Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 30. Szombat 15:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  
Segitség
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 2. Kedd 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem szeretnélek elkeseríteni,de nagyon rosszak a kilátások.Mi július 10-én temettük a bullterrierünket,hosszú küzdelem után,amit a vesebetegséggel vívtunk.Fél évet tudtak neki még adni az orvosok,pedig mindent megpróbáltunk.Végigéltük az utolsó napok iszonyatát,hányást,kézből etetést,végül már Calopet tartotta életben.
Mikor már nem reagált semmire,nem evett,nem ivott,elengedtük.Nekünk is azt mondták,maximum 1 hét infúzióval.Hidd el,nem érdemes!
Ebben a stádiumban már nem segít sem Algopiryn,sem más.
Sajnálom....
Meg kéne keresnétek még más orvost(ha pestiek vagytok,elküldhetem PÜ a mi orvosunk számát)de ha az enyém lenne,és másik orvos is ezt a diagnózist adja,azonnal elengedném méltósággal.
Mai eszemmel már nem csináltam volna végig Jingoval az utolsó 2-3 napot sem.Nem érdemelte meg azt a szenvedést,amin az önzésem miatt,amiatt,hogy minden áron magam mellett akartam még tartani,keresztülment.
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kutya0
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19. Kedd 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szijja.

Télleg ne ad fel a reményt. Nagyon helyesen gondolkodsz. Nos nekem a kutyám is ilyen helyzetben volt, de mi adtunk neki nagyon melg dolgokat a házába pl: takaró stb de van mé egy modszr adj neki algopiront vagy már prbáltad? Remélem tutam segiteni és gyüljtök még dolgokat erről.
puszitküld

http://kutya-vilag.atw.hu/betegsegek.html

http://www.hik.hu/tankonyvtar/site/books/b10023/ch04s01.html

pucca és irj a fejleményekről
Vissza az elejére
Kutya0 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eberli
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 17. Vasárnap 19:59    Hozzászólás témája: Segitség
Téma leírása: Beteg bull
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni ,hátha már találkoztatok ilyen gonddal!Van egy másfél éves bullom,4 napja nagyon rosszul van,nem eszik ,nem mozog,halucinál,vacog a foga.Dokinál azt mondják veleszületett vese baja van,kb 2 hete van hátra infuzioval!Nem szeretném ilyen könnyen feladni,ha valami tanácsotok lenne azt előre megköszönném! üdv.eberli
Vissza az elejére
eberli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [3 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bull Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu