Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 17. Kedd 4:29
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  
Svájci Fehér Juhászkutya
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Jelentkezés
(3) (0) (0)
Felhasználó Jelentkezett Megerősitve
Zsuzsanna_SFJK 2007 Okt. 6. Szombat 18:21
Lilith 2008 Jan. 11. Péntek 12:57
Lincy 2009 Okt. 21. Szerda 14:09
Felhasználó
Felhasználó
Szerző Üzenet
Lilith
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11. Péntek 12:56    Hozzászólás témája: Re: Svájci Fehér Juhászkutya
Téma leírása: A fajtáról, gondozása, nevelése, kiképzése, használhatósága, tenyésztése és imádata.
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsuzsanna!

Igazat kell adjak neked, tényleg zseniális kutyafajtáról van szó. Gondolom, boldog gazdija vagy egy ilyen okos szépségnek. Mosoly Már meg is beszéltem magammal, hogy ha végre összejön a kertes ház, akkor ilyen kutyu lakhat majd az udvarban. Ámde hiányzik a képből egy számomra nagyon fontos dolog: sajnos nem vagyok tisztában vele, hogy mennyi is az értéke egy ilyen szépségnek. Enélkül pedig nem igazán mernék tenyésztőknél érdeklődni...
Nemrég kutakodtam a neten az árat illetőleg, egyetlen egyet sikerült találnom. Hát, mit ne mondjak, rendesen letaglózott, amit láttam. Reménykedem benne, hogy megnyugató válaszod lenne számomra. Kérlek, segíts nekem, te biztosan jobban benne vagy a témában, mint én! Nagyon szeretnék egy ilyen kutya gazdája lenni. Előre is nagyon köszönöm, további nagyon szép napot kívánok neked!
Vissza az elejére
Lilith jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzsanna_SFJK
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 6. Szombat 18:18    Hozzászólás témája: Svájci Fehér Juhászkutya
Téma leírása: A fajtáról, gondozása, nevelése, kiképzése, használhatósága, tenyésztése és imádata.
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Gyertek beszélgessünk erről a csodálatos kutyafajtáról!

Üdv
Szabó Zsuzsanna
SFJK
Vissza az elejére
Zsuzsanna_SFJK jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Nem találod a kedvenc fajtád vagy részletesebb felosztást szeretnél?
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu