Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 1:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Kiállítások
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 35 oldal [858 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 33, 34, 35 Következő
Szerző Üzenet
timy-nanda
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszönöm szépen!

Oksa ha a nagyerdei stadionba lesz akkor tuti megyek, vagy esetleg ha vki felvesz majd Görbeházánál... de sajnos Dolce-t most nem neveztem!

Jó éjt! puszitküld

http://gallery.site.hu/u/timy-nanda/
www.timisharpei.mindenkilapja.hu
Az igaz barátság érték, becsüld meg a kutyádat!
Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 14:14    Hozzászólás témája: Szlovén + Olasz speciál show 2009 Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt még ígértem:

Slovén Speciál show 2009

helyszín: Varpolje (Nincs messze a határtól)
dátum: 2009.09.12.
bíró: Mrs. Ann Cookson (ZDA)
nev határidő: 2009.09.02.
több info: http://www.sharpei-klub.si/strane/prijavnica2009.pdf
Összefoglaló a tavalyi kiállításról:
http://www.sharpei-klub.si/mania/shar-pei_mania2_eng.pdf

Olasz Speciál show 2009

helyszín: Parma
dátum: 2009.09.13.
bíró:Mrs. GRACE FRITZ (USA)
nev határidő: 2009.08.24 illetve 2009.09.03.
több info: http://www.sharpeiclub.it/raduno_2009/brochure_iscrizione%20inglese.pdf
Összefoglaló a tavalyi kiállításról:
http://www.parmashow.atw.hu/
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Aug. 3. Hétfő 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Szia!

Előre is köszi!

Nagy Gratula nektek! rólatok a képet láttam a weboldaladon! annyira gáz hogy nem lehettem ott, így nem taliztam Botival! Szomorú
Pie-al pedig már legalább találkoztunk és akkor kaptam tőle sok puszit! Mosoly pirul

puszitküld

Szia!
Köszönjük Mosoly Majd legközelebb, mondjuk a Debreceni Cacibon...?

Na és akkor a katalógus:

Baby-Kan:
-Katie's Betyár Zsoldos

Kölyök Kan:
-Diablos Arrugados Adidas

Fiatal Kan:
-Bólyafalvi Botox

Növendék Kan:
-Peppe Nero Better without Botox
-Casanova

Nyílt kan:
-Barund's Rumor Hasit Lynper

Kölyök szuka:
-Black-Schnau Honey
-Diablos Arrugados Alma Anciana

Fiatal szuka:
-Shira Victory Dolce Vita
-Blue Batta Amidala
-Bólyafalvi Cheyla
-Aisha Golden Girl Orikou

Nyílt szuka:
-Bellshou Vampir of Virgine Flowers
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 29. Szerda 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Előre is köszi!

Nagy Gratula nektek! rólatok a képet láttam a weboldaladon! annyira gáz hogy nem lehettem ott, így nem taliztam Botival! Szomorú
Pie-al pedig már legalább találkoztunk és akkor kaptam tőle sok puszit! Mosoly pirul

puszitküld

Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Sziasztok!

Akiik voltak tegnap az éjszakain, azok lécci hozzatok ide beszámolót nekem, hány kutya volt, kik??, mit értek el?? stb. képeket is szeretnék!!!

sajnos én nem tudtam elmenni, Szomorú bele is vagyok betegedve hogy nem lehettem ott!

Előre is köszi!
puszitküld

Szia!
Majd berakom a katalógust. Sajnos szakadó eső volt, így szinte nincs képem.
Tőlünk az eredmények, Botox- Cac, Pie -Cac és BOB.
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 26. Vasárnap 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Akiik voltak tegnap az éjszakain, azok lécci hozzatok ide beszámolót nekem, hány kutya volt, kik??, mit értek el?? stb. képeket is szeretnék!!!

sajnos én nem tudtam elmenni, Szomorú bele is vagyok betegedve hogy nem lehettem ott!

Előre is köszi!
puszitküld

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 14. Kedd 12:28    Hozzászólás témája: Re: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Sziasztok!

Ismételten. Nekem mindegy, jöhet privátba is, jön valaki mostanság kiállításra? Debrecen Éjszakai? Debrecen Cacib? Esztergom cac? Szeptemberben olasz, - szlovén speciál?

Szia Rita! mi megyünk debrecen éjszakaira és cacibra is!meg szemezgetek olasszal..!!
Nem olyan rég mondták nekem,h lesz szeptemberben és érdekelne!
és ti jöttök vhova?

A debreceniekre megyünk. Az olaszt meg nem lehet kihagyni, csakúgy mint a szlovént Mosoly

tudsz nekem adni vmi infót a 2 kf. kiállításról?! Mosoly előre is köszi
jah és kikel jössz kiállítódni? béci,boti...?

Igen, persze, a napokban felteszem ide, hátha még valaki kedvet kap.
Bécivel már nem igazán Mosoly Minek? Mosoly)
Botit meg Pie-t viszem most, ha minden jól megy.

Végülis logikus,h béci-t felesleges mért .. mindene meg van Mosoly Nah hát akkor remélem találkozunk.. sőtt.. én 2 babával megyek meg casival Mosoly
jó kis párbaj lesz 2 csoki között!! Egy kérésem még lehet.. h majd csinálj már légyszives a fényképeződdel képeket casirol mert te fantasztikus képeket csinálsz! nincsen normális kép egy kutyámról sem, ráadsául most csinálnak egy rendes honlapot nekem és oda kellenének jó és új képek amiket csak te tudsz csinálni MosolyMosolyMosoly sziv nah puszinektek
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

timy-nanda írta:
Sziasztok!!

Mi is ott leszünk Debrecenben!!!!! meg tervben van még Mátészalka!
Külföldi kiállokat sajnos nem engedhetjük meg magunknak! rosszkedvû dühbegurul

szóval Lüsz és Tina tuti hogy találkozunk!!!!! pirul puszitküld

Debrecenben találkozunk, az biztos, de legalábbis nagyon remélem. Az olasz elég messze van, de a szlovént érdemes átgondolni Mosoly
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 22:25    Hozzászólás témája: Re: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Sziasztok!

Ismételten. Nekem mindegy, jöhet privátba is, jön valaki mostanság kiállításra? Debrecen Éjszakai? Debrecen Cacib? Esztergom cac? Szeptemberben olasz, - szlovén speciál?

Szia Rita! mi megyünk debrecen éjszakaira és cacibra is!meg szemezgetek olasszal..!!
és ti jöttök vhova?

A debreceniekre megyünk. Az olaszt meg nem lehet kihagyni, csakúgy mint a szlovént Mosoly

Igen, persze, a napokban felteszem ide, hátha még valaki kedvet kap.
Bécivel már nem igazán Mosoly Minek? Mosoly)
Botit meg Pie-t viszem most, ha minden jól megy.

Legutóbb Lüssz szerkesztette (2009 Júl. 14. Kedd 9:36), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Mi is ott leszünk Debrecenben!!!!! meg tervben van még Mátészalka!
Külföldi kiállokat sajnos nem engedhetjük meg magunknak! rosszkedvû dühbegurul

szóval Lüsz és Tina tuti hogy találkozunk!!!!! pirul puszitküld

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 15:16    Hozzászólás témája: Re: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Sziasztok!

és ti jöttök vhova?

Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 14:08    Hozzászólás témája: Re: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Lüssz írta:
Sziasztok!

és ti jöttök vhova?

Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 12. Vasárnap 23:13    Hozzászólás témája: Re: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Sziasztok!

és ti jöttök vhova?
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 8. Szerda 14:39    Hozzászólás témája: Debrecen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Jön/megy valaki Német o.-ba Július 4-5-én? Mármint a konferenciára és a kiállításra?
timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Értem, hát Szilvásvárad nekünk sincs közel Szomorú
Jaja bizti össze futunk valahol... Nagyon Boldog nagy vigyor

Vissza az elejére
summernightsharp
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 2. Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szilvásvárad nekem sajnos messze van Szomorú így oda mi biztosan nem megyünk. Pedig lesz klub is.
Bizti összefutunk majd kiállításon.

timy-nanda írta:
Szép jó estét!!! Mosoly

Mi elvileg Szilvásváradon kezdünk! De ez szerintem nem fog össze jönni pedig nagyon szeretnénk! Összezavart
Mivel mi Hajdú-Bihar megyeiek vagyunk, így főként itt a közelben fogunk nevezni!!! Mivel Én még tanuló vagyok így nehezebb messzebbre eljutni!! pirul mérges
De készülünk ezerrel!!! Mr. Green baba És már nagyon várjuk az első kiállításunkat!!

timy-nanda
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 1. Vasárnap 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép jó estét!!! Mosoly

Mi elvileg Szilvásváradon kezdünk! De ez szerintem nem fog össze jönni pedig nagyon szeretnénk! Összezavart
Mivel mi Hajdú-Bihar megyeiek vagyunk, így főként itt a közelben fogunk nevezni!!! Mivel Én még tanuló vagyok így nehezebb messzebbre eljutni!! pirul mérges
De készülünk ezerrel!!! Mr. Green baba És már nagyon várjuk az első kiállításunkat!!

Vissza az elejére
summernightsharp
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 28. Szombat 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ki hol kezdi a kiállítási szezont?
Kiskunfélegyházára jön valaki?
Mr Krisz
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 27. Szombat 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na képeket én se találtam seholsenem .
Vissza az elejére
Mr Krisz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
summernightsharp
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26. Szerda 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na erre én is kivi lennék... Mert én is kerestem már párszor a képeket
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26. Szerda 16:01    Hozzászólás témája: Re: Dombóvár Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Megy valaki Dombóvárra vasárnap??

Hello!

Van valakinek foggalma arról,hogy merre leledzenek,ha vannak egyáltalán,az európai kiállról képek(shar pei)??
mert én azóta sem láttam... Szomorú

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 14:18    Hozzászólás témája: Dombóvár Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megy valaki Dombóvárra vasárnap??
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Féla írta:
Sziasztok!

Nagyon sok lenne bepötyögni a 113 kutyát, ezért csak a magyar tenyésztésű és magyar tulajdonú kutyák eredményeit "hoztam el".
Remélem ennek is örülni fogtok Wink

Mi az hogy, köszi a "táblázatot", a külföldiekkel ráérsz később Wink

RENGETEG külföldi kiállító volt, ahogy néztem minden "népszerűbb" fajtánál.
A galéria főoldalán be vannak linkelve az eddigi kiállítási albumok -van bőven-, de shar-pei még nem igen, úgyhogy hajrá! Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Féla írta:
Sziasztok!

Nagyon sok lenne bepötyögni a 113 kutyát, ezért csak a magyar tenyésztésű és magyar tulajdonú kutyák eredményeit "hoztam el".
Remélem ennek is örülni fogtok Wink

Kanok:

Kölyök:
Gingerpeis Dance Up To The Dawn (Sóti Rita) - ígéretes
Peppe Nero Better Than Be (Sóti Rita) - nagyon ígéretes 1
Peppe Nero Better Without Botox (Sóti Rita) - ígéretes

Fiatal:
Casanova (Szabó Leontina) - nagyon jó
Elite Blue Bluexus Bitang (Lányi Viktor) - kitűnő
Jambo Best Pei (Dr. Zsom Andrea) - kitűnő

Növendék:
Elite Blue Arnold (Vladimir Maricic) - kitűnő
R-Lee Ticket To Walnut Pie (Fésüs Laura) - Res.CAC

Nyílt:
Changshou Xian Wrinkled Planet (Fülöp Kinga) - CAC
Deakie Shoutintheodds (Lányi Viktor, Tóth Tiborné) - kitűnő 4
Neverending Sunshine Alf (Katona Diána) - nagyon jó
Ráncipán Everyday (Róth Brigitta) - nagyon jó
Ruby Red Skinny L. Gelatin (Birinyi Tamás) - Res.CAC

Győztes:
Barund's Rumor Hasit Lynper (Birinyi Tamás) - kitűnő

Veterán:
Speedyecrom Demon (Pócza Ernő) - veterán európa győztes

Szukák:

Fiatal:
Alpokalja Szépe Bonita (Tóth Erika) - kitűnő 3.
Elite Blue Bluexus Belkoka (Chrysanthi Leventaki) - nagyon jó
Fe-Csa-Ba-Csin Tipi-Topi (Szarvas Erika) - kitűnő
Hórvölgye-Ráncos Cyclon (Birinyi Tamás) - nagyon jó
Suha's Kid Pei-B. Dominicana (Suháné Mezei Nikoletta) - nagyon jó

Növendék:
Chancjs-gru Want Is Power (Pócza Ernő) - Cac
Peppe Nero Apple Wine (Kovácsné Király Katalin) - kitűnő 3.
Shaolin Rangers Cocain (Mgr. Gabriela Rohacikova) - nagyon jó

Nyilt:
Bellshou Vampir Of Virgine Flowers (Sóti Rita) - kitűnő
Kung-Fu Kid Incredible (Csányi Kitti) - nagyon jó
Red Princ Nedda (Katona Diána) - kitűnő
Ruby Red L. Retek ( Mátrai Viktória) - Res. CAC

Győztes:
Changshou Xian Morosita (Kékesiné Vörös Mónika) - kitűnő
Phanatic Isis (Major Lajos) - nagyon jó

Mindenkinek gratulálunk az eredményekhez! Mosoly

Köszi az eredményeket-gratulálok a győzteseknek és mindenkinek!
Egyébként milyen volt, meséljetek!
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 35 oldal [858 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 33, 34, 35 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu