Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 16:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  
Kedvencek
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 17

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 27. Vasárnap 22:05    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
cookies írta:

A kedvencek-belső nekem sem műkxik, vagy csak nem tom mit kell igazándiból tennem.

Mint amint mar lejjebb is megirtam:

Nem gomb van, szöveg!
Az adott témába kell menni és jobb felül kattintani a "Hozzáadás a belső kedvencekhez" linkre! Mosoly

Köszi. puszi
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 11:42    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

A kedvencek-belső nekem sem műkxik, vagy csak nem tom mit kell igazándiból tennem.

Mint amint mar lejjebb is megirtam:

Nem gomb van, szöveg!
Az adott témába kell menni és jobb felül kattintani a "Hozzáadás a belső kedvencekhez" linkre! Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
cookies írta:
jaj, Mooney, hááááát tudod, az olyan női izé!

hááááát, igazából nemtudom. ezért kérdem. szégyelni kell ha valaki már idős? vagy mi az oka, hogy annyi nőt ez úgymondd idegesíti, hogy ő hány éves is...
Én sem szeretek öregedni, de szerintem attól, hogy nem vallom be hány éves vagyok, nem leszek fiatalabb.... max, ha tényleg úgy is érzem magam, no, akkor lehetek fiatalabb a koromnál Wink és szerintem ez a lényeg! nem az évek száma...

Igazad van, így van.

Még magam sem tudom igazán átérezni ezeknek az embereknek a gondolkodásmódját és indokrendszerét, de hát sosenemlehetaztattudni.
punk
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

hááááát, igazából nemtudom. ezért kérdem. szégyelni kell ha valaki már idős? vagy mi az oka, hogy annyi nőt ez úgymondd idegesíti, hogy ő hány éves is...
Én sem szeretek öregedni, de szerintem attól, hogy nem vallom be hány éves vagyok, nem leszek fiatalabb.... max, ha tényleg úgy is érzem magam, no, akkor lehetek fiatalabb a koromnál Wink és szerintem ez a lényeg! nem az évek száma...

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
cookies írta:

(Most még ugyan nem kell letagadnom a koromból, de ha majd egyszer már igen, akkor itt már bevallottam, ... jaj, 1000 probléma generálódik.)
Mosoly

Ezt nem értem. Miért is kellene bárkinek is bármikor letagadni a korát? annak mi értelme van?

Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 9:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

(Most még ugyan nem kell letagadnom a koromból, de ha majd egyszer már igen, akkor itt már bevallottam, ... jaj, 1000 probléma generálódik.)
Mosoly

Ezt nem értem. Miért is kellene bárkinek is bármikor letagadni a korát? annak mi értelme van?

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 8:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja és még egy.

Az nem lehet valahogy elintézni, hogy a szülinapot az év bejelölése nélkül is fogadja a rendszer?

Az olyan jó érzés látni, hogy mindjárt szülinapom lesz, utána van, és ezt a nap és hónapból is tudná generálni a rendszer.

Mosoly
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 20. Vasárnap 8:21    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="sn00py"]
joe7 írta:
sn00py írta:
Hello Joe7!

Nekem lenne egy észrevételem a Kedvencekkel kapcsolatban... Mivel engem konkrétan csak a westi-fórum érdekel, gondoltam felveszem a kedvencek közé, mert onnan mégis 1xűbb lenne elérni a dolgot...A probléma csak annyi, hogy nincs semmi olyan link vagy ikon, amivel betehetném az általam kiválasztott fórumot a listára.... Lehet , hogy csak én vagyok és nem látom a gombot ?!

.::$n00py::.

Nem gomb van, szöveg!

Az ABC rendszerétől igen komoly diszkriminációnak érzem, hogy kedvenc fórumom az ABC végén található, s érdekei(m) érvényesítése érdekében szeretném olyan helyre pakolni, hogy ne kelljen végig gördítenem az egész oldalt, hogy be tudjak menni oda.
mondom én hogy vak vagyok....Monjuk külső kedvencre sikerült felvennem a fórumot és az működött is Nagyon Boldog
sn00py
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 19:20    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
sn00py írta:
Hello Joe7!

Nekem lenne egy észrevételem a Kedvencekkel kapcsolatban... Mivel engem konkrétan csak a westi-fórum érdekel, gondoltam felveszem a kedvencek közé, mert onnan mégis 1xűbb lenne elérni a dolgot...A probléma csak annyi, hogy nincs semmi olyan link vagy ikon, amivel betehetném az általam kiválasztott fórumot a listára.... Lehet , hogy csak én vagyok és nem látom a gombot ?!

Nem gomb van, szöveg!

mondom én hogy vak vagyok....Monjuk külső kedvencre sikerült felvennem a fórumot és az működött is Nagyon Boldog

Köszi a helpet.....
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 19:18    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sn00py írta:
Hello Joe7!

Nem gomb van, szöveg!
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sn00py
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 19:15    Hozzászólás témája: Kedvencek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello Joe7!

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [11 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szólj be a webmesternek
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu