Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 0:37
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Dühöngő...
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [49 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 2. Vasárnap 10:59    Hozzászólás témája: Re: ..
Téma leírása: ..
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
Felker Károlyné írta:
Hogy lehet valaki ilyen tapló!!!

Ennyi hülyeséget összehordani!

Leontina,közlöm veled hogy a dolgok rohadtul nem így működnek!!!!!

Most nagyon fellbosszantott!! dühbegurul dühbegurul
Foggalmam sincs honnan vetted ezt a sok hülyeséget,amit közöltél velem msn.
Szeretnék veled beszélni!!!jó lenne ha nem kerülnél!

Én nem kerüllek.. Viszont ezt a ,,hülyeséget AZ mondta aki ehez ért! TÉNYLEGESEN ért!! nem kerüllek eggyáltalán! 2x fél napimunka... és a felesincs kész! te meg faszán letörölted a mindenkilapjás honlapomat! és ez nem bunkóság és taplóság!!!!!?? dühbegurul A fasz ki! Felkerné! én közlöm veled,h NEMérdekel!. (hajni) puszitküld
moderálta: koy 2008.11.02.

Én NEEEM akarok veled roszba lenni meg veszekedni!dekérlek nem szivassukegymást!! te visszaéltél azzal,h megbíztam benned... akkkor...? Döbbent Döbbent Neutral bandzsal
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 1. Szombat 23:05    Hozzászólás témája: Re: ..
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:

Én nem kerüllek.. Viszont ezt a ,,hülyeséget AZ mondta aki ehez ért! TÉNYLEGESEN ért!! nem kerüllek eggyáltalán! 2x fél napimunka... és a felesincs kész! te meg faszán letörölted a mindenkilapjás honlapomat! és ez nem bunkóság és taplóság!!!!!?? dühbegurul A fasz ki! Felkerné! én közlöm veled,h leszarom... (hajni) puszitküld
moderálta: koy 2008.11.02.
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 1. Szombat 19:38    Hozzászólás témája: ..

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 31. Péntek 1:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A helyzet a következő.Írok egy véleményt arra,hogy mi van ha direkt történt egy "még" időben nem megfelelő párosítás.Aztán írok egy általános "magán véleményt" a mai viszonyokról,nem nevesítve senkit és nem illetve jelzőkkel senki állományát.Beleírtam szintén nem nevesítve,hogy vannak kivételek,és akinek nem inge... bandzsal
Aztán leírom,hogy a fedeztetés lehetett baleset is.No és ekkor valaki gyorsan regizik a fórumra,persze nem olyan valaki aki éppen csak véletlenül olvasgatja...Közli velem baromi kedvesen,hogy más szemében a szálkát is észre veszem,és micsoda "csodálatosan kiemelkedő" almot hoztam "létre".Teszi ezt úgy,mintha eltitkoltam volna és ő most aztán jól rávilágít a dolgokra.Ezúton is köszi a személyeskedést és a jelzőket. Baromira dühít ez a dolog,és sajnálom,hogy ennyire futja,"névtelen" kioktatásra.Sosem voltam "büszke" az alomra és az is igaz,hogy ugyan akkor még nem akartam,de létre jött volna később.Mert kitűnőnek tartom mind a két kutyát,és úgy láttam érdemes őket "összetenni".Nem így lett,nem illenek össze.A kutyákba "nem látok bele" és még ha egy Ceizel lennék "kutya genetikában",akkor is érhetne meglepetés. Aszem ennyit a "dühöngésről". nagy vigyor

Ja de azé hazudok,mert igenis "büszke" vagyok rájuk,mert megállják a helyüket,külsőre is és idegrendszerre is,nos igaz szinre csak egy.(Sőt van köztük akire külön büszke vagyok!!! rock )
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 30. Vasárnap 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
SMN írta:
Üzenem az összes kutyatolvajnak, hogy hasonlóképpen járnak, mint akik ma reggel próbálkoztak!!!

Exclamation Má megen mi volt? Kérdés bandzsal
fejvakar és ,hogy jártak Kérdés ... röhög

Semmi... Samuka megtetszett vkiknek, aztán kiszedték a kapun, beültették a kocsiba és elindultak vele...
Csakhogy arrafelé úgy néz ki normálisabb szomszédok laknak és szóltak, hogy viszik a kutyát.
Kis idő után beérték őket és kedvesen le lett állítva a kocsijuk és meg lettek kérve, hogy szálljanak ki a kocsiból... lol
Nem részletezném, de úgyvélem, hogy 2x is meggondolják ezek után, hogy lopjanak-e kutyát vagy sem.
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 30. Vasárnap 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Üzenem az összes kutyatolvajnak, hogy hasonlóképpen járnak, mint akik ma reggel próbálkoztak!!!

Exclamation Má megen mi volt? Kérdés bandzsal
fejvakar és ,hogy jártak Kérdés ... röhög
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 30. Vasárnap 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BlackBird
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 21. Csütörtök 9:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Felker Károlyné írta:
baletka írta:
ki hinné,hogy egy nap alatt történhet valakiből,akit a jó kolléga "dobozba" elkönyvelsz a legnagyobb balek a világon!
Ma ugyanis a mellettem ülő kolléganőröl,akivel egészen jól kijöttem kiderült, hogy meglopott.
Ma kivette a pénztárcámból a pénzemet és a tárcát visszatett,én meg ki akarom fizetni az ebédet és pénz NUKU Evil or Very Mad
Szerencsére vannak kamerák a cégnél a párom pedig technikus,azonnal nekiláttak keresni a "szallagon" a részleteket.
És lám,mik vannak!
Ebédelni volt velünk,aztán mikor visszamentünk,egyszer csak odaszólt, hogy nézzd a széked alatt van a pénz,bizti kiesett a tárcádból.
És azt hitte,senki sem fogja végignézni, amit a kamerák feljátszottak.
Háááát nem volt szerencséje.

Mint később a kolléganőim mondták,hogy szerintük tőlük is lopott,de nem tudták bizonyítani....

No comment....

Rendőrség,azonnali elbocsájtás,én meg mentem velük feljelentést tenni. kitiltva kitiltva

Szóval szép kis napom volt ma....

Az egészben a legjobb az volt,hogy a zsaruk visszavittek a munkába és elöl ülhettem az autóban nagy vigyor
bandzsal dühbegurul dühbegurul

hát ez szép..
Én mikor állatkínzásért feljelentettem egy manuszt a rendőrség még engem pesztrált hogy mégis hogy gondoltam az állatkínzást,amúgy a kezemben a kép a kutyáról (shar pei)ami vérző sebes szőre nincs,erre azt mondja nekem,ő nem lát semmi érdekeset a képen...
Szal erről ennyit,amikor azt hinné az ember hogy ez meg az mellette áll,aztán az ellenkezője derül ki.

Egy illegális cd-másolatért akár 5 évet is kaphatsz, állatkínzásért max 2!!!
Ha foglalkozik egyáltalán vele a rendőrség...

Sajnos nem foglalkoznak vele , de én sokkal súlyosabb büntetést adnék , hisz egy átatlan kutyát bántani , na a lényeg lehet én vagyok "kemény" , de ilyenkor egy szemet szemért nem lenne rossz , legközelebb biztos meggondolná.
Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 21. Csütörtök 5:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:
baletka írta:
ki hinné,hogy egy nap alatt történhet valakiből,akit a jó kolléga "dobozba" elkönyvelsz a legnagyobb balek a világon!
Ma ugyanis a mellettem ülő kolléganőröl,akivel egészen jól kijöttem kiderült, hogy meglopott.
Ma kivette a pénztárcámból a pénzemet és a tárcát visszatett,én meg ki akarom fizetni az ebédet és pénz NUKU Evil or Very Mad
Szerencsére vannak kamerák a cégnél a párom pedig technikus,azonnal nekiláttak keresni a "szallagon" a részleteket.
És lám,mik vannak!
Ebédelni volt velünk,aztán mikor visszamentünk,egyszer csak odaszólt, hogy nézzd a széked alatt van a pénz,bizti kiesett a tárcádból.

Mint később a kolléganőim mondták,hogy szerintük tőlük is lopott,de nem tudták bizonyítani....

No comment....

Rendőrség,azonnali elbocsájtás,én meg mentem velük feljelentést tenni. kitiltva kitiltva

Az egészben a legjobb az volt,hogy a zsaruk visszavittek a munkába és elöl ülhettem az autóban nagy vigyor

hát ez szép..
Én mikor állatkínzásért feljelentettem egy manuszt a rendőrség még engem pesztrált hogy mégis hogy gondoltam az állatkínzást,amúgy a kezemben a kép a kutyáról (shar pei)ami vérző sebes szőre nincs,erre azt mondja nekem,ő nem lát semmi érdekeset a képen...
Szal erről ennyit,amikor azt hinné az ember hogy ez meg az mellette áll,aztán az ellenkezője derül ki.

Egy illegális cd-másolatért akár 5 évet is kaphatsz, állatkínzásért max 2!!!
Ha foglalkozik egyáltalán vele a rendőrség...
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
És lám,mik vannak!

No comment....

hát ez szép..

Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BlackBird
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
És lám,mik vannak!

No comment....

Büntetlenül egy rendőrauóban, az nem is rossz Nagyon Boldog
Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És lám,mik vannak!

No comment....

Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Ez zseniális, eddig nem volt problémám az atw-vel, de többszöri probálkozás után kiderült, hogy az oldalam törlődött rendszerből... dühbegurul megpróbáltam újra regisztrálni a peppenero-t és láss csodát nem volt foglalt...márpedig egy jó ideje használom már. A lényeg az, hogy az egész weblapomat tölthetem fel újra........ Köszönöm, hogy szóltatok!

szivesen.

Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez zseniális, eddig nem volt problémám az atw-vel, de többszöri probálkozás után kiderült, hogy az oldalam törlődött rendszerből... dühbegurul megpróbáltam újra regisztrálni a peppenero-t és láss csodát nem volt foglalt...márpedig egy jó ideje használom már. A lényeg az, hogy az egész weblapomat tölthetem fel újra........ Köszönöm, hogy szóltatok!
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alpokalja írta:
Felker Károlyné írta:
Alpokalja írta:
Szia!
Remélem sikerrel járnak,nagyon elszomorító dolog Szomorú
És sajnos még mennyi ilyen lehet ami nem jut napvilágra.

gratulálok a babákhoz,épp tegnap néztem a honlapod.

Köszönöm szépen Mosoly
Tieid is édessek és nagyon szépek.gratulálok hozzájuk.

Nagy gratula a kis törpökhöz!!!! Mosoly)) Míg a mieink kibújnak a ti képeitekkel vigasztalódtam Mosoly))
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:
Alpokalja írta:
Szia!

Köszönöm szépen Mosoly
Tieid is édessek és nagyon szépek.gratulálok hozzájuk.
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alpokalja írta:
Szia!

Vissza az elejére
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18. Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Végülis mindegy. Én lezártam ezt a dolgot, mert nem vagyok hajlandó iq hiányos, emellett illemtanból igen kevés órát vett illetővel tárgyalni.
Természetesen megírtam az illetőnek, hogy olyat nem fogok megtenni, amit nem vállaltam, elmondtam neki, hogy miért és hogy látom a dolgokat...
A választ talán inkább nem is kommentálom. Gusztustalan hányadék az egész, az én becsületemmel érvel és emellett még tetü módon beugat, hogy én ne magyarázzak neki, aki még a saját gyerekét sem tudja megnevelni. Hát sztem mondanom sem kell, hogy ezzel kicsit eldurrant az agyam. Honnan tudná ő, hogy én hogy nevelem a gyerekeimet, mikor velem is úgy kb. fél órát találkozott... pfuj Emellett akkor ugasson valaki, ha már ő bizonyított...
Mindegy. Ezek után totálisan leszarom az égészet... mellesleg amilyen jól tudom kezelni az indulataimat még a végén belelépek a pofájába. dühbegurul

EZT A SZEGÉNY KISLÁNYT ÁRULJA A GAZDÁJA.ÉN ÍRTAM NEKI E-MAILT DE NEM VÁLASZOLT,EZÉRT FELJELENTETTEM.NEM KÉRDÉS MIÉRT!!!

Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Végülis mindegy. Én lezártam ezt a dolgot, mert nem vagyok hajlandó iq hiányos, emellett illemtanból igen kevés órát vett illetővel tárgyalni.
Természetesen megírtam az illetőnek, hogy olyat nem fogok megtenni, amit nem vállaltam, elmondtam neki, hogy miért és hogy látom a dolgokat...
A választ talán inkább nem is kommentálom. Gusztustalan hányadék az egész, az én becsületemmel érvel és emellett még tetü módon beugat, hogy én ne magyarázzak neki, aki még a saját gyerekét sem tudja megnevelni. Hát sztem mondanom sem kell, hogy ezzel kicsit eldurrant az agyam. Honnan tudná ő, hogy én hogy nevelem a gyerekeimet, mikor velem is úgy kb. fél órát találkozott... pfuj Emellett akkor ugasson valaki, ha már ő bizonyított...
Mindegy. Ezek után totálisan leszarom az égészet... mellesleg amilyen jól tudom kezelni az indulataimat még a végén belelépek a pofájába. dühbegurul
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zike írta:
SMN írta:
Mindegy. Ő nem a orvosi költségeit szeretné megkapni, ami állítása szerint jóval több a kutya áránál amennyiért megvette. Ő a kutya árát követeli vissza, mert én egy genetikai hulladékot adtam el neki.

SMN nagy vigyor Viccesre véve a dolgot: Lehet,hogy nem a fülműtét ára volt a magas,hanem a vétel ár az alacsony lol juhe juhe futyul juhe

.... hát lehet, hogy tényleg ezzel rontottam el az egészet. bandzsal
zike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Mindegy. Ő nem a orvosi költségeit szeretné megkapni, ami állítása szerint jóval több a kutya áránál amennyiért megvette. Ő a kutya árát követeli vissza, mert én egy genetikai hulladékot adtam el neki.

SMN nagy vigyor Viccesre véve a dolgot: Lehet,hogy nem a fülműtét ára volt a magas,hanem a vétel ár az alacsony lol juhe juhe futyul juhe
zike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jóóó reggelt a névtelen 2 vendégnek
zike
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 6:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!NNNA,persze meg a frászt az ilyen gazdinak...Én leírtam a gazdiknak az oltási protokolt+amit még én szükségesnek tartok(felszerelés,milyen kaját kapott,gondozás)+az oltások miértjét és a femerülhető spanci betegségeket,tudják a tel.számom is,ha gondjuk van..és lehet,hogy rohadék dolog,de ezt lebegtetem eléjük,amikor elkezdik mondani,hogy:jajj nézd,már milyen édi az a fekete,vagy az az arany vagy az a füli,mert nem csak simogatás kell a kutyának,Vagy akarja az összes örömével-bajával a "a fülit,meg az édit" vagy nem...persze akármit megigérhet... Lehet,hogy elitéltek ezért,de tisztább ügy.. izom

Karom erős,hajam dús,én vagyok a rántott hús izom
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 5:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Igazából nem tudtam eldönteni, hogy hova írjam a betegségesbe vagy ide. Végülis mindegy, írom ide.
Véleményt szeretnék kérni.
Adott egy kutya. Ránca szinte semmi, de állítólag kb. fél éves korában átesett egy szemplasztikán. Amiről persze nem értesítettek. Később fel lettem keresve, amikor is ezek után nem sokkal már egy fülműtétre volt kiíva a kutya. A gazdi aranyos volt, a szemműtétet nem akarta kifizettetni, de a fülműtétet ami ha jól emléxem 60.000Ft-ba került volna szerintük ki kellett volna. Döbbent Amikoris én ajánlottam egy állatorvost, Budapesten egy kerületben az addig kezelő dokival. Nem titok, hogy a Seregi Antalt ajánlottam. Hogyanis... vigye el hozzá a kutyát, ha ő is azt mondja, hogy valóban javasolt a műtét akkor természetesen beszélhetünk valamilyen hozzájárulásról. Ezzel egyidőben eltűnt ismét az "új" gazdi. A napokban megkeresett ismét. Az első mondata az volt, hogy követeli, szóval követeli vissza a kutya árát, mert meg kellett műteni a kutya fülét is akkor is.... Persze azzal a lehetőséggel még véletlenül sem élt, amit első megkeresésekor felajánlottam. Emellett mindenféle borzadalmat leírt, hogy a műtét után szétnyílt a seb meg ilyenek. De ők imádják és mindent megtennének érte, megfelelő törődés és odafigyelés mellett, hogy történhetnek ilyenek. Mindegy. Ő nem a orvosi költségeit szeretné megkapni, ami állítása szerint jóval több a kutya áránál amennyiért megvette. Ő a kutya árát követeli vissza, mert én egy genetikai hulladékot adtam el neki.
Igazából nem tudom, hogy mit reagáljak. Első felindulásból semmi jót nem reagáltam volna az egyszer biztos, legalábbis neki jó nem lett volna...
Valamilyen szinten bánt a dolog, de másfelől meg eldurran az agyam, hogy egyáltalán nem tudott még egy fotót sem küldeni a kicsiről. Amikor felmerült valami gond akkor sem keresett meg csak utána a másik gond előtt és akkor is *kakit* arra nagy ívben amit mondtam, ajánlottam. Emellett eleve nem vállaltam ilyenre garanciát, ezért alapja sincs a követelésének. Nem mintha nem tudnám neki bármikor visszaadni a pénzt, de miért is kellene? Ennyi erővel mindenki küldhetné nekem a számlát még az oltásokról is... Szóval nem tudom.

Ez nagyon egyértelműnek tűnik, főleg ha a végéről indulunk: semmi ilyen jellegű garanciát nem vállaltál, úgyhogy mehet a "gondos" tulaj ahova csak akar kitiltva
Egyébként ha vásárolsz valamit a boltban, asszem semminek nincs örök élet garanciája, minden gyártó csak egy bizonyos ideig vállal a terméke után garanciát nyíl annak lejárta után nincs Exclamation
Te mint tenyésztő szintén vállalsz garanciát egy bizonyos szintig pl:ha nem kapja meg a tenyésszemlét visszaveszem stb. de ilyen esetben, amikor nem lehet meggyőződni a "genetikai hulladék" valódiságáról nonszensz pénzt követelni mérges
Az meg hogy a kutyát is meg akarja tartani egyszerűen röhej mérges
Félelmetes milyen emberek vannak, ne is törődj velük sör
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [49 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu