Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Szept. 20. Vasárnap 23:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Dalmata
Ugrás:  
-->BANNEREK ÉS SZETTEK!<--
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Renci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 14. Kedd 10:24    Hozzászólás témája: -->BANNEREK ÉS SZETTEK!<-- Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ez az én galériám.
Én csinálom a szetteket és bannereket.Sajnos Dalmata kutya képeket nem találtam de keresek képeket.(bármiről)Nyugottan kérhetsz képet!csak írj! LÉCCI ÍRJATOK HOGY SZERINTETEK MIENEK A KÉPEK lufi
JAH...IGEN...ÉS HA A KÉPRE VISZED AZ EGERET (NEM KEL KATTINTANI CSAK VIDD RÁ AZ EGERET)AKKOR NAGYOBB MÉRETBEN MEGMUTATKOZIK Cool
KÖSZI HOGY BENÉZTÉL!!!

BANNEREK

MÉG LESZ TÖB BANNER ÉS SZETT IS CSAK MOST ENNYIRE VOLT IDŐM sör
Vissza az elejére
Renci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Dalmata
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu