Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 15. Péntek 18:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Kittyna írta:
Elhiszem, hogy féltékenykedik...de akkor látom jól elvagytok!!!! lol

El bizony! Ma is olyan nagyokat sétáltunk, hogy a lábam leszakad fejvakar Nem számít, hogy esett, az előbb értünk vissza a Tisza-partról nagy vigyor Most jön a vacsi nemangyal Tegnap Caspi nem evett semmit, de Spiky feláldozva magát, nehogy kárba vesszen a drága kaja megette a Caspiét is xD Azt hiszem, lassan nekem is fél disznót kell vennem Spikynak bandzsal bandzsal

Meg tudnád szokni a két kutyust gondolom lol Caspi hamarosan rá fog jönni, hogy ha nem eszik akkor Spiky bevállala az ő vacsiját is, előfordulhat hogy többet fog enni. Bár lehet hogy ez a néhány nap kevés lesz ehhez.
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:

El bizony! Ma is olyan nagyokat sétáltunk, hogy a lábam leszakad fejvakar Nem számít, hogy esett, az előbb értünk vissza a Tisza-partról nagy vigyor Most jön a vacsi nemangyal Tegnap Caspi nem evett semmit, de Spiky feláldozva magát, nehogy kárba vesszen a drága kaja megette a Caspiét is xD Azt hiszem, lassan nekem is fél disznót kell vennem Spikynak bandzsal bandzsal
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Kittyna írta:
Adri & Spiky írta:
pronizsuzsa írta:
Adri & Spiky írta:
Átmenetileg nekem is 2 kutyám van nyelvnyújtás
Annyira édes Caspi Nagyon Boldog ... nemangyal ...csak most is nyafog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog fejvakar

Hiányzik neki a gazdikája. De gondolom vigasztaljátok? Meddig lesz Nálad?

Hétfő reggel jön érte az anyja nagy vigyor .
De amúgy egy tünemény. ölelés

Na akkor remélem boldogít Téged a 2 kutya. nagy vigyor
Ám megkérdezhetem Lili merre van, hogy Te vigyázol Caspira? Mosoly

Lili Velencében van Nagyon Boldog

Casperral nem lehet betelni Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog ölelés

Igazán így mutatkozik meg, hogy mind a kettő kutya különböző jellem.
Caspi le se nyugszik, rohangál, ugrál a kanapéról. Amikor bemegyek hozzájuk (anyum csak a szobámban tűri meg a kutyá(ka)t kitiltva dühbegurul ), abban a pillanatban ott terem, jön oda, hogy szeretgessem.
Spiky egy örökmozgó, de ő csak akkor csinálja a balhét, ha rájön az 5 perc nagy vigyor Folyamatosan Caspit terrorizálja nagy vigyor . Annyira nem bújós, mint Casper, de azért látom rajta, hogy mennyire féltékeny, amikor Caspit szeretgetem nagy vigyor nagy vigyor .

Jaa értem! Lili lógatja a lábát még itt esik az esőő meg halálra unom magam!!! kitiltva nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Adri & Spiky írta:
pronizsuzsa írta:
Adri & Spiky írta:
Annyira édes Caspi Nagyon Boldog ... nemangyal ...csak most is nyafog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog fejvakar

Lili Velencében van Nagyon Boldog

Casperral nem lehet betelni Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog ölelés

Igazán így mutatkozik meg, hogy mind a kettő kutya különböző jellem.
Caspi le se nyugszik, rohangál, ugrál a kanapéról. Amikor bemegyek hozzájuk (anyum csak a szobámban tűri meg a kutyá(ka)t kitiltva dühbegurul ), abban a pillanatban ott terem, jön oda, hogy szeretgessem.
Spiky egy örökmozgó, de ő csak akkor csinálja a balhét, ha rájön az 5 perc nagy vigyor Folyamatosan Caspit terrorizálja nagy vigyor . Annyira nem bújós, mint Casper, de azért látom rajta, hogy mennyire féltékeny, amikor Caspit szeretgetem nagy vigyor nagy vigyor .
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 2. Szombat 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
pronizsuzsa írta:
Adri & Spiky írta:

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Adri & Spiky írta:

falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:

Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 1. Péntek 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22. Csütörtök 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Adri & Spiky"][quote="mysterywhite"][quote="Adri & Spiky"][quote="mysterywhite"]Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk :nagyvigyor:[/quote]

Igen, mondjuk így a legbiztonságosabb :D
Megkérdezhetem, hogy a kicsi honnan lesz? :D[/quote]

Természetesen!
Sallai Gabitól-Happy White csöpség lesz![/quote]

Nagyon sok örömet kívánok Nektek hozzá és jó egészséget Neki! :nagyvigyor:[/quote]

Előre is köszönjük a jó kiívánságokat!
Vissza az elejére
mysterywhite jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mysterywhite
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22. Csütörtök 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="westie."][quote="mysterywhite"][quote="Adri & Spiky"][quote="mysterywhite"]Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk :nagyvigyor:[/quote]

Természetesen!
Sallai Gabitól-Happy White csöpség lesz![/quote]

Nagy örömmel olvasom, hogy a Gabitól lesz kutyusod! :D Nekem is onnan van a kisebbik kutyusom! :D Most a Feeling lesz a mamakutyus,ugye!? A nagyobbik kutyusodnak ki a mamája? :)
Amikor Mi hazahoztuk Milkit, akkor ugyanúgy hordtuk le sétálni a Fánit, de viszont minden séta után fertőtlenítettük! Ezt vagy Neomagnolos vagy Hyperolos oldattal tettük! ;) Persze természetesen egyszerűbb nem kivinni az utcára, de ily módon meg lehet oldani a dolgot! :)[/quote]

Köszönöm a jó tanácsot,ez a fertőtlenítös dolog jól hangzik!
Nagyon szépek a kutyusaid és láttam a képeiteket is.Igen Feeling baba lesz az anyuci és Zenith az apuka.
Mira makóról való az ö tenyésztöje,sajnos már nem tenyészt,de nagyon jó barátnőm. :lol: Gabriel's kutyus és Mirának az apuka Happy White Original. Milki babának kik a szülei?
Vissza az elejére
mysterywhite jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MyWestie
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22. Csütörtök 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mysterywhite írta:
Adri & Spiky írta:
mysterywhite írta:
Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk nagy vigyor

Igen, mondjuk így a legbiztonságosabb Nagyon Boldog
Megkérdezhetem, hogy a kicsi honnan lesz? Nagyon Boldog

Természetesen!
Sallai Gabitól-Happy White csöpség lesz!

Nagy örömmel olvasom, hogy a Gabitól lesz kutyusod! Nagyon Boldog Nekem is onnan van a kisebbik kutyusom! Nagyon Boldog Most a Feeling lesz a mamakutyus,ugye!? A nagyobbik kutyusodnak ki a mamája? Mosoly
Amikor Mi hazahoztuk Milkit, akkor ugyanúgy hordtuk le sétálni a Fánit, de viszont minden séta után fertőtlenítettük! Ezt vagy Neomagnolos vagy Hyperolos oldattal tettük! Wink Persze természetesen egyszerűbb nem kivinni az utcára, de ily módon meg lehet oldani a dolgot! Mosoly
MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mysterywhite írta:
Adri & Spiky írta:
mysterywhite írta:
Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk nagy vigyor

Természetesen!

Nagyon sok örömet kívánok Nektek hozzá és jó egészséget Neki! nagy vigyor
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Adri & Spiky"][quote="mysterywhite"]Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk :nagyvigyor:[/quote]

Természetesen!
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mysterywhite írta:

bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="inid"][quote="mysterywhite"]Köszönöm!
A cipökröl én is hallotam és igazad van bármit hazahozhatunk azon is az utcáról,majd odafigyelek h a törpicsek nehogy hozzáférjen az utcai cipökhöz.Amíg Mira kicsi volt mindenki kézfertötlenítöt használt mikor hazaértünk.
Akkor marad a nagy lány itthon elég nagy az udvar és utána együtt mehetünk majd mind a 3an csavarogni.[/quote]

Inkább várjátok ki azt a néhány hetet, és utána tényleg szabadon csavaroghattok! ;)[/quote]

Ezt fogom tenni,de addig még milyen hosszú az idő,még meg sem született a kis csöpség,már nagyon várjuk :nagyvigyor:
Vissza az elejére
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mysterywhite írta:
Köszönöm!
A cipökröl én is hallotam és igazad van bármit hazahozhatunk azon is az utcáról,majd odafigyelek h a törpicsek nehogy hozzáférjen az utcai cipökhöz.Amíg Mira kicsi volt mindenki kézfertötlenítöt használt mikor hazaértünk.
Akkor marad a nagy lány itthon elég nagy az udvar és utána együtt mehetünk majd mind a 3an csavarogni.

Inkább várjátok ki azt a néhány hetet, és utána tényleg szabadon csavaroghattok! Wink
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mysterywhite
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm!
Akkor marad a nagy lány itthon elég nagy az udvar és utána együtt mehetünk majd mind a 3an csavarogni.
Vissza az elejére
mysterywhite
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Adri & Spiky"][quote="mysterywhite"]Sziasztok!
Tanácsot szerenék kérni!
Új baba érkezéséről lenne szó.Van egy 6éves westie lányom és nem sokára születik az új bébi.Azt szeretném kérdezni,mikor hazakerül hozzánk a csöpség,amig nincsennek meg neki az oltásai addig Mira babát se vigyem utcára nehogy hazahozzunk valamit?!Ami nem gond,mert van udvarunk és oda kitudom engedni a nagy lányt.Segítségeteket előre is köszönöm.[/quote]

Ha az összes oltása megvan a kutyusodnak (gondolom megvan :mrgreen: ), akkor szerintem nyugodtan viheted sétálni Mirát.
Csak olyan kutyusok közelébe ne vidd, amelyik fertőzött beteg.
Most például megint elkezdődött ez a téli köhögéses, váladékos betegség. :? Szegeden már járvány van a kutyáknál :felrobban: Hozzánk szerencsére még nem jutott el :bandzsi:[/quote]

Köszönöm a tanácsot!Természetesen meg vannak az oltások és minden évben kapja az emlékeztetőt.
Nem is tudtam hogy szegeden ilyen járvány van,én makón lakom nem messze tőle,de itt ilyenről nem hallottam hála a jó egnek :lol:
Vissza az elejére
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
mysterywhite írta:
Sziasztok!
Tanácsot szerenék kérni!
Új baba érkezéséről lenne szó.Van egy 6éves westie lányom és nem sokára születik az új bébi.Azt szeretném kérdezni,mikor hazakerül hozzánk a csöpség,amig nincsennek meg neki az oltásai addig Mira babát se vigyem utcára nehogy hazahozzunk valamit?!Ami nem gond,mert van udvarunk és oda kitudom engedni a nagy lányt.Segítségeteket előre is köszönöm.

Ha az összes oltása megvan a kutyusodnak (gondolom megvan Mr. Green ), akkor szerintem nyugodtan viheted sétálni Mirát.
Most például megint elkezdődött ez a téli köhögéses, váladékos betegség. Összezavart Szegeden már járvány van a kutyáknál dühbegurul Hozzánk szerencsére még nem jutott el bandzsal

Viszont arra is vigyázz, hogy nehogy Mira szőréről nyaldosson le a pucur valamit, mert nekünk anno pl. azt mondták, hogy a cipőkkel is vigyázzunk, mert az utcán bármibe beleléphetsz, hogy észre sem veszed! Szóval az én véleményem szerint biztonságosabb az udvar...
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Kamilla fülecskéi is állnak.

Jajj de aranyos és milyen szép....mennyit nőtt. puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mysterywhite írta:
Sziasztok!
Tanácsot szerenék kérni!
Új baba érkezéséről lenne szó.Van egy 6éves westie lányom és nem sokára születik az új bébi.Azt szeretném kérdezni,mikor hazakerül hozzánk a csöpség,amig nincsennek meg neki az oltásai addig Mira babát se vigyem utcára nehogy hazahozzunk valamit?!Ami nem gond,mert van udvarunk és oda kitudom engedni a nagy lányt.Segítségeteket előre is köszönöm.

Ha az összes oltása megvan a kutyusodnak (gondolom megvan Mr. Green ), akkor szerintem nyugodtan viheted sétálni Mirát.
Most például megint elkezdődött ez a téli köhögéses, váladékos betegség. Összezavart Szegeden már járvány van a kutyáknál dühbegurul Hozzánk szerencsére még nem jutott el bandzsal
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Meg kell zabálni nagyszerû puszitküld
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mysterywhite
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tanácsot szerenék kérni!
Vissza az elejére
Evcsi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 9. Péntek 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Imádni való a kiscsaj!! puszi szerelmes
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 9. Péntek 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Nagyon-nagyon aranyos és csodaszép! puszitküld
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu