Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 19. Kedd 16:22
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Angolkór
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [27 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 23. Péntek 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Ő lenne a mi kis Dollynk:)

Jujj...! Döbbent Mitöl fordul ki így a lába? Meglepõdött
Ez a betegsége miatt? Bár Honeynak is így ,,kibukott'' a lába!! DE NEEMM ennyire!!! Összezavart de neki azért mert kis gyengécske volt alábikója... Mosoly sziv

És mit adtatok neki, hogy erősödjön?

Hát eszméletlen SOKAT sétáltunk... mondjuk mai napig!!!!! de nem úgy,h elmegyünk naponta egyszer vagy kétszer fél órára!! hanem naponta 1-2szert 3-4 órára...!! meg futtattam mondjuk ma is néha... de nem úgy,h túlmegeröltesse magát..!!! de SOKAT-SOKAT mozogjatok!! Wink meg tömtem tjáshájjával!! ledarátuk és az a legjobb csonterősítő... ill nekünk bevált!! Mosoly nagy vigyor pirul nagy vigyor sziv

Az angol kóros kiskutyát inkább ne mozgassák 3-4 órán keresztül, főleg ilyen lábakkal... , te figyi mi a nyavalya az a "tjáshájjával" ? fejvakar

Jajj.. az tojáshélya... Nagyon Boldog Jajj tényleg angolkór.. meg ha az A miatt van akkor.. (márminta lába) DE nekünk helyrejött... Mosoly pirul
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:

Ez a betegsége miatt? Bár Honeynak is így ,,kibukott'' a lába!! DE NEEMM ennyire!!! Összezavart de neki azért mert kis gyengécske volt alábikója... Mosoly sziv

Hát eszméletlen SOKAT sétáltunk... mondjuk mai napig!!!!! de nem úgy,h elmegyünk naponta egyszer vagy kétszer fél órára!! hanem naponta 1-2szert 3-4 órára...!! meg futtattam mondjuk ma is néha... de nem úgy,h túlmegeröltesse magát..!!! de SOKAT-SOKAT mozogjatok!! Wink meg tömtem tjáshájjával!! ledarátuk és az a legjobb csonterősítő... ill nekünk bevált!! Mosoly nagy vigyor pirul nagy vigyor sziv

Az angol kóros kiskutyát inkább ne mozgassák 3-4 órán keresztül, főleg ilyen lábakkal... , te figyi mi a nyavalya az a "tjáshájjával" ? fejvakar
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16. Péntek 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:
Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:

Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16. Péntek 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:

Vissza az elejére
szilvia100 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16. Péntek 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:

Vissza az elejére
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16. Péntek 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
szilvia100 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15. Csütörtök 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Egy pár napig tökéletes volt a lába a pirinyónak, 2 napja ismét nagyon csúnya rosszkedvû rosszkedvû Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Akkor mosthelyrejött és megint visszaesett?
Összezavart pirul

Sajnos igen. De most sokkal jobban, már fájdalmai voltak Szomorú Voltunk a dokinál, azt mondta, hogy csonthártya gyulladása van. Adott neki gyógyszert, táplálék kiegészítőt, d-vit. injekciót.....És várjuk a hatást...én még mindig bízom benne, hogy rendbe jön. Holnap felhívom a tenyésztőt, kíváncsi leszek a reakciójára.
Volt itt a fórumon egy hölgy, azt hiszem Jeanette, neki is valami láb problémája volt a kutyulijával. Nem tudtok róla valami, hogy mi lett a kutyussal?
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15. Csütörtök 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:
Egy pár napig tökéletes volt a lába a pirinyónak, 2 napja ismét nagyon csúnya rosszkedvû rosszkedvû Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Akkor mosthelyrejött és megint visszaesett?
Összezavart pirul
Vissza az elejére
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15. Csütörtök 5:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10. Szombat 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én angol kórt eddig csak kuvasznál láttam, neki speciális komplex vitamint kellett szednie és tökéletesen helyrejött a lába. Magában a túlzott, megnövelt calcium bevitel inkább ront mint használ.
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 6. Kedd 21:22    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:
Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Az állatorvos szerint angolkór. Egy pár lépés után lefekszik. Nem fáj neki, mert nem nyüszög, és a kedve is jó...Szerintetek rendbe fog jönni? Minden vágyam egy shar-pei kiskutyi volt....Megkaptam, és most tessék....Nagyon szomorú vagyok és borzasztóan sajnálom szegénykémet Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Hát szerintem helyrejöhet... viszont a vitaminokat se vidd túlzásba!!!!
de neked nem ő a második...?!!? am ezt a tenyésztővel is közöld!!!

Szia!
De igen, nekem Ő a második. Az előző 1/2 évesen volt nálunk, de vissza kellett adnunk őt, mert nem jött ki a gyerekekkel.
A picurinkról szóltam a tenyésztőnek, annyi volt a hozzáfűzni valója, hogy adjak neki calciumot Szomorú

Én azt hittem,h 7 hónaposan nah mind1!! am az érdekes egy kis kutyika volt!!! De csak sahr pei! Mosoly hát eléggé érdekes tenyésztő akkor ill ,,TENYÉSZTŐ'' fejvakar
Vissza az elejére
BlackBird
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 6. Kedd 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még a tejcukor érzékenység is kivédhető laktóz mentes tejjel. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
jadesamurais
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 6. Kedd 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Sok tévhit él a tejjel kapcsolatban, hogy a kutya nem ehet ilyet. Több állatorvossal is beszéltem erről, mivel én sem tudtam az igazat. Az egybehangzó ítélet: a kutya igenis ehet tejet! Amiből a tévhitek táplálkoznak: a kutyáknál is előfordul a tejfehérje és a tejcukor érzékenység, ugyanúgy, mint az embereknél. Tehát ha a kutya bírja, nincs szemmel láthatóan rosszul tőle, akkor kaphat.
A miénk kimondottan szereti a tejbe áztatott tápot!

Megjegyzés: Kiskutya választáshoz gyakorlott szemek, a fajta nagyon jó ismerete, a hely, a tartási körülmények megítélése, a szülõk szemrevételezése és még nagyon sok dolog szükséges, nem elég az, ha láttunk egy-két Shar-peit, mert egy gyakorlatlan ember számára minden kiskutya egyforma, a gondok késõbb jönnek, amikor már megszerettük, ragaszkodunk hozzá.
Onnan már nincs visszaút!
Vásárlási szándék esetén több hirdetést keressünk fel, mindent vegyünk számításba és a legfontosabb, sokan nincsenek azzal tisztában, hogy nem a legolcsóbban vásárolt kiskutya a legolcsóbb!
Mint, az életben mindig, a minõségnek ára van!

Hirdetésekben lehet olvasni, hogy az ország egyik legeredményesebb kennelébõl származó kutyáitól kiskutyák eladók, ez hangzatos, de sok esetben a hangzatos szavak mögött semmilyen eredmény nincs!!!!!
Sok embert megtéveszt az ilyen hangzatos tartalmatlan hirdetés.
Vissza az elejére
jadesamurais jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 6. Kedd 14:13    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
szilvia100 írta:
Az állatorvos szerint angolkór. Egy pár lépés után lefekszik. Nem fáj neki, mert nem nyüszög, és a kedve is jó...Szerintetek rendbe fog jönni? Minden vágyam egy shar-pei kiskutyi volt....Megkaptam, és most tessék....Nagyon szomorú vagyok és borzasztóan sajnálom szegénykémet Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Szia!
De igen, nekem Ő a második. Az előző 1/2 évesen volt nálunk, de vissza kellett adnunk őt, mert nem jött ki a gyerekekkel.
A picurinkról szóltam a tenyésztőnek, annyi volt a hozzáfűzni valója, hogy adjak neki calciumot Szomorú
Vissza az elejére
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 5. Hétfő 10:46    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
szilvia100 írta:
Lavet Calcium csonterősítő kimondottan kutyáknak. ezt adta a doki. Hát az új tápot nem nagyon akarja megenni sajnos:( A napon elég sokat kint van, kertesházban lakunk.
Tejet lehet adni neki? Abban is van tudomásom szerint calcium.

Tejet szerintem simán lehet neki adni , nincs benne semmi káros , úgyhogy gondolom csak a javára vállhat Nagyon Boldog

Bocs , én itt tévedésben voltam , igaz én a kecsketejre godoltam , hisz embernél is ha a mamának nincs elég teje kecsketejet adnak , mert a fejlődés szempotjából az a legjobb . de majd a többiek megmonják az jó-e , vagy ez sem jó.
Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 19:36    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:

Vissza az elejére
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 19:24    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 18:55    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
BlackBird írta:
szilvia100 írta:
Lavet Calcium csonterősítő kimondottan kutyáknak. ezt adta a doki. Hát az új tápot nem nagyon akarja megenni sajnos:( A napon elég sokat kint van, kertesházban lakunk.

Tejet szerintem simán lehet neki adni , nincs benne semmi káros , úgyhogy gondolom csak a javára vállhat Nagyon Boldog

A tehéntej a kutyának nem való, nem tudja földolgozni...legalábbis az állatorvosunk szerint-macskának sem nem

A tej valóban nem jó... megfosatja a babákat nagyobb mennyiségben... főleg a shar peinek nem a legerősebb a gyomra (tudomásom szerint ) Thát inkábba calciumok és csonterősítők... a pedrigree nem a legjpobb tép.., azt n e is nagyon add neki... az Eukanuba se a lewgjobbb a shar Én úgygonglom,h Hill's vagy Acana tápot egyél neki midnenféleképpen baby-nek,mert a táp RENGETEGET dob a baba fejlődésén... akkor neki most pontosan mi is a baja? Meglepõdött pirul
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 17:07    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
szilvia100 írta:

A tehéntej a kutyának nem való, nem tudja földolgozni...legalábbis az állatorvosunk szerint-macskának sem nem
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 14:50    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:

Vissza az elejére
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 11:53    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Igen, Ő a Mogyoródról van. Amikor megvettük, nem látszódott semmi eltérés rajta. 2 nappal azután mikor haza hoztuk, akkor már Ő uralta az egész lakást:) Akkor vettük észre, hogy valami nem stimmel a lábaival. Ha többet mozog, befelé görbül a lába. Szomorú
Képek vannak fent a galériámban, sajnos most újakat nem tudok feltenni, mert a telefonom szervízben van.
Bízok benne, hogy rendbe fog jönni, mert egy imádni való kutyuli! Ő a család kedvence Mosoly
Vissza az elejére
timy-nanda
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 11:34    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:

Sziasztok!

Szegény kis Picur! remélem javulni fogg!

ez új kutyus????? Amit a multkor kérdezttél hogy, a fórumozóknak mi a véleményük a mogyoródi kennelről? vagy máshonnan veted??
mesélj róla!!!! és hozz képet is a csöppségről! Nagyon Boldog baba

http://gallery.site.hu/u/timy-nanda/
www.timisharpei.mindenkilapja.hu
Az igaz barátság érték, becsüld meg a kutyádat!
Vissza az elejére
timy-nanda jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 11:29    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 10:57    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szilvia100 írta:
Szia!
Köszi a választ.
Most jöttem meg az állatorvostól. Adott neki D-vitamin injekciót, azt mondta, hogy adjak neki napi 2 calciumot és másik tápott adott. Eddig Pedigrét kapott, most a doki Eukanuba-t javasolt. Sajnos, a mozgást nem nagyon tudom vissza szorítani. Szegénykém még csak 7 hetes.
Nagyon bízom benne, hogy javulni fog.

Na akkor ez már megvan , örülök , hogy sikerült ilyen gyorsan cselekedni , remélem nem lesz belőle később problémája Wink

Calciumból mit szed (csak kíváncsiságból kérdem) , valami emberi pezsgőtabit , vagy van külön állatgyógyászatban használt?

Amúgy én ebben a kutyakaja dolgoban (még) nem nagyon vagyok benne , de azt már megtudtam , hogy Pedigrét azt ne , majd a többiek biztos megmondják miért ne Nagyon Boldog

Meg ezt is a tanulmányok alapján mondom , legyen a kicsi minél többet napon (persze ez időjárás függő) , de a csontosodás nap nélkül nehezen megy , neki meg pont arra van szüksége.
Vissza az elejére
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 4. Vasárnap 10:14    Hozzászólás témája: Re: Angolkór Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszi a választ.
Most jöttem meg az állatorvostól. Adott neki D-vitamin injekciót, azt mondta, hogy adjak neki napi 2 calciumot és másik tápott adott. Eddig Pedigrét kapott, most a doki Eukanuba-t javasolt. Sajnos, a mozgást nem nagyon tudom vissza szorítani. Szegénykém még csak 7 hetes.
Nagyon bízom benne, hogy javulni fog.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [27 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu