Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Márc. 31. Kedd 9:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20. Kedd 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
Kittyna írta:
EGY RETTENTŐ ROSSZ HÍR!!!!!!!!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Ladyke elment a vadászmezőkre!!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Hirtelen itt hagyott bennünk. Sír vagy nagyon szomorú
Ma reggel mikor indultam suliba akkor láttam, hogy ott fekszik az árokba.
Magamhoz se tértem....már ott lehunyta a szemeit örökre.
Nem tudni mi történt vele, állítolagosan kocsi ütötte el, de érdekes módon pont az árokba landolt, nem is ez a lényeg, hanem hogy elment!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Nagyon sajnálom mert igazán okos és szép kutyus volt, teli szeretettel, örömmel és játékos volt és Wendy is kezdett feloldodni mellette. Sír vagy nagyon szomorú
NYUGODJ BÉKÉBEN LADY!!! nyugodj békében szomorú búcsú

Uhh, Kitti! bandzsal
Nagyon-nagyon sajnálom szegényt!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Ráadásul ha belegondolok, hogy szegény lánykának milyen kevés jutott itt a földön... nyugodj békében

Nagyon nagyon sajnálom!
Egyszerűen borzasztó.
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20. Kedd 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
EGY RETTENTŐ ROSSZ HÍR!!!!!!!!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Ladyke elment a vadászmezőkre!!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Hirtelen itt hagyott bennünk. Sír vagy nagyon szomorú
Ma reggel mikor indultam suliba akkor láttam, hogy ott fekszik az árokba.
Magamhoz se tértem....már ott lehunyta a szemeit örökre.
Nem tudni mi történt vele, állítolagosan kocsi ütötte el, de érdekes módon pont az árokba landolt, nem is ez a lényeg, hanem hogy elment!!!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Nagyon sajnálom mert igazán okos és szép kutyus volt, teli szeretettel, örömmel és játékos volt és Wendy is kezdett feloldodni mellette. Sír vagy nagyon szomorú
NYUGODJ BÉKÉBEN LADY!!! nyugodj békében szomorú búcsú

Uhh, Kitti! bandzsal
Nagyon-nagyon sajnálom szegényt!!!!!! Sír vagy nagyon szomorú
Ráadásul ha belegondolok, hogy szegény lánykának milyen kevés jutott itt a földön... nyugodj békében
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése