Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 15:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Shar pei: ha segítség kell
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 11 / 13 oldal [301 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11, 12, 13 Következő
Szerző Üzenet
BlackBird
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mennyi sportos és mozgékony egy Shar-pei?Mármint a barátnőmmel heti 2-3x-szor szoktunk futni vagy fél órát , bírná?
Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NEm lesz semmi baj.... vaszínű azért sem eszi meg mert adtál neki ilyenn ígyneceb falatokat és azt várja a táljába...! DE a royal Canin junior MEdium az nagyon jó! csak ajánlani tudom,az én blökim is ezt eszi MÉG ! Szemforgató nagy vigyor és egyszerűen imádja!
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 5:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mango írta:
Helló minden Shar-pei gazdinak!

Karácsonyra vettem a páromnak egy gyönyörü kis "dögöt" piros masnival
átkötve. Azóta nehezebb az alvás, lassan mi is olyan ráncosak leszünk mint ő. Aki hallotta horkolni őket az megérti, a füldugó kötelező.
Elősször eukanubával etettem, nem izlett neki, utána a royal canin MINI juniort adtam, ez izlett, de azt gondoltam a Médium ideálisabb lessz,hát nem (azért azt el kell mondanom, néha izesitettük sonkalével, ez hiba volt) most vissza tértem a minihez de nem akar enni. Mit csináljak? Nem beteg eleven mint az ördög, de nem eszik, már mint szárazat.
A marhahúst a levesből bezzeg falja mint a disznó, még röfög is hozzá!
Nem akarom éheztetni, de ha nem adok neki mást mint a szárazat(próbáltam keverni konzervel, de húzza a pofáját) nem fog éhen halni szegény? Elöre is köszönöm a válaszokat u.i. 3 hónapos
üdv: Laci

Szia!
Egyetértek az előttem szólóval: ha éhes lesz eszik Cool
Persze kérdés az is, hogy egész nap előtte van-e a kaja, vagy amikor idő van akkor öntöd a tálba?
Ha egész nap kaja van előtte, akkor nem fog rögtön neki esni a száraznak, főleg akkor, ha tudja, hogy ha nem eszi meg úgyis kap finomabb falatot Mr. Green
Szóval az én tapasztalatom:reggel egy tál száraz, este egy tál száraz (az etetési útmutatónak megfelelő mennyiséget) és csak addig hagyni előtte, amíg eszik, ha nem eszik elveszed, majd este megeszi nyíl szerintem beletanul nagy vigyor
Ja, napközben nincs nasi és nincs húsleves, amíg meg nem tanulja a rendet. Csak következetesen és eredményes leszel Wink
Egyébként tehetnél föl képeket a "dög"-ről Exclamation
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 26. Szombat 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mango írta:

átkötve. Azóta nehezebb az alvás, lassan mi is olyan ráncosak leszünk mint ő. Aki hallotta horkolni őket az megérti, a füldugó kötelező.
Elősször eukanubával etettem, nem izlett neki, utána a royal canin MINI juniort adtam, ez izlett, de azt gondoltam a Médium ideálisabb lessz,hát nem (azért azt el kell mondanom, néha izesitettük sonkalével, ez hiba volt) most vissza tértem a minihez de nem akar enni. Mit csináljak? Nem beteg eleven mint az ördög, de nem eszik, már mint szárazat.
Nem akarom éheztetni, de ha nem adok neki mást mint a szárazat(próbáltam keverni konzervel, de húzza a pofáját) nem fog éhen halni szegény? Elöre is köszönöm a válaszokat u.i. 3 hónapos

Szia!
Nem fog éhen halni :)Ha éhes lessz eszik,ne izgulj,vagy tégy egy kis husleveslét a tápra.
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mango
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 26. Szombat 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
mango jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23. Szerda 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
NEkem a kutyám bármikor,bármenniy ideig itthon hagytuk NEM eresztett be SEHOVA.... pl.: 8 hetesen szegénykémet otthonhgytunk 7 órára és nem pisikt be,mikor hazajöttünk többször végezte el a dolgát.... de ha bezárjuk a kenneljébe akkor mai napoig NEM piszkol be... igényes magára nagy vigyor
de kicsi kórában velme aludt az ágyban és regel 9-10 ig aludtunk felkelés nélül.... szereteeem pirul Mosoly

Szióka,az én Nikém egy párszor letojta a párom párnáját,meg egy párszor le is pisilte,de mindig csak az övét,és persze sunyiba mászott fel az ágyba,mert egyébként nem volt megengedve neki.De ahogy hátatfordítottunk már fel is hupant,aztán ha nem voltunk elég gyorsak,ott hagyta a nyomát.. lol

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23. Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NEkem a kutyám bármikor,bármenniy ideig itthon hagytuk NEM eresztett be SEHOVA.... pl.: 8 hetesen szegénykémet otthonhgytunk 7 órára és nem pisikt be,mikor hazajöttünk többször végezte el a dolgát.... de ha bezárjuk a kenneljébe akkor mai napoig NEM piszkol be... igényes magára nagy vigyor
de kicsi kórában velme aludt az ágyban és regel 9-10 ig aludtunk felkelés nélül.... szereteeem pirul Mosoly
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 23. Szerda 5:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
Arról mi a tapasztalat , hogy a lakásban tartott shar-peiek hogyan viszonyulnak más lakásokhoz?Mármint ha elmegyünk valahova , akkor úgy gondolja , hogy oda is bebocsájtása van automatikusan , vagy meg lehet vele beszélni , hogy máshol ha nem örülnek neki , a ház tabu?

Találatam a neten valami mini shar-peit , ez miben különbözik a sima shar-peitől , vagy mit tudtok róla?

Valószínűleg azt fogja gondolni, hogy bárhová bemehet Twisted Evil
Meg kell majd neki tanítani, hogy hol a határ-a megbeszélés nem mindig jön be Cool Mr. Green
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22. Kedd 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
Arról mi a tapasztalat , hogy a lakásban tartott shar-peiek hogyan viszonyulnak más lakásokhoz?Mármint ha elmegyünk valahova , akkor úgy gondolja , hogy oda is bebocsájtása van automatikusan , vagy meg lehet vele beszélni , hogy máshol ha nem örülnek neki , a ház tabu?

Találatam a neten valami mini shar-peit , ez miben különbözik a sima shar-peitől , vagy mit tudtok róla?

hát én azt hiszem a mini maxja,annyi mint a normál minje. lol

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 22. Kedd 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
BlackBird jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval:
-én a vízhez annyit tudok csak hozzáadni, hogy az én drágám útálja!Az esőt már kezdi megszokni,de a nyári pancsizásról ő hallani sem akar.
De ez tényleg individuális, kutyától függ.Úgyhogy ezt majd kitapasztalod személyesen.

-Mi Axát 6hetesen hoztuk el,de szerintem is elég korán volt.Elég 8-10 hetesen elhozni!!

-A sharpeiek ahogy észrevettem elfogadják az egész családot,valakit mégis kiválasztanak veztőként.Ez normális viselkedés minden kutyánál,mivel csoportos élölények és mindig törekednek ennek a "ranglistának" a betartására(bár minig törekednek átvenni a falkavezér szerepétNagyon Boldog)

-Ami a kábelokat illeti,nekünk sem volt vele problémánk.Amint valamibe "belekezd",azonnal le kell állítani,helyre küldeni.....

-Mi is beszereztünk e folytóláncot,de nem használjuk...
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
BlackBird írta:
Lényegében megválaszoltátok a következő kérdésem , nevezetesen , hogy mikor érdemes elhozni egy kölyök Shar-pei-t , hogy neki is a legkisebb taruma legyen , és könnyen mennyen neki a beilleszkedés.Ahogy kivettem az írásaitokból jobb minél hamarabb (gondolom 6-8 hetesen) elhozni , hogy mindent megszokjon , és gyorsan szocializálódhasson.

Amúgy találtam az interneten kék kölyköt 70ért , csak 2 hónap múlva is legyen így Mr. Green

Ez jó hír Wink
Ezek szerint két hónap múlva lesz esedékes a vásárlás Kérdés

Alpokalja köszönöm a választ!

Igen kb 2 hónap és meglesz az új jövevény.Öszintén szólva marha nagy volt a kisértés , hogy lefoglaljam , és jövőhéten kocsiba pattanjak és meg is vegyem a kis drágát , de végülis csak sikerült lebeszélni magam a hirtelen vásárlásról.Ma voltam megint könyvesboltban és vettem is 2 könyvet egyet a kutyafajtákról , meg ilyen általános dolgok vannak benne , meg egyet konkrétan a kutyanevelésről , bár megfogadtam , hogy elmegyünk majd normális kiképzésre , de azért amennyire tudom fel akarom magam előtte készíteni a témában.Gondolom a kiképzés a szocializációjának is jót tesz majd , hiszen valahogy a kiképző helyre is el kell jutni , és ott meg találkozhat sok idegen emberrel , meg kutyával is.

Holnaptól a szeretnék a cselekvés mezejére lépni , legalábbis bizonyos szinten.Elmegyek a Fressnapfokban és pontosan összeírom , hogy mit vegyek , és mennyiért (fekhely , tálak , tisztitási kellékek , meg egyebek).Federítem , hogy hol van a környéken Royal Canin , meg Hill's beszerzési helyek , meg hétvégén elmegyek egy állatorvos ismerősömhöz , mert azzal képben vagyok , hogy mik a kötelező oltások , de esetleg , hogy mi az ami nem kötelező , de ajálja.
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
Lényegében megválaszoltátok a következő kérdésem , nevezetesen , hogy mikor érdemes elhozni egy kölyök Shar-pei-t , hogy neki is a legkisebb taruma legyen , és könnyen mennyen neki a beilleszkedés.Ahogy kivettem az írásaitokból jobb minél hamarabb (gondolom 6-8 hetesen) elhozni , hogy mindent megszokjon , és gyorsan szocializálódhasson.

Amúgy találtam az interneten kék kölyköt 70ért , csak 2 hónap múlva is legyen így Mr. Green

Ez jó hír Wink
Ezek szerint két hónap múlva lesz esedékes a vásárlás Kérdés
Vissza az elejére
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:

Szia!
Inkább 8-10 hetesen,én azt mondom 6 hetesen tilos elhozni.Ha rendesen van szocializálva a kicsi,nagyon kicsi trauma éri,az is inkább éjszaka,hogy nincs kihez bujnia,hacsak hozzád nem bujhat Mosoly
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szabó Leontina írta:
A víz szeretetéhez annyit fűznék hozzá,h valóban nem nagyon szeretik a vizet! mi Miskolc-Tapolcán laukink és itt van a hejő ami 1 ÓRIÁSI füves rész piknik vagy kutyázás célra.... és ott folyik mellette 1 lasu folyású víz a hejő! az én kutyáim valamint más shar pei-s barátok kutyái belemennek ha KEVÜK van,de ccsak maguktol,ha kényszerítik nem nagyon!!! Az én shar peim (Honey) Azokkal van nagyon jóban akikkel kisokárbban sokat volt, pl van " nagyon kedves barátom,akikre bármekikor bármenniy ideig rátudnám bízni mertnagyon szereti őket! Rájuk is hallgat.... de IGAZÁN rám! Idegennekkel valóban bizalmatlan,de van aki úgymond "szimpatikus" neki ahoz oda megy,de ugyan vonakodva...... meg sok shar pei alapján nem feltétlen 1 gazdásak,thát ha van aki más is nagyon kedves neki a családon kívül (márpedigvan ilyen!) akkor nincs baj! De az valóban így van,h 1 felnőtt shar peit,vagy 1 serdülőt eladni TELJESEN IDEGEN környezetbe az nagyon buta dolog lenne!!!!!!!!!!!!!!! lufi nagy vigyor

Az utolsó mondathoz egy adalék: én Dodó nevű kutyámat 8 hónapos korában hoztam el bristoltól-hálám üldözi azóta is nagy vigyor -és elég sikeresen beilleszkedett a családba. Nem mondom, hogy könnyű volt, de szerintem teljes értékű tagja a ház népének Wink Bár az idegenek és a szomszéd kutyák mind halálos ellenségek, de Dodesz már csak ilyen nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
A Shar-pei egygazdás kutya , vagy "mindenki kutyája" (mármint a családban).

Mert a neten teljesen ellentétes véleményeket olvasok erről a kérdésről!

Az egyik:
"Csak egy személyt tekint abszolút főnöknek, ott mindenhova követi, anélkül, hogy fel kellene szólítani rá, a család többi tagjának azonban már nehezebb tekintélyt szereznie előtte"

A másik:
"Az “egész család kutyái”, tehát nem választanak egy embert maguknak"

Most melyik az igaz?

Illetve mennyire szereti a vizet?Mert nyáron elég sokat vagyunk víz mellett , és jó lenne ha ő is hűsölhetni.

" Úszni nem igazán szeretnek, de nagy melegben hasig is megmártóznak, pancsolnak"

"Többségük utál esőben sétálni, ugyanakkor az úszás örömet szerez számukra."

Nem tudok kiigazodni dühbegurul

Szerintem ez is, mint minden a korai szocializáció kérdése: ha korán viszed vízhez és nem dobod bele a közepébe hanem hagyod, hogy magától belemenjen, ha akar, akkor szerintem nem lesz baj a vízzel.
Ha elég korán sok ember veszi körül és megszokja az idegenek jelenlétét, akkor szerintem az emberekkel sem lesz baj nyíl egyébként az idegenekkel barátságtalanok Cool
Az meg hogy kinek fogad szót...nehéz kérdés, hiszen hogy szót fogad, az barokkos túlzás lol nyíl ha van kedve szinte kérés nélkül megteszi, ha nincs akkor senkinek nagy vigyor Az enyém ilyen nyelvnyújtás
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A víz szeretetéhez annyit fűznék hozzá,h valóban nem nagyon szeretik a vizet! mi Miskolc-Tapolcán laukink és itt van a hejő ami 1 ÓRIÁSI füves rész piknik vagy kutyázás célra.... és ott folyik mellette 1 lasu folyású víz a hejő! az én kutyáim valamint más shar pei-s barátok kutyái belemennek ha KEVÜK van,de ccsak maguktol,ha kényszerítik nem nagyon!!! Az én shar peim (Honey) Azokkal van nagyon jóban akikkel kisokárbban sokat volt, pl van " nagyon kedves barátom,akikre bármekikor bármenniy ideig rátudnám bízni mertnagyon szereti őket! Rájuk is hallgat.... de IGAZÁN rám! Idegennekkel valóban bizalmatlan,de van aki úgymond "szimpatikus" neki ahoz oda megy,de ugyan vonakodva...... meg sok shar pei alapján nem feltétlen 1 gazdásak,thát ha van aki más is nagyon kedves neki a családon kívül (márpedigvan ilyen!) akkor nincs baj! De az valóban így van,h 1 felnőtt shar peit,vagy 1 serdülőt eladni TELJESEN IDEGEN környezetbe az nagyon buta dolog lenne!!!!!!!!!!!!!!! lufi nagy vigyor
Vissza az elejére
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20. Vasárnap 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Shar-pei egygazdás kutya , vagy "mindenki kutyája" (mármint a családban).

Mert a neten teljesen ellentétes véleményeket olvasok erről a kérdésről!

Az egyik:
"Csak egy személyt tekint abszolút főnöknek, ott mindenhova követi, anélkül, hogy fel kellene szólítani rá, a család többi tagjának azonban már nehezebb tekintélyt szereznie előtte"

A másik:
"Az “egész család kutyái”, tehát nem választanak egy embert maguknak"

Most melyik az igaz?

Illetve mennyire szereti a vizet?Mert nyáron elég sokat vagyunk víz mellett , és jó lenne ha ő is hűsölhetni.

" Úszni nem igazán szeretnek, de nagy melegben hasig is megmártóznak, pancsolnak"

"Többségük utál esőben sétálni, ugyanakkor az úszás örömet szerez számukra."

Nem tudok kiigazodni dühbegurul
Vissza az elejére
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem a Darlingra meg más egyáb tápra elég negatív véleményem van... Hisz mit tudjuk sok shar pei érzékeny típus! Az én babám MÉG royal canin JUNIOR MEDIUMOT eszik! Valóban a legjobb táp és az összeg sem túl alacsony de NEM egy egetrengető összeg! Ha shar peink van akkor érdemes neki minúségIBB tápot adni,(ez csak az én véleményem)!.! Wink A darlingnál van JOBB táp,de NEM kell ide Royal Canin,ha hobbykutya !1-2Eft val több és veszel neki már egy jobb tápot,nem a legjobbat de jót,pl az Ekunauba is jó,vagy a Happy Dog, Hill's és más egyább JOBB min. tápok!! Persze ha a kutyának NEM okoz gondod akkor nem kell aggódni,de nem egy teljes értékű kutyatáp!!!! ahogy a konzervek sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pirul nagy vigyor
Vissza az elejére
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a tippet!A neten már meg is néztem őket , és ahogy láttam a kaján kívül ott mindent megtudok egyszerre venni , ennyivel is egyszerűbb lesz a dolgom Mosoly

Végignéztem a Slando-t , kiskutya ügyben és csak 2 kéket találtam 175-250 rugóért , de minden más szinben már vannak 50-60ért , tényleg ekkora az árkülönbség csak a szín miatt?Ma veszek lottót Mr. Green
Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
Ez a telefon , távirányító téma eszembe se jutott , pár papucsot belakalkuláltam azért Mr. Green
A következetésségre visszatérve annyi mindenképpen el akarok vele érni , hogy az ágy , és az akváriumok tabu , remélem jó viszonya lesz a halakkal Nagyon Boldog
Ma bementem egy kutyás boltba , szétnézni fekhely ügyében , de nem láttam csak kis kutyáknak valót , úgyhogy valszeg valami ház pokrócos , vagy ilyesmi megoldás lesz , persze ha látok valahol valami jót akkor befektetek rá.
Meg nézegettm nyakörvek , és beszélgettem az eldóval aki a Shar-peihez folytó nyakörvet ajánlott jó az neki , vagy túlzás?

Nekekm sem jutott eszembe mindaddig amíg ki nem végeztek párat Mosoly Fressnapfokban van bármekkora fekhely, sztem látogass el egybe. Nekünk is van halunk, igaz nem nagy és csak 1 szem, de azon kívül, hogy először jól megnézték maguknak, eszekbe sem jut, hogy a közelébe menjenek. Sztem halacskákkal nem lesz gond. A fojtó nyakörvet túlzásnak tartom, én csak neveléshez használtam 1x-1x, de a félfojtó az ami nálunk bevált. A fémes-textillel kombinálva, fojt is meg nem is és nem nyomja állandóan össze a nyaki ráncokat így nincs állandó irritáció, illetve, nem dörzsöli a szőrt-nyári időszakban ez kifejezetten hasznos.
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a telefon , távirányító téma eszembe se jutott , pár papucsot belakalkuláltam azért Mr. Green
A következetésségre visszatérve annyi mindenképpen el akarok vele érni , hogy az ágy , és az akváriumok tabu , remélem jó viszonya lesz a halakkal Nagyon Boldog
Ma bementem egy kutyás boltba , szétnézni fekhely ügyében , de nem láttam csak kis kutyáknak valót , úgyhogy valszeg valami ház pokrócos , vagy ilyesmi megoldás lesz , persze ha látok valahol valami jót akkor befektetek rá.
Meg nézegettm nyakörvek , és beszélgettem az eldóval aki a Shar-peihez folytó nyakörvet ajánlott jó az neki , vagy túlzás?
Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BlackBird írta:
Először is , bocs az OFF-ért Wink

Ha ti tapasztalat Shar-peiesek azt mondjátok , hogy ez az otthoni kiképzés nem működik , akkor ezt szakemberekre bízom , találtam is 3 kutyakiképzőt a közelben , majd elmegyek érdeklődni személyesen.

A lakás terén amúgy elsősorban nem a bútorzatra , hanem az "ínycsikalndó" elektromos vezetékekre gondoltam , nyílván nem tesz neki jót ha megrágja , filózok rajta , hogy mit kellene velük kezdeni , de még nincs meg a megoldás.

Sziasztok! Megint becsatlakozom egy picikét! Mosoly
Nálunk speciel senki nem gerjedt rá a vezetékekre, még az apró törpök sem. Fogyóeszköz azonban: elöl hagyott telefon, távirányító, papírzsepi, a nem megfelelően fixált kuka, vagy zsák, a műanyagból készült bármi ami fogra áll Mosoly, a szőrős papucsok lopkodása, hm mi van még. Nálunk bútort például nem rágnak, de az ajtófélfának néha nekimentek régebben, ez szerencsére megszünt. Hallottam olyan Sharpról aki módszeresen tépi le a tapétát a falról, de szerintem ha egy kutyával foglalkoznak, lefárasztják és nem unatkozik akkor nem rombol csak a fogváltás közben esetleg. Jó trükk, ha elmész otthonról, hagyj elöl rágcsákat, ezt a préselt bőr rágókát-órákig elvan vele, és úgy lefárasztja a rágóizmait, hogy utána alszik egy nagyot Mosoly Legalábbis nekekm mind a 7 blökinél bevált Mosoly
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BlackBird
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Először is , bocs az OFF-ért Wink

Ha ti tapasztalat Shar-peiesek azt mondjátok , hogy ez az otthoni kiképzés nem működik , akkor ezt szakemberekre bízom , találtam is 3 kutyakiképzőt a közelben , majd elmegyek érdeklődni személyesen.

A lakás terén amúgy elsősorban nem a bútorzatra , hanem az "ínycsikalndó" elektromos vezetékekre gondoltam , nyílván nem tesz neki jót ha megrágja , filózok rajta , hogy mit kellene velük kezdeni , de még nincs meg a megoldás.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 11 / 13 oldal [301 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11, 12, 13 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu