Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 3:57
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Bolhapiac - csak tagoknak
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [163 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Suzy_westie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2014 Ápr. 2. Szerda 10:22    Hozzászólás témája: Eladó westie-s holmik Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Eladó ezüst nyaklánc, tűzzománcos medállal.
Nagyon finom darab és ne kell félni, hogy szembejön az utcán. Egy amerikai árveres oldalon vásároltam évekkel ezelőtt. Egy hölgy készítette kézzel a medált ezért különleges. Azóta sem láttam hasonlót.

Ára: 15 000 Ft.

Képek:

/20140402_102952_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140402/20140402_103019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Több westie-s figurám is eladósorba került.

Képek:

További képek privátban és az ár is megegyezés kérdése.

Érdeklődni: canidae@freemail.hu
Vissza az elejére
Suzy_westie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Suzy_westie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2012 Márc. 27. Kedd 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Eladó a képen látható egyedi festésű Quartz Golden Classic karóra.

Mindkét oldalára kézzel van festve 1-1 westie. Amerikából hoztam az órát. Karkötő hatása van és idomul a csuklóhoz.

Gyönyörű darab!

Ára: 10. 000 Ft.

Érdeklődni: canidae@freemail.hu

20/5614811

Vissza az elejére
Suzy_westie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zoo1
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Márc. 16. Szerda 20:25    Hozzászólás témája: pár dolog Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, lenne pár eladó dolgom:

35-39 cm között állitható Westis Bőr nyakörv teljesen új 3000ft
nyakorv1
nyakorv2

TOTO kutyakabát kék színben kb 3x használt S-es 30cm méretben 2800ft
kutyaruha
Kutyaruha1

Royal Canin Kutyakaja bontatlan csomagolásban 3db 500g-os West Highland White Terrier 600ft/db
Royal westi

és bontatlan csomagolásban 1db Mini Adult 4kg-os 4000ft Royal Mini adult

Átvehető Bp.-en Érdeklődni a 06-70-627-0576 os számon lehet.
Vissza az elejére
zoo1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angel&Fairy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

új kutyus gazdi vagyok.szeretnék neki pár ruhát venni a télire 5hónapos a kis csöppség. Ha esetleg vkinek van jó állapotú,de már kinőtt,szükségtelen ruha amit eladna akkor azt szívesen fogadnám. Képpel és árral várom az emailt. Illetve,kiállításra való felszereléseket is (ketrec,felvezető,számtartó....) köszönöm
Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 2. Csütörtök 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem valaki azért idetéved... lol
Találtam szépet...szerintem még lehet kapni.

http://www.meska.hu/ProductView/index/5646
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 14. Szerda 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
Caspi írta:
inid írta:
A bolhapiacon találtam és megvettem... Mosoly

Na most, hogy létezett-e ilyen 1968. augusztus 20-án, arra még a Google sem tudta a választ! bandzsal

milyen bolhapiac? hol? nemangyal lol puszitküld

Bp. - Verseny utcai piac
Már megint a vásárlás, ugye Lilike??? lol puszitküld

igen... a vásárlás mindenek felett lol nemangyal de látod azért nem csak én vagyok ilyen Wink puszitküld
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 14. Szerda 8:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
inid írta:

Na most, hogy létezett-e ilyen 1968. augusztus 20-án, arra még a Google sem tudta a választ! bandzsal

Bp. - Verseny utcai piac
Már megint a vásárlás, ugye Lilike??? lol puszitküld
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13. Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:

Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rizling
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13. Kedd 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Teszvesz aukciós oldalakon láttam Wesztis törülközőt és autómatricákat.
Sőt!
Barbi Baba kutyáját is Westi felnőtt és Westi gyerekekkel. Mosoly Mosoly
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13. Kedd 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 8. Péntek 15:39    Hozzászólás témája: Re: Virágtartó? Falikar? Hol?
Téma leírása: Hol találok ilyet??
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rizling írta:
Szia!

Kérlek!!!
Hol tudnék ilyeneket nézni és azután vásárolni?

Szia!

Szia!

Katt ide: www.vaskutya.hu

Az Enter feliratra katt, aztán a fent megjelenő ABC-ből válaszd ki a W-betűt.

A Termékeink feliratnál találod azon termékek listáját, amelyeket készítenek.

Jó böngészést! integet
rizling
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 8. Péntek 14:55    Hozzászólás témája: Virágtartó? Falikar? Hol?
Téma leírása: Hol találok ilyet??
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Kérlek!!!
Hol tudnék ilyeneket nézni és azután vásárolni?

Szia!
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13. Péntek 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty írta:
McMonique írta:
Hamarosan lesznek egyéb lakásfelszerelési cuccok is.

Szia!

Lelkesen várom Wink

(a falikar milyen méretekkel rendelkezik, kérlek küld pü-be--köszönöm Mosoly )

Ment
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 11. Szerda 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Hamarosan lesznek egyéb lakásfelszerelési cuccok is.

Szia!

Lelkesen várom Wink

(a falikar milyen méretekkel rendelkezik, kérlek küld pü-be--köszönöm Mosoly )

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát ez nem tudom hogy ide illik e de azért rákérdezek.
Nincs valakinek valamien ismerőse vagy saját lakás vagy házacska kertkapcsolatal?
budai részen kéne hátha valaki tud valakit...albérlet természetessen...legalább is még=)
Olyan is jó ahhol van kert a lakóházhoz ahhol Coco napközben szaladgálhat meg kolbászolhat amerre csak akar...
elölre is köszi!
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Nórika78 írta:
McMonique írta:
Kovácsoltvas virágtartó (falikar?) minden mennyiségben eladó ! Kül és beltérre. Nem csak westie mintával !

Húúú ez nagyon komoly!!!! Szeretnék két westie-set!!!!! Hogy lehet hozzájutni? Majd felhívlak, nekem ilyenre SZÜKSÉGEM VAN!!! lol

Neked nagyon nagy mákod van. Gyermekem 24.-én megy még Miskolcra vizsgázni. Ha gondolod majdnem házig szállítatom neked. lol Illetve az egyetemig.

Köszönöm!!!! Nagy valószínűséggel én is képviseltetem magam az egyetemen, ahogy állok, az utolsó héten minden nap ott leszek! Majd hívlak, és egyeztetünk!!! Köszi!!!
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Móni ment e-mail.

Nem kaptam meg, sőt a múlkori pü-det sem Döbbent
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
McMonique írta:
Kovácsoltvas virágtartó (falikar?) minden mennyiségben eladó ! Kül és beltérre. Nem csak westie mintával !

Húúú ez nagyon komoly!!!! Szeretnék két westie-set!!!!! Hogy lehet hozzájutni? Majd felhívlak, nekem ilyenre SZÜKSÉGEM VAN!!! lol

Neked nagyon nagy mákod van. Gyermekem 24.-én megy még Miskolcra vizsgázni. Ha gondolod majdnem házig szállítatom neked. lol Illetve az egyetemig.
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
köszönöm, továbbitom. Hamarosan lesznek egyéb lakásfelszerelési cuccok is.

Ez nagyon szuper!
De ezt a szobámba nem lehet feltenni.
Viszont várom a többi cuccot! nagy vigyor
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:

Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
JEEM írta:
McMonique írta:

Húúú ez nagyon jól néz ki! A westie és a skót formája is nagyon szuper! puszitküld

Húú, nagyon kíváncsian várjuk a többi dolgot is! Mosoly

(A virágtartó azóta is rettenetesen tetszik, napjában többször is megnézem. nagy vigyor puszitküld )
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Móni ment e-mail.
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

JEEM írta:
McMonique írta:

Húúú ez nagyon jól néz ki! A westie és a skót formája is nagyon szuper! puszitküld

McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
McMonique írta:
Természetesen ! Fotó alapján egyedi tervezés és kivitel. Csak éjszaka meg ne ilyedj tőle !

Próbáltam fotózni, de vagy nem fér bele a keresőbe, vagy kiég az összes pixel Razz
Majd lerajzolom lol

lol

ha gondolod, akkor életnagyságban is megtudjuk csinálni, és egyből madárriogató is lehet.

lol
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 9. Hétfő 9:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lgabriella írta:
McMonique írta:

Hú ez szuper jó, nagyon szép. Szerintem én is benevezek egyre vagy kettőre. Mosoly

csak találd ki, hogy mennyi kell, és zuglóban lerakom !
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 7 oldal [163 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu