Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 23. Hétfő 6:29
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  
Bemutatkozás
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Találtam az iwiwen egy sürgős kérést! Légyszi,aki tud segítsen a srácon!
Bemásolom: Ignéczi Jani*** (846) Üzenek
VALAKI SEGÍÍÍTSEN NEM TUDTOK VKIT AKINEK VAN OLYAN ANYA KUTYÁJA AMEIK JELEN PILLANATBAN IS NEVEL KISKUTYÁKAT???? VAN 4 GYÖNYÖRÜ AMSTAFF KISKUTYA AKIK MA ESTE FÉL 12 KOR SAJNA ÁRVÁN MARADT MERT MEGHALT AZ ANYJUK SÜRGÖS LENNE MERT IGY NEM BIRJÁK 1-2 NAPTOL TOVÁBB...........

Remélem sikerül! baba
sido74
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 20:58    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Mosonyi István / Sido/ vagyok Békéscsabárol 94-ben vettem az első amstaffot ami sajnos 99-ben elpusztult majd volt egy négy éves kihagyás de mindig tudtam hogy ez a fajta áll hozzám közel ma kilenc staffom van és imádom őket rengeteg időt szánok rájuk. Próbálok a kiállitásokon és tenyészetben is helytállni bár nem ez a legfontosabb számomra. alapjában véve örömet okoznak nekem és ez a lényeg számomra!
Vissza az elejére
sido74 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
b.valeria
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Valéria vagyok. 10 évvel ezelött kaptam szülinapomra az első amstaffomat egy kan volt. Ezzel a kutyával megpecsételödött a sorsom.
Amstaff szerelmese lettem. Mosoly Jelenleg egy szukám és egy kanom van. I
Nálam a kutyák családtagok. imádom őket. integet
Vissza az elejére
b.valeria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eclipse
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Czékus Viktória vagyok, Pilisvörösvárról. 75-ös évjárat, '92 óta foglalkozom a fajtával. Jelenleg hat szuka és két kan kutyám van.
Az elmúlt 15 év alatt sok tapasztalatot szereztem a fajtával kapcsolatban, de a mai napig is rengeteget tanulok velük kapcsolatban ill. tőlük.

Sweet Gangland
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Lugosi-Hajdú Ildikó vagyok. 2004óta vagyok a fajta szerelmese.
Akkor még csak kiállításokra szerettem volna járni egy jó küllemű kutyával,nem gondoltam rá,hogy pár év és idáig jutok.
4 amsataff lakik velünk lakásban,kertben egyaránt,családtagként,2 macsekkal.
2007ben alapítottam meg a Sweet Gangland kennelt.
Számomra a küllem mellett,nagyon fontos a wesen,továbbá az egészségügyi szűrések és a munka.
Célom a minőségi és egészséges kiskutyák tenyésztése,nem mennyiségi,ezért nem tervezek sok kiskutyával a jövőben sem.
Eddig is sokat sikerült tanulnom a fajtával kapcsolatban és sok embert ismertem meg az évek alatt. Szeretnék még minnél többet tanulni a fajtáról,mert úgyérzem mindig van mit.
integet

smarcsi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21. Vasárnap 23:04    Hozzászólás témája:
Téma leírása: bemutatkozás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
smarcsi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21. Vasárnap 23:01    Hozzászólás témája: Sziasztok
Téma leírása: bemutatkozás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Somogyi Marcsi vagyok, Dunaharasztiról.
2 éve vásároltuk első amstaffunkat;előtte más fajtákkal foglalkoztunk.
Ennek ellenére van még mit tanulnunk a fajtáról.
Nálunk ez családi "buli", megosztjuk a fizikai és a ringdresszúrás feladatokat is.
Apu az erőnlétüket edzi; én kiskutyákat nevelek, betanítom őket , és kiállításra készítek kutyákat, ill. szívesen fel is vezetem őket.

Legutóbb smarcsi szerkesztette (2008 Dec. 23. Kedd 0:01), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
smarcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ottó
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Aki még nem ismerne Hermann Ottó vagyok. 1995-ben vásároltam első staffordomat aki véletlenül egy Floyd kölyök volt. A vásárlásban nem volt semmi tudatosság csak a Kutya újság hirdetési rovatában Floyd fejképével hirdették az almot. Lenyűgözött az a fej. Azóta is egy jó fejű kutyával engem le lehet venni a lábamról. Mindhárom amstaffom ősei között szerepel Barberycoast The Alchemist.
Vissza az elejére
Ottó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Amstaff Barát
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 7:46    Hozzászólás témája: Bemutatkozás
Téma leírása: Mindenki azt ír magárol amit akar :D

Sziasztok Lugosi Árpád vagyok AMSTAFF ILDI férje.
Nagyon imádom a fajtát bár vajmi keveset tudok róluk azt is a páromnak illetve tenyésztő és fajtarajongó barátainak köszönhetem.
Vissza az elejére
Amstaff Barát jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Amerikai staffordshire Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu