Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Nov. 25. Szerda 2:32
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kutyás hírek, cikkek
Ugrás:  
Állatvédelem
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
kriszta73
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 11:25    Hozzászólás témája: Tengelic Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

AZ IWIW-ben ez az üzenet lett közzétéve a Tengelic-Vadászmajori Állatmenhellyel kapcsolatban:

A.Szent Ferenc Állatotthon (Ócsa)
S.O.S. Tegnap Tengelicén a helyi kutyatelepen 150 kutya került életveszélybe! 3 napja nem ettek, és 50 kutyát valaki megmérgezett. Az állatorvos és a rendőrség úton vannak, megmenteni a haldokló kutyákat, de élelelmre is nagy szükség van! Pestről megszervezték az élelem gyűjtését és szállítását. Kérünk mindenkit, aki tud segíteni sürgössen hozzon élelmet a segítő szervezet telephelyeire vagy Tengelicére személyesen.
Az ottani szám: 70/225-29-54 (Ez Kágyi Istvánné telefonszáma)

Segítők számai:
Pest: 70/7011175
Érd: 30/2222780
Paks: 20/4559983
Minden segítség nagyon jól jön! Köszönet érte!

január 27., 10:22

Én a családommal együtt 130 kg kutyakaját küldtem nekik január 28-án. A XVIII. kerületben vették át tőlünk az adományt. Reméljük, hogy mások is lesznek ilyen segítőkészek. Megjegyezném, hogy vannak anyagi gondjaink, de erre nem sajnáltuk a pénzt. Valahogy majd kispóroljuk az árát. Őszintén remélem, hogy valóban tudtunk valamit segíteni a kutyákon, bár elég aggasztó, hogy a problémák már október óta fennállnak. Miért nem csinál senki semmit? Miért nem osztják szét menhelyekre a kutyákat? Könnyebb lenne, ha meg lehetne spórolni az ételek szállítási költségét. Vagy így olcsóbb?
Információim szerint volt olyan nap, amikor 1 kutyára 2 db. csirkeláb juttott egész nap.

Tisztelettel: K. K. Krisztina
Vissza az elejére
kriszta73 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
boza anita
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 19:51    Hozzászólás témája: segítség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Kágyi Istvánné, szeretnék kérni egy számlaszámot vagy telefonszámot, hogy felvehessük a kapcsolatot. Olvastam a mai újságban, hogy éheznek a kutyák, és hogy meg is halt 3 mérgezésben. A többi jól van?
Köszönettel: Anita
Vissza az elejére
boza anita jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 4. Vasárnap 11:19    Hozzászólás témája: Re: SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kagyiliza írta:
Kágyi Istvánné vagyok egy 150 kutyás menhely tulajdonosa. Egyedül vagyok a kutyákkal a nap 24 órájában. Nincs semmi segítségem, 19.000 forintból kéne ellátnom magamat és a 150 kutyáimat.
Szükségem lenne segítségre: féreghajtó gyógyszer, táp, takaró-paplan.
Címem: Kágyi Istvánné Tengelic-Vadászmajor kutyamenhely.
Segítségüket előre is köszönöm!!!

Köszönettel: Kágyi Istvánné

Kedves Kágyi Istvánné !

Kérném adjon meg pontos elérhetőséget pl:e-mail cím, posta cím, telefon és ha van honlap címet.
Mert így aki akar sem tud segíteni.Most pl:gyógyszert adnának, de hova ,milyen címre?
Várom mielőbbi válaszát, üdvözlettel:
eva.jaraba@freemail.hu
Vissza az elejére
eva56 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 3. Szombat 20:22    Hozzászólás témája: Állatvédelem
Téma leírása: Karácsonyi Vásár az állatok javára
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Készülünk a Karácsonyi Vásárunkra!

Ez most jóval nagyobb szabású rendezvény lesz, mint az eddigiek! Köszönhető ez a Fővárosi Művelődési Háznak, aki helyet ad nekünk.

A jótékonysági vásár mellett lesz gyerekkvíz és vetélkedő, kézműves foglalkozás, és terápiás kutyázás is!

Kérünk minden kedves segítő szándékú önkéntest és fórumolvasót, hogy terjessze a felhívást, mert minél több adományt kapunk, minél több tárgyat ajánlanak fel az emberek, annál több pénz lesz a kutyák-macskák megsegítésére. Sok menhelyről, és még több magánszemély keres meg minket segítségkéréssel, tapasztalatunk szerint nagyon nagy az igény az elérhető árú ivartalanításokra (ami persze menhelyek esetében magától értetődő, ahogy az, hogy nekik még kevesebb jut erre.)

A vásárról szóló plakát terjesztésével is sokat segíthettek: aki nem tud maga nyomtatni és plakátolni, az küldje tovább másoknak!

A plakát megnézésre, mintának:

Plakát nyomtatáshoz:
http://gallery.site.hu/d/3267616-1/Hirdetes-vasar2007_3.pdf

http://gallery.site.hu/d/3267627-1/Hirdetes-vasar2007_3.jpg
Vissza az elejére
eva56 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 1. Csütörtök 14:55    Hozzászólás témája: Re: SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="kagyiliza"]Kágyi Istvánné vagyok egy 150 kutyás menhely tulajdonosa.

Tudna bővebben is tájékoztatást adni a menhelyről?
És telefonszám vagy e-mail cím sem ártana meg hogy hol van a menhely pontosan.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 31. Szerda 20:35    Hozzászólás témája: Re: SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kagyiliza írta:
Kágyi Istvánné vagyok egy 150 kutyás menhely tulajdonosa. Egyedül vagyok a kutyákkal a nap 24 órájában. Nincs semmi segítségem, 19.000 forintból kéne ellátnom magamat és a 150 kutyáimat.

Megpróbálok segítséget kérni az Állatvédőktől a netboard fórum-Kutyaszövetség-ben.
Én a Zöld Zebra Állatvédő Egyesület önkéntes tagja vagyok.
Üdvözlettel:eva56
eva.jaraba@freemail.hu
Vissza az elejére
kagyiliza
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 31. Szerda 20:05    Hozzászólás témája: SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
kagyiliza jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eva56
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 6. Szerda 18:48    Hozzászólás témája: Állatvédelem
Téma leírása: Állatvédelem
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elkelne egy kis promócióMosoly
http://www.asopronibudapestert.hu

Bejelentkeztem (nem számítottam rá, hogy kiírja a nevem, akkor ZZ-t írtam
volna...) a pályázatra "Állatmenhely segítés" címszó alatt és a fórumot is
elindítottam.
Mindenkit kérek, hogy gyűjtse nekünk a szavazatokat, jó indítás lenne egy kis
pénz, hogy jogerőre léptünk. Hétfőtől amúgyis akciót indítunk a menhelyi
állatok ivartalanításához pénzgyűjtésre (konkrétan Pakson van vagy 60 vemhes
vagy hamarosan vemhes szuka, ezt már le is szerveztem az orvossal, és más
menhelyek is jelezték, hogy gondban vannak). Ez az akció csak Budapest és 15
km-es vonzáskörzetére vonatkozik, ezért szigorúan erről eshet csak szó (ilyen
menhelyekről és a lakossági akcióinkról). A fórum:
http://www.asopronibudapestert.hu/site.php?go=sc&id=22
MINDENKIT KÉREK, HOGY CSAK 1 SZAVAZATOT ADJON LE, AKKOR IS, HA TÖBB E-MAIL
CÍME VAN!

--
jutka

Többen jelezték, hogy nem teljesen világos a szavazás menete.

http://www.asopronibudapestert.hu

1. regisztrálás
2. rákattintás az "állatmenhely segítés"-re
3. szavazok-ra kattintani
4. szavazok-ra kattintani
5. szavazok-ra kattintani

Nem, nem írtam el:), mindhárom szavazatot adhatjátok nekünk, ha úgy gondoljátok!

Aki már szavazott, de csak egy szavazatot adott le, az bármikor leadhatja még
a másik kettőt miután belépett, akár ránk is.
Köszönjük!

On Fri, 1 Jun 2007 21:32:15 +0200, jutka wrote
> Sziasztok!
>
> Elkelne egy kis promócióMosoly
> http://www.asopronibudapestert.hu
>
> Bejelentkeztem (nem számítottam rá, hogy kiírja a nevem, akkor ZZ-t írtam
> volna...) a pályázatra "Állatmenhely segítés" címszó alatt és a
> fórumot is elindítottam. Mindenkit kérek, hogy gyűjtse nekünk a
> szavazatokat, jó indítás lenne egy kis pénz, hogy jogerőre léptünk.
> Hétfőtől amúgyis akciót indítunk a menhelyi állatok
> ivartalanításához pénzgyűjtésre (konkrétan Pakson van vagy 60 vemhes
> vagy hamarosan vemhes szuka, ezt már le is szerveztem az orvossal,
> és más menhelyek is jelezték, hogy gondban vannak). Ez az akció csak
> Budapest és 15 km-es vonzáskörzetére vonatkozik, ezért szigorúan
> erről eshet csak szó (ilyen menhelyekről és a lakossági akcióinkról)
> . A fórum: http://www.asopronibudapestert.hu/site.php?go=sc&id=22
> MINDENKIT KÉREK, HOGY CSAK EGY E-MAIL CÍMRŐL SZAVAZZON, AKKOR IS, HA TÖBB
> E-MAIL CÍME VAN!
>
> --
> jutka
>
> _______________________________________________
> Belso mailing list
> Belso@zoldzebra.hu
> https://bardo.hu/mailman/listinfo/belso

http://zoldzebra.hu/news.php
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [8 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Kutyás hírek, cikkek
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu