egy életre szólna ez a választás. Lehetőségeink szerint mindent megteszünk azért, hogy ne játékszer legyen az emberek kezében a kutya. Soha nem tukmálunk rá senkire kutyát, ellenkezőleg. Igyekszünk minden lehetséges rosszat elmondani a kiválasztottról.

Pénzt nem kérünk a kutyákért, pedig oltottak, ivartalanítottak, chippezettek. Sőt, semmilyen adományt nem kérünk értük, nem feltétele ez az örökbefogadásnak. Gondosságunk ellenére az utóbbi időben úgy veszem észre, hogy az örökbefogadni szándékozók mégse gondolják végig felelősségteljesen az örökbefogadást, játékszernek tekintik a menhelyi kutyákat.

Például: tegnap gazdihoz vittünk este 20h-kor egy kutyát, akit ma reggel 7.15-kor már vissza is akartak adni. Természetesen ez benne is van a szerződésünkben, hogy ha bármi van, akkor nekünk kell visszahozni a kutyát. na, de egy éjszaka alatt így megváltozzon valakinek a véleménye az ő imádott kutyájáról? Nevetséges, felháborító, könnyelmű, az egyéb jelzőket megtartom magamnak. Ez a kutya semmi esélyt nem kapott, csak elhúzták előtte a mézesmadzagot.
Vagy vegyük a kolléganőmet, aki ma előre megbeszélt időpontban házhozvitt egy pincsit Pilisborosjenőre, akit örökbe akartak fogadni tőlünk. A ház zárva, a szám kikapcsolva. Ez a család tegnap úgy indult haza a menhelyről, hogy most a Fresi fele veszik az irányt, bevásárolnak neki és holnap várják szeretettel Arit és a kutyát.

(Felhívom az olvasók figyelmét, hogy ma Húsvét vasárnapja van és nem április elseje.)

Kérdezem mit kellene még tegyünk?

Természetesen voltak/vannak/lehetnek olyan esetek, amikor tényleg a gazdi hibáján kívül történik valami, de azt hiszem, hogy nem ez az általános.

Azt gondolom, hogy a menhelyi kutyákra a többség nem úgy gondol, mint érző, élőlényekre és ez nagyon szomorú.

KÉRLEK BENNETEKET FONTOLJÁTOK MEG, HOGY EGYÁLTALÁN SZERETNÉTEK-E KUTYÁT, A KUTYA NEM JÁTÉKSZER ÉS A MENHELY NEM KUTYAKÖLCSÖNZŐ!!!!!!!

Köszönettel, Zsuzsa
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 5. Vasárnap 18:23    Hozzászólás témája: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kata én beszéltem ma veled a kutyáról telefonon amit találtunk sérülten Veszprém mellett,végül a Frakk Állatvédő Egyesületet(Várpalota) értem el akik mondták hogy rendezik a dolgot a továbbiakban mondtam nekik hogy sürgős lenne mondta a csaj hogy azonnal hívja a sintért.Egyébként hihetetlen hogy egy olyan dologhoz hogy kijöjjön a sintér ahhoz a polgármester engedélye kell..magyar bürokratizmus semmi más.
Mégegyszer köszi az infokat!

András
Vissza az elejére
Makkur85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 2. Csütörtök 21:02    Hozzászólás témája: Re: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi. Igen, szoktunk kirándulni is járni. Várunk Benneteket. lufi
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 2. Csütörtök 20:40    Hozzászólás témája: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a segítséget!Sok sikert a 18i Noé-s nyílt naphoz reméljük valamikor ki tudunk majd menni Mannával valami nyílt napra vagy láttam szoktatok kirándulni is járni a kutyákkal!

András
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 2. Csütörtök 8:47    Hozzászólás témája: Re: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Este válaszoltam Neked, de úgy látom, Kata sikeresen törölte. Nagyon Boldog Mindenesetre figyeld és ha élvezi és bírja, akkor csináljátok nyugodtan.
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 1. Szerda 17:09    Hozzászólás témája: hello Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Okés köszönjük a segítséget!
Más kérdés!
Mannával elkezdtem biciklivel erdőben mászkálni úgy látom hogy élvezi...nem árthatok ezzel a kutyának?Víz van nálam meg forrás fele megyünk legtöbbször így inni tud csak olvastam már olyat is hogy nem minden kutyának jó ez.

Üdv:András
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 1. Szerda 8:38    Hozzászólás témája: Re: segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem a dokinak, ha megmutatod, h van kiltixe, akkor beragaszt az oltásiba egy matricát. Azt nem tudom, h kell-e, csak gondoltam.
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 31. Kedd 19:14    Hozzászólás témája: segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

A doki a féreghajtósat mondta csak bolhacseppes matricát nem meg 24 órával elötte egy kontrollt....kérik ezt a bolhacseppest is?mert Mannának ma vettünk Kiltix nyakörvet a csepp helyett de ha kell megvesszük
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30. Hétfő 21:54    Hozzászólás témája: Re: segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Huhh, de jól megy a dolga a drágának. Sajnos én nem tudom, mert mi boxban szoktunk szállítani kutyát, de szerintem kutyabiztonsági öv lehet, h kellene, ha nincs box. Az útlevélen kívül (amiben ugye van 1 éven belüli veszettségoltás) legyen féreghajtós matrica és egy bolhacseppes is.
Hogy az autóra milyen követelmények vonatkoznak, azt érdemes lenne e 3 ország budapesti külképviseletén megkérdezni. Jó utat Nektek! Nagyon Boldog robogó
Vissza az elejére
Makkur85
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30. Hétfő 19:10    Hozzászólás témája: segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy nem tudjátok véletlenül külföldön van valami szabály az állatok szállítására(mármint autóban valami kötelező hám stb)?Német-francia-svájci körútra megyünk Mannával(ex-Aszpik Nagyon Boldog )1 hétre.Az útlevele már megvan csak ezeket nem tudom és láttam ti szoktatok kivinni külfödre gazdihoz kutyát.

Előre is köszönöm:András
Vissza az elejére
Nikusz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 11. Szerda 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsuzsa!
Tudom!Csak a Cili mondta,hogy írjam be ide is,hátha ezt hamarabb megnézitek. lufi
Szia!Köszi!
Vissza az elejére
Nikusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 10. Kedd 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikusz! Mi ugyanazok vagyunk Nagyon Boldog úgyhogy a válaszom is ugyanaz. Szombaton jöjjenek ki és nézzék meg a kutyákat személyesen. Biztosan találunk vagy a Minin vagy a Noén. Jöjjenek hátra hozzám a Minire és majd én beszélek velük és megmutatom a kutyákat.
Vissza az elejére
Nikusz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
SOS!
A párom (Ati) kollegájának szüksége lenne egy HÁZÖRZŐ kutyára.Tudunk Neki valakit ajánlani a miniről esetleg?
Van már 2 vagy 3 kutyája,de az egyik már nagyon öreg a másikat meg nem érdekli a házörzés,így ma éjszaka kirabolták őket mialatt a kutyák boldogan szundiztak... bandzsal
bandzsal Szóval keresnek olyan kutyát,aki jól kijönne a tobbi kutyával és a gyerekükkel,valamint házőrzőként is helytáll.
Jelenleg van valaki,aki alkalmas lehet a célra?
Köszi előlre is!
Nikusz
Ui:A netboard boxermentés fórumon is megtaláltok!Köszi!!!
Vissza az elejére
Nikusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aki szeretne jelentkezni hostessnek, az kérem telefonáljon rám a 06 20 346-2324-es telefonszámon.

Mielőtt jelentkeztek, kérlek gondoljátok át, hogy melyik nap és időszak jó nektek (9-13 ig, 13-17-ig és 17től 21-ig).

Köszönjük puszitküld
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orshe
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 7. Szombat 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Négy kézzel jelentkezünk! Én meg a kislányom.
Ugye, ugye jók leszünk?
Tia001
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 7. Szombat 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Arra van lehetőség, hogy az adományt kifejezetten nektek adjuk le ezen a rendezvényen?
Mi mindenképp ott leszünk, és annyi ideje tervezem, hogy kimenjek hozzátok, de kocsi nélkül sok cuccal..... nem vagytok hozzánk közel Mosoly
Így a barátnőmmel elvinnénk a Nektek szánt csomagunkat az Arenába, ha van arra lehetőség, hogy eljusson hozzátok Nagyon Boldog

Anita

fríz16 írta:
FIGYELEM!

Március 14-15-i rendezvényre keresünk HOSTESS-eket 4 órás beosztással reggel 9 órától este 9-ig a Cinema City ARÉNA moziban bemutatásra kerülő Marley és Én című filmhez kapcsolódó, állatotthonunkat támogató jótékonysági gyűjtéshez.

Kérjük, hogy kizárólag olyanok jelentkezzenek, akik ismerik állatotthonunkat, és rendszeresen kijárnak, hiszen csak az tud hitelesen mesélni rólunk, aki aktívan segíti munkánkat.
Fiatalkorú önkénteseinkre feltétlenül számítunk. Mosoly

Akik nem tudnak tevékenyen részt venni a programon, azokat kérem, hogy népszerűsítsék a rendezvényt a mellékelt plakát szétküldésével.

Köszönjük puszitküld

Vissza az elejére
Tia001 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 26 oldal [630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ..., 24, 25, 26 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu