Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 21. Szombat 4:33
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Agility
Ugrás:  
Maxi
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 4. Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Évi vagyok, a Minimenhelyesektől.
Van egy Szmöre nevű gondozottam, aki 4 hónapja van nálam. Sokáig úgy volt hogy gazdihoz megy, de senki nem bizonyult megfelelőnek, ezért úgy döntöttem, hogy megtartom. Megtanítottam neki néhány alapdolgot, többek között az ugrást is. Szívesen ugrándozik magától és a 110-t is magától átugorja. Ha esetleg valamelyikőtök ambíciót érez, hogy versenyezzen vele, szívesen elajándékozom, csak annyit kérek, legyen jó gazdája! A kutya hamar megszokik bárkit, de határozott gazdára van szüksége. Nagyon barátságos, szeretetreméltó és szeretetéhes blöki.

Április 9-én a Récsei center parkolójában lesz egy örökbefogadó nap, ahol Szmöre is ott lesz. Gyertek el és találkozzatok védenceinkkel, simogassatok, esetleg válasszátok ki egyikőjüket magatoknak, vagy fogadjátok örökbe, akár jelképesen egyet közülük!

Szmöre fényképe a gallery.site.hu -n a minimenhely örökbefogadóra váró kutyái között megtalálható! lol
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 21. Hétfő 9:10    Hozzászólás témája: Maxi
Téma leírása: Ez igen
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok.
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Agility
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu