Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Dec. 7. Szombat 0:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Vizsla
Ugrás:  
Beszélj a vizslákról vagy a sajátodról
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
nagymedve132
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25. Szerda 20:39    Hozzászólás témája: szia
Téma leírása: szia
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok
nekem van 2 magyar vizslám és akissebik ahogy ki engedem meg lép
hogyan tantasam meg vele hogy ne lépjen meg
légyszi segitsetek mer ha bezárom akkor egész éjell ugat meg vonyit
Nagyon Boldog már nem tok vele mit csinálni Szomorú
Vissza az elejére
nagymedve132 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
berni1
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 23. Csütörtök 14:15    Hozzászólás témája: kérdés Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
még új vagyok itt.nekem is magyar vizslám van és szeretnék kérdezni,hátha valaki tud segíteni.hogyan tudjuk őt kinntartani télen?van egy teljesen körbeszigetelt kutyaháza műanyag ajtóval.van,aki fűtést mond máshol meg simán kinn van.tapasztalataitok?
előre is köszi,berni

(azért remélem még olvassa vki ezt a topicot Mosoly )
Vissza az elejére
berni1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zuzmó
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 25. Hétfő 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi a tanácsot Eni! A kezdeti ilyedtség után elkeztem lenevelni róla, és úgy tűnik már kezd leszokni a kőevésről, legalábbis ha rászólók kiköpi... Volt amikor egész nagy kövekre vetemedett. Döbbent
eni94
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 8. Péntek 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Zuzmónak azt írom hogy nem kell aggódni. az én Liza nevü kiskutyám 6 hónapos és még mindig nagyon szereti a köveket rágcsálni sőt néha le is nyeli, de ettől nem lesz semmi baja, ezt a nagyon szuper állatorvosunk mondta.

ENI
Vissza az elejére
eni94 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zuzmó
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 5. Kedd 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Alig több mint egy hete van nálam a magyar vizsla kiskutyám. Idáig minden viszonylag jól ment, de pár napja elkezte felszedegetni a kavicsokat az út széléről. Kap kálciumtablettát, és egyéb vitaminokat, sőt emésztési gondjai sincsenek, így nem tudom miért csinálja, de kezd aggasztani a dolog. Ami az étkezést illeti rendesen eszik, és álltalában nem éhes amikor sétálunk.
Vajon miért csinálja ezt, hogyan lehet leszoktatni róla?
Előre is köszi a tanácsokat! Mosoly
Kutyabarátka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 17. Szombat 20:51    Hozzászólás témája: Re: Beszélj a vizslákról vagy a sajátodról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Olyan aranyosak a vizslák szerintem.Az enyém valószínűleg Magyar és Weimari vizsla:D
Kutyabarátka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 17. Szombat 20:48    Hozzászólás témája: Beszélj a vizslákról vagy a sajátodról Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt beszélhesz a kutyádról vagy csak simán a vizslákról Nagyon Boldog [img]http://gallery.site.hu/d/1745917-1/mozi.bmp[/img]
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Vizsla
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu