Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 20:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Német dog
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [105 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
farkas97
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Neki ismerem a tesóit! lol És a szüleit is! A tesókból kiindulva egy édes pofa lehet a kislány!
Az én Fannym is édes pofa, de emellett egy égetnivaló rosszcsont. Ő két éves volt januárban, érett hölgy lett a télen, de még komolyodnia kell... Mr. Green
Megkeresem a képet, köszi! Gyűjtöm a fotókat.
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálam lakik Glor Na Gael Iona. Mosoly
Részemről még friss írfarkasos vagyok, ő az első és még csak 1,5 éves.
Kép van róla, a Van másik topicban egy kicsit lejjebb. Majd még készítek újakat, csak eddig az idő nem engedte, hogy fényképezkedjünk, de majd ezen a hétvégén! Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Nem, nem mondasz újat Nagyon Boldog , már szóltak előre, hogy a februári A Kutyát feltétlenül vegyem meg, mert tele lesz ismerősökkel! Mr. Green Azért köszi!!

11 éve van ír farkasom, a mostani az Irish Cream kennelből származik. A Tiéd? Hogy hívják? Van róla fotód? Razz
Vissza az elejére
farkas97 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

farkas97 írta:
Szia Hemu! Most találtam rá erre a fórumra és örömmel látom, hogy van itt egy ír farkasos... Nagyon Boldog Nagyon Boldog (Ez egy dogos topicban kicsit OFF, úgyhogy bocs!). Szóval írtam az ír farkasos topicba egy kicsit, hátha "feléled"! Cool

Helló!
Üdv itt! Szabad kíváncsiskodni, hogy a Te íred melyik kennelből való? Jahh! És hátha újat mondok: az ehavi "a kutya" magazin az ír farkasokkal foglalkozik! Mosoly
farkas97
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 6. Szerda 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Hemu! Most találtam rá erre a fórumra és örömmel látom, hogy van itt egy ír farkasos... Nagyon Boldog Nagyon Boldog (Ez egy dogos topicban kicsit OFF, úgyhogy bocs!). Szóval írtam az ír farkasos topicba egy kicsit, hátha "feléled"! Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Szuper!

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! Mosoly
Részemről magánzóként webfejlesztéssel és karbantartással foglalkozom.
Kicsit off:
Magyartanárként mi a véleményed a helyesírás hanyatlásáról és annak okáról?

pfuj nyíl a véleményem...
Gondolhatod, hogy milyen érzés fórumozni, szinte fárasztó néhány hsz-t elolvasni és kb. ezt csinálom magamban: ninja ketlovetu raketa nunjaku fejetfalbaver ...de ez csak hozzávetőlegesen fejezi ki azt, amit érzek Összezavart
Hogy mitől van Kérdés Nehéz ügy és nyílván több összetevős nyíl általános iskolai oktatási reform, általánosan tapasztalható igénytelenség, ami az egész országban terjed és virul....huh de sokmindent tudnék még ide offolni, de inkább kutyázzunk, mert az mégis csak értékesebb téma ennél nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper!

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! Mosoly
Részemről magánzóként webfejlesztéssel és karbantartással foglalkozom.
Kicsit off:
Magyartanárként mi a véleményed a helyesírás hanyatlásáról és annak okáról?
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Hú köszi!

Ezt most átnézem!
Nehéz dolog összehozni egy ilyen oldalt, de erre nem sajnálnám az energiát. Webszerverem van és szerencsére az oldal megcsinálására sem kell embert keresnem, ez a szakmám. Igazából olyan segítséget kérnék, hogy ha majd elindítom, akkor hogy lehetne egyszerbbé, felhasználóbarátabbá tenni. Esetleg fórummoderálási segítség sem jönne majd rosszul, ha egyszer megy! Mosoly

Szívesen Cool
Hát ha minden ennyire egyben van, akkor tényleg csak ráfordított idő kérdése az egész oldal létrehozása nagy vigyor
Szívesen segítek a tesztelésben, moderálásban, meg ami jön, pölö információk beszerzése, leírások begyűjtése, esetleg ismertetők írása, mert nekem meg ehhez közeli a szakmám nyíl magyar tanár nagy vigyor
Ha már itt tartunk Te mit is dolgozol, már ha nem titok Cool
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hú köszi!

Ezt most átnézem!
Nehéz dolog összehozni egy ilyen oldalt, de erre nem sajnálnám az energiát. Webszerverem van és szerencsére az oldal megcsinálására sem kell embert keresnem, ez a szakmám. Igazából olyan segítséget kérnék, hogy ha majd elindítom, akkor hogy lehetne egyszerbbé, felhasználóbarátabbá tenni. Esetleg fórummoderálási segítség sem jönne majd rosszul, ha egyszer megy! Mosoly
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Találtam egy oldalt, ami adatbázis jellegű...
Katt ide!
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként itt van ez az oldal is, látod már napok óta szinte ketten élünk itt aktív közösségi életet, a shar-pei részben sem sokkal többen vagyunk aktívak, úgyhogy komoly munka az embereket összehozni és egy önjáró oldalt csinálni Összezavart
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Itt vagyok bocsi, tegnap kicsit hosszú volt a napom!
Notehát az oldal egy tematikusan, könnyen átláthatóan rendezett oldal lenne, kutyafajtánként külön aloldallal. A főoldalon a "minden" kutyára vonatkozó információk+újdonságok lennének, az aloldalakon az adott fajtára vonatkozó információk.
Leírom, milyen fonkciókat gondoltam, de nem logikai sorrendben, mert az még nincs meg Mosoly
Az oldalra látogatók regisztrálhatnak különböző minőségben:
Felhasználó, tenyésztő, szakértő, stbstb. Ennek lényege lentebb.
A főoldalon ilyeneket gondoltam:
Hírek, újdonságok, cikkek, eseménynaptár, időnként szakértői chat.
Szakértői chat:
Megpróbálnék felkérni kiképzőket, orvosokat, tenyésztőket - havonta egyet - akik szakértői valamilyen területnek, hogy az oldalon - a felhasználók által feltett - kérdéseket havonta/kéthetente egyszer válaszolják meg.
Netről összeszedett, esetleg tenyésztők által kiegészített fajtaleírások, később esetleg standard leírások.
Megbízható felhasználók leírhatnák tapasztalataikat, javaslataikat egy-egy tápról, táplálékkiegészítőről.
A "sima" felhasználók tudnának fórumozni, galériákat létrehozni és az oldal teljes tartalmát olvasni. Felkerülne még esetleg egy-két cikksorozat a kutyák otthoni neveléséről, mire figyeljünk, mit szabad, mit nem stbstb.
A tenyésztő minőségben regisztráltak ezeken kívül tudnának még a "saját aloldalukon" leírást adni a tenyészetükről, képekkel, szöveggel. Új alom születése esetén "hírdethetnék" azt. A felhasználók - indokolt esetben, tehát személyes látogatás és/vagy kutyavásárlás esetén minősíthetnék a tenyésztőket. Ez névtelenül ugyan, de csak abban az esetben, ha személyes tapasztalaton alapul az osztályzatuk. Ezen kívül a regisztrált tenyésztők között lehetne keresni fajta, földrajzi hely és átlagosztályzat szerint. (Német Dog->Pest megye->3-as fölöttiek pl.).
Regisztrálhatnának menhelyet fenntartó egyesületek is, természetesen saját "gazdira vár" aloldallal,képekkel, galériákkal. Itt arra is gondoltam, hogy azok a "sima" felhasználók, akik örökbe fogadnak egy kutyát, onnantól kibővített joggal rendelkeznének, az örökbe fogadott állat életútját dokumentálhatják blogszerűen. Így lehetne a menhely aloldalán egy "gazdira talált" részleg is.
Kutyaiskolák is regisztrálhatnak, kutyaiskolákra jellemző adataik megadásával: milyen képzés, mikor, milyen oktatókkal, fényképekkel, galériákkal stbstb.
Ezen kívül felkerülhetnének a kutyás boltok, termékkínálatukkal, akciókkal, fényképekkel. Ezeket a boltokat természetesen lehetne földrajzilag keresni.
Ugyanígy gondoltam az állatpatikák,kozmetikák, orvosok felkerülését. Nyitvatartással, ügyeleti idővel esetleg díjjal, fényképekkel stb.
Természetesen az összes felkerülő intézmény földrajzilag kereshető lenne.
Aztán kitaláltam egy olyat is (nem tudom, hogy van-e értelme), hogy kutyaválasztó. Ez egy olyan "varázsló" lenne, ami 5-10 jól átgondolt és megfogalmazott kérdésre választ adva, kidobja, hogy a válaszok alapján milyen kutyát vásároljon az illető. Tudom, hogy a mai kutyások nagy hányada nem praktikum alapján választ magának kutyát, hanem a szimpátia vezeti, de ha csak 3 kutyának lesz ettől jobb sorsa (pl.: panelban lakó lemond a német dogról) már megérte a dolog.
Ez persze bazi nagy meló, de idővel, ha értelmes a tartalom, akkor "önjáróvá" tudna válni, a rendszeres olvasók is írhatnának cikkeket, a tenyésztők sem akarnának kimaradni, ők is vezetnék az alominformáló részeiket, orvosoknak sem hátrány, ha a környékbeliek tisztában vannak az ügyeleti idővel, a kutyatáposokról már nem is beszélve. Hagynék az oldalon némi reklámfelületet, ha nagy a látogatottság, legyen egy kis bevétel is, de nem ebből akarnék megélni.
Egy mondatban összefoglalva egy olyan oldalt szeretnék csinálni, ami kutyához egyáltalán nem értőknek is támpont és a "profik" is megtalálják a nekik való tartalmakat rajta. Mit gondolsz, lenne értelme egy ilyennek? Vagy elkéstem és már működik ilyesmi?

Visszafelé kezdve...nem, szerintem nem működik olyan oldal, ami ennyire összefogná általánosságban az egész kutyás társadalmat, bár mintha az Ebugatta oldala valami hasonlóval próbálkozna, de oda a tévés-klikken kívül nem sok mindenki jár Összezavart
Az ötlet egyébként remek, a munka pedig szinte beláthatatlan a költségekről nem is beszélve-hiszen gondolom nem egy ingyenes szolgáltatón keresztül gondoltad a megvalósítást...emellett az oldal megalkotása is profi munkát igényel, hiszen sokféle keresés, rengeteg info kerülne a lapra fejvakar
Az tényleg jó lenne, ha önjáróvá tudna válni, de ahhoz nem kevés marketingre lenne szükség, illetve húzó nevekre, akik vonzzák a többieket nagy vigyor
Egyébként milyen stádiumban van a dolog, milyen segítségre van szükséged nyíl amiben tudok szívesen segítek sör
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt vagyok bocsi, tegnap kicsit hosszú volt a napom!
Notehát az oldal egy tematikusan, könnyen átláthatóan rendezett oldal lenne, kutyafajtánként külön aloldallal. A főoldalon a "minden" kutyára vonatkozó információk+újdonságok lennének, az aloldalakon az adott fajtára vonatkozó információk.
Leírom, milyen fonkciókat gondoltam, de nem logikai sorrendben, mert az még nincs meg Mosoly
Az oldalra látogatók regisztrálhatnak különböző minőségben:
Felhasználó, tenyésztő, szakértő, stbstb. Ennek lényege lentebb.
A főoldalon ilyeneket gondoltam:
Hírek, újdonságok, cikkek, eseménynaptár, időnként szakértői chat.
Szakértői chat:
Megpróbálnék felkérni kiképzőket, orvosokat, tenyésztőket - havonta egyet - akik szakértői valamilyen területnek, hogy az oldalon - a felhasználók által feltett - kérdéseket havonta/kéthetente egyszer válaszolják meg.
Netről összeszedett, esetleg tenyésztők által kiegészített fajtaleírások, később esetleg standard leírások.
Megbízható felhasználók leírhatnák tapasztalataikat, javaslataikat egy-egy tápról, táplálékkiegészítőről.
A "sima" felhasználók tudnának fórumozni, galériákat létrehozni és az oldal teljes tartalmát olvasni. Felkerülne még esetleg egy-két cikksorozat a kutyák otthoni neveléséről, mire figyeljünk, mit szabad, mit nem stbstb.
A tenyésztő minőségben regisztráltak ezeken kívül tudnának még a "saját aloldalukon" leírást adni a tenyészetükről, képekkel, szöveggel. Új alom születése esetén "hírdethetnék" azt. A felhasználók - indokolt esetben, tehát személyes látogatás és/vagy kutyavásárlás esetén minősíthetnék a tenyésztőket. Ez névtelenül ugyan, de csak abban az esetben, ha személyes tapasztalaton alapul az osztályzatuk. Ezen kívül a regisztrált tenyésztők között lehetne keresni fajta, földrajzi hely és átlagosztályzat szerint. (Német Dog->Pest megye->3-as fölöttiek pl.).
Regisztrálhatnának menhelyet fenntartó egyesületek is, természetesen saját "gazdira vár" aloldallal,képekkel, galériákkal. Itt arra is gondoltam, hogy azok a "sima" felhasználók, akik örökbe fogadnak egy kutyát, onnantól kibővített joggal rendelkeznének, az örökbe fogadott állat életútját dokumentálhatják blogszerűen. Így lehetne a menhely aloldalán egy "gazdira talált" részleg is.
Kutyaiskolák is regisztrálhatnak, kutyaiskolákra jellemző adataik megadásával: milyen képzés, mikor, milyen oktatókkal, fényképekkel, galériákkal stbstb.
Ezen kívül felkerülhetnének a kutyás boltok, termékkínálatukkal, akciókkal, fényképekkel. Ezeket a boltokat természetesen lehetne földrajzilag keresni.
Ugyanígy gondoltam az állatpatikák,kozmetikák, orvosok felkerülését. Nyitvatartással, ügyeleti idővel esetleg díjjal, fényképekkel stb.
Természetesen az összes felkerülő intézmény földrajzilag kereshető lenne.
Aztán kitaláltam egy olyat is (nem tudom, hogy van-e értelme), hogy kutyaválasztó. Ez egy olyan "varázsló" lenne, ami 5-10 jól átgondolt és megfogalmazott kérdésre választ adva, kidobja, hogy a válaszok alapján milyen kutyát vásároljon az illető. Tudom, hogy a mai kutyások nagy hányada nem praktikum alapján választ magának kutyát, hanem a szimpátia vezeti, de ha csak 3 kutyának lesz ettől jobb sorsa (pl.: panelban lakó lemond a német dogról) már megérte a dolog.
Ez persze bazi nagy meló, de idővel, ha értelmes a tartalom, akkor "önjáróvá" tudna válni, a rendszeres olvasók is írhatnának cikkeket, a tenyésztők sem akarnának kimaradni, ők is vezetnék az alominformáló részeiket, orvosoknak sem hátrány, ha a környékbeliek tisztában vannak az ügyeleti idővel, a kutyatáposokról már nem is beszélve. Hagynék az oldalon némi reklámfelületet, ha nagy a látogatottság, legyen egy kis bevétel is, de nem ebből akarnék megélni.
Egy mondatban összefoglalva egy olyan oldalt szeretnék csinálni, ami kutyához egyáltalán nem értőknek is támpont és a "profik" is megtalálják a nekik való tartalmakat rajta. Mit gondolsz, lenne értelme egy ilyennek? Vagy elkéstem és már működik ilyesmi?
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 5:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hemu!
Átjöttem inkább ide, mert a téma kezd off lenni abban a topicban Cool
Nem jött tegnap semmi, gondolom közbejöttek a dolgok nyíl mindegy, nem kapkodunk lol
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Koy írta:

Az emberek sajnos nem mindig tudnak felelősen dönteni és ez elég gyakran a kutyákkal kapcsolatban mutatkozik meg Evil or Very Mad
Reméljük a legjobbakat a kicsiknek sör

Sajnos ez nagyon igaz, de itt még a kisebbik rosszat választották azzal, hogy visszavitték a kutyákat és nem valami isten háta mögötti helyen hagyták őket! Azt hiszem hétvégén már én is megerőltetem magam és csinálok pár használható képet a kutyákról!

Rendben, várjuk a képeket nagy vigyor
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:

Az emberek sajnos nem mindig tudnak felelősen dönteni és ez elég gyakran a kutyákkal kapcsolatban mutatkozik meg Evil or Very Mad

Sajnos ez nagyon igaz, de itt még a kisebbik rosszat választották azzal, hogy visszavitték a kutyákat és nem valami isten háta mögötti helyen hagyták őket! Azt hiszem hétvégén már én is megerőltetem magam és csinálok pár használható képet a kutyákról!
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 5:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Maja55 írta:
Köszi szépen!! Ez nagyon gyors volt. Mosoly
Remélem a két kislánynak is meg lesz a gazdája és akkor már nyugodtan aludhatunk . Egyszer már elvitték őket , de vissza is hozták, mert hogy nekik mégsem kell kutya, kb. 1 órát ha voltak ott. Úgyhogy most megint kereshetünk nekik. Szomorú

Vissza az elejére
Maja55
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi szépen!! Ez nagyon gyors volt. Mosoly
Remélem a két kislánynak is meg lesz a gazdája és akkor már nyugodtan aludhatunk . Egyszer már elvitték őket , de vissza is hozták, mert hogy nekik mégsem kell kutya, kb. 1 órát ha voltak ott. Úgyhogy most megint kereshetünk nekik. Szomorú
Vissza az elejére
Maja55 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Maja55 írta:

Szerintem nagyon aranyosak! nagy vigyor
És mondhatom, hogy teljesen dogosak Cool
Meg egy kicsit vizslásak lol ...de inkább dog Cool sör
Vissza az elejére
Maja55
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Maja55 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maja55
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Előbb nem adta be a képeket, bocsi
Vissza az elejére
Maja55
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!!

Hát meghoztam a kis német dog keverékekről a képeket, sajnos még két kislánynak nincs gazdája. Szomorú Egy csíkos és egy fekete
A kis mellényes kant pedig haza hoztuk. Nagyon Boldog
Szerintetek mennyire dogosak? Mármint amennyire most meg lehet állapítani. Razz
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nos azt hiszem tettem föl elég képet, úgyhogy kedves topiclakók rajtatok a sor Cool
Érdeklődéssel várom/juk a képeket nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként elég sovány a kutyám...pedig zabál, mint....ööö...állat Cool
Volt a télen egy nagyon kemény vírusos betegsége, melynek során vagy 4 napig semmit sem evett nyíl nos akkor inkább hasonlított egy etióp dogra és az is kérdéses volt, hogy megmarad-e.
De Hálisten megmaradt, de elhízni nem tud Összezavart

Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29. Kedd 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Készítettem még néhány képet, de most meg szürkületre értem haza, ezért nem az igazi nyíl vagy csak én akarok mindig kifogásokat keresni fejvakar bandzsal

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [105 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu