Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 4:20
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Neveljünk egészséges német dogot...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [177 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 14. Szombat 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
integet

Jól van,köszöni szépen Nagyon Boldog .Állítólag az átlagnál nagyobb,úgyhogy nála eléggé oda kell figyelni a súlyára és a kajáltatására.Tetszik,hogy ilyen nagy,de ez a lábainak nem tesz jót,néha fáj is neki Sír vagy nagyon szomorú
Megpróbálok képeket feltenni,de nem bizti,hogy sikerül.
http://gallery.site.hu/d/2229036-2/Aragon-Nagar_049.jpg
http://gallery.site.hu/d/2311637-2/DSCF4307.JPG
http://gallery.site.hu/d/2311824-2/DSCF4319.JPG

Szép ez a kutyus, tehetnél föl róla frissebb képeket Wink
Ilyenkor úgy nőnek, mint a ... Szemforgató
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nagar
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ez most készült a klubkiállításon.

Nagar írta:
Nekem is nagyon bejön a buksija,pedig még csak most szombaton volt 5 hónapos.Testre még gyúrnia kell ugyan,de remélem az is jó lesz.
Teszek ide Neked egy meglepi képet Nagyon Boldog
Nasar:
http://gallery.site.hu/d/2317618-1/DSCF0489_agar1.jpg
Ez most készült a klubkiállításon.

hemu írta:
integet
Ódeszép! A maszkja nagyon uras! Mosoly
Nitusnak sokkal kisebb és nem is ennyire fekete. De azért szép! Mosoly
Nagar komának meg tiszta felnőtt dog feje van már a képeken!

Nagar írta:
integet

Jól van,köszöni szépen Nagyon Boldog .Állítólag az átlagnál nagyobb,úgyhogy nála eléggé oda kell figyelni a súlyára és a kajáltatására.Tetszik,hogy ilyen nagy,de ez a lábainak nem tesz jót,néha fáj is neki Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem is nagyon bejön a buksija,pedig még csak most szombaton volt 5 hónapos.Testre még gyúrnia kell ugyan,de remélem az is jó lesz.
Teszek ide Neked egy meglepi képet Nagyon Boldog
Nasar:
http://gallery.site.hu/d/2317618-1/DSCF0489_agar1.jpg

hemu írta:
integet

Nagar írta:
integet

Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Nagar írta:
integet

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem baj, sokan úgyis azt mondják, hogy a kölyökosztály nem olyan fontos, mert csak azt mondják meg, amit Ti is láttok! Mosoly
És egyébként hogy van Nagar úr?
Nagar írta:
hát büszkék is lehettek a kiscsajra Nagyon Boldog
Nálunk úgylátszik a kiállítás még várat magára Összezavart

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát büszkék is lehettek a kiscsajra Nagyon Boldog
Nálunk úgylátszik a kiállítás még várat magára Összezavart
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, láttam a Nagar nevét a listán, de a kuttyot nem. Meglepõdött)
Most nagyon büszkék vagyunk, végülis ez volt az első kiállítás!
Nagar írta:
Szió integet

Nagy nagy gratula a "kis"lánynak nagytaps nagyszerû
Mi is nevezve voltunk,de a nagyobbik fiam skarlát gyanús lett,így lőttek a kiállításnak kutysir

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szió integet

Nagy nagy gratula a "kis"lánynak nagytaps nagyszerû
Mi is nevezve voltunk,de a nagyobbik fiam skarlát gyanús lett,így lőttek a kiállításnak kutysir
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29. Kedd 8:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
A mai nap Nita hazahozta a DDC által szervezett kutyakiállítás Fiatal Klubgyőztesének járó kupát, valamint megkapta a HPJ (Hungarian Prima Junior) értékelést is! A család nagyon büszke a szörnyetegre!
Egy-két kép:
Versenyzünk
Ezt hoztuk haza
Szépen állunk
Szép

Gratulálok Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 28. Hétfő 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A mai nap Nita hazahozta a DDC által szervezett kutyakiállítás Fiatal Klubgyőztesének járó kupát, valamint megkapta a HPJ (Hungarian Prima Junior) értékelést is! A család nagyon büszke a szörnyetegre!
Egy-két kép:
Versenyzünk
Ezt hoztuk haza
Szépen állunk
Szép
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 25. Szerda 6:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Részemről jelen, csak moist nagynagy kutyahézépítés+kertrendezés van kilátásban és ezért sokat szaladgálok. Végülis megszületett a fűtési rendszer elképzelés:
Fűtőszál lesz a házakban, ami alatt egy általuk gyártott hőtükör van, amibe bele van már készítve a vájat, amibe a szál megy. Gazdaságos, egyszerű és jó. És a lényeg:
nem fűti a házat, csak a padlót temperálja kb. 15-18 fokra, így a kutya csatakos időben is megfelelő hőmérsékleten fekszik, a többit meg majd beleheli magának. Majd télen beszámolok az eredményekről. Ha valakit esetleg érdekel, akkor majd megcsinálom a rajzot meg a költségvetést is róla.
syva írta:
Hahó hova tűnt mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szemforgató Ötlet Döbbent Döbbent Döbbent

Szia!
Ez jól hangzik, és engem érdekelne, csak az a baj, hogy mire föl tudod tenni a rajzot és a költségvetést én már meg is csináltam... na nem fűtőset Összezavart
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 16. Péntek 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Részemről jelen, csak moist nagynagy kutyahézépítés+kertrendezés van kilátásban és ezért sokat szaladgálok. Végülis megszületett a fűtési rendszer elképzelés:
Fűtőszál lesz a házakban, ami alatt egy általuk gyártott hőtükör van, amibe bele van már készítve a vájat, amibe a szál megy. Gazdaságos, egyszerű és jó. És a lényeg:
nem fűti a házat, csak a padlót temperálja kb. 15-18 fokra, így a kutya csatakos időben is megfelelő hőmérsékleten fekszik, a többit meg majd beleheli magának. Majd télen beszámolok az eredményekről. Ha valakit esetleg érdekel, akkor majd megcsinálom a rajzot meg a költségvetést is róla.
syva írta:

syva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 13. Kedd 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hemu írta:
Már értem!

Köszi a tippet! Még nem tudom, hogy hogy legyen, de úgy gondoltam, hogy nem durrantok be nekik nagyon, csak hogy ne legyen hideg a lak alja, dolgozzanak is egy kicsit azért a hőmérsékletért. Mosoly

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már értem!

Köszi a tippet! Még nem tudom, hogy hogy legyen, de úgy gondoltam, hogy nem durrantok be nekik nagyon, csak hogy ne legyen hideg a lak alja, dolgozzanak is egy kicsit azért a hőmérsékletért. Mosoly
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia!
csináld úgy ahogy jónak látod, ez csak az én véleményem, van egy ismerősöm aki csináltatott a kutyáiának (magyar vizsik) ilyen padlófűtéses ólat, a kutya ki se akart jönni nagyon jól érezték magukat benne mígnem valahogy egyszer csak megfáztak, reszkettek és még az orruk is folyt - az ottani állatorvos azt mondta az ól miatt történt,mert a kutyák túl bemelegedtek és mikor kimentek a hóba játszani megfáztak a nagy hőmérséklet különbség miatt (lehet, hogy ez csak egy egyedi eset?)
Szemforgató
Két ól lesz, a másik is ekkora lesz, míg kölykök addig jó nekik 1 ól is. Nagyon Boldog

hemu írta:
Szia!

Köszönöm a tippeket!
Ez az ól majd a jövőben is 2 kutya kényelmét szolgálja?
Vagy csak eggyé lesz? Szép nagy házikónak tűnik! Mosoly
A padlófűtésről miért vélekedsz így? Én nagyon afféle hajlok, de meggyőzhető vagyok! Mosoly

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem sajnos nem tudom lemérni, ittho nem tartok mérleget. . .
(bár lehet, hogy beszerzek egyet)
Nagar írta:
Lemérted,hány kg-sak?Kíváncsi lennék mennyit nyomnak a kis édibogyóid.Nagar 10kg.Ha így haladunk szép termetes lesz.Zeuskát is úgy nézem,elég jó nagyra fog nőni nagyszerû

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszönöm a tippeket!
Ez az ól majd a jövőben is 2 kutya kényelmét szolgálja?
Vagy csak eggyé lesz? Szép nagy házikónak tűnik! Mosoly
A padlófűtésről miért vélekedsz így? Én nagyon afféle hajlok, de meggyőzhető vagyok! Mosoly
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lemérted,hány kg-sak?Kíváncsi lennék mennyit nyomnak a kis édibogyóid.Nagar 10kg.Ha így haladunk szép termetes lesz.Zeuskát is úgy nézem,elég jó nagyra fog nőni nagyszerû
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Jaj nagyon köszi a dicséretet lol
Szerintem is szépen alakul a gyerek, most olyan jó döncis lett, meg már elég nehéz nem is lehet a hónom alá kapni, mert megszakadok... Döbbent

Nagar írta:
Halihó!

puszi .Egyébként pont ma néztem Zeust a fórumon,hogy nagyon szép.Ilyenkor sajnálom,hogy a merlét nem engedélyezik a tenyésztésben.Bár lehet,hogy őket is beveszik Nagyon Boldog .Apolló meg azért kedves nekem,mert a mi egyik kutyánk is félig kuvasz nagyszerû

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó!

puszi .Egyébként pont ma néztem Zeust a fórumon,hogy nagyon szép.Ilyenkor sajnálom,hogy a merlét nem engedélyezik a tenyésztésben.Bár lehet,hogy őket is beveszik Nagyon Boldog .Apolló meg azért kedves nekem,mert a mi egyik kutyánk is félig kuvasz nagyszerû
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
A kutyaházról tudok infót adni.
Szerintem ha egy mód van rá ne padlófűtéses legyen a kutyaház, mert hosszú távon a kutya egészsége bánná (persze ez csak magánvélemény)
Én a megfelelő szigetelést tartom a legjobbnak egy jó kutyaház elkészítésekor.
A mi kutyaházunk teljesen házi készítésű ( a nagypapa nálunk ezermester Ő készítette)
Az egész fából készült -minden oldalról (alul-felül-oldalt) 3 cm vastag hungarocell szigetelése van (rétegelt farostlemez van belülről és kívülről is közötte meg a szigetelés) . A méretei kb. belmagasság 130 cm, szélesség 120 cm, hosszúság 150 cm. szóval ez egy jó nagy ház - de a dognak ilyen dukál...
A ház bejárata, szemből nézve nem az ól bal szélén van (nem középen), hogy legyen egy kis hely a megbúváshoz az ól jobb szélében)
Az ól bejárata erős - vastag sátorponyvából készült függönnyel van takarva, hogy megtartsa a meleget.

Nekünk ez tényleg bevállt az elején mikor kész lett a ház nagyon sokszor ellenőriztem, hogy tényleg jó meleg van-é bent, ha bent fekszik Apolló&Zeusz az átlag 18 celsius fokra melegszik a ház levegője van, hogy Apolló már lihegve jön ki mert neki nagyobb a bundája és melege van (hőmérő bent van nekik -szoktam nézni) ami tartja a hőmérsékletet....
Szóval én ezt ajánlom Nektek! rock

hemu írta:
Nanáhogy írok!
Közben meg beindult a kutyaház készítési agyalás. Van tippetek?
Anyag, méret, fűtési technika, stb.

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
nagyon irigykedek, nagyon szép kiskutyád lesz, most olvasom, hogy az apuci színgyőztes lett - hát gratula! Wink

Nagar írta:
integet

Már olyan rég voltam itt.Már nagyon kíváncsi vagyok a végeredményetekre lol .Tuti nagyon klassz lesz nagyszerû .
Jövőhét pénteken hozom haza Nagart punk

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 10:59    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajj de örülök!
majd akkor írd meg milyen képekre lesz szükséged, vagy csináljunk egy közös ftp-s tárhelyet aho tudunk fájlt cserélni... Cool

hemu írta:
Szia!

Megkaptam, de nem tudok válaszolni, mert azt mondja a levelezőszerver, hogy nem bírja kézbesíteni. Nem baj, beírom ide, amit írtam:
Idézet:
Szia!

Király, nagyon tetszik! Ez legyen az alap, amiből megyünk előre!
Majd én is összeszedem egészen pontosan, hogy milyen menüpontok lennének, meg milyen aloldalak, de szerintem ez nagyon fasza! Meglepõdött)

Üdv:
Gergő

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet
Mi is voltunk tegnap.Elég bénán raktam fel a képeket,de legalább valahogy sikerült pirul2
Nagar a jobb szélső

Legutóbb Nagar szerkesztette (2007 Feb. 27. Kedd 9:41), összesen 6 alkalommal
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 8 oldal [177 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu